Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 co ty???? Jako že budete vybírat? emoticon
22. srp 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
    Brno Líšeň, Region Brno
 čauko hani emoticon já si budu užívat dětí o víkendu, jedeme ke kamarádce, takže si přes den uděláme výlet na parníku a nějakou procházku a večer jdeme trsat, bude hlídat babička

luci koukat na albíčka můžeš, jen to moc nepřeháněj emoticon emoticon , já taky nakupuji miminkovské věcičky, kamarádka mi za měsíc rodí tak se těším na další mimi

luci my budeme vybírat, ale kolik vybereme to fakt netuším emoticon emoticon emoticon emoticon
22. srp 2007 v 19:48  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 No tak Anne Marie bych mohla taky, jenže každý by jí pak stejně říkal Aničko... ale jinak to spojení v angličtině se mi děsně líbí... Valerie se mi líbila dřív... proč bys byla cvok??? Vráťa by chtěl taky Péťu, ale to jsem mu zakázala, že ani náhodou... krátký jméno a krátký příjmení nikdy!!! emoticon emoticon emoticon hele a proč se ti smějí? Vždyť to jsou krásná jména!!! A co na ně říká Pája? Shodnete se?
22. srp 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 mě se líbí leontýnka, takhle říkáme jedné cácorce od kamarádky, jmenuje se sára ale má ráda tu pohádku o duchách či jak se to píše, kde je leontýnka
22. srp 2007 v 19:53  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 luci, ne, neshodneme! On by nejraději Aničku...u kluků je tedy shoda. On je na klasikuemoticon Ale já budu mít Anikuemoticon
22. srp 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 mám kamarádku, ta má roční Madlenku, ale moc se nevidíme... ale když jo, taky nakupuju emoticon emoticon Jo - byla mi za drůžičku, mám jí ve svatebním i přípravném albu emoticon je to jedno z nejhezčích dětí, jaký jsem kdy viděla, fakt... emoticon
22. srp 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 luci a jak to probíhá to vybírání do střevíčku, poraď mi nějakou zábavu emoticon
22. srp 2007 v 19:56  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 mají, tak to mám takovou cácorku taky doma, jenže je to můj manžel emoticon emoticon právě díky té pohádce by raději elontýnku než valentýnku emoticon

kačenko, jsme ráda, že nejsem sama, kdo má chlapa, který chce jiný jméno... emoticon jo a nedavno z něj vypadlo, že bude chtít vědět, co to bude... já to vědět nechci, tak jsme zvědavá... budu pak nerv, že on ví a já ne emoticon emoticon
22. srp 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 no holky my jsme se s miláčkem shodli jen na tom klučíkovi, s holkama bude boj emoticon emoticon
22. srp 2007 ve 20:03  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 maji, já zaúkolovala toho kamaráda a on volal svýmu tátovi a tchánovi jak se to dělá emoticon prostě začal obcházet lidi, když dávali málo, tak říkal, to že teda nééé, to je že málo, když chtěl někdo dát kovový, tak že to teda néé, že tím se platit nedá... a pak šel za rodičema... bylo vybráno 4300 po prvním kole, tak taťka dorovnal do čistý, pak šel k Vráťovo mamce, ta měla jen 1000 a chtěla si vzít drobný zpátky, tak jí řekl, že to teda ne, že co střevíček schvátí, už nenavrátí a pak šel zas za mým taťkou... do toho tam strejda hodil 1000 že nebyl na první kolo... no tak se nakonec vybralo ještě 5000,-, ale to už bylo v podstatě od našeho táty, protože Vráti máma dala jen tu 1000 (a ještě i to jí "bolelo") plus něco málo v prvním kole... takže taťka střevíček jakoby vykoupil zpátky pro mě emoticon tu zábavu musí udlěat ten vybírající, musíš pověřit správnýho člověka - já věděla na koho vsadit, nikdo by nám víc nevykecal emoticon emoticon
22. srp 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 aha aha, no tak ten správný chlapík tam na svatbě bude, ale bude to můj manžílek, on je na takové vtípky a legrácky, tak budu muset zaúkolovat někoho jiného, hmmm tak to abych začala emoticon emoticon emoticon
22. srp 2007 ve 20:06  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 jo, majinko, ten, co vybíral, to byl právě ten daniel emoticon emoticon emoticon no já taky celkem dlouho přemýšlela kdo to bude a pak jak když mě někdo praští, mi to došlo, kdo bude ten pravej... a byl emoticon
22. srp 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 tak to si vybrala dobře luci, já budu pátrat a pátrat emoticon emoticon taky bychom chtěli vybrat dost, sice našim se to zdá divné, když už jsme si říkali o penízky jako svatební dar, ale už jsme o tom s přáteli mluvili aaaaaaaaaaaaaaa tyyy jo teď mě napadl romikův bratrááánek a jeho manželka , oni jsou lidi do nepohody, takže zítra budu obvolávat emoticon emoticon emoticon emoticon

a kde máš vrátě?auuu mě kousl komár haj......jeden
22. srp 2007 ve 20:12  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Já u těch kluků chci ctít rodinné tradice...Jirka byl děda, je to strejda a brácha. Petr je taky brácha. A obě jména s emi moc líbí... Pájovi se z dívčích líbí Zuzanka, ale mně moc ne emoticon
Jinak já si nechám říct, c to bude, bych to nevydržela a taky si chci povídat s miminkem v bříšku už konkrétněemoticon
Ježkovy voči, se bavíme, jak kdybychom byly všechny těhule! emoticon a to jsme tady zrovna všechny ty, co plánují až za ten roček, dva... emoticon
22. srp 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 kat taky mě to tak připadá, ale je to krásné plánování emoticon emoticon
22. srp 2007 ve 20:17  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 maji, šel mi s klukama do kina na transformers tuším... sice se dvěma šly i jejich přítelkyně, al enejdřív to bylo podáno jako pánská jízda a navíc mě stejně film neba... ale je to zvláštní, my prakticky všude chodíme spolu a moc mi to teda doma samotnou nebaví, tak ještě že tu mám dnes vás emoticon

