Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj novomanželky :-) já marodím,tak mám možnost vás teď pozdravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Many.... jsem tu... ale v praci :o((( Vubec me to nebavi, tesim se na vikend. Ceka nas rodinna oslava svatby, kdyz nebyli pribuzni na svatbe, takze si to uziji v sobotu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) tak už to máme za sebou,že?Toto rychle uteklo ;-) včera jsem se dívala na dvd ze svatby a byla u mě sestra,tak jsem zase pronesla - já se chci vdávat :-D ale už to nejde :-| ale je to nádhera,akorát je škoda,že ty přípravy trvají tak dlouho a svatba jen jeden den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, uteklo to strasne rychle..... ale mame ty fotky a videa, tak se k tomu muzeme porad vracet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo :-) já si pravidelně každý den prohlížím album :-D a někdý i víckrát za den :-D No teď už jsem se všechny vdaly - šťastně :-D tak ať nám to všem hlavně klape ;-) ........... holky - už jsme paní :-D ale slečna je hezčí,že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, se zblázním, teď jsem napsala takový dlouihý příspěvek a já si ho smazala :-S ]-( takže až odvezu manžílka na vlak, napíšu to znova...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak fotečky zatím nemůžu další dodat,protože jsem od žádných kámošů zatím nic nedostala :-| ale nevím jestli jsem vám to psala,ale holkám z Olomouce jo,že já od fotografky nedostala cd,jak to jinde dělají,já nemám ani negativy,všechno si nechává fotografka,prý to mají schovaný třeba 20 let,tak kdybych chtěla něco rozmnožit,tak musím své fotky očíslovat a donést je tam a oni mi je rozmnoží,no dělají to určitě proto aby vydělali,aby jsme to nedávali rozmnožit jinde ]-( ale je to hnus
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kde jste vsechny cely vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jde vidět,že už máme po svatbě,už sem moc nechodíme,že?Zanedbáváme naše stránky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj! Já tu jseeeeeeeeem!!! Ale o víkendu jsem nestíhala nooo... v pátek koludačka bytu, v sobotu grilování... a včera jsem si užívala manžílka :-) x-) ale už jsem se trochu dokopala k úklidu věcé ze svatby.... i když se mi moc nechtělo a rvalo mi to srdce :-D :-p |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vám všem novomanželkám :-D !!!! dnes jsem poprvé v práci a nic nestíhám! V neděli ráno jsme přiletěli ze svatební cesty na Krétě ;-) tady je odkaz na naše svatební fotečky! :-) http://www.lionstudio.cz/lionfoto/ind... přeji vám krásný den a doufám,že mi zbyde po práci chvilička času, abych si prohlídla vaše albíčka!!! jistě se vám všem vše perfektně podařilo a klaplo dle vašich přání a snů !!! u nás taktéž,až na pár detailů, které jsem prostě už neřešila :-D mějte se krásně holky a doufám,že brzy paaaaaaaa (a hlavně taky naviděnou že...) vaše Irena Miller :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky manzelky takze taky jsem tu na skok a rychle zdravim koncne od vcera se citim lip a poprve od svatby mam konecne i chut neco delat-takze jsem zacala pozvolan uklidem bytu,konecne snad bude vse v pohode....kasel odezniva a ostatni problemy taky-huraaa no a protoze mam stale dovcu,tak se vrham na dalsi veci,ktere jsem zanedbavala-ted vyrazim s neterema ven, byla jsem utracet a nesu jim darky - jsem zvedava,co reknou.... no a taky chci vyridit zmenu jmena, do knihovny a planuju vylety-jako diva a taky uz cekam na katalog zimnich alp a chci hned rezervovat termin-at se stale neco deje!!!! jo a zacinam se tesit na svatbu 7.9.