Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - to je pekny... ja jednou chodila s klukem a ten si nejdriv udelal stredni stavarnu, potom ucnak na tesaře a nakonec vysokou stavební.... proste taky po maturite šel na řemeslo.... chtěl to umět :o)))) Mě teď láká ekomonie na zemědělský fakultě... tak uvidíme, jestli se k tomu dokopu...... Pedagog. minimum si dělá kamarádka... chtěla by učit a mít prazdniny x-)
Odpovědět
Satyyy, jojo, v Hostinném (tam jako teď žiju):-D je totiž střední sociální škola. A já bych ty svoje sociální předměty mohla učit, jen mi chybí asi 4 předměty z toho minima, vtšinu té pedagogiky by mi uznali. Akorát budu muset kvůli tomu jezdit do Olomouce. Ale je to vždycky v sobotu jednou za tři týdny. Tak snad to zmáknu...jen nevím, co budu dělat, když otěhotním...(je to placené studium na dva roky)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, ta moje kamarádka jezdí taky do Olomouce.... myslim... je totiz z Prostejova :o)) Když otěhotníš, tak to doděláš s miminkem :o)))) Manžel pohlídá a pomůže a bude.... a nebo se to určitě dá třeba na rok přerušit a potom to dodělat, ne??
Odpovědět
holky, mě to dneska v práci nebaví:-) asi jak vím, ž budu mít dovču...chjo:-) chci domů:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci taky domu a vim, ze zadnou dovolenou mit nebudu :o((( teba budu, pristi patek... jedu v utery na tri dny pracovne do Jiznich Cech a budu uplne mrtva... tak si v patek vezmu dovolenou, pujdu si zacvicit (teda spis potrenovat na spinning), potom se kouknout na stavebni veletrh a nakonec do hospody na tridni sraz x-) Myslim, ze nejake vetsi volno me ceka az na Vanoce.....
Odpovědět
tyjo, odkdy začínáš cvičit? Já tam fakt snad někdy zajedu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, kdyz to vyjde... tak od začátku října.... ale možná bych mohla domluvit volný sál na tu sobotu, co jedeme k Lucince... ze bychom si pred tím mejdanem zašli zacvičit... v sobotu se tam nejezdí, ale je otevřeno protože tam je skvoš (to jsem to pěkně napsala x-) ), tak by se to dalo domluvit a mohly bychom si jít zajezdit a potom vyrazit do Ričan..... x-)
Odpovědět
tyjoo, to by bylo!! skvoš je super;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zjistíme, jestli by se k nám někdo z účastnic mejdanu přidal a já bych to zkusila domluvit x-) jen abychom k Lucce nedorazily uplne vyrizene... ale stejne se tam jen skulime k fotkam, videum a jidlu, ze? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, jasně, tady se žádná jiná namáhavá aktivita konat nebude!!! :-D jiank vás rychle zdravím, mám dnes doma mužíčka a chceme vzít naše holčičky na výlet - na Konopiště do parku. Hele, ještě mám takový technický dotaz na to holení... když jsem se holila jen žiletkou (teda jen to,co by lezlo z kalhotek), tak se mi dělaly ty blbý pupínky. takže tohle trhám pinzetou... vopruz ale nejsou pupínky... no tak mě zajímá, když bych ten "zbytek" vzala žiletkou, tak tam už pupínky se nedělají??? To je totiž to, co mě od toho odrazuje, protože to děsně svědí a bolí :-p ]-( jinak teda fakt mi hlava nebere ten váš zápal do učení :-p nechcete dostudovat za mě? já bych za vás šla pracovat :-p :-D asi je to tak, že člověk nechce to,co má že? ;-) a kouká po tom druhém "pólu" ;-) tý jo a možná že bych teda na ten spinning přijela taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
super... my tu hodinu spinningu jeste udelame :o))) Luci nevim... obcas se mi ty pupinky po ziletce taky udelaji ale prave v tech mistech co konci kalhotky (plavky).... asi jak to tam ty kalhotky drazdi... ale jinak nikde jinde asi ne....... x-) jeee, venku je krasne, na Konopiste bych jela taky.... tam je krasne...... a kousek od Konopiste bydli nasi :o))
Odpovědět
Profilova fotka
