Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, tak už máme sbaleno, ještě nějaké drobnůstky chybí ale ty koupíme zítra ;-) Luci kdy začínáš ve škole?taky začnu zase cvičit, ale až se to tu vše uklidní :-D :-D :-D :-D fotografka měla strašně krásné fotky, z 300 jsme měli fakt problém vybrat, tak jsme se nakonec domluvili na 100 no bude to pálka jak hrom, jsme se smáli, že budeme muset chodit na brigádu, ale fakt stojí za to x-) x-) x-) Manžílek mi volal, že už jede domů z práce tak ať mu nachystám obídek ;-) až uvidí ten můj kufr tak ho asi trefí :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Lucinko, hojky beruško:-) V práci už je to lepší, takový normální, řekla bych...a příští týden jedu do Liberce, mám týden dovču!!! x-) Se těším, sice nejedeme nikam daleko, ale o to víc si to užijeme spolu;-) I když-už neberu HA, tak se musíme mírnit :-D :-p přiznámse, že teď to tady zanedbávám, když sem přijdu, tak je tu mrtvo, tak sem moc nechodím, ale dneska jsme se satyyy potkali na jinde, taky na zajímavé diskuzi 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, blíží, začínám prvního... :-p mám čím dál větší odpor... chjooo :-( :-| holky, Kačí, na jaképak??? ;-) :-) bych se třebas něčemu přiučila.... x-) jsme taky včera pročetla swingers :-D x-) a našla odkaz na krka... tak jsme ho ukázala manžílkovi, al ejen ukázala, ne že bych ho chtěla... Kačenko, ono se ho to normálně dotklo :-o :-D nechtěl se mnou moc mluvit a navíc já se děsně moc chtěla milovat :-D :-| chápeš, že to on chápe jako náhradu??? no bylo to náročné vysvětlování, jak jsem to jako myslela.... chjoo, chlapi ješitní ]-( :-S a kam jedete do Liberce??? do nějakého hotýlku??? Tak tam pozdravuj, tam to mám moc ráda ;-) a co... tak by bylo mimi nooo.... ;-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,jsem grogy, litam s kostetem, baby porad chodej a stezuji si...fakt sila, ted mi dokonce prisle rict, jak to mam mejt ]-( uz jsem to myla 5krat...a manzilek si lebedi v Pze :-( Majinko, ja ti tak zavidim, hned ybch jela taky, tady z toho blazince, ale uz se to aspon zacina podobat koupelne, se silene tesim, moc Lucinko, na manzilka se tesim, ale vikend vidim uklidove, no ale presto bude spolu, takze se nemuzu dockat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martí, jedno co budete dělat, ale budeš ho mít po svém boku a večer přeci uklízet nebudete ;-) :-) a na baby se vykašli nebo a´t to jdou umýt za tebe, když jsou tak chytrý ]-( takový lidi mám ráda, jakoby oni nikdy nic nerekonstrovaly nebo jinak neobtěžovaly sousedy :-p ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jasny, to vis , ze vecer uklizet nebudeme ;-) ;-) ;-) ;-) :-D My te zenske rikame "reditelka" baraku, je to silena drbna...fakt sleduje vsechny, co clovek nosi v taskach, kam a kdy jede, popripade cim...jo a bydli v 11.patre a my jsme ve 4., tak si to predstavte, resi spinave chodby uplne nekoho jineho...fakt sila ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to bych jí rovnou praštila hadrem babu jednu :-D ať si řeší to svoje patro... kdyby bydlela pod váma, úpak chápu, že tam ten prach nalítá... ale takhle ]-( ]-( ]-( áááááááááá, tak jsem odhalila Kačenku a Kristýnku, kde se potkaly :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdeeeeeeeeeeeeeeeee? juknu tam taky, a asi i na to swingers :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martí, potkaly se na swingers :-D ;-) já tam občas juknu, protože je to pro mě naprosto nepochopitelný... tak koukám, jak se kdo vyrovná s tou žárlivostí a tak... no a včera koukám a začalo se tam řešit úplně něco jiného a dnes taky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, uz jsem to taky zjistila a koukam, ze se to rozjelo jinym smerem :-D asi tam teda taky budu "jukat" :-D :-D zajimave tema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) ;-) pro mě leda na koukání, tedy to téma diskuze, bych do toho fakt nikdy nešla... mi na něj prostě žádná nesmí pomalu ani kouknout, natož šáhnout :-D a natož... a upřímně já si teda vedle sebe takx nikoho jinýho představit neumím a celkem se mi taková představa teda sakra příčí... ale těm,co to neva, tak proč ne... mají můj obdiv :-D :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky jen budu cist, je to zajimavy, jak na to kazdej kouka jinak, kazdopadne ted si to teda taky neumim predstavit, a co bude za 20let, to neresim... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
JJ, taky neřeším, ale pochybuju, že žárlivost ze mě jednou vyprchá natolik, abych byla svolná k něčemu takovému :-D ;-) no ono i manžel... :-D ;-) Martí a co ta práce? Víš něco víc???
