Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co ty???? Jako že budete vybírat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko hani :) já si budu užívat dětí o víkendu, jedeme ke kamarádce, takže si přes den uděláme výlet na parníku a nějakou procházku a večer jdeme trsat, bude hlídat babička luci koukat na albíčka můžeš, jen to moc nepřeháněj :-) :-) , já taky nakupuji miminkovské věcičky, kamarádka mi za měsíc rodí tak se těším na další mimi luci my budeme vybírat, ale kolik vybereme to fakt netuším :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak Anne Marie bych mohla taky, jenže každý by jí pak stejně říkal Aničko... ale jinak to spojení v angličtině se mi děsně líbí... Valerie se mi líbila dřív... proč bys byla cvok??? Vráťa by chtěl taky Péťu, ale to jsem mu zakázala, že ani náhodou... krátký jméno a krátký příjmení nikdy!!! :-D :-D :-D hele a proč se ti smějí? Vždyť to jsou krásná jména!!! A co na ně říká Pája? Shodnete se?
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí leontýnka, takhle říkáme jedné cácorce od kamarádky, jmenuje se sára ale má ráda tu pohádku o duchách či jak se to píše, kde je leontýnka
Odpovědět
luci, ne, neshodneme! On by nejraději Aničku...u kluků je tedy shoda. On je na klasiku;-) Ale já budu mít Aniku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám kamarádku, ta má roční Madlenku, ale moc se nevidíme... ale když jo, taky nakupuju :-D :-) Jo - byla mi za drůžičku, mám jí ve svatebním i přípravném albu ;-) je to jedno z nejhezčích dětí, jaký jsem kdy viděla, fakt... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci a jak to probíhá to vybírání do střevíčku, poraď mi nějakou zábavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mají, tak to mám takovou cácorku taky doma, jenže je to můj manžel :-D :-D právě díky té pohádce by raději elontýnku než valentýnku :-D kačenko, jsme ráda, že nejsem sama, kdo má chlapa, který chce jiný jméno... ;-) jo a nedavno z něj vypadlo, že bude chtít vědět, co to bude... já to vědět nechci, tak jsme zvědavá... budu pak nerv, že on ví a já ne :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no holky my jsme se s miláčkem shodli jen na tom klučíkovi, s holkama bude boj :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji, já zaúkolovala toho kamaráda a on volal svýmu tátovi a tchánovi jak se to dělá :-D prostě začal obcházet lidi, když dávali málo, tak říkal, to že teda nééé, to je že málo, když chtěl někdo dát kovový, tak že to teda néé, že tím se platit nedá... a pak šel za rodičema... bylo vybráno 4300 po prvním kole, tak taťka dorovnal do čistý, pak šel k Vráťovo mamce, ta měla jen 1000 a chtěla si vzít drobný zpátky, tak jí řekl, že to teda ne, že co střevíček schvátí, už nenavrátí a pak šel zas za mým taťkou... do toho tam strejda hodil 1000 že nebyl na první kolo... no tak se nakonec vybralo ještě 5000,-, ale to už bylo v podstatě od našeho táty, protože Vráti máma dala jen tu 1000 (a ještě i to jí "bolelo") plus něco málo v prvním kole... takže taťka střevíček jakoby vykoupil zpátky pro mě ;-) tu zábavu musí udlěat ten vybírající, musíš pověřit správnýho člověka - já věděla na koho vsadit, nikdo by nám víc nevykecal :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha aha, no tak ten správný chlapík tam na svatbě bude, ale bude to můj manžílek, on je na takové vtípky a legrácky, tak budu muset zaúkolovat někoho jiného, hmmm tak to abych začala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, majinko, ten, co vybíral, to byl právě ten daniel :-D :-D :-D no já taky celkem dlouho přemýšlela kdo to bude a pak jak když mě někdo praští, mi to došlo, kdo bude ten pravej... a byl :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to si vybrala dobře luci, já budu pátrat a pátrat :-D :-D taky bychom chtěli vybrat dost, sice našim se to zdá divné, když už jsme si říkali o penízky jako svatební dar, ale už jsme o tom s přáteli mluvili aaaaaaaaaaaaaaa tyyy jo teď mě napadl romikův bratrááánek a jeho manželka , oni jsou lidi do nepohody, takže zítra budu obvolávat :-D :-D :-D :-D a kde máš vrátě?auuu mě kousl komár haj......jeden
Odpovědět
Já u těch kluků chci ctít rodinné tradice...Jirka byl děda, je to strejda a brácha. Petr je taky brácha. A obě jména s emi moc líbí... Pájovi se z dívčích líbí Zuzanka, ale mně moc ne :-| Jinak já si nechám říct, c to bude, bych to nevydržela a taky si chci povídat s miminkem v bříšku už konkrétně;-) Ježkovy voči, se bavíme, jak kdybychom byly všechny těhule! :-D a to jsme tady zrovna všechny ty, co plánují až za ten roček, dva... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat taky mě to tak připadá, ale je to krásné plánování :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji, šel mi s klukama do kina na transformers tuším... sice se dvěma šly i jejich přítelkyně, al enejdřív to bylo podáno jako pánská jízda a navíc mě stejně film neba... ale je to zvláštní, my prakticky všude chodíme spolu a moc mi to teda doma samotnou nebaví, tak ještě že tu mám dnes vás ;-) kačí, taky bych si chtěla povídat konkrétně, al ekonkrétně nekonkrétně :-D jako že protě mu nějak budem říkat (ta kamarádka Madlence nejrřív říkala krevetko podle obrázku z UZ :-D ), víš, ne jménem... teda to je zatím moje představa, že to vydržím a nechám se překvapit :-) však Pavlínka psala, že ty, kterých se to týká, tak že je to moc nebere a naopak nás, které si zatím o tom můžem jen tlachat, tak nemáme jiné téma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak na to jdeme v pátek s partou, já teda to moc nemusím, ale kluci s náma šli na piaf a líbilo se jím to tak teď to mají na oplátku, tak ať ti pak řekne jaký to je a ty mi to písni ;-) jj taky jsme všude spolu a dneska šel beze mě na pivko, ale mě se po tom aerobiku taaak nechtělo, že jsem byla ráda, že neprotestoval, když jsem mu říkala, že jdu za vámi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji, uroč ti písnu, že to je super, jít na to i já, určo písnu, na to nechoď :-D :-D a je to zvláštní sedět doma bez něj když on se někde baví co? teda pro mě je to fakt nezvyklý...
