Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, dlouho jsi tady nebyla....to je fakt...ja jelikoz jsem doma sama, tak prat ani zehlit neni co...az v patek snad neco priveze manza, ale to se z toho ne po to...vyperu to v nedeli a jelikoz odjizdi uz v nedeli, tak si to ev.poveze mokry... 8-) ma byt doma....... ]-( a ne vyletit po Morave.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasny... jen do nej... nemuze prece mladou a krasnou zenu, nechavat samotnou doma cele dny.... ;-) Uz aby byl patek.. nejak jsem zmozena a chtela bych se jen tak valet .... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, ja se zase valet muzu, kdyz ono uz to tak nebavi....proto ted ty knizky, abych zase mela co delat.... U Lucinky se povalis az az... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, se tesim... budu se valet a prohlizet si nevesty :o))) Uz aby to bylo.... uz jsem se dlouho nevalela.... O vikendu jsme byli u tchyne... hruza... mam ted jeste kratsi vlasy nez na fotecce, co tu mam... oni me videli naposledy jeste s dlouhyma vlasama a ani si toho nevsimli.. nebo aspon nic nerekli... pres mesic nas nevidleli a ani se neptali, co je u nas noveho a tak... proste nezajem..... takze jsme v patek a v sobotu obihali pribuzne s fotkama ze svatby... babicky, teticky, kamarady... takze jsem se tam moc nezdrzovali... aspon ze tak..... bylo mile poslouchat, jak se vsem ty fotky libi..... x-) jenze tam byla pout, takze vsichni pekli kolace, takze jsem se u vas ladovala kolackama, takze jsem asi o deset kilo tezsi.... :-( ale byli moc moc dobre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo, tak to by me nasr....takova ignorace... ]-( :-S 10kg bych neresila, vzdyt to vyjezdis na spin...ja teda jak jsem tady sama, tak jim taky hrozne, nevari se normalni jidla a tak si to vynahrazuju vicemene jidlem fastfoodovyho typu...hroznej rezim.... Ja se taky tesim na nevestyyyyyyyyyy, musim jeste vypalit cd s fotkama...
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz jsem si na tu ignoraci docela zvykla... proste se neda nic delat.... nestesti tam nejezdim moc casto.... jinak ted Petrova segra dostala uz dalsi hromadu orechu... aby mela z ceho pect na vanoce.... mi nic, proste ani dotaz, jestli bychom je chteli... takze kdyz jsme jeli domu, tak jsem Petrovi rekla, ze az se bude divit, ze nemame na vanoce nic upeceneho (ne ze bych se do toho nejak hrnula), tak je to proto, ze nemame orechy a ja je rozhodne kupovat nebudu...... proste nezajem, nic :o(( chapu, ze se ti nechce varit, kdyz jsi doma sama.... taky bych to tolik neresila.... ja taky varim jen proto, aby mi neumrel muz hlady .o)) jinak se ted snazim toho vzdycky uvarit vic, aby mi zbylo druhy den do prace a nemusela jsem si chodit kupovat podivny veci do obchodu k obedu..... tak dneska mam spagety ze vcerejska .o)) Ja jeste taky musim pripravit nejaky CD, fotky v albu i na DVD mam... ale jeste bych chtela nafotit byt... tak snad dneska.... a v pondeli mi zacina privni hodina spinningu, tak si musim sednout k pocitaci a pripravit si pisnicky.... abych byla pripravena.......
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy, jdu se zkulturnit a letim do toho mesta...zatim paaa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koupila nejake veci k Lucince... ;-) knizky ani nahodou, tak doufam, ze v sobotu dopolko v Pze je mit budou...
