Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luciii, chtela jsem hlavne vyzdvihnout to, jak vse do detailu promyslis a pripravujes...jsi fakt skvela....tesim se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ooooooooooooo.......... se budu červenat :-D co kuchyň? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mame obouchany dlazdicky a dnes tady byl elektrikar, v patek se udela elektrika a pak se bude obkladat a cekat na objednane skrinky, sporak a digestor uz mame....
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééééééé................ bych tajky novou kuchyň........ ale pak jsem to zamítla s tím, že už si počkám do domečku, že to nemá cenu investovat tady do něčeho, co si neodvezu...
Odpovědět
Profilova fotka
my prave investujeme do svyho a hlavne do budoucna az se bude byt pronajimat, ted tady ani ta blba trouba nesla, silene malo mista na vsechny potraviny a nadobi, takze to bylo jednoznacny, jen toho musim co nejvic stihnout do toho 15.
Odpovědět
Profilova fotka
a jak ti tedy vlastně nakonec dopadla ta práce??? dostala ses ještě jinam než jak jsi psala že nemocnice a pak nějaká ta klinika nebo co to bylo? nebo je to tohle???
Odpovědět
Profilova fotka
ne, je to porad stejna nemocnice, jen ta soukroma klinika padla, protoze smluvni podminky byly nakonec tak nehorazny, ze by to neslo...takze budu mit tzv.klouzavou pracovni dobu n Vinohradech, tudiz holka pro vsechno za minimum penizku, ale nejak se zacit musi...vic budu vedet 10.rijna, to tam mam jet
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak aspoň, že tak... a uvidíš, časem se to zlepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vic vam treba reknu osobne na sraziku v sobotu...
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu delta zenu v domacnosti a letim zehlit, zatim paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
papa, já asi zase na chvíli zalezu pod deku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teda baby kde jste??? =-) já jsem ještě doma, manžílek mi to nakázal :-D ;-) ale je mi lépe, takže zítra do školičky, ve čtvrtek úklid, v pátek nákup a v sobotu mi má přijet nějaká návštěva, na kterou se vůbec netěším :-p :-p :-p :-D ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, SOS!!! Jaké máte rády víno??? V červeném se nevyznám vůbec a z bílého mě chutná muškát, veltlínské zelené nebo chardonay... ale co vám??? Jo a to grilčo uděláme v sobotu ju? AŤ si ho užijem všechny ;-) a zatím to i vypadá, že v sobotu bude lépe a tepleji...
Odpovědět
Profilova fotka
Luciii, ja mam taky rada veltlin...cerveny nemusim... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
super, díky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě něco - kolik toho vína mám koupit??? :-N přeci jen dorazí holky Moravandy... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vypiju max.3sklenicky
Odpovědět
Lucí, Ty jsi stejně skvělá, fakt! Já se moc těším! hele holky, manža každej den, když přijedu z práce, tak tady fňuká "Káťa jede na výlet, Káťa mě tady nechá samotnáho, opuštěnýho":-D Dneska jsme mu řekla, že by mi mohl (asi po měsíci) přiťuknout obrázek na zeď a on na to, že to udělá o víkendu, že to tady totiž bude úplně samotinkej jako kůl v plotě:-D Luci, ad víno, já z bílého Veltlín, ale piju víc červené, a to mám ráda Frankovku, klasika;-) Ale já to dělám tak, že když mi víno moc chutná, piju samotné, když trochu míň, ředím Colou a jsem stále spokojená;-) A kolik? To těžko říct...Lahev na jednu? Nemáš možnost mít třeba někde stáčené? To by Tě asi vyšlo levněji...Ale za sebe říkám, že mi stačí nějaké obyčejnější, nejsem znalec;-) Já se nějak začínám usídlovat na koňovi...to je nebezpečný;-) Ale začíná se mi tam líbit... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, tak vezmi manžílka s sebou :-) ten můj zase říkal, že si odskočí na narozeninovou párty kamaráda, že tolik ženských neudejchá :-D :-D ale dělal si srandu ;-) :-) taky znalkyně nejsem, ale poznám rozdíl vína za 50 a třeba výběr z hroznů.... mňam mňam... x-) stáčený tady prodávaj, ale myslím, že to vyjde nastejno jako sedmička vína z Makra (za cca 80,-)... říčany bohužel sakra hřeší na svojí VIP lokalitu... ]-( ]-( :-p no aby z toho za chvíli nebyl malý koníček :-D :-D ;-)
Odpovědět