- ahojky holky - se cvicenim vas obdivuju, nikdy jsem to nezkusila-mozna vyzkouset bych to sla...ale jinak se vic tesim na ty bramburky a colu.... :-D , mate muj obdiv - luci-je to presne tak-kdyz jsem studovala,chtela jsem uz pracovat,ale presne jsem vedela,ze tohle prijde,pravy opak-ted chci zamestnat mozek-ikdyz vlastne v praci ho denne cvicim az az, holeni je fakt zajimave...nekdy pupinky prijdou...ale spis to bylo ze zacatku...ted uz vyjimecne.... - kati-milacek mel taky maturitu a pak si delal svarecak-jako kurz - a stale ho tam obdivovali a rikali mu,ze kdyby chtel,mohl by delat i mistra!!!! :-D - doufam,ze si zitra uzijeme pekne pocasi a v sobotu se chystam do ikei - babinec-tak snad to bude i paradni vikend!!! uvidime - mejte se taky fajn, tesim se na vas...s fotkama jsem stale nehnula-ach jo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, tak vás zdravím, včera výlet byl super, zvládly jsme i Jemniště x-) a teď jsme totálně odravnaná p pozdním obídku - miláček měl už jakou dobu chuť na svíčkovou, tak dnes na naí došlo... uffffffffffffff, teď bych tuplem potřebovala ten spinning :-D :-D :-p no a včera jsem z něj zase tahala, zda oholit či neoholit (tý jo, za chvíli z toho bude hameltovská otázka :-D :-D :-D ) a on nějak nechce.... tak nevím... no mám starosti co? :-D :-p holky, já se na vás tak těším!!!! před nedávnem jsme tu říkali, jak je to za dlouho, že až za 2 měsíce.... no a jestli tuším správně, tak je to za 3 týdny že??? A JINAK VŠEM 27. PŘEJI KRÁSNÝ 50. DEN MANŽELSTVÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) letí to co?.... :-S
Odpovědět
lucinko :-D Tak já myslím, že to je i na Tobě ne?;-) Ale jinak samozřejmě je to na akdém, co a jak preferuje a chce:-) Stejně mě napadají některé otázky, co se jako jak provozuje, když nejste oholení:-D to asi necháme na to setkání:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kačenko :-D asi vím kam míříš a jde to :-D :-D ;-) i tak... no jasně že je to i an mě, ale n adruhou stranu mi přijde, že právě z intimního pohledu do toho má taky co mluvit, takže proto jsem se ho na to ptala ;-) :-) ;-) a jinak dnes mám za sebou první lekci golfu :-D teda ne s opravdovým trenérem, jen s kamarádem, který to celkem umí. Fakt jsme se nasmáli :-D ale mám dobrou zprávu - umím se trefit do míčku :-D :-D :-D když jsem si k tomu stoupla (hrozný postoj - jak na záchod :-p ), tak jsme měla pocit, že ho musím zákonitě minout a já se trefila!!!!!!!!!!! Jupí!!!!!!!!!!!! :-D a celkem jsem to pálila i rovně... jen to neumím zatím dostat nahoru a daleko nooo.... :-x |-| a miláček si mě u toho fotil - sem měla celkem výstřih a jak se dají ruce k sobě... :-D :-D :-D a co jak užíváte, resp. jste si spíš užili víkend???? Martinko, nabažila ses pořádně miláčka? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas zdravim, jak se mate? Moc se tesim na srazik :-D Moji kamaradce se narodila v utery holcicka Barunka, ve stredu jsem za ni byla v porodnici, je to super...Jsem za ni stastna... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... sobotni mejdan mam za sebou..... Gulas se povedl, aspon ho teda vsichni chvalili, ja ho nejedla, protoze po patecnim krajeni skoro dvou kila masa tupym nozem, jsem mela pocit, jak masovy vrah, tak jsem si radsi dala zeleninovy salat. Odpoledne se docela vydarilo i kdyz jsem trpela, kdyz jsem videla, co to dite vyvadi v mem bytecku....... boticky od pisku jsem mela na jidelnim stole nekolikrat.... balkonove dvere mam opatalny a oslintany... a zlutou pastelkou mam pokreslenou sedacku (jeste ze je to stoleta sedacka, ktera pujde jednou pryc.... jen nevim, kdy to jednou nastane.... ale rodice holcicky to nerozhazelo a nechali ji kraslit :-( ).... vecer byli chlebicky, bramburky a hodne piti..... no a ja to trochu prehnala.... takze jsem do sebe nalila dve lahve vina... a on deseti hodin si nic nepamatuju (fakt ostuda....) jeste ze mam tak hodneho muzicka, ulozil si me do postele, staral se o me a druhy den mi vubec nic nevycital... je to moje zlato... Jen ja mam mensi ostudu :-| Jinak treba v nedeli rano se kamarad klidne obleceny v dzinach vrhnul do nasi postele v loznici (kde spala jeho tehotna zena....) a vubec mu neprislo divny se v kalhotech, ve kterych sedi napr. v hospode venku na zahradce, valet v mych perinach..... nojo, jiny kraj jiny mrav :-. Ale je to za nama... ja vcera nejdriv uklizela a potom sla s muzem na prochazku, abych ten alkohol z tela vychodila....... takze jsem jeste dneska trochu mrtva :...... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravim po vikendu, Luci, manzilka jsem se nabazila, dokonce odjizdel az dneska brzicko rano :-) Jinak jsme malovali...proste takova pracovni sobota ;-) , ale v nedeli jsme si jen uzivali sami sebe... Satyyy, tak koukam, ze jste se taky nenudili:-):-):-):-) Dnes rano probehl "mensi" problem s prackou, instalater neoddelal takove ty jistici srouby na buben na prevoz, takze jsem tady malem vybouchla, ale nastesti jsem na to pak prisla, jen mam totalne odrene ruce, pracka litala po cele koupelne, takze se skoro i znicil zachod a dlazdicky, fakt sila....uz se tesim, jak mu to reknu--- ]-( ]-( ]-( ted letim pro novy ridicak, zdrzela jsem se timhle karambolem, tak doufam, ze tam jeste budou,zatim....