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim nic nevim, budu tam volat v patek...ale jde vlastne o neplacene misto, vis...takze zadna vyhra, ale nejak se zacit asi musi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
neplacené místo??? to jako existuje??? :-N a jak dlouho bys musela pracovat za nic?
Odpovědět
Profilova fotka
Musela bych pracovat treba na nejake privatbi klinice(askleption, GHC,...) a tam si vlastne vydelat na moznost prace ve FNKV, coz je akreditovane pracoviste, takze by se mi to zapocitavalo do predatestacni praxe...masakr, co...dopolko v nemocnici a odpolko nekde na soukrome klinice, nebo si to muzu platit sama, ale to bych byla blazen, nebo najit nejakeho jineho sponzora...silenost, ale asi to jinak nepujde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéj, teď jsem tedy mimo z toho,cos napsala... proč dopol nemocnice??? tam by tě platili? a proč bys pak tedy potřebovala další místo, kde tě platit nebudou??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
na te privatni klinice si budu vydelavat, ale penize by se rovnou presouvaly do te fakultni nemocnice, ktere bych se zaplatila, taky tomu moc nerozumim, ale jedine tohle je moznost...jde o tzv.sponzorovane misto, vlastne to co by me mel dat zamestnavatel me, tak ja musim dat jemu...blazinec
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha.... a to nejde si najít místo, kde by tě rovnou platili a jako přímo tebe??? nemocnice tě jako vystudovanou lékařku nezaměstná??? co to je za pitomost??? :-. :-x ]-( a platit by tě začali kdy??? Copak to dnes jde, aby člověk pracoval a zadarmo??????????????????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Vlastne bych cekala, az se tam neajke misto uvolni a pak, jelikoz by me znali, tak by vzali me...snad...ale uz by se mi pocitaly ty mesice do atestace a neztracela bych takhle cas, zatim proste misto nikde neni, ale nejde to vydrzet porad...asi bych vysadila prasky a vydelo by se...ale je to postaveny na hlavu cooo?no anebo postgradual, ale na ten je ted uz pozde, tak leda od pristiho roku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aha... ale teda řeknu ti , že je to pěkná pakárna, když se k místu musíš dostat takhle.... totální blbost a nesmysl... a to víš že jo, pořiďtě si miminko a bude ]-( :-) ;-) Martí, mám odbornou otázku - jak lze člověka udržovat v umělém spánku??? Manžílke trochu zlobí noo... :-D :-x ;-) nee.... máme takový případ v širším příbuzenstvu a mě jen zajímá, jak se to vlastně dělá a na kolik je ten člověk utlumený - jak funguje mozek, srdce a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Vse funguje normalne, to se nemusis bat, davaji se treba nejaka silna hypnotika,sedativa....clovek normalne spi, jen se tomu trochu pomuze a pritlumi se Pakarna to s praci je silena, rodice to vubec nechapou...ja pomalu taky ne...doted jsem o tom nikdy neslysela, ulet
Odpovědět
Profilova fotka
aha, takže funkce orgánů je jako v normálním spánku, jen člověk nesmí 8 hodin, al etřeba týden... ahaaaaaaaaaaaaa.... děkuji :-) ;-) no a proč teda zrovna ty musíš mít takové problémy, když jiní nee??? !!! ]-( ]-( ]-( chjoooooooooooooo, je mi tě fakt moc líto.... Martinko, zatím se loučím, jdu na vaření, miláčka mám za hoďku doma, s hladovým bříškem... tak letím do kuchyně, zatím papa :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem se upsala - nespí ne nesmí :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Protoze chci delat ten obor, co chci, v tom je ten problem...nebo udelat ustupek, ale to se mi teda nechce, protoze volba oboru je na cely zivot.... :-( :-( ;-) Luci, papa, pozdravuj manzilka :-) a neco dobryho mu uvar, nam aspon v necem vyhodu:-), kdyz jsem doma sama, ale po pravde...jak rada bych pro nej varila, kdyby tady byl...chjooo
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, moc vas zdravim,stale nejsem doma - prace,zabava,uzivam si doby,kdy venku neni totalni zima a snazim se nesedet doma.....takze se mam v podstate fakt dobre.... mejte se zatim fajn,nez tu budu vysedavat zase kazdy den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlinko, ahojky, tak si uzivej, uzivej ;-)
Odpovědět
Lucinko, "Tvé" vtipy jsme dala na optimismus, snad to neva;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko, ahojky :-) tak to už aby se ochladilo, abysme si tě taky užily :-D ;-) ne, jen si hezky užívej, akumuluj teplíčko a nezapomeň na nás :-) ;-) moc se těším na 6. ;-) Kačenko, neva!!! Jen ať se pobaví více lidí ;-) :-) já se včera u nich mohla uchechtal, až miláčkovi bylo podezřelý, co je na BRMS tak vtipného :-D nepředpokládal, že se tak chlámu mailu :-D :-N :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, sem chtěla napsat nevěsty :-D :-x |-| takže jinak, krásné ráno manželky x-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?