Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, delam v tom trochu gulas... ale nekteri o me takhle vedi :o))) jinak se mam dobre... jen misto prace tady porad koukam a pisu..... bych to mela zmenit, ale je to jako droga, prijde mi, ze jsem tu vic nez pred svatbou :-x co blazni s tema testama?? to jsou horsi psychotesty nez pri vstupu do armady x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jo ale to byly mé první a doufám, že poslechí, se mi doma smějí, že jsem je ani dělat nemusela, že to ví dávno, že patří na psychinu :-D :-D 8-( 8-( 8-( teď sleduji předpověď počasí, tak prý od 5.9 má přijít babí léto , hurááááý
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, zari je kazdy rok pekne... to by bylo, aby vam to nevydlo..... kazdy neveste sviti slunicko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tak doufám, že to výjde i nám co plánujete na víkend?My si jdeme zatancovat do jedné malé hospůdky, kamarádka bude bez dětí tak toho musíme náležitě využít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kiki nebo satyyy, pro mě už jsi kristýnka a basta :-D ;-) a já se v tvých nickách orientuju ;-) maji, teď jsem psala na koníka, kam jedeme, zkopčím to sem, počkej... no a si piš, že zas bude mimo jiné i rozhledna :-D :-D :-D to jen kdybys třeba chtěla někam jet, ať víš kam :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maji, jedeme k nám na chalupu do Jizerek, s kamarádem a jeho přítelkyní, do střdy a od středy na hrubou skálu s "tchýní" mooooc se těšíííím
Odpovědět
Profilova fotka
majinko, jasně že buideš mít hezky, na tebe a maruško to sluníčko totiž čeká ;-) na ten zbytek nevím, ale když to vyšlo nám všem, vám TAKY!!!!!!!!!!!!!!! :-) ;-) a co za práci bys tam dělala??? že tak blbnou... :-S maji a co vůbec přípravy? Je to děs, jak o máme za sebou, ani nám nepřijde, že tebe to ještě čeká a ani se tě nezeptáme... :-x :-| kristýnko, mi o droze povídej, jen já to měla i před :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci něco podobného jako manažerka, ale víc práce s papíry a zařizování jinak do jizerek fakt nepojedeme, máme naplánované sezení a paření v brně u přátel a přípravy?jaké přípravy?já to mám už vše zmáklé a teď jen čekám na ten náš den D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji - tak to ma byt... zadny stresy a jen se tesit .o)) ja uz se dneska s vami loucim, padim domu za muzickem, jdeme nakupovat jidlo, uz doma nemame co jist....
Odpovědět
Profilova fotka
krystýnko, papa, snad sebou net vezmem, že bych někdy v týdnu nakoukla x-) ;-) majinko, no neříkej, že fakt vše už máš a už jen čakáš, až se 8. probudíš ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyy tak hodně zdaru na nákupech a brzy pááá já taky teď mizím, jdu se vyvenčit s pejsanem tak večer pááá
Odpovědět
Profilova fotka
no jio, tak já jdu teda asi balit, když vy mi utíkáte...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky,jen vás zdravím,mám po noční a další mě ještě čeká,dneska jsem se probudila a když jsem si uvědomila,že už je pátek a příští týden se VDÁVÁM,málem jsem tomu nechtěla věřit. Pamatuji si jak jsem si loni touhle dobou říkala,kéž by bylo už o rok víc a já měla týden do svatby, NE ROK,ALE TÝDEN!!!! No a už je to tady!!!!! Já se vážně vdávám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! papa x-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, přeji vám krásný víken, luci pořádně si to užíjte ;-) jinak v pondělí nastupuji do nové práce, jak jsem dělala ty psychotesty, tak jsem jima prošla, asi nejsem zase takový psychoušek :-D :-D :-D :-D , tkaže v pondělí zdar zdar a pak dám vědět ahojky maruško :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) dneska je pěkný datum,že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... vy uz to taky mate mesic za sebou :o))) Jak se citite?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,já se cítím paráááádně,vdávala bych se znovu ;-) občanku už mám doma a na příjmení jsem si rychle zvykla :-D a je to po té svatbě ještě krásnější jak předtím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky taky vás zdravím!!! jooo dneska slavíme 1. měsíc manželství!!! úžasný pocit...ale svatbu bych klidně opakovala každý víkend :-) nějak nestíhám sem chodit...natož vás dočítat ještě na koníkovi ...ach jooo... :-( a bude s příchozí sezonou hůř... aspoň, že vás už brzy uvidím live! :-D krásný den vám přeji!!! a nevěstinkám,které to čeká v září přejik,ať jim vše vyjde a ať si to krásně vychutnávájí!!!! trošku vám tiše závidím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevesty-mlade pani! tak jsme tydne vdane!! od rana na to myslim, prali jsme si hned rano a myslela jsem,ze pujdeme na veceri-ale nejak se to neujalo...ale...prisel napad udelat doma nasi specialitu-takze jsme vyrazili urychlene do obchodu a udelala jsem nasi bastu a ted jsme KO,jak jsme prejedeny.... tak vas jdu jen pozdravit....a letim do pelisku! tak papa, myslim i na vas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste vsechny????? Ja mam od vcerejska novou obcanku....... ve stredu jdu vyridit ridicak... ale vubec se mi tam nechce... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,jde vidět,že jsme se povdávaly a není moc času :-( no třeba si zachvíli budeme psát na modrým koníkovi jak to jde v těhotenství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, nikde nikdo... a ani na konikovi nikdo neni.... :o(( Lucinka si uziva dovolenou.... Pavlinka se asi chysta na skolacky.... Maruska s Majinkou uz nemuzou dospat, jak se tesi na svatbu.... a ten zbytek nevim... asi vsichni drou jako blazni..... ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Satyy! :-) myslím,že jsi to skvěle vystihla :-D dřu v práck jako blázen...jsem tu sice 14 dní bez šéfů,ale pohodu bohužel nemám...Němci otravují čím dál víc...začíná nám předvánoční sezóna :-| asi pořádně pokecáme všechny společně až na říjnovém srazu se mi tak zdá... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkám to závidím,že to mají před sebou ;-) takový krááááááásný den :-) ale poté svatbě je ten vztah ještě kráááááááááásnější :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, jen vas v rychlosti zdravim, litam od minuleho tydne po uradech, jak jsem dostala obcanku,tak se rozjelo kolecko zmen...snad na nic nezapomenu, ke vsemu jeste ta debilni prace, mela jsem mit pohovor v patek, vcera jsem se cely den ucila a pak jsem vecer zjistila na emailu, ze se pohovor z neurcenych duvodu rusi, nejaka zmena situace si co,...jo a to jsem ten email mela jetse navic ve smapech, tak jsem to malem smazala a hnala bych do Prahy zbytecne, dneska jsem tam volala, co jako to ma znamenat, ale nerekli mi zadne vysvetleni...od pondelka jsem sama doma a zacina rekonstrukce koupelny, takze to bude jen na mne :-S :-N ale aspon neco se bude dit, pak se zrejme ukousu nudou....na prd :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, ja jsem si v pondeli vyzvedla obcanku, dneska po praci si jedu nechat udelat ridicak...a uz mam vyrizenou zdravotni pojistovnu.... taky bych mela vyridit to ostatni, ale budu to delat ve volnych chvilich po praci, tak to bude chvili trvat..... Kdyz mam na stare jmeno hypoteku a poplatky za elektrinu, tak tam bych to asi taky mela hlasit, ne??? Abych to nove jmeno... u me i adresu... nakonec nehlasila vsem, i tem, co je to vubec nezajima x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy, ahojky, ja budu volat i na tu elektriku, pak na SIPO(Tv poplatky a rozhlas), na mobil, tam mi taky chodi vyuctovani na stare jmeno...na zivotni pojisteni asi taky, jo a nevim, jestli musim nahlasit zmenu na financaku kvuli dani z nemovitosti??? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jeje, tak to taky vubec netusim.... my Tv poplatky a rozhlas jeste neplatime... zatim SIPO nemame, protoze jediny, co bychom takto platili je elektrina...... polatky za byt, takhle platit nemuzeme :-( ]-( pry kdyz si zaridim SIPO, tak musim ty poplatky platit, i kdyz televizi nemam, je to pravda????? nechci platit televizni polatky, kdyz nemam televizi... za rozhlas klidne platit budu, ten doma mame.... jojo, taky musim zmeny nahlasit na sporeni, pojisteni, boze toho je...... ale s tim financakem nevim... my mame byt teprve pul roku, takze jsme jeste dan neresili.... musim zjistit, jestli se ten nas skoronovy byt bere jako novostavba, z te se pry dan nekolik let neplati a nebo ne...... ufufuf S tim pohovorem te teda vypekli... aspon mohli udat nejaky duvod, ne??? bylo by to slusny....
Odpovědět
Profilova fotka
Na slusnost se taky nehraje, je to ja na brachu , bracha na me... ]-( :-( pomalu si zacinam zvykat...ted uz nemam skoro zadne moznosti... my platime na SIPO jen TV, ostatni ne...jestli se to platit musi vzdy, to nevim...bohuzel...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,moc na vas myslim,ale stale nekde litam a nebo pracuju do skoly...uz se to blizi a ja zase musim mit vse tip top a jeste s predstihem...no jsem takova... navic se mi stale zveda teplota,takze jsem fakt uz utahana z te nemoci kazdopadne na vas myslim,mejte se fajn!!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?