Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooojky holky!!!! :-D Martí gratuluji k prácičce!!! :-) a buď hodně silná, abys to vaše odloučení vydržela :-( ... je to tedy síla...ale holt život je boj a spolu to prostě zvládnete levou zadní !!! :-D Kat taky vás chci strašně moc poznat! Měla bych na 99% dorazit! taky aspoň na odpoledne! máme teď docela špatné období...průser zase s autem...a vůbec nám nic nevychází....tak jsem i bez nálady nějak... No doufám, že vy se máte lépe a že nemáte takové podzimní depky! faakt závidím Lucince, že z tohoto počasí ujede za chviličku na 3 týdne do teplých krajů! já snad vykradu banku a taky někam do jaro odletím! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Eren .... az pujdes krast tu banku, tak dej vedet, pujdu s tebou... taky bych potrebovala nejaky ten milionek :o))
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky Satyy!!! tak jů! určitě se ti ozvu....možná to vidím na dnešní večer...páč má depka se tím počasím stále horší a horší! ach jak já tohle počasí nenávidím...a to bude ještě hůř! a te'd jsme bez auta...takže si faaakt vychutnáváme jízdu autobusy...nejdřív městskou od paneláku do centra a pak ještě dalším linkáčem! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja dneska vecer nemuzu, jdeme do hospody .o)) ale po praci jdu do banky, vyridit konecne nove jmeno a adresu... tak bych se mohla zeptat, jestli se jim tam nejaky volny miliony nevaleji x-) i kdyz ja jim dluzim skoro dva miliony, tak mi asi nic nedaji :-( pocasi je na h.... a my zitra jedeme k tchyni a tam je asi 9stupnu.... proste zima zima a zima..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
noo tak to asi taky zajdu raději do té hospody...abych toho ještě potom nelitovala ...přeci jen nejsem dobrý tunelář ;-) já jim dlužím zatím jen 60 tisíc...ale na ty miliony se právě chystáme taky ... ať mají radost, ať mají zase na kom vydělat že :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se nasvačit...a pak zase makat...zítra mám taky volno hurá! tak to musím zvládnout! měj se zatím krásně Kristýnko a snad se ještě odpolko stavím! kdyby ne...užijte si všechny to volno a příští víkend už se uvidíme!!! jeee a dneska máme aspoň důvod slavit...máme 2 měsíce po svatbě :-) je to tako sen ....tak rychle to uteko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeee, holky gratuluju ke dvema mesicum.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné výročííííííííííííííííííííííííííííííííííí novomanželkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Tak to napíšu ještě tady ať máte přehled,dneska jsem byla na injekci pro vyvolání MS,nějak se mi opozdila,teď budu čekat dalších 10 dní během kterých bych to už měla dostat :-) Taky všem gratuluji k dvouměsičnímu výročí!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak vás dočítám a postupně budu reagovat - v první řadě Martinko mooooooc gratuluju k práci, musíš nám napsat, nebo pak osobně říct ;-) , co přesně budeš dělat a tak.... a neboooooooj, v Praze to jde a budeš tam mít Kristýnku, přes kopec i mě ;-) :-) Kristýnko, taky se moc těším, ale totálně jsi mě dostala, že to počítáš!!!!! jsi úžasná!!!! x-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, takže mimi opravdu zatím nebude??? :-( :-| holky, taky přeji krásný prpodloužený víkend, my právě teď jedeme do Zruče na akci od manžílka z práce a v sobotu ke tchýni vyzvednout si ještě jeden svatební dar... a trénuju na dovču - nemáme naše holčičky, naši si je vzali na chalupu, tak je až do neděle neuvidím... chjooooooooo ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( Kačenko, mapu pošlu. Kdyžtak se mi ještě s tou mapou připomeň. tak zatím, sedím v autě a za chvíli bymi bylo asi blběěě :-p :-p tak papa a moooc se těším x-) PS hlásím, že srazu se zúčastním takýýýýýýýýýýýýýý :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Kristýnko, gratulujun k 1500 příspěvku!!! ale ještě máš co dělat!