Luci, no to ne, jen ať si je pěkně doma;-) občas je potřeba si zarandit jen s babama;-) No, ale co jsme chtěla napsat, holky, je mi to líto, asi si budete myslet, že jsem z jiné planety, ale my doma nemáme dvdčko :-N Až uvidíte fotky, pochopíte, nemáme postel, kuchyň...tv sice jo, ale dvdčko, to je fakt luxus, to nemáme:-D Počítač mám takovou tu velkou krabici, co fakt nikam nepřevezete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, však my taky nemáme!!! takže jsme asi dvě :-D :-D :-D normálně totiž máme propojený notebook a tv, ale notebook, resp. vypalovačka nějak blbne, takže se může stát, že to vaše dývko tam nepůjde pustit.... no tak uvidíme, přinejhorším normální PC to pustí... nám ho přinese až ježíšek a to se ještě uvidí, jak dalece se rozšoupnem v dominikáně a v březnu jedem do Alp... a Vráťa potřebuje komplet oblečení, lyže, boty, zkrátka vše nové... takže uvidíme, jestli na to ježíškovi vůbec zbyde... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem to jen proletla,fakt nestiham,hned vysvetlim,asi jsem to tu nepsala...kopili jsme si totiz necekane v nedeli komplet novy obyvak!!! takze jsme to vcera do pul 2 v noci davali dohromady,dneska jsme odvazeli stary a jeste ted tu je bugr,jen jsem to pofackovala,abych zapojila pc a tak...no mazec,tim padem nestiham opet nic,natoz ty fotky-ale kamoska mi mozna pomuze,ma nejaky programy,zkusim na tom zapracovat v patek,a kdyztak proste beru alespon to,co mam a jak to mam...neda se nic delat - asi nebudu mit dvd,ten pan mi to zatim stale nedodal,mam s nim zitra schuzku,zkusim vyskemrat,jestli nestihne do patku alespon to proste stocit bez sestrihu a pretocila bych vam to,jsem z toho dost smutna :-( ;-( - holky,dvd bylo pro nas do nedavna taky luxus,az nam jedno obyc koupila loni mamka-protoze se u nas klara nemohla divat na dadu...takze nabizim,muzu ho privezt! mam???? moc ho neznam, zatim jsem na nem videla jen jednu pohadku :-D ,vezmu navod a ostatni kabely uz mate???? ja tomu nerozumim!!! ostatni probereme v sobotu,radeji jdu zase makat 8-( ,zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, jak psala pavly taky jsem vás prolítla, protože teď z práce chodím touto dobou a je to nářez, než se zkulturním je 11 a pak mě čeká konečně postýlka. Včera jsem do půlnoci dělala album protože nejsem schopna ho dodělat, holky z práce a z romanové práce pořád brblaly, že máme skoro měsíc po svatbě, jéééé já na našem dýchánku budu slavit skoro výročí svatby :-D :-D , a pořád nejso uvidět fotky, tak jsem ten rest musela napravit a ráno jsem měla pytle pod očima no děs. já bych vzala klído i domácí kino ale nevím kam bych to v tom autobuse schovala :-D :-D :-D už se moc těším až se uvidíme a pořádně podrbeme, není nad babské tlachání :-D :-D luci a kde budeš mít manžílka?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky..... hlasim, ze mi DVD nemam :o( vic napisu az zitra z prace... ted jsem prijela po dvou dnech domu, tak se jdu venovat muzovi ;-)
Odpovědět
Víte holky, co jediné m fakt se*e? Že dnes jsem 29 den po MS a ta potvora nikde...vsadím boty, že to dostanu k Lucince, né, že bych to nezmákla, ale je to vopruz ]-( čekat a nevědět...v tomto je HA zlatá;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - to chapu, ze te to se*e ... ale je fakt, ze kdyz jsem HA nejedla, tak jsem to taky mela tak po 33 dnech... takze bych se nehrozila..... jen je fakt ze takhle vim presne na den, kdy to prijde, tak je to takovy pohodlnejsi.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kat a Satyyy...tak s tou MS by me to taky stvalo...s HA to vim prakticky na minuty :-D jinak budu dnaska obchazet knihkupectvi v HK, potrebuju sehnat nejaky knihy k atestaci....ale myslim, ze moc nepochodim a budu to pak shanet v Pze...nebo pres net by asi taky neco slo...je to ale opet silene drahy, jedna knizka za 1900Kc...pak teda i levnejsi...ale i tak hruza ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Marti... teeeeda, ty knizky jsou ale drahy.... ale zase budes chytra pani doktorka ;-) x-) jak to jde v byte? neco noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
Chytra teda nevim, spis potrebuju mit neco, do ceho budu moct kouknout...ted nevim prakticky nic :-D :-D a to by se pacientum moc nelibilo, ze..... :-N V byte to ted stoji...ale v patek se zacina s kuchyni...uz mame strhany dlazdicky a bude se delat elektrika...v sobotu NECO MAM :-D , tak "bohuzel" :-D nic neudelame, ale dalsi tyden to jisti.... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s kuchyni mi povidej.... taky jsem sundali obklady a predelavali elektriku... kdyz cely den elektrikar sekal do panelu, tak to stalo za to.... strasny rachot a jeste vic prachu uplne vsude.... ale stalo to za to ;-) ja uz v sobotu taky neco mam x-) takze potrebuju vyprat a vyzehlit jeste do soboty.... nebyla jsem ted doma pet dni... tak jsem trochu ve skluzu :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?