Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Satyyy, písnu IP, až bude čas...
Odpovědět
Profilova fotka
x-) neco jsem cetla na Konikovi...... jojo, jsou to starosti, ktery by byt nemuseli, co? :-| .....
Odpovědět
Profilova fotka
jejda jejda, tady mě zas něco utíká... :-o a já jsem tak zvědavá.... :-( ;-) jak se máte??? My jdeme večer s kamarádama slavit miláčkovo narozky, tak se těším na mojito :-D x-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky :-)
Odpovědět
satyyy, hmm ;-( já fakt vůbec nevím, co chci...teda právě asi spíš vím...chjo...už chci k Lucinceee!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chci taky k Luccince.... pohodicky, fotky, jidlo, piti, holky moje ;-) , pokecame a tak.... supeeeeeeeeeeeeer... uz aby to bylo.... ale uz jen 10krat se vyspime a pojedeme x-)
Odpovědět
jo, 10x? no to je bomba!! Holky, jak pojedete? Já se bojím, že netrefím;-)
Odpovědět
se vás nemůžu dočkat:-) Lucinko, hodíš mi kdyžtak do mailu Tvou adresu na mapě? (mapy.cz) Ať se můžu kochat, kam to jedu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - ja myslim, ze vetsina z nas, pojede z Prahy vlakem.... takze bychom se mohly sejit na Hlavaku a spolecne vyrazit vlakem do Rican.... tam jsme za chvilku a Lucinka si nas vsechny vyzvedne na nadrazi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky musim vam napsat :o))
Odpovědět
Profilova fotka
toto je muj prispevek cislo 1500 x-) vim, ze na nektere z vas jeste nemam.... ale snazim se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeda, tady to zije :o(( jinak Luci... ja oficialne hlasim, ze v sobotu na mejdan dorazim urcite, takze si to muzes zaznamenat, abys uz mohla davat dohromady kolik nás vlastně bude x-) takže já určitě jo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
já taky určitě jo!!!:-) satyyy, já jsem včera napsala několik příspěvků (do různých diskuzí) a žádný tu není, nějak to fakt blbne! :-S Mimo to mi už týden svítí, že mám novou IP poštu a žádnou nemám (už jsem to řešila s adminem a prý to dělá hodně uživatelkám)...no nic... Psala jsem Ti satyyy, že výborně, že jen tak dál! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jen aby me brzo nevyhodili z prace, kdyz jsem porad tady, misto abych neco delala :o( Uz se jen 9x vyspime a jedeme k Lucince :o))
Odpovědět
no, to už mě takynapadlo, že se říďa může podivovat, kde že je ta má práce... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dej říďovi odkaz na tyto stranky, at se na tvou praci koukne ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holkyyy, poslusne hlasim... od 15.rijna bych mela delat na Kral. Vinohradech, nejaky solich, ale aspon neco do zacatku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Marti - gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-) tak to je super.... jsi rada? a kde budes v Praze bydlet?? to zacnes pracovat v Praze akorat, kdyz manzel pojede do Brna, ne? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rada celkem jsem, na tu bide aspon neco....v pze budu asi docasne u kamaradky a pak snad vyjde sluzebni byt pres manzilka, doufam, jinak shanime pronajem...ale pristi utery budeme chytrejsi, ma se jednat o tom prideleni...jinak mas pravdu, presne se vystridame...on zacina v Brne od pristiho uterka... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak manzel budu v Brne jen dva mesice, ne? a potom uz bude taky v Praze??? v Praze je blaze x-) aspon budes moc chodit se mnou cvicit ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bude tam na 4,5mesice ;-( takze si trochu pockam
Odpovědět
Profilova fotka
coze?? tak dlouho??? :-( a jak to s tebou vypada pristi sobotu? prijedes k Lucince??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Marťo - blahopřejí k práci :-)
Odpovědět
holky, prijedte, ja vys hrozne chci poznat, takhle mame dobry zaklad, ale chce to rozvinout:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim nevim na jisto, ale manza rikal, ze me by tam hodil aspon na to odpolko autem, tak snad...taky bych vas rada videla :-) Jo na 4,5mesice, takze do unora, bude tam vlastne jakoby na skoleni :-S ...je to celkem sila takhle po svatbe, hlavne jsme byli zvykli byt porad spolu
Odpovědět
Profilova fotka
u mě to taky nehrozí,já bydlím daleko :-( ale pěkně si to užijte :-D dnes už je to dva měsíce co máme některé po svatbě,to utíká jako ďas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak se zmenšují ty fotečky,když je mám moc velký,nevím jak na to :-|
Odpovědět
many, to je škoda, já v OL studovala, jezdila jsme každý týden skoro 4 hoďky, není to tak daleko;-) Ještě to promysli, rádi bychom Tě viděli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
many - nevim v jakem programu si to prohlizis pripadne upravujes, ale nekde tam je funkce zmenit velikost nebo neco podobnyho...... a da se to ulozit s jinou, mensi, velikosti..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, jestli jsem dostatecne poradila :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?