-kam jsme pozvani,nakonec tam enbudou mit jen stare,ale uz pozvali i malde,takze to snad bude fajn ;-) erenka-ty jsi bez ova? to jsme nepostrehla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky erenko!!! Už jsem ti stihla všechny fotky skouknout, no prostě nááááááááááádhera... ta fialová, to je barvička co? :-D x-) ;-) a jaká byla svatebka??? Musíš si na nás udělat chvilku a vše nám napsat!!!!! Moc se těším, až se tu potkáme ;-) Pavlínko, taky chci dnes začít iklízet, ale nechce se mi......... :-p erenko, taky jsem si všimla - ty nemáš ova???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) tak zítra jdeme zařizovat konečně hostinu, no je na čase, kamarádka mi slíbila bednu šampána takže se moc těšíme až to tam pořádně zapijeme a toho 6,10 to určo výjde
Odpovědět
many - no to bych si nenechala líbit, negativy jsou moje, co kdyby je pak někde použili, no hanba! 8-( lucinko - úklid musí být, manželství je krásné i tak, svatba byla jen ta pomyslná třešinka, musíš to tak brát;-) hanicko - jojo, po svatbě už to není tolik aktuální, i když já tady jsme furt, jen na různých tématech, ale na jakých, vám radši neřeknu:-D a pak taky občas vítám na koníka;-) erenko - jé, to jsme taky nezaregistrovala, že jsi bez ová;-) Tvoje šatky jsou úúúžasné!! x-) Pavly - tak tak, ať se pořád něco děje! U nás s enic neděje :-S Ba ne, mám na starost 14letého bráchu, včera jsme byli hrát pinec (porazila jsem jeho i manžu:-D ), ale já vám nevím, jsem poslední dobou furt unavená, taková nijaká, líná...nevím, jestli to je z počasí, přepracování nebo jen tak... ale enba mě nic, cítím se děsně tlustá, no prostě nějaký blbý období :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky já uklízela vneděli, v sobotu jsem kontrolovala co vše mě ještě zbývá zařízit na svatbičku a co mám, lepili jsme obálky s oznámkama a dneska jsem je konečně rozeslala takže zase další mám z krku, uklízela jsem včera a to jsem zapřáhla i mého skoromanžílka :-D :-D :-D at si začně zvykat, tkaže dneska relaxuji, 16,30 jdeme cvičit a pak jdeme do kina, prostě pohoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, mi povídej chvíli o lenosti... já tu raději furt vysedávám a úklid odkládám :-D te´d třeba zrovna vypaluju svatební fotky :-D a tlustáí si já nepřipadám, ale jsem!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, my si tě stejně najdem :-D já tě i zahlídla na jedné zajímavé diskuzi :-D :-D ;-) Majinko, jéééééééééééé, lepení obálek, rozeslání oznamek... ;-( ;-( |-| já to fakt nějak těžce nesu... jsem i to včera říkala manžílkovi, tak moc nechápal, že prej jiný holky to tak určitě nemaj jako já... tak jsem mu na to řekla, že ne, že ty po svatbě začínaj nakupovat výbavičku... tak mi řekl, a´t se zase uklidním a radši se jdu probírat věcma ze svatby a nostalgičit :-D :-D :-D Nojo no.... má pravdu.... si holt chvíli ještě počkám.... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,teda to se to tu schazi erenka-super fotecky,krasny saty-moc se mi libi a dokonala kyticky,moc vam to sluselo kati-rada te vidim,tu lenost jsem mela do vcerejska a malem me vezli,jsem sama sebe nemohla ustat luci-uklizim pekne opatrne a pomalu-neni se kam hnat...casu doooost maji-teda vam to taky klepe na dvere a za chvili tu svobodna nebude fakt zadna a jako loni 2006tky rekly-byl to uspesny rok,tak si to pomalu rekneme i my--a to je uz rok,co jsem nad tim tak premyslela.... jinak nostalgicnost me fakt nechyta-ani omylem,jsem si to vychutnala vse az do dna a tak jsem docela rada,ze to je uzavrene a jedeme dal....ikdyz ja planuju novy skolni rok-tak mozna se vybiju tady.... a zacala jsem se rozhlizet po konikovi
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, no to je to, co jsme říkala... kdybych se mohla rozhlížet po koníkovi, bylo by mi taky hej :-D :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
