Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravim vas :-) teda, tak koukam, ze migrujete smer modrykonik :-D jeee, vzbudil se mi mazel, takze koncim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, toho návratu se fakt děsím, protože po třech týdnech, co budeme stále spolu, se mi pak bude po něm ještě o to víc stýskat, navíc z tropů se vrátíme na polární kruh :-D :-D ;-) , takže budu mrznout do jara a hlavně se bojím, že po takové exotice mi nějaké Španělsko moc vonět nebude... :-| :-x ahoj Marti, JJ, přelezli jsme už i na koníka :-D tak co ta práce, ozvali se ti? Já netrpělivě čekám na nějaké info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, ahojky maruško :) tak luci povídej přeháněj, jak bylo u nás na vysočině :-D :-D :-D a kde jste to měli bydlet?
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím Lucinko!! jak bylo na dovče? to je tedy super náhoda...takhle se potkat na druhém konci republiky :-D Martí tak jsi tu moc dlouho nebyla viď... jééé holky ...tak já jdu taky mrknout na toho koníka...zdá se,že tam i všechny jste...když tu nikdo nepíše x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlasim....Praha padla :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( ]-( ;-( ;-( ;-( ;-( ]-( Asi prijdu brzo na konika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky co máte s tím koníkem? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maji, asi tu brzy budeme mit spoustu novych maminek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D a já myslela že jste založily nové téma, aniž by jste mi to řekly ;-) no my trénujeme na nečisto, ale holkám budu závidět :-) už se těším na srazík, tak pááá ten můj skoromanžílek mě zase vyhání, prý u pc jsem celý den a má taky nárok, tak se měj pěkně a zítra páá
Odpovědět
Profilova fotka
Nove tema zalozeny je, ale prave na konikovi... ;-) :-) jmeno:Svatbou to zacalo...aneb nase parta z beremese ;-) :-) :-D
Odpovědět
http://killer.sieder.name/u_vavris - Zábavná hra o přežití, ve které si můžeš něco vydělat...
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to moc dík :-) hele písnu ti do ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak vas jdu pozdravit takhle v noci, doted jsme tu meli navstevu, mesicni miminko-nepustila jsem ho z naruce :-D a pak tu byl i ctyrlety chlapecek-takze v byte bordel,ale vubec nevadi,byla to parada.... marti-praha me moc mrzi.....moc jsem ti to prala :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavlinko, ahoooj, jeee, to ti zavidim s mimiskem, taky bych "slintala" blahem...jeste ted jsem poslala na jednu kliniku v Pze zadost, takze opet bude nasledovat faze cekani na odpoved, jestli me budou chtit aspon videt :-( a pak uvidime...taky se nam odklada rekonstrukce koupelny na 3.zari, mela zacit pristi tyden...jo a manzilek chytnul pekneho housera v zadech a jelikoz jsme chteli jet ted v patek na nejaky prodlouzeny vikend ve dvou, posledni pred jeho presunem do Brna, tak se to asi nakonec odlozi.. ;-( ;-( kdyz se to pose..., tak se to pose...
Odpovědět
Marti, nebuď smutná! Myslím, že Tě nakonec čekají hezčí a lepší věci a zážitky, takový koník ;-) x-)
Odpovědět
Pavly, "takhle v noci" :-D :-D
Odpovědět
Marti :-| máš pravdu, když se to se.., tak se to se.. všechno najednou ]-( Budete doma, ale stejně spolu, ber to tak! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
o tom,co se kdy pos me nevypravej-jen si vzpomenu na svatbu a karamboly a svatebni cestu s moji nemoci a je mi taky zle a smutno,ale proste neudelas nic....tenhle vikedn jsme si uzili a dalsi bude taky ok, je tu cisarsky den, dalsi je docesna a pak svatba,takze si to vynahrazujeme alespon takhle...ale mrzet me to bude uz vzdycky - bohuzel,jen se s tim musim zzit..... tak snad se nekdy vse v dobre obrati,zapomenem a budem stastne....ikdyz tebe ceka ten presun a urcite to nejsou nejlepsi vyhlidky-me cekaji uzasne kolegyne v praci,ktere bych radeji hned odstrelila! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kaciiiiii, ahoj taky, joooo, doufam, ze se to nejak upravi...ale fakt mame smulu, aspon ze ta svatbicka vysla ;-) x-) na konika jsem "nadrzena", ale zatim HA stale v obehu, ale budu brat posledni platicko, tak uvidime x-) jezisi, ja bych se tak tesila...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kati,i ty tu jsi? holky,ja se loucim pac me milacek laka k sobe-tak jdu....co dodat,rano zase prijdu,tak zatim ahojky a preju peknou dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly, tak to pospichej za milackem ;-) ;-) :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky , tady se to rozjířdí večer :-D , tak jsem vyžehlila první koš prádla a ještě mi dva zbývají :-S čauko kat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, co ma clovek delat, kdyz nema muze doma, ze... ;-) teda aspon v mem pripade... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, já ho sice mám, ale teď se sprchuje a když zjistil, že jsem zas u brms a teď brousím i v koníkovi, tak řek že mi to zablokuje, nebo mi z toho ještě hrábne :-D :-D :-D no rpstě to nechápe jak si člověk, může takhle přes net dopisovat a klábosit, hold jsme ženské ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tak brouzdej a já jdu pokračovat v žehlení, měj se marti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to mam s tim mym stejny, vubec to nechape...dela si ze me srandu...porad :-N Prej jsem mu uz vysvilila jeden monitor, rozbil se asi 3dny po svatbe.....:-D:-D:-D:-D, tak by to odpovidalo tem 2mesicum stravenym u albumu z priprav...no a ted mame krasnej novej, ale urco opet nevydrzi dlouho..tak mi prej musi koupit nejaky specialni, nebo notebook zrejme
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, uz se asi zblaznim, dnes rano prijdu k auto a opet po mesici, predtim to bylo den pred svatbou, vykradeno... :-( :-( ]-( ]-( vsude sklo, hlina, nastesti nevzal debil radio...hruuuuuza, jak jsem psala, kdyz se to se..., tak poradne....
Odpovědět
Profilova fotka
AHOOOJ HOLKY! kdepak jste všechny? asi na koníkovi? ... mám jednu novinu...právě nám volali z fotostudia,že máme hotovou svatební knihu! jupííí! už se nemůžu dočkat,až ty fotky uvidím naživo! DVD bohužel ještě hotovo není...ale prý snad příští týden! jupííííííjuppíííí jinak vám tedy přeji krásný den... snad se tu některá z vás během dne ještě objeví x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Erenko, ahooooj, tka to mate prima, ja resim jen same problemy...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky..... mam moc prace a jeste mi pada internet, tak tady moc nejsem.... Marti... to jsou ale veci.... asi se zlodejum vase auto libi :-( ]-( nejakyho zlyho psa si tam ubytujte a on vam ho bude hlidat... Eren - to je super, ze uz mas fotky..... tesim se az je na sraziku uvidim ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, zdravím, jsem dnes jela do Prahy, chtěla jsem si udělat radost a nikde nic, tak jsme si vyzvedla další krabičku antikoncepce ]-( ;-) a jela domů....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?