kačí, taky bych si chtěla povídat konkrétně, al ekonkrétně nekonkrétně emoticon jako že protě mu nějak budem říkat (ta kamarádka Madlence nejrřív říkala krevetko podle obrázku z UZ emoticon ), víš, ne jménem... teda to je zatím moje představa, že to vydržím a nechám se překvapit emoticon

však Pavlínka psala, že ty, kterých se to týká, tak že je to moc nebere a naopak nás, které si zatím o tom můžem jen tlachat, tak nemáme jiné téma emoticon
22. srp 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 jééé tak na to jdeme v pátek s partou, já teda to moc nemusím, ale kluci s náma šli na piaf a líbilo se jím to tak teď to mají na oplátku, tak ať ti pak řekne jaký to je a ty mi to písni emoticon

jj taky jsme všude spolu a dneska šel beze mě na pivko, ale mě se po tom aerobiku taaak nechtělo, že jsem byla ráda, že neprotestoval, když jsem mu říkala, že jdu za vámi emoticon emoticon
22. srp 2007 ve 20:21  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 maji, uroč ti písnu, že to je super, jít na to i já, určo písnu, na to nechoď emoticon emoticon

a je to zvláštní sedět doma bez něj když on se někde baví co? teda pro mě je to fakt nezvyklý...
22. srp 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Holky, já jsem poslední dobou jak praštěná palicí, nic mě nebaví, nic se mi nechce, jsem strašně líná...taková nějaká depka nebo co...přijít z práce, lehnout si...a furt dokola. Pak mám zase depku, že jsem nic neudělala doma, nic pro sebe (cvičení), jsem lenoch prostě... emoticon emoticon emoticon
Tak dneska jdu do spršky, zatím paa!! Zítra sem zase skáknu jak na koni! emoticon
22. srp 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Lucinko, já jsem zastáncem toho, že to je potřeba, pobavit se s kamarády občas každý sámemoticon je to fajn neboj, o to víc se na sebe budete těšit!emoticon
22. srp 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 luci jj je to nezvyklé ale nevadí mi to, já si tu aspoň poklábosím v klídečku a ještě projedu poštu a tak, protože jinak tu miláček je nalezlí a bojujeme o místo emoticon emoticon
kat mě to cvičení baví jen když vím, že to funguje, třeba teď chodím cvičit hlavně kvůli svatbě, ale že bych se nějak omezovala v jídle, to teda ne, ale šatky jsou jak šité na mě, tak to je zatím ok
22. srp 2007 ve 20:28  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 holky,kdo vas ma docitat??? emoticon emoticon
22. srp 2007 ve 20:28  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 pavli, vždyť nemusíš emoticon

Kat, JJ, fajn to být může, al emusíš na to být zvyklá emoticon my fakt všude spolu... děs co? emoticon

maji, tak to my naštěstí ani o místo nebojujem... brouk má noťas, většinou vše z netu stihne v práci, takže doma, když sedí z nás někdo u PC, jsme to já... ale já od rána do večera když tu jste emoticon emoticon
22. srp 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 no přece týýýý, se flákáš na koníkovi a jak to pak dopadá co? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
22. srp 2007 ve 20:33  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 ale to my notas taky máme, ale ten větší je prostě lepší no emoticon emoticon emoticon
22. srp 2007 ve 20:35  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 mají, pavlínka pracuje na prvouce a ne na koníkovi emoticon

hani, kdepak jsi????????????????????????????,, emoticon emoticon emoticon
22. srp 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 sakra další komár, nic jdu je pozabít a zapnout fujtajblíka do zásuvky
22. srp 2007 ve 20:37  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 ale jo to já vím kde nebo na čem pracuje, ale že my všechny lítáme z jedné diskuse do druhé a pak to nestíháme dočítat emoticon emoticon emoticon

hanča zase vzala růžek?
22. srp 2007 ve 20:39  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 už vám nestačím kočky! Jdu taky zapnout biolitka do zásuvky a jdu pryč!emoticon Zítra pá... emoticon emoticon MVR!
22. srp 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 tak jsem to prolitla-vy vybirate tady jmena??? parada
tak se pridam my mame uplne jasnou terezku - uz od prvniho dne,co jsme spolu jeste ani nechodili...to tenkrat padl i honza - libil se mi a byla jsem rada,ze milacek kyvnul....jenze on zacal tvrdit,ze je to po dedovi (do te doby mi to nedoslo,jeho deda je jenda) a to me hnulo zluci, 1. nechci jmeno po dedovi - nechci rozebirat 2. jemu se rika jendo a nechci malemu rikat jendo-to se mi nelibi!!!! jen honzik - a asi se tomu tezko vyhnu,kdyz je jeden v rodine...takze uz rok bojuju za martinka.....proto zatim o klukovi mluvime opatrne - milacek uz nechce cuknout a ja zase tvrdim,ze mam pravo zmenit nazor!!! ze jo!!! nebo rikam,at prebereme kalendar znovu,ale honza ne - jenze, daniel,jakub a tak mi zavrhl hned!!!! a bylo....ondru nechci - to je jeho tata a nelibi se mi to....takze to bude jeste mazec....

no a protoze jsou u nas v moznosti i dvojcata,tak druha holka by mohla byt lucka..kluci stejny problem dal... emoticon
22. srp 2007 ve 20:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš