Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak pááá taky jsme to šla zapnout, asi jim chutnám no, ppááááááááá x-) |-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda páji ty jsi ale rychlík, já než něco dočtu ...no comment :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě za chvíli hrábne z těch dvou diskuzí :-D budu schizofrenní :-D si vždycky musím kus nahoru přečíst, o čem že to je řeč :-D :-D :-D maji, kde se u vás berou??? Nám tu sprchlo a i se ochladilo, takže komáři jsou zalezlí zmetci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no když to tady říkám pořád, jedna diskuse o tom, druhá o tom, a kdo to má pořád přeblikávat :-D :-D , už tak mě z toho jde hlava kolem :-D :-D :-D jsem na ně zapla sajrátek tak mám po krmeníčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky-jojo,to precvakavani budeme muset nejak zorganizovat!!! :-D ale zatim nevim jak-nejaky system vymyslim,ne? jsme tvorive :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tvořivé?spíš šílené, když už nám nestačí jedna diskuse :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že každá diskuse má jinou barvu jinak nevím nevím
Odpovědět
Profilova fotka
pavlí, koukám taky problém s klučičím co? ;-) no u nás teoreticky dvojčata by mohla být taky, v rodině jsou dvoje co vím, jedny fakt blízko, táty ségra... a u miláčka nevím, možná jeho děda, že mel sourozence dvojčata, ale tím si nejsme jistá...
Odpovědět
Profilova fotka
viď? Tak ys eorientuju podle barev :-D :-D :-D ježiš, do toho mi ještě přišel mail... se picnu, fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je hrozné se od toho brms odlepit ale já už fakt musím, miláček už je doma a rve se mi na pc, takže jak jsem psala v modré diskusi, PAC A PUSU A TAKY DOBROU NOC A´T VÁS KOMÁŘI ŠTÍPOU CELOU NOC :-D :-D :-D :-D MVR
Odpovědět
Profilova fotka
no naštěstí dvě věci na ráz zvládám, ale ještě mejl či telefon tak to teda nevím luci jsme z lelekovic, to je nedaleko brna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a už mě začal stávkovat i pc takže se mějte, jsem ho asi zavařila auuuuuuuuuuuu ]-( ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
páááááááááááááááááááááááááááá MTR :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nekdy jsem tu,a nikde nikdo a dneska jsem na obou - se zblaznim!!! holky,milacek uz me taky vola!!!!ach jo, tak si pujdu cist,pac notas si bere on :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa no... jdu koukat na poštu ;-) pa Pavlínko, MTR ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maji-aholky a dobrou noc nevesto!!!!!!ty jo,tebe to teprv ceka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
pavly, síla co? nějak to taky nepobírám, že to má teprve před sebou... jak nás bylo hodně ve stejnou dobu... je to maso.... markétka bude teprve nevěsta x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo bude!! a my byly acho jo,tak jdu radeji cist tu knizku,at zapomenu pa pa,taky MTR x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko.... holky blaznivy.... co to tady vecer probihalo.... ja uz to 10minut ctu...... takhle se flakat hned na zacatku pracovni doby :-x Ja se taky pridam se jmeny..... mi se zatim neshodneme na nicem.... Petr by chtel Petu, ale to uz jsem mu pomalu vymluvila.... nemam rada, kdyz se deti jmenuji do rodicich..... k nasemu blaznivymu prijmeni sice nic nejde, ale me to nevadi.....me se libi Samuel, Matyaš, Nikola, Štěpán, Kryštof... nebo taky Lolita, Nikita, Emma, ale taky bych brala Lucinku... ale tak se jmenuje moje segra, tak to mi asi neprojde..... ale Petr by chtel Evu (mimochodem to je jeho babicka, mamina i segra.... ale ze by ho napadlo, ze by chtel Kristynku, to ne ]-( )
Odpovědět
Profilova fotka
Letim jeste zjistit, co jste vecer provadely na konikovi :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, zdravím :-) byla jsme na nákupu a čeká mě pečení a balení, zítra odjíždíme... takže tu asi moc nepobudu :-S ale jdu ještě zkouknout koníka :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, tak je ze mě totální psychouš =-) =-) =-) ,právě jsem dorazioa z pohovoru, byla jsem tam od desíti od rána do třinácti, skoro tři hodiny jsme dělali debilní testy, tím způsebem, žes musela poznat co jednotlivé obrázky mají společné, kde co přebývá, pak jsme hledali d s čárkou a bez čárek, malovali stroma museli jsme ho popsat, no fakt jak u debilů, tak jsem jim řekla že z toho testu poznají že jsem přímo do ústavu :-D :-D :-D jinak vás všechny moc zdravím a jdu si zahřát bříško , mááám hlad
Odpovědět
Profilova fotka
majinko, ahojky, prosím tě, kam to bylo??? Na příjem do blázince??? :-D :-D :-p ;-) taky letím do kuchyně, ale pracovat :-( namrazil se mi mrazák... on mi totiž přes ten náš prodloužený víkend zůstal pootevřený :-( :-| ]-( ]-( ]-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( teda ti to nezávidím :-| do blázince ne ale do studentagency, ale připadala jsem si jak konkurz na největšího psychouše, jsem ráda, že to mám zasebou, se mi ještě ted pletou před očima kolečka, křížky, srdíčka 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... Luci - vy zase nekam jedete??? kam??? a to te jeste ceka dovolena v listopadu.. to se nekdo ma ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, kdyby neco ja jsem satyyy.... jen jsem se dneska prihlasila pod puvodnim nickem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
copak lucinka, tak zase jede někam pod rozhlednu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ani bych se nedivila x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda kiki či šattyyyyyyyyyyyyy nám v tom děláš binec :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se máš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?