Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy, fakt nechapu, asi si myslel, ze tam bude znova to radio, ale to bychom byli magori, ze...tak to proste jen poradne roztriskal a zaspinil....ted sem prisla sousedka, ze jsme ji vytopili nebo co, ale nastesti to neni od nas, tak mi spadle kamen ze srdce... Jo a pred chvili mi psal manza, ze jak je to auto v opravne, tak nejaky dil chybi a je pry zamceny nekde u klampire a ten ma dovcu...tak pry se musi nekde poridit nejaky jiny ci co...tudiz stale jen cekam, musime jet nutne na nakup, chtela jsem toho jeste spoustu zaridit, protoze mi dnes dali obcanku a nakonec to takhle procundram ten cas ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky luci, ...zavidim nakupy...taky jsem chtela dnes neco prosmejdit, ale nakonec vidis sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, to je mi líto s tou Prahou, ale ono vše zlé je k něčemu dobré, takže si myslím, že to tak mělo dopadnout a buď najdeš ještě něco lepšího a nebo už opravdu zakotvíš na koníkovi ;-) :-) erenko, mě včera volali, že máme hotové DVD, jenže v Berouně a já se tam do konce týdne nedostanu a pak na týden odjíždíme pryč ]-( možná řeknu mamce, aby mi ho tam vyzvedla... a svatební kniha se nám už tvoří x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já trochu šmejdila, ale nikde nic... :-( ale vůbec ]-( a taky jsem doufala, že budou na studijním :-D :-D :-D no mohlo mi být jasné, že na naší fakultě s enepracuje ani během semestru, natož teď :-D :-p ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, uplně mě mučí, když tu vidím diskuze třeba duben, ale 2008 :-S ;-( chápete, jak to tak rychle mohlo utéct??? Já fakt ne... zítra tu budu registrovaná rok a přijde mi to jako měsíc... :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uteklo to silene rychle ;-( Luci, ja bych treba i jen tak smejdila, ale jako na potvoru to bohuzel nevyslo... Jo a zkusila jsem opet poslat zadost na Bulovku, dozvedela jsem se, ze tam nejaka lekarka otehotnela...tak uvidime...zitra vletim na ty urady, musim hlavne do banky, konci mne pletabni karta, tak aby se to vyresilo rovnou se zmenou uctu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ty už máš OP? Mě v bance řekli, že s OP, že kdybych tam přišla teď s oddacím listem, tak že pak stejně budu muset znova s OP...
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda Martinko to mě tedy moc mrzí! TO jsou hajzlové ! fakt neskutečný!!!! ale určitě už ti to smolné období skončí! držím palec,ať už zítra vše klape v pohodě!!! ;-) Lucí mě to taky šíleně rychle uteklo! a to jsem tu s vámi byla jen pár měsíců vlastně! x-) Satyy taky se moc těším na vaše fotky naživo...to budeme všechny slintat a asi je pokapeme slzičkama dojetí co myslíš :-D !
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, OP mam uz dnes, takze zitra vyrazim...loucim se, mam doma muze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak brzo OP??? Já musím měsíc čekat... ]-( erenko, já se taky mooooc těšííííím :-D x-) ;-) PS Na koníka jsem napsala zajímavý odkaz =-) :-x x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si zadali o obcanky uz 30.7., dali nam oddaci list hned po obradu, mela jsem si prijit az 25.8., ale stavila jsem se dneska a uz ho tam meli...mela jsem tam cestu na socialku a tam jsem se dozvedela, ze opet nic nedostanu, stejne jako na pracaku, a ma me zivit manzel... :-D :-D :-D :-N :-N :-N :-( :-( jelikoz jsem nepracovala rok, tak ma proste smulu...ani koruna, jooo, muzu si privydelavat, ale nesmi to presahnout 4000Kc/mesic...
