Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeje maji, ja bych jela taky nekam hned..... no jo, budu jen tise zavidet :o)) mohla jsem si na zacatku roku vybrat... bud svatebni cesta a nebo si koupime byt..... a ja se rozhodla pro byt..... ja blbaaaa :-x :-D nene.... maji, hezky si to tam uzijete a hlavne si uzivej slunicka, tady to vypada, ze uz svou letosni sluzbu ukoncilo a prijde az na jare .o(
Odpovědět
Profilova fotka
Majinko, užívejte plnými doušky, ať máte hezké vzpomínky a ne že si jednu vzpomínku dovezete s sebou :-D :-) ;-) a počli nám sem trochu teplíčka ju? ;-) satyyy, já předloni pro auto místo dovču :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky budu se snažit to teplíčko nahnat i k vám :-) aby jste tu nezmrzli a mi při návratu nezažili šok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji, kdy se vracíte??? Nějak tu další neděli nebo si to pletu?
Odpovědět
Profilova fotka
no, kamaradka byla 5 mesicu ve Spanelsku na skole... a vratila se minuly tyden... a byla strasne znicena, ze byla celou dobu 36stupnu a prijela a bylo 12stupnu...... takze docela sok....
Odpovědět
Profilova fotka
to udělala blbě - měla jet teď, přes léto být tu ;-) počkej, až já přiletím 26. 11. a tady bude třeba -10 :-p :-p :-p ]-( skok 45' co to je že? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no, pojedes na letiste v kulichu... v letadle se prevliknes do plavek a po ceste zpatky se zase v letadle prevliknes do perove bundy a kulicha :o))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-p ještě že tu nechám Jessinku a Jenninku, jinak bych se ani nechtěla vrátit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci jo tu další neděli :-) , neboj 6,10 to klapne, už to mám u manžílka schváleno :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, prijedeme vsechny a udelame Lucince z domecku kulnicku na drivi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me to dneska vubec nebavi... chcu domu... a spat... aspon tri dny.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, já chci taky spát!!! Teď jsem zas doučila jednu hodinu, další mám od pěti, mám to dnes tak blbě rozcouraný.... :-S a chci spáááááááááááááááááááááááááááát ]-( už se na vás holky těšíííím!!! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já už se taky těším... na vás i na fotečky a videa :o))) a na něco dobrýho x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono to zas nefungovalo!!! ]-( ]-( ]-( tý jo, to nám půjde ze svateb hlava kolem :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla a nedá mi to - Satyyy, Kristýnko, Ty mi seš čím dál sympatičtější! Opravdu máme hodně podobné názory (podpaží holit!:-)), v dnešní diskuzi v SP se s tebou taky hodně ztotožňuju, navíc vybavujeme ty bytečky, milujeme Ikeu:-D Já tam jedu v úterý, sháním komodu do "mého" pokojíčku, nemám kam dávat takové ty blbůstky moje (deskové hry, puzzle, papíry a drobnosti, z kterých vyrábím přáníčka atd.)...ale nakoupím i nějaké dekorace:-) A ve středu jedeme na pididovču do Liberce, ale těším se moc!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( ;-( fňuk fňuk ;-( :-| a co já Kačenko??? ... ;-( :-) ;-) ;-) ;-) No jo no, jsem proti nevěře, ale Ikeu mám taky ráda :-D ;-) a u Liberce máme chaloupku, tam se mi taky líbí :-D :-D :-D Kačí, na jak dlouho jedete? Do neděle??? A kam přesně?
