Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem rada, uz jsem myslela, za mas nejake spliny....mi se rozhoupavame konecne k rekonstrukci te koupelny, proste na to pred sbatbou ani tesne po nebyl cas :-) ted jinak vlastne jen objizdime zname a probiha prezentace vesho ze svatby, kazdy to chce videt, trosku blazinec...snad to nekdy skonci, treba ted ve stredu jedeme do Prahy, pak v sobotu prijedou kamaradi sem...no poradjo a zacinam opet shanet praci, poslala jsem dnes dalsi zadosti, tak jsem zvedava :-| hlavne od zari budu mit manzilka v Brne na 4,5mesice kvuli nove praci, tak se tady asi zblaznim, kdyz ho uvidim jen o vikendech , no a potom by mel delat v Pze...takze moc dlouhe libanky mit nebudeme, snad to zmakneme :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda "my" jsem magor ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D Káťo,taky mě to pěkně štve s těma negativama,řekli nám to až pak a jsou tady u nás v Uničově jediní,tak chtějí rejžovat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Many, bych je snad zabila ]-( Kačenko, neboj, pak se nějak na těch financích nebo jak to uděláme dohodnem ;-) Jinak tu diskuzi jsme taky četla, letem světem... bych jí asi chytla pod krkem babu a vysvětlila jí to ručně, když slova nechápe ]-( Jo a s tou dovčou, neměj z toho špatné svědomí ;-) udělala jsi správnou věc, přece se tam nezničíš sama ;-) :-) Martinko, tak hodně štěstíčka, ať se ti konečně podaří sehnat takovou práci, jakou chceš ;-) A odjezd manžílka ti tedy opravdu nezávidím... by mě moc moc bolelo srdíčko... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda Lucinko ;-) ja se asi tayk zblaznim z toho, ze ho uvidim jen o vikendech a to se jeste budu muset delit s jeho rodici a kamarady, kteri ho budou chtit videt taky, uz jsem to nekolikrat obrecela, ale neda se nic jinyho delat..... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a proč vůbec tak daleko??? =-) co vlastně dělá???
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc zdravim :-) hlasim, ze dnes jedu do Prahy na vyberove rizeni na jedno misto v Prazskem dermatologickem centru.... :-N kdyby me vzali, tak bych delala presne to, co chci, tak na me myslete, prosiiiim, ale opet nas je vic, tak to bude loterie :-S takze dneska v pul sesty vecer...diky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Marti,tak budu držet moc moc moc pěstičky :-D budu zrovna v práci,tak na tebe budu myslet ;-) pak mám v šest přestávku,tak budu kouřit a vzpomínat,jestli se tam někde zrovna potíš a držet pěstičky
Odpovědět
marti, tfuj, tfuj!! Ať je to Tvoje! ;-) Many, Ty kouříš jo? ych do Tebe neřekla... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo,ale málo tak 3 nebo 4 denně,ale doma vůbec,jen v práci a nebo když jdu na zábavku nebo do hospůdky,tak to mě láká víc,ale kdybych byla doma,tak nekouřím vůbec :-) mně to smrdí,ale stejně to do té huby musím strčit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak vás zase všechny zdravím,je to hrozně hezký koukat vám do pasu a číst svatba byla ... tento poslední měsíc je fakt náročný,je toho hodně na zařízení a doladění,do toho jsme ještěmalovaly kuchyň a předsíň,tak absolutně vůbec nestíhám sem zajít,no už to mám pod 20 ... se mi tomu ani věřit nechce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... jen vas zdravim. Mam v praci fofr... zase :o(( Rada bych si s vami vic pokecala, ale neni cas, ani nestiham docitat :o(( Verim ze se mate dobre. Myslim na vas.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky asi se odstřelím!!!!přes půl hodiny jsem vám psala do IP detailně o našem svatebním dni a ono mě to nakonec odhlásilo!!!! pomoooooc! už zas musím pracovat...takže druhý pokus dám zítra ...k sakru! jinak přeji krásný den!!! a všem vám chválím nádherné svatební fotky!!! zatím aspoň takto najednou ...omlouvám se
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) zdravím, od rána jsem v jednom kole... zítra frčíme s kamarádem a jeho přítelkyní na moravu - punkva a tak, takže balím, peču... do toho jsme koupala ty naše holčičky, protože ještě s nima jdu zítra na stříhání... po svatbě a pořád nějak mám co dělat... Martinko, budu držet vše, co mám :-) ;-) Many, tý jo, taky bych řekla, že zrovna ty nebudeš kouřit... =-) moje kamarádka na tom byla jako ty, al ekouřila teda i doma, al emálo... a má te´d nového přítele (našeho kamaráda :-N :-D ) a kvůli němu asi po dvou měsících chození přestala... on je zapřísáhlý nekuřák, smrdí mu to, tak jí zavedl přídělový systém a ona nakonec sama přišla na to, že je to blbost kouřit, když jemu to vadí...