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já myslím,že ne,Dr. říkala,že je možný obojí,že může být a že taky můžu mít poruchu :-) Uvidím teď v průběhu 10 dní jestli MS dojde nebo ne ;-) :-) Drž mi palečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj Luciiiiiiiii, dekuji za gratulaci.... :-) jses moc hodna Erenko, taky dekuju, jses taky moc hodna...............hoooolky, jste vsechny zlaty.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak budu držet, aby nic nepřišlo x-) ;-) martí není zááááááááč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marusko, taky budu drzet pesticky, aby jsi byla stastna tehulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé já všem děkuji,ale po pravdě moc si naději nedávám,abych nebyla zklamaná ;-) Ale ještě jednou děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky a poustim se do rekonstrukce kuchyne, chci to stihnout, nez zacnu byt v Pze... :-)
Odpovědět
Jé, holky, jsem přejkvapená, že taky dlužíte, nebo budete ty miliony:-D My dlužíne něco kolem dvou milónků:-D A já Renouška (auti) ještě furt dlužím, ale to je "jen" 150 tis. už;-):-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... jedu na vikend ke tchyni... a v nedeli vecer do prace smer jizni cechy, kde budu az do utery.... takze se tu ukazu az ve stredu a to nas budou cekat jen tri noci do soboty :-D mejte se krasne... uzivejte volna .... a snad se pocasi trochu umoudri...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak vas taky zase zdravim, opet se opakuju,ale nestiham,nestihla jsem se sem ani juknout vcera, chtela jsem zahlasit 2 mesice,ale i tak jste to odhalily....my se s milackem zase ma vyroci nevideli-jako na prvni...zustavala jsem v praci, chystali jsme dar pro kamosku,co se vdala 22. a pak jsme vranam prestehovali sborovnu-no husty a ani jsme malem na 5 nestihali sluzebni veceri...a tam jsme to trochu rozjeli...a tak jsem byla cely den v jednom kole-jako ted furt dokola.... ale ted jeste milacek spi,tak jsme honem utikam,pak jdu rychle uklizet a prat....chteli jsme jet nekam pryc,ale milacek musi do prace...ha ha ha,tak alespon konecne zvelebim ten nas byt! erenka-podzimni depky me chytaji taky,jak zaleze slunicko a krati se dny,mam furt namale s placem,jsem taky takova...a kazda vec me pak vytaci....takze zatim jsem rada,ze jsem v jednom kole a nemam cas na to myslet.... snad se to i u vas brzo napravi,mrzi me,ze mas starosti! marti-moc gratuluju k praci,koukam,ze za chvili budete v praze vsichni!!!! - na zavidim vam vsem ta velka mesta...ale alespon to mam do prahy bliz..... kat-uricte nedluzite sami...my ted sice stahujeme posledni veci (vlastne bychom je meli davno pryc,ale radeji si nechavame rezervu hotovosti....),ale taky se chystame do milionku-jen co prijde na radu baracek-to bude litat :-. saty-za ten sport te proste obdivuju, ja bych chcipla! vcera jsem jen cvicila na tv a stehovala a dneska uz se nemuzu hnout,mam opet blokla zada-ale zatim bez migreny-uf maruska-mrzi me ta vyvolavacka,kamoska na ni byla pred tydnem taky....mrcha ji dorazila asi po 6 dnech....tak uvidis, kdyz ne ted,drzim palce treba pristi mesic ;-) no a jinak taky dorazim,musim si pomalu zjistovat spoje, zatim stale nemam dvd ani vyvolane fotky-vezmu je na cd a hotovo ]-( , dvd zkusim popohnat-sama ho moc chci :-( a jinak sem prave nechodim,abych mela to ostatni a mela ten pristi tyden pro vas volny! x-) protoze tam si vse povime,sem stejen pulku psat nemuzu a ip mi desne zlobi 8-( tak zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, jste se zbláznily?kdo to má dočítat :-D :-D :-D :-D :-D :-D luci kontaktovala jsem haničku tak bud dojedeme spolu nebo každá zvlášt, říkala,k že má v praze ségru, ale určo dojedeme obě, už se moc těším ahojky pavly jsem tě dlouho neviděla :-D marti gratuluji k nové práci já taky měnila takže ve student ag. už nedělám byl to tam opruz ale hned se mi ozvali z jiné firmy, no však si budeme mít ovšem čas povídat v sobotu, holky to tak vše letííí hrůza ;-) taky si musím zjistit jak mi to jede, my už máme konečně foto od profi a miláček mi slíbil, že udělá i dvd s hudbou a snad donesu i fotky z líbáne :-D :-D :-D my ještě nemáme prohlídlé ani video ze svatby, nějak nestíháme takže se mějte krásně a brzy pááááááá
Odpovědět
Myslím, že bych to autem zvládla, normálně jezdím do Prahy přes Poděbrady, Sadskou, takže teď bych za Sadskou odbočila na Brod a pak tam někde tím směrem dojela do Říčan. Já se vlakem od nás vůbec nedostanu, takže to hlavní nádraží padá. Mohla bych leda autobusem na Čerňák a odtud asi něco bude jezdit do Říčan(?) Ještě nevím, ale autem to vypadá zatím nejpohodlněji:-) Dám si to radši do GPSky, má orientace je někdy můj nepřítel:-D Holky, ad fotky, já mám vše normoš na CD, hudbu ani nic tam dávat nebudu, snad to stačí;-) A vezmu album a vezmu na cd ještě ten domeček;-) Luci, Ty nám ještě napiš, co máme přivézt (kromě peněz, kterými se vyrovnáme), spacák beru;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky kde lítáte?no jo si užíváte nádherný víkend co?my jsme jeli parníkem na obídek a teď jsem přišli z vycházky, jsme zase na kozí horce v brně bystrci a relaxujeme, děti si hrají na zahradě a my čerpáme síly do práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, diky za IP, jo, mas pravdu, dorazim asi nejak po obede, dopolko budeme asi v Pze, chceme se jet podivat na Designblok, trocha kultury neuskodi ze :-) tak uvidime, jak to s tim budeme stihat, dvd prehravac bohuzel nemame, mohla bych ev.pujcit od brachy...odjezd vidim nejak navecer, vyzvedne me opet manzilek autem...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) všechny zdravím :-) právě teď jsme měla sedět ve škole, ale někdo an mě prsknul bacila a mám šílenou rýmu, tak jsem radši doma, abych to vyléčila a v sobotu už byla zdravá jak rybička x-) ;-) a má být i hezky co jsem koukala, takže paráda!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,ted jen rychle,cetla jsem ip - luci-cola snad bude stacit-nevim,kolik vypijou holky..jestli to budou redit s vinem,ja o sobe vim ze dam 2 litry v pohode 8-( -kvuli me si s jidlem hlavu nelamej, me nejvic uctis bramborama s maslem a soli!!! a nebo chleba ve vajicku!!! a to fakt! - na grilu jim i kureci maso-maly platek a rozklepany az do slabounkeho platku..to pak miluju (desne me chutna predevsim to koreni...) -ja vino pit urcite nebudu-ted spis nebudu pit asi nic,vetsinou mi to nejde (neni mi dobre) a kdyby jooo byl dobrej den a sedlo mi to,tak neco privezu.... -ja pojedu asi z cernaku...jeste presne nevim,zapomnela jsem to -ted zase letim, napisu vic pozdeji, nestiham delat ty fotky ;-( ,privezu to proste naaak,no :-S zatimpa
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, fajn, brambory, máslo i sůl mám :-D a teď jsem našla recept na plněné brambory, je tam trošku šunky, sýr, vajíčko, koření... celkem o nich přemýšlím, že bych pár zkusila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ty jses skvela hostitelka...moc diky za vse ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martí, nejdřív raději ochutnej a pak chval :-D ;-) ;-) a není fakt zač... já takovýhl mejdánky ráda a zvlášť, když mi přijedete vy :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?