Odpovědět
Profilova fotka
luci taky se na vás všechny moc těším, manžílek, ach jo krásné slovo :-D :-D :-D mi přišel z práce, takže jdeme zapnou kufr, ještě se musíme zastavit k jeho rodičům a rozloučit se a pak vyrazíme směr letiště Takže se s vámi na týden loučím, pěkně si to tu užívejte a za týden páááá MVR ;-)
Odpovědět
Lucinko, já jsem taky proti nevěře a satyyy taky;-) šak Ty víš, jak to myslíme:-) Hele a Vrátík se fakt neholí?? :-o :-D Běžím cvičit, pa, večer písnu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majinko, krásně si užívejte líbanek, budu na vás myslet!!!! papapapa a šťastný let!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyyy, je to k nevire, ale konecne jsem byla normaaaaalne na zachode v nasi skorohotove nove koupelne.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martí gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) x-) Kačenko, ne-e a asi bych ho k tomu stejně nedokopala.... ale jak jsem psala, nohy bych mu snad i zakázala si oholit :-D :-p naše kamarádka teď měla podmínku, že přestane kouřit jen když se její partner oholí (podpaždí), resp. že se bude holit jako pořád... ten můj si myslel, že to po něm chtěla jen jednou a víc že nemusí a i tak nechápal :-D :-D :-D no a musím říct, že kolem takové chlapi nemáme, takže to bude tím... a vím jak myslíte ;-) ;-) ;-) a máet můj obdiv ;-)
Odpovědět
lucinko, to jsme si taky nerozuměly!! Nohy neee!!! Já po něm vyžaduju jen podpaží, večer na něm usínám a je to pitomý s chluipama:-) a přiznávám, že se mi to nelíbí, ty chlupy tam:-D A pak výjimečně tam dole;-) ale to je spíš vyloženě takové zpestření;-) Jinak nic neholíme, jen na mně;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holcinky, my taky holime podpazi, i ze zdravotnich duvodu...manzilkovi by se tam jinak delala vyrazka....bereme to uz jako samozrejmost.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím že nohy taky vy ne, jen jsem psala, že to bych mu snad i zakázala, když yb ho to náhodou napadlo :-D ;-) to mi přijde hrozný :-p včera jsem vznesla dotaz, co by říkal na to, kdybych se oholila i ... a že prej neví :-D :-D :-D že prej by to nemuselo být ono :-D :-D :-D ale že prostě nedokáže říct, zda by se mu to tak líbilo víc nebo ne. Já totiž trhám jen to, co by koukalo z plavek, jinak ne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem ted v praci nejak brzo,rychle letim k vam - holky u nas u panu urcite holit!!! - zvlast v lete se mi to jinak nelibi.... ;-) a oholit chlupata zada-to by snad bylo jeste horsi!!! -oholeni iiii - no taky jsem pro-vice tady asi nejsem schopna napsat! -dal uz jsem nedocetla -jinak tento tyden fakt od zagorky- spechaaaam, pani uz 5 minut zpozdeni mam....ale alespon se nenudim -a zacala jsem vcera chodit na AJ-tak jsem sama cumela,ze mi v hlave jeste neco zustalo...mam totiz abstak po uceni, uz se mi chce zase neco do sebe cpat...a moc sanci tu teda nemam.... - no ted nevim,co vic napsat, za chvili jdou po nas....tak se mejte krasne a tesim se na vas!!!
Odpovědět
Lucinko, vyzkoušej, však ono to zase doroste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... to je tema po ranu... rozhodne holit.... vsechno..... pripadala bych si divne.... Luci urcite to zkus, jak pise Kacka... ono to kdyztak doroste, kdyz nebudes spokojena... ale myslim, ze budes x-)
Odpovědět
Jé, ahojky Pavly!!:-) AJ super! Já se rozhodla pro pedag minimum, půjdu do toho příští rok;-) Luci - já holím julču strojkem, je to raz dva;-) nechávám proužek, ale někdy jsem líná a oholím vše:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavlinko... ja mam taky chut se ucit... premyslim, ze bych do pristiho zari sehnala nejakou skolu, kterou bych mohla delat dalkove... abych se asi nenudila nebo co.... :-. Ja jsem lina vzdycky... takze to jde dolu vsechno |-|
Odpovědět
Tyjo, my jsme ďáblice teda, my se chceme učit:-D A to když vám řeknu, co chce "studovat"můj Pája, budete koukat! Můj manža má ČVUT - je softwarový inženýr... a on by teď chtěl umět řemeslo - chce se zeptat tady na učňáku, zda by ho vzali na truhláře, matiku a většinu teorie by mu nejspíš uznali, takže tu praxi - chtěl by zkrátka něco umět:-) To je co?:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?