Odpovědět
Holky, já jsem poslední dobou jak praštěná palicí, nic mě nebaví, nic se mi nechce, jsem strašně líná...taková nějaká depka nebo co...přijít z práce, lehnout si...a furt dokola. Pak mám zase depku, že jsem nic neudělala doma, nic pro sebe (cvičení), jsem lenoch prostě... :-| ]-( :-S Tak dneska jdu do spršky, zatím paa!! Zítra sem zase skáknu jak na koni! ;-)
Odpovědět
Lucinko, já jsem zastáncem toho, že to je potřeba, pobavit se s kamarády občas každý sám;-) je to fajn neboj, o to víc se na sebe budete těšit!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci jj je to nezvyklé ale nevadí mi to, já si tu aspoň poklábosím v klídečku a ještě projedu poštu a tak, protože jinak tu miláček je nalezlí a bojujeme o místo :-D :-D kat mě to cvičení baví jen když vím, že to funguje, třeba teď chodím cvičit hlavně kvůli svatbě, ale že bych se nějak omezovala v jídle, to teda ne, ale šatky jsou jak šité na mě, tak to je zatím ok
Odpovědět
Profilova fotka
holky,kdo vas ma docitat??? =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
pavli, vždyť nemusíš :-D Kat, JJ, fajn to být může, al emusíš na to být zvyklá :-D my fakt všude spolu... děs co? ;-) maji, tak to my naštěstí ani o místo nebojujem... brouk má noťas, většinou vše z netu stihne v práci, takže doma, když sedí z nás někdo u PC, jsme to já... ale já od rána do večera když tu jste :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no přece týýýý, se flákáš na koníkovi a jak to pak dopadá co? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale to my notas taky máme, ale ten větší je prostě lepší no :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mají, pavlínka pracuje na prvouce a ne na koníkovi ;-) hani, kdepak jsi????????????????????????????,, =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sakra další komár, nic jdu je pozabít a zapnout fujtajblíka do zásuvky
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo to já vím kde nebo na čem pracuje, ale že my všechny lítáme z jedné diskuse do druhé a pak to nestíháme dočítat :-D :-D :-D hanča zase vzala růžek?
Odpovědět
už vám nestačím kočky! Jdu taky zapnout biolitka do zásuvky a jdu pryč!:-D Zítra pá... 8-) x-) MVR!
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to prolitla-vy vybirate tady jmena??? parada tak se pridam my mame uplne jasnou terezku - uz od prvniho dne,co jsme spolu jeste ani nechodili...to tenkrat padl i honza - libil se mi a byla jsem rada,ze milacek kyvnul....jenze on zacal tvrdit,ze je to po dedovi (do te doby mi to nedoslo,jeho deda je jenda) a to me hnulo zluci, 1. nechci jmeno po dedovi - nechci rozebirat 2. jemu se rika jendo a nechci malemu rikat jendo-to se mi nelibi!!!! jen honzik - a asi se tomu tezko vyhnu,kdyz je jeden v rodine...takze uz rok bojuju za martinka.....proto zatim o klukovi mluvime opatrne - milacek uz nechce cuknout a ja zase tvrdim,ze mam pravo zmenit nazor!!! ze jo!!! nebo rikam,at prebereme kalendar znovu,ale honza ne - jenze, daniel,jakub a tak mi zavrhl hned!!!! a bylo....ondru nechci - to je jeho tata a nelibi se mi to....takze to bude jeste mazec.... no a protoze jsou u nas v moznosti i dvojcata,tak druha holka by mohla byt lucka..kluci stejny problem dal... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?