Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přeji pěkný víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,uzivam si tepla a vubec mam toho ted tolik,ze nestiham!!! jen ze stale pocitam s terminem,a se mnou nemej luci problem, urcite je pro me nejdulezitejsi cola-a to obycejna cola nebo pepsi-to je fuk,ale nepiju lehkou ani max ani nic dalsiho-urcite ti to zaplatim, neboj!!!! a jinak ja moc nejim-spis zobu....a jak jsi psala,ze hlavne at nepiseme,ze je nam to jedno- tak me teda jo,ale abys nerekla,tak neco zkusim (sama vim,jak je tezke neco dat do lednicky pro lidi,ktere neznam...ale urcite se bez vseho obejdu, jen kdyz vas uvidim...fakt!!!) - mam radeji rohliky nez chleba-bile pecivo - syr mi chutna lipno a apetito - pastika mi chutna provensalska - kafe nepiju, caj mam rada ovocny - v podstate nesmim zadne ovoce - max. jednou kousnout.... - maso mi nejede, jim jen kureci,aby se nereklo - a hlavne,neda se popsat,co jim...proste vzdycky se najim,na vsem si najdu neco,co mam rada...neboj!! :-D ;-) (to co jsem ti sem vypsala,bych mela tak na mesic!) a jinak holky na vas moc myslim, jak se mate,co delate,chtela bych videt i fotecky bytecku-pokud budete mit.../saty, marti,...atd.... -ja chodim na tu aj,meli jsme rodicaky, pomahala jsem s necim malo kamosce,co se ted vdavala, byla jsem na koncertu no name,ted jsem mela pres noc malickou, byli jsme na zavodech do vrchu, kupujeme mycku,atd.atd. atd. no 24 hodin denne mi nestaci..... tak zatim ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... od patku mame doma internet.... konecne :o))) Luci... ja piju vsechno x-) bile vino nejradsi x-) ale v patek jsem zase mela po case Mojito... mnam mnam.... ale vic jsem ti psala do IP ;-) Fotecky bytecku.... to me nenapadlo.... tak ja jeste rychle neco vyfotim.... a vypalim to na CD, protoze vyvolat to uz asi nestihnu...... ale budu si to muset nekam napsat, abych na to nezapomnela, jsem trochu hlava derava :-| Naridim to foceni manzilkovi, on rad doma beha s fotakem :o) Taky se na vas tesim a na fotky s nevestama a na video..... to abych si vzala hodne kapesnicku..... asi budu plakat. Jidlo uz nebude tak dulezity....... x-) V patek jsem byla na stavebnim veletrhu a moc moc chci novou podlahu do obyvaku.... jen nevim, kde na ni sebrat penize.... kdyz ma clovek 36 metru obyvaku, tak uz to vyjde na docela dost penez.... to snad pristi rok. Tak se mejte krasne....... ja jdu zapnout pracku.
Odpovědět
Ahoj kočenky! Jé, já si to tak užila na naší pididovolené.-) Aquapark je naprosto super!:-) vyřádila jsem se;-) Byli jsme na Ještědu, v ZOO, v Botanice, ve městě, v tom aqua parku, IQparku (z toho byl manža unešený), v Labyrintu, na zpáteční cestě jsme se stavili v Bozkovských jeskyních... krásný penziónek...prostě fajn výlet:-) A teď zase do práce :-| už se na vás moc těším holky! Taky vyfotím náš domeček x-) a přivezu na CD:-) jdu čučet na milionáře, pak vyvolení, ztracení...dneska nevím, jak to stihnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooj!!! Jak se máte po víkendu??? Jdu vás honem jonem dočíst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak já tedy poskládám něco k pití a jídlu a pošlu vám to na schválení ;-) :-) Pavlí, vím že Colu a dokonce i vím, že obyč :-D asi jsi hodně psala, že běžíš pro colu a brambůrky do večerky :-D :-D :-D Kačenko, Vráťa mi tu kouká přes rameno a mám ti vyřídit, že se na tebe moooc těší :-D :-) ;-) a zaujal ho IQ park - kde to jeee??? =-)
Odpovědět
Lucinko, jéé, já se taky těším! Získal si mě už na mé svatbě gratulací x-) Luci, IQpark je v Babylónu, je to nové, mylsím nějak od prázdnin a je to super! Teda jako strávili jsme tam skoro tři hodiny, Pája z toho byl hotovej, jsou tam různé hry, pokusy, které si všechny sám zkoušíš, je to poučné a zajímavé. Například zkoušíš svůj postřeh, lezeš na nějakou kládu, kde se vyvažuješ dlouhou tyčí, zkoušís kladku (zavěšená na takovém polštáři), zkoušíš postavit mlýny na umělé řece...prostě bych řekla, že kluci, chlapi se tam hodně vyblbnou:-) Já se víc vyblbla v tom aqua, snad 50krát jsem jela tobogány:-D Pája teď každýmu vykládá o tom IQparku;-)
Odpovědět
No kde sté?:-) Ahoj holky, koukala jsme, že na koníkovi nám témátko nějak málo běží;-) Asi to drží jen Pavly a Maruska:-) Hanicka si to rozmyslela;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.... ja jsem tu :o))) Musim pracovat. :o(( rano jsem vyrazila v sukynce, jsem malem zmrzla.... ale doufam, ze bude odpoledne pekne :o)) jinak jestli se chcete kouknout jak mam sikovnou maminku, tak mrknete na http://fotoalba.cz/alice-sikulka x-)
Odpovědět