Odpovědět
Profilova fotka
jake veci k Lucince??? povidej... x-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejake hamu papu...vim, nechce, ale mi to neda, kor kdyz jedeme autem...vzala jsem najaky vino a neco k tomu, kdyztak ji to tam zbyde no... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz se mi zbihaji sliny... x-) ale priprav se na to, ze ti Lucinka vynada ;-) :-. ja premyslim, ze bych neco upekla, ale nevim, jestli to stihnu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Vim, vim...je to skvela hospodynka a hlavni kapo sraziku...ale to je mi jedno...proste ji to tam kdyztak zustane a sni to Vrata :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to te asi Vrata pochvali...... ;-) je fakt, ze vino a neco k tomu, to se doma nikdy nestrati, co??? x-) jeste hodinu a padla... uz aby to bylo.... venku je docela hezky... i kdyz ja si to uplne neuziju... maximalne, ze bych dala pradlo schnout na balkon... ale musim uklidit a vyfotit byt :o)) ale az bude uklizeno, abyste mi to nepomluvily :-x :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja asi radsi fotit nebudu, leda tu koupelnu...kuchyn je dezolatni...a ostatni normalka....takze neni moc co ukazovat |-|
Odpovědět
Profilova fotka
aaaale, jen foť a tu koupelnu urcite, jsme zvedave :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aspon tu koupelku, ale je to mini prostor, nedalo se tam moc co vymyslet a hlavne to porad jeste neni hotove, zastena na vanu bude mozna pristi tyden, ale kdo vi, kdyz mela byt pred 3tydny....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, prolitavam! byla jsem si rychle najit spojeni,takze ja jsem na tom takhle nejlip mi vychazi,kdyz dojeduv 10,55 na dejvice pak mam napsane metro a bus v 11,30 z depo hostivar....a kdyz mi ujedem,mel by jet dalsi ve 12,00 (prijde mi to tam dost nahnacane,kdyby se to nekde zdrzelo...),takze bych mela byt v ricanech bud ve 11,52 nebo 12,18 co vy??? a prosim, luci!!! jak je to tam s tim busem,budu na hostivarich poprve,jak je daleko metro od autobusu,vyznam se tam???? jede to z nejakeho cisla??? letim domlouvat to dvd,tak zatim pa,vsechny zdravim,tesim se jako dite
Odpovědět
Profilova fotka
no, s tema dodacima lhutama je to desivy.... kamaradka si objednala sedacku, ze ji budou mit do sesti tydnu.... uz je to skoro tri mesice a ona jim v pondeli volala, ze uz maji latku na tu sedacku... takze to jeste dlouho nebudou mit doma....... tak premysli, ze jim to zrusi a sezene si to jinde, kdyz maji takovy pristup..... my jsme na kuchyn cekali dva mesice, tak jak rikali, ani o den min... ale to ta kuchyn dorazila do skladu a nez meli cas monteri, co nam ji prijeli namontovat, tak tam jeste skoro dva tydny lezela....... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Pavlinko...taky se tesime.... x-) Ja jsem ted objednala skrinky do kuchyne, rikaji 2-3tydny, ale zrovna kdyz jsem to tam byla zajednavat, tak si prisla stezovat nejaka pani, ze je to mesic a porad nic, takze taky pocitam spis s tim mesicem a vic.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, co s tim vsichni delaji.... tak at to reknou rovnou, ze to bude trvat dyl, aspon s tim clovek pocita..... nam ma prijit za 14 dni koberec, tak jsem zvedava kdy dorazi... ahoj Pavly.... tesime se az dorazis.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky my budeme mít s hančou sraz v 9 na florenci ;-) nedáme si tam všichni sraz a uděláme hromadné přepadení :-D :-D :-D jinak ahojky holky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak obyva stoji tak jak ma-zbyva mi jen prebrat veci,co byli v psacim stolu,ale to mam na pristi tyden...ostatni je tak,jak ma byt,mam i uklizeno,tak jsem stastna byla jsem na schuzce s tim strihacem,nebudu mit na vikend ten sestrih hotovy,ale slibil,ze mi alespon stoci uplne vse na dvd a tak vam snad neco pustim-jen budu muset pretacet,snad nevadi -fotky nejsou vyvolane, privezu cd -vic proste nezvladam -luci,mam teda vzit to dvd? mate nejake kabely na propojeni s televizi? nebo to mam sehnat taky? a co spani,mam vzit spacak-to vim,ale i neco jineho???? budeme mit na co si lehnout??? zkusim vas trochu docist,snad mi nic vazneho neuslo,stejne se spis tesim na vase osobni vypraveni-na martinu a praci na holky a bydlenicko a lucinku a skolu, atd.atd.atd. a proste na vas vsechny!!!!!!
Odpovědět
Pavly a ostatní ahojky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Pavly, u toho dvdcka je urco kabel k TV....taky se moc tesiiiim Ahojda Rezet...
Odpovědět
Máte sraz? Marti, máš kouzelnou fotku!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, mame srazicek, tesime se moc vsechny, ja holky jeste osobne nevidela, tak to bude velka premiera a jeste Erenka bude nova.... Rezi, myslis fotku v pase?tady v chatu?tak to dekujuuuu moooc za pochvalu...
Odpovědět
My co chodíme na diskuzi 7.7 máme taky sraz. Kdy ho máte a kde? Jo, tady v pasu, je nádherná.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak jsem zjistovala ojezd,budu muset asi v pul 3 v nedeli,abych byla ve 3 na florenci a zablokovala jsem si listek na 16,00.je to vzdycky narvany.... ahojky rezet i marti ;-)
Odpovědět
Holkýýýý, já nemůžu nic upéct ;-( nemám ještě tu kuchyň:-( a vůbec nevím, co mám vzít... vezmu lahvinku našeho krajového pití (medovinka), a Vrátíkovi naše pivo...upéct ani uvařit ale nic nemůžu... :-| A Martinko - já fotím a to doma prosím nemáme žádný nábytek (včetně kuchyně a postele)...no, prostě foť, dyť to máš šumák;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rezinko, doufam ,ze neprozradim velke tajemstvi, ale ted v sobotu u Lucinky x-) kdy vy?a jak to snasi manzilek, tohle babske tlachani a srazy...muj jen krouti hlavou, ale obcas ho i neco zajima ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?