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky HOlky !!! zdravím vás jen v rychlosti! od minulého týdne mám zase blázinec v práci...šéf i kolega jsou opět na dovolené...už mi z toho asi hrábne! nestíhám skoro ani jíst :-( víkend byl skvělý...doufám, že i vy jste si ho užily!!! hodila jsem sem novou fotku svatební konečně...a s novým oučesem ještě bohužle nemám... již druhý měsíc čekáme na přestěhování pevní linky a netu ...až budu mít doma net...tak vám budu psát asi spíš večer...páč takhle přes den v práci nestíhám nic... ani jsem vás nedočetla ach jo... :-( tak se mějte lépe než já a brzy paaaaaaaaaaa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak já zas razila na nákupy do Prahy :-D a mám dvoje nové plavky!!! V newyorkru měli děsné slevy... jedny mám i se sukýnkou - 3 kusy po 89,- a druhé mám zlaté - kalhotky za 149,- a podprda za 29,- :-N :-N :-D :-D :-D jo, se to nakupovalo... takže mám na líbánky troje nové plavky a jedny loňské... bych tam mohla být půl roku a ne tři týdny :-D :-D :-D a neodolala jsem a koupila jsme ještě miláčkovi k narozkám tričko na golf, protože v neděli jsme na ten golf byli fakt nevybavení... dárečky jsem už zabalila a jak skoro o Vánocíh, mám pro něho 5 dárků a 2 takové menší :-D :-D :-D Erenko, na jak dlouho tě tam nechali samotinkou??? doufám, že už brzy tu zas budeš s námi ;-) Martí, by mě asi kleplo vzteky ]-( ]-( ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Luciiii, nakupy zavidim...zitra jedu do Prahy na tu privatni kliniku, tak mozna taky nekde pokoukam, ale musim setrit, protoze to vypada, ze se pustime rovnou jeste do rekonstrukce kuchyne, ta je ted totiz vedle te koupelny uplne silana, fakt pest na oko a hlavne bych chtela konecne funkcni troubu...a vubec vic mista, nemame kam davat velky nakupy....no uvidime, jestli se do toho opet pustim, ale uz bych urcite nechtala zadnou firmu, ale bylo by to svepomoci....jinak nic noveho 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Erenko, pekna nova fotecka, frmol v praci nezavidim.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jeste k me ucasti na tom sraziku, jeste fakt nevim, jestli dorazim, mozna jen na tu sobotu odpoledne, nevim totiz, jak to tady bude v byte a hlavne od rijna budu mit manzilka v Brne, takze bude toho naseho spolecneho casu jeste mene, ale na to sobotni odpolko se budu snazit dorazit, ju....tesim se totiz moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda Martí, máš výdrž ;-) ale chápu to, ono to nové láká co? ;-) já jdu za hoďku prvně na cvičení, tak jsem zvědavá... vůbec se mi tam nechce, nicméně už fakt musím se sebou něco dělat... navíc tam jdu sama... chjooo... |-| no nic, ale do nových plavek... musím něco se sebou províst ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jde spis o to, ze se to stejne musi udelat a ted kdyz mam "cas", tak by se to asi melo vyuzit....kdyz vidim, jak tohle bylo a jeste bude komplikovany a zdlouhavy, ze by si na to musel clovek brat aspon 14denni dovcu... ;-) o cviceni mi radsi nic nerikej, musim taky zacit, ale ted vubec nemam cas, hlavne aby to bylo previdelne, jinak to nema cenu...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě... sem se odhodlala na 3x týdně :-p už teď je mi špatně a všechno mě bolí :-D :-D :-D já jsem totiž celkem línej tvor... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak drzim pesticky ve vydrzi.... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je drž aspoň půl roku, pak si začnu fakt myslet, že to vydržím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavne napis zitra, jak se citis....ale pokud se prekona tak prvni mesic, dva, tak pak uz to je podle meho droga a vylozene to bude telo potrebovat ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak už aby byl prosinec :-D navíc z toho v listopadu na tři týdny vypadnu... holt tam taky budu chodit na nějaký aerobic nebo tak... no nic, tak já teda jdu :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?