tyjo, Satyy, no to je fakt móc šikovná!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejak jsem ten talent nepodedila :o((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, takze zdravim po vikendu, ktery byl napul pracovni a vcera jsme byli na vylete v Pze na Davis Cupu...bylo to moc fajn :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Marti ... my byli taky v Praze... ale za babickou v nemocnici.... ale Davis Cup jsme sledovali v televizi (teda vsude jinde nez doma) a potom v radiu...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si to fakt uzili, ja byla v Sazka Arene poprve, takze i proto...sice jsme sedeli skoro az u stropu, ale videt bylo krasne vsechno....jen v TV jsme nebyli videt :-( :-D :-D Jo a na zpatecni ceste jsme se stavili v Ikee, takze taky bezva, koupili jsme neco malo do nove koupelnicky a jeste servitovaci tac do kuchyne :-)
Odpovědět
Jee, marti, tak to uprimne (ale v dobrém) závidím:-) Já byla v Sazce na hokeji ma MS, ježiš, to bylo super... x-) No a Ikea k tomu, hezčí den neznám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kacii, bylo to fakt fajnove, ale hlavne kdyz jsme byli spolu a nemuseli makat v byte.... :-S :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja byla v Sazce na hokeji loni... ale manzela moc hokej nebavi, tak mam smulu :o((( A v Ikee jsem byla v patek a taky jsem koupila neco do koupelny........ svitive zeleny a oranzovy osusky.... ty zeleny rucniky jsem koupila uz minule...... chtela bych mit vsechno v koupelne svitive zeleny... ale moc toho nemuzu sehnat :o(((
Odpovědět
satyy, osušky saxan? Ty mám totiž taky doma, oranžové, zelené, bílé, modré. Ještě chci červené a černé, ale teď je tam neměli;-) Jsou levné a jsou fakt super! Krásně sajou, máme je s manžou nejradši;-) Satyyy, my máme oranžovou koupelnu a k tomu vždycky do barvy ladím právě ručníky, často zelené a oranžové, ale i modré a bílé;-) no však přivezu ty fotky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee, Kristynko, my taky koupili ty svitive zeleny osusky a rucniky, od svatby je to takova nase barvicka :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja zelenou nikdy moc nemusela, a ted mame zelenou koupelnu i kuchyn :-D takze ja zustanu u zelenych a oranzovych osusek...... chtela jsem jen zeleny, ale to bychom si je nepoznali x-) to je prima, si k Lucince vezmeme kazda svou zelenou osusku ;-) Kat - cervene osusky tam meli v patek......
Odpovědět
satyyy, ne, já si vemu oranžovou:-D budu originální:-) Byla jsi na Čerňáku? Já tam byla v úterý a měli tam jen modré a bílé a černé...vůbec žádné jiné barvy...
Odpovědět
Profilova fotka
ja byla na Cernaku v patek... a prijde mi, ze jsem ty cervene videla... ale jestli to nebyly ty male rucniky..... ja koukala po zelene, tak jsem to zas tak nezkoumala..... me se strasne libi v Ikee povleceni, ale mame doma dlouhe periny, ne ty klasicke 2m, a v Ikee nemaji prodlouzenou dylku :o((((
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy, povleceni je tam krasny, ale my mame zase problem s polstari, mame radsi ty v klasicky velikosti....ale to povleceni je delany bohuzel na mensi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda...... u nas to mama resi tak, ze si koupi to povleceni.... povlak da na maly polstarek a na velky si usije vlastne aby se k tomu barevne hodi... a nebo pouzije nejaky, ktery uz doma je stary a hodi se x-)
Odpovědět
tyjo holky, to já nevím, jaké mám doma polštáře, jestli standartní nebo jiné:-D to budu muset vykoumat...zatím jsem totiž měla všechno povlečení jen jako dárky od bráchy (pracuje v textilním závodě):-)
Odpovědět
Profilova fotka
mu bracha pracuje ve Scontu... tak jsem dostali slevu na kuchyn ;-) :-D jeste ze ty brachy mame x-)
Odpovědět
Satyyy, to teda :-D naši mají hospodu a taky to není k zahození:-);-) Pošli mi prosím odkaz na to fitko, ve kterém jezdíš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
poslano :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyyyyyyyyyy :-) :-) Kačenko, copak ti to přál, že si tě získal??? =-) :-D :-. Krystýnko, taky jsem koukla na odkaz, mamka by byla asi můj člověk, na takovýhle "blbinky" jsem taky :-D ;-) holky, se na vás tak těším!!! fakt!!! na vás a pak už mám skoro cestovní horečku ze svatební cesty :-D třeba z toho, jak MĚ se vejde oblečení a boty a další blbosti na tři týdny do jednoho kufru :-N :-o :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci.... co blaznis? Budes potrebovat jen plavky, osusku, krem na opalovani... fakt vysoky faktor, protoze kamaradka rikala, ze se mazali jak blazni a stejne se spalili..... a potom nejaky klobou proti slunicku...... to se ti vejde do kabelky x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?