máme 5000 a vy jste fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuč!!! ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luciii, ja jsem tady:-)diky za pozvanku na aftersvatebni srazek :-) uvidim, jestli budu mit volno...ale snad jo
Odpovědět
Profilova fotka
Erenkooooo, nadhera ;-) fakt kocka jsi byla, moooc ti to sluseloooo, fotecky prekrasny, takze vse nej, mlada pani Miller ;-) musis napsat vic, dojmy... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Marti :-) no doufám, že vám nikomu do toho nic nevleze a sejdem se v hojném počtu x-) taky jsme se ještě nějak nedostala k popsání našeho dne a toho, jak 5* hotel umí zklamat a nas*at... musím se k tomu dokopat...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem zvedava...ale urcite jste si to nenechali pokazit a to je hlavni, ne 8-) Nas nastval akorat dort, fakt nechapu, jak mohli neco takoveho vubec vydat, ale ted se tomu jen smeju :-D jenze prvni ranni sms od manzilka byla, ze dort je katastrofa, tak mi to zrovna nepridalo.... Jinak jsme meli spoustu prekvapek pro hosty, takze to bylo skvely, hlavne ty reakce necekaneho...jo a taky jsem si dala trosicku pauzu pred ANO a jeste s takovym dost vahavym ksichtikem... :-D :-D :-D ..takze jsem vsechny rozesmala a dostala primo pred "oltarem" na zadek :-) potom pak bylo prekvapko chomout, cokoladky a lahvicky s alkoholem jako darecky a hlavne TANEC!bomba, nacvicili jsme si sestavu, kousek pomale pisnicky, asi 1,75min, pak strih a takova stara pecka od Beastie boys, asi 45sekund a pak zase navazala ta pomala...jelikoz manzilek netanci, tak vsichni koukali jak blazen, hlavne to fakt nikdo nevedel :-D senzace...
Odpovědět
holky, četly jste "holky, mám právo se zlobit?" ? Teda mě to normálně úplně naštvalo, stačí přečíst ten první příspěvěk autorky. Říkám vám, že toto teda nikdy! To by bylo první, co by mě vedlo k zamyšlení, zda mi za to ten partner stojí... :-p Lucinko, já se nudím, tady nikdo, tak lezu, kam se dá :-D Jinak se mnou počítej, určo si to zařídím! Jen ještě promyslím, zda auti nebo bus...ale spacák mám malej, se mi vejde ;-) Ještě rozepiš to jídlo, pití, co máme vzít (my už se nějak domluvíme) nebo kolik tobě zalatit! A to myslím vážně!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kacenko, ahoooj, teda tahle diskuze je silena, ja bych to asi nezvladla.... :-| ale nastestiiii to resit nemusiiim ;-) moje tchyne(fuj, to slovo mi k ni ani nejde, ja ho vnimam dost hanlive) je bezvadna....nastesti a myslim, ze se to nezmeni, i kdyz nikdy nevime, ze....
Odpovědět
Marti, vid?? Je to sice raikalni, ale ja bych to fakt nezvladla a takovyho chlapa asi nechtela (rozumej-nikdo nemuzeme za maminku, ale urcit hranice, to syn umet musi...) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jasny, souhlas....to dost vypovida i o tom chlapovi, ze si neumi dupnout a je to mazanek, ktery neumi vylezt z pod maminciny sukne...jak by potom mohl byt hlavou rodiny, ale to by zrejme zvladla "babicka"za nej, ze.. :-D :-D :-D A co jinak u tebe novyho...pises, ze se nudis....
Odpovědět
Marti, přesně tak! U mě nic moc, zítra budu mít v práci docela normální stav, neboť budu dělat jen svou práci, tak se docela i těším. Ale jsme tak zlá, že jsem jedné holčině nedala dovolenou :-p respekive měla ji mít ode dneška tři týdny a já jí řekla, že ať se nezlobí, ale že se to nedá zvládnout, že jí můžu dát až od středy. Naštěstí to chápe, je fajn. Ale taková já jsem mrcha! Jenže já mám přesčasů, že za ně mám už asi tři dny volných dní a už jsem fakt nemohla, furt jsem na tu práci myslela...no, to se trochu obhajuju...prostě jsem jí nedala dovolenou, kterou měla mít :-. A mně se velmi ulevilo a dnes je mi konečně fajn...a jsem k použití i odpoledne s manželem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?