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, koukám, že na všechny se to nahrnulo co?? Erenko, takové zkušenosti mám taky, většinou když chystám něco dlouhýho, píšu do wordu :-D ;-) maruško, ahojky ;-) moc na tebe myslím, včera jsme zrovna jukla na kalendář a musela jsme se podivovat, že už je to skoro za 14 dní :-N =-) krásně si to užívej, jak už jsme někde psala, tahle doba je nejkrásnější ;-) :-) nebo teda pro mě byla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lucinko,zrovna jsem ti koukala do albíčka a musím říct,že jsi byla opravdu překrásná nevěsta,moc ti to slušelo a měla jsem co dělat ať udržím oko suché,tak dlouho jsme o tom mluvily a teď už to má většina z nás za sebou ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi povídej... já mám co dělat udržet dost často :-D :-p nejhorší teda bylo vrátit se po týdnu domů, kde byl bordel z darů a roztahaný zbylý dekorace a já to musela uklízet... a sbalit šaty do tašky... tak to mi teda rvalo srdce... a přiznávám se, že nemám sílu je vyndat, abych se třeba pokochala... fotkama jo, ale držet v ruce ty šaty... tak na to zatím teda fakt nemám... ale je to krásný mít stejné příjmení, říkat manžel... a tak.. ale taky bylo krásný být nevěstou, kterou každý obdivuje, jak je krásná, že s ní musí aspoń chvíli mluvit, tančit a zároveń mít po boku úžasně elegantního ženicha... aaaach jooo... ;-( |-| :-D fakt závidím tobě a majince :-D x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám prozatím s toho hrůzu,jestli všechno dopadne tak jak má,jestli něco nezapomenu,ale zároveň si to užívám a stále si říkám,už jen 18 dní,17 .... No já to s šaty budu mít jinčí,v pondělí je pěkně zabalíma odvezu do salónu a už je nikdy neuvidím,ani si na ně nesáhnu,mám strach,aby počasí vyšlo,hlavně ať neprší.... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, neboj ;-) nám tak ystrašili s počasím no a jak bylo x-) jsme už rok předem říkala, e 27. bude 27 a bylo!!! :-D a vše dopadne tak, jak má a když nedopadne -si nemylsi, i nám zkazili třeba hudbu na obřad ]-( , v ten den mávneš jen rukou a budeš si to maximálně užívat i tak ;-) nervy nech doma, ty s s ebou nepotřebuješ ;-) :-) a vše prostě vyjde tak, aby sis ten den naplno užila, neboj, tím jsme si jistá ;-) :-) mluví ze mě zkušenosti :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No pokud se tak mám řídit i já,tak by měl být jeden stupeň :-D :-D Věřím,že teplo bude,vždyť je ještě léto,ale spíš mám strach,aby nepršelo,je mi lasné,že všechno nebude na 100% a hodlám si to užít,tak jakože to je jen jednou za život,opravdu ses mi hrozně líbila,moc krásná nevěsta ;-) :-) Pokaždé jak tě uvidím tak ti to napíšu,protože to je pravda ;-) A co miminko,ještě pořád až postavíte domeček? No já se přiznám mám poslední 4 tabletky,pak dojde menstr. a pak to je v osudu,na koníka už nakukuji čím dál víc :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, zpychnu :-D Miminko opravdu až do domečku, jsem to zkoušela, že bych aspoň tolik netesknila po svatbě, zaregostrovala na se koníkovi a začala nakupovat výbavičku, ale nějak mi to neprošlo :-D :-D :-D Tak a´t se hlavně zadaří vám, ať dlouho nečekáte na přírůstek a holt pak budu chodit na rady za tebou ;-) Maruško, kdybys chtěla - 6.10. bude u mě doma takový dvd mejdánek s fotkama a tak - já, satyyy, pavly, kat, hanička,... no prostě jsi zvaná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jenom doufám,že nebudu dlouho čekat ;-) :-) Jéé tak to moc děkuji za pozváni,no už budu mít taky všechno za sebou a mohla bych se taky pochlubit fotkami a dvd,ale nemůžu nic slíbit,protože nevím jak budu dělat,jsem si jistá,že dovolenou určitě nedostanu(neboť už žádnou nemám) takže raději nic neslibuji,ale datum si zapíšu do deníčku a uvidím jak se to vyvine :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo a kdyžtak se těšííím na viděnou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě,taky se těším na viděnou :-D :-) x-) Luciku teď se loučím,Martinek se mi zbudil po noční tak jdeme něco ještě zařídit,tak se měj moc hezky a brzy ahoj :-)
Odpovědět
marusko, pridavam se k pozvani - moc rada bych te videla!;-) Lucinko, konik, vybavicka, miminko...hmm... :-p
Odpovědět
Budu si pak k Marusce a Pavly taky chodit pro rady, tyjo, my budeme chytre:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, to já pak už budu moct chodit pro rady i k tobě :-D ;-) možná že i Krystýnka bude zkušenější dřív než já :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,kouřím málo,ale můj manžel už nekouří 4 roky,no jo,chlapi mají pevnější vůli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Many, kdybys chtela taky to dokazes... moje mamina prestala kourit po 20 letech ze dne na den a uz tri roky nekouri x-)
Odpovědět
Mno...Kristýnku jsem teď někdy zahlédla na koníkovi;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?