Odpovědět
Profilova fotka
paaaa, musim delat zenu v domacnosti ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marti, oni ti nic nedají??? Jako žádné životní minimum nebo tak něco??? Co to je za blbost??? no, mě taky teda živí muž :-D i když od rodičů mám celkem vydatné kapesné (2500,-) na to, že jsem jim "utekla" :-N x-) a vidíš, tu ženu v domácnosti musím jít dělat taky... tak zatím taky papa
Odpovědět
Profilova fotka
Nedaji mi nic, jen plati za me 1000neco na povinne zdravotni pojisteni, ostatni 0, mam zit asi ze vzduchu nebo co, je to novinka od roku 2007, tak jsem to opet vychytala...kdybych se nevdala, tak dostanu nejake soc.davky, ale takhle ne, ma vyzivovaci povinnost manzel...fakt debilni system, proste kdyz clovek studuje a jeste k tomu primo nepracuje, tak ma pak smulu, poku hned neco nenajde za praci, teda kdyz se jeste vda....ach jooo, pak kdybych mela deti, tak by to byla jina...materska atd.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak vas zase zdravim,zehlila jsem a ted jdu zase delat papiry-musim si dat od zehleni pauzu,neba me to.... koukam,ze probirate davky-no nerozcilujte se,nas stat je totiz opravdu debilne zarizeny, protoze ja jsem musela milacka zivit od prosince do kvetna - nebyli jsme ani manzele,ale pry protoze mame stejne trvale bydliste- to me malem vezli-co je komu do toho? Kdyz budu mit podnajemnika,tak ho taky musim platit? No postavene na halvu,muj byt nebyl, ja na byt nemam narok-ani jako vdana,dokud nezaplatim poplatek 6000 za prevod a stejne jsem ho mela za povinnost pul roku zivit - jsem zvedava,jak by mi to jednou on nebo stat vracel,kdybychom se nebrali ale treba se rozesli....navic na socialce dupali i po me,at jim dolozim to a to,hadala jsem se,ze jakym pravem chteji videt i moji smlouvu v praci a jaky mam pomer - chapete to???kdyz je to pro me cizi clovek - jak u debilu - no tak kdyz to debilove vymysleli-co muzeme cekat,ze!!!! ale kdyz chci na bytaku nebo jinde neco resit jeho jmenem,tak to nemuzu,platit ale ano! taktez kdyby se mu neco stalo,tak me vyautujou,ale pri placeni te znaji - ach jo,ted jsem se z toho rozcilila zase :-( - jsme beznadejne obkliceni idiotama a nejde z toho utect - pomoooooc 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty vado, tak to je teda hustý!!! Bys jako platila "výživný" i cizímu člověku jo??? No to je teda síla... uááááááááááááá někdy se mi fakt chce utéct za hranice tohohle pos*anýho státu... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, tak jsem celá zničená, byla jsem na step aerobiku a bolí mě celá markétka :-D :-D :-D ]-( ]-( pavly já žehlila včera a teď si tu jen užívám a klábosím, miláček šel se svědkem na pivko tak tu mám klid a nikdo mi tu neremcá :-D :-D :-D když zjistil, že jsem i na koníkovi tak mě vyhrožoval že mě odstříhne :-D :-D :-D :-D a s tím bytem nářez teda čauko luci tak co je nového?
Odpovědět
Profilova fotka
maji, brouzdám po koníkovi po jménech pro děti :-D jako by se mi to týkalo... :-D zapomněla jsem ti odepsat - chtěli jsme v jedovnici jeden penzion, už fakt nevím jaký... ale měli plno... jiank brno je vysočina??? to je snad už morava neee??? :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale porsím tě, ty taky s brnem a vysočinou naděláš :-D :-D :-D :-D :-D taky jsem ještě nad setkáním skleničkou dobrého vínka přemýšlela :-D jména?tak to my už máme vybrané dávno :-)
Odpovědět
Lucinko, majinko, a co jste vymyslely? ;-) Já pak taky prásknu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko kat, neřeknu neřeknu, hele nejsme na špatném serveru :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kačenko, já bych chtěla Valentýnku, ale Vráťa nejdřív že jo, a pak najednou že teda ne, že Leontýnku... a kluk Patrik, to je jediný, an kterém se shodnem, takže my můžeme mít jen jednoho chlapečka :-D jinak začínám pokukovat i po dvoujmenných... k našemu příjmení by to i šlo... hlavně nechci klasický český, spíš něco lehce cizejšího.... jo a mě se líbí Tobiáš, ale to jemu taky ne... holky, já si vzala děsnýho chlapa :-D ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maji, ty potvoro, koukej říct ]-( :-D ;-) nejsme, tady můžeme řešit kde co, když už máme po svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo tak jste mě ukecaly nám se líbi linda nebo kristýnka a z klků je to jednoznačně daniel
Odpovědět
Profilova fotka
jé, kristýnku tu by chěl můj taťka, ale už ví, že mu dědečkovské přání nebude splněno :-D :-p JJ, Daniel je hezký, ale je to náš známý... nějak by se mi asi nechtělo mít "jeho" doma :-D i když jinak je super (vybíral nám do střevíčku) Jo holky, když už jsem to nakousla, můžu se zeptat - vybírali jste do střevíčku a kolik jste vybrali???? My jo a vybrali jsme přes 9 000,- x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak Káťo, to bylo řečí, jak to práskneš a zatím.... :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja vas hledam na konikovi a vy si tady v klidu rozebirate jmena pro miminka...teda teda...Ja jsem dneska jedno miminko chovala, byli jsme u milackovy sestrenice, ktera ma 3.mesicniho Filipka...je sladoucky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj haničko, my jsme tu i tam ;-) :-) já prolízala mimi albíčka... holky, já toho musím nechat, nebo zblbnu :-D :-p bych za chvíli byla schopná nakupovat dupačky s tím, že jednou se budou hodit... to nééé... se svatbou jsem taky začala, až když se mi to týkalo... dokonce až za 3,4 měsíce po žádosti o ruku... takže s mimi přípravama a myšlenkama začínám faaakt brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jááá ale nemám po svatběěěěěěěěěěěěěěě :-D :-D :-D
Odpovědět
Lucinko, no už jsem tady:-) Tak u mě vede Anika, pak s emi líbí Elena, Valerie, Apolenka...no, všichni se mi smějí když to řeknu:-D valentýnka se mi taky moc líbí ;-) Jinak se mi třeba líbí i Anastázie, Annemarie...no, jsem cvok:-) Kluk je klasika, líbí se mi Petr, Jirka, ale i Jan třeba... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?