Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, aha ajá myslela, že mis tačí na to oddací list... hm tak to tam asi zavolám... a jiank tričko taky pořád nosím :-D i to Majinec napovědělo, že to jsme já :-D :-D :-D mě včer přišel účet za telefon na staré jméno a normálně mi to přišlo divný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly - Husí kůže mám pokaždé,když si uvědomím jak rychle to uteklo a kolik mi ještě zbývá - tzakže ta husí kůže je u mě nonstop :-D :-D Ještě nedávno jsem to počítala vám a záviděla,že už za chvilinku budete vdané mladé paní a teď už jsem na tom stejně jako tenkrát vy!!!
Odpovědět
Profilova fotka
marusko-taky jsem ji posledni dny mela sama porad, nekdy jsem si i sedla a musela jsem si rict nahlas,ze jaaaa se vdavam za ty 2 dny a ne nikdo jiny.. :-D ..
Odpovědět
Profilova fotka
Líbí se mi ten první název ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marusko-me taky,protoze pak uz tam budeme pecene varena a ne presunute :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo pavlínko je to úžasný pocit a být nevěstou se mi povede jen jednou za život ( aspoň to tak beru) a proto si to chci náležitě vychutnat! Až tam založíte nové téma,prosím moc pisněte mi do IP ať vím,kde to hledat,moc tady nejsem tak ať vím,ju?
Odpovědět
Pavly, jsem pro první;-) Nové jméno a jeho souznění s vámi vám závidím, mně furt přijde jako cizí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo přesně tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me uz prisel dopis od zdravotni pojistovny s novou kartickou na nove jmeno :o)) jina jeste nic :o( Pavly - jsem taky pro ten prvni nazev... jen nevim, jestli to zvladnu tam koukat, uz ted mam problem... mela bych vic pracovat a ne tu byt s vami...... nekdy mi prijde, ze jsem tu moc dlouho a mohl by byt problem :o(( ale snad uz budeme mit doma brzo internet, tak budu chodit za vama vecer :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kat ;-) Tak to mám radost,že nebudu jediná pro koho to bude jako cizí příjmení,pořád si říkám,to přece nebudu já,bude to úplně někdo jiný a tak nějak se s tím příjmením nemůžu sžít a snažím se hrozně moc,protože za chvilku už bude aktuální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, první x-) bude Vráťa koukat, až mu řeknu, že jsem registrovaná už i na koníkovi :-D to bude keců :-D :-D Kačenko, jak jsem ti o víkendu volala - chtělo jsem ti za tepla říct, že jsme potkala majinku :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, me jde zatim jen ten podpis, teda kdyz si vzpomenu, ze ho mam naspat, ale jinak mi to nove prijmeni porad jeste nejde....... asi si ho napisu na celo, abych si ho lip vžila.... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucikk - možná se tak nechá lépe přesvědčit pro miminko,ať prožíváme i to mimi spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kato-mozna je to tim,ze ja jsem to sve nemela vyzname rada, proste mi vadilo to I na zacatku....a neslo mi se podepsat 2x stejne a tak...ted mi to jde a pismeno Š se mi libi ;-) a taky jsem se na tu zmenu pripravovala rok....snad ti to taky brzo prijde lepsi!!! ;-) saty- o tom,jak tu jsme mi nerikej,ja mam stesti,ze se v praci proste nemam sanci pripojit,ale taky mam doma net - tkaze normalne tu budu zase vzdy az odpoledne a vecer,tak snad to zapoji i vam.... a ten nazev jinak souhlas????nebo mate nejaky jiny napad - napady se ceni!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se ten název líbí a myslím,že je výstižný x-) Už se hrozně těším ...
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, myslím, že tan název to vystihuje ;-) hm, tak jsem volala do banky a opravdu až s OP... a já se tak těšila... :-S ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ok, holky,jdu na to :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
oki... dej potom vedet, kde tema najdeme.... :o) a ja se tam taky ukazu... ale asi uz pod svym normalnim jmenem kkiikkiinnaa ( kdo si jeste pamatuje ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů to je super :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to abych se šla regitrovat :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luciku myslím,že už jsi,použij stejné Nick a heslo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak je to tam!!!!! luci-neregistrovat-jen se prihlas pod svym jmenem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, je to jak rika Maruska.... plati stejna heslo i Nick.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kdybyste to hledaly,dala jsem to pod volnou diskusi - pac to je nejvystiznejsi
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem taky tam :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahijk hilky, smím k vám, ale asi jen na chvilku, musím potom do práce? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky misi, my ted delame zrovna vypravy.... jak se mas?
Odpovědět
Profilova fotka
a přesuny ;-) Ahoj Mysycko,dlouho jsem tě neviděla :-) Tak se nám to krátí,co?
Odpovědět
Profilova fotka
aha, já myslela se zaregistrovat... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?