Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ahoj Kristýnko (konečně už nemusím psát satyyy :-) ) Dnes jsem byla na nákupu, byli jsme úplně vyžraní, jak kdyby u nás byla svatba :-D :-D :-D pak jsem pekla, vařila, uklízela... stále nemám po svatbě uklizeno... pořád tu mám bedny od darů, svatební výzdobu, nevybalenou tašku z dovolené... takže ani nestíhám jít za vámi ;-( :-S zítra si jedeme přehlásit bydliště, vyřídit občanky, pas, řidičák... vůbec mě tohle neba.... jáb bych se zas tak vrhla na přípravy na svatbu :-D :-p ;-( nějak jsem to ještě nevstřebala... Kristýnko, to sice jooo, jenže už budu stará a nikdy t ;-( o není jako poprvé... chjooo... prostě to musím překousnout a nějak se s tím smířit a vyrovnat... už se moooc těším na srazík, ten víkend v tom srpnu nemůžu já... :-S
Odpovědět
Holky, holký... http://www.beremese.cz/album/album.ph... To je můj brácha se švagrovou x-) x-)
Odpovědět
moc jim to slušelo že jo? A jelikož to sami napsali, tak můžu hrdě prohlásit, že budu teta!!;-)x-) vím to od včera;-) A jinak já jsem na společné fotce a pak jak tančím s bratříkem - mám světle modrý korzet;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to je super....moc gratuluju :-D, budes teticka! Tak aspon si potom budou deticky pekne spolu hrat...protoze vy urcite na mimi cekat moc dlouho nebudete, ze? A u deti je rok, dva jedno...hraji si i tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat .... pekna svatba... a koukam, ze i ty jsi byla za kocku ;-) Luci - jak jsi dopadla na dokladech, ja uz mam prehlasene bydliste a do zari bych mela mit obcanku, vcera mi prisla nova karticka zdravotni pojistovny.... byl to prvni dopis, co mi prisel na nove jmeno x-) ... jinak mi vsichni rikali, ze na ridicak mam dojit, az budu mit novou obcanku, ze tam chteji cislo obcanky, tak to asi vsechno necham az na potom..... do banky taky musim az s novou obcankou :o((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak se hlasim po prekrasne svatebni ceste v Parizi:-)pocasi vyslo suprove....vlastne vyslo uplne vse, takze jsem moc spokojena ;-) mame 2,5GB fotek..... Holky, mam profifotky ;-) ;-) jsou bomba!, tak jak to stihnu, hned obmenim albicko.... Nejak vas postupne doctu, ted je to tady celkem hekticky, vybalovani, uklid, vyzrana lednicka.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, vitam po dovolene a vlastne te poprve vidim jako mladou pani...... ;-) Pariz zavidim, jezdila bych tam porad..... a uz se tesim na profi fotecky ze svatby....sem s nimi. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda Kristy, taky te zdravim, ted to kopiruju do pocitace z cd, je jich asi 760, tak mi to trva, ale neco hned ukazu....jo a taky te vlastne poprve vidim jako mladou pani ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, tak už mám přehlášené bydliště, zažádáno o občanku, ale teda i o řidičák... nevadila jim stará... jinak ještě pas, ale ten až s občankou a do banky jsem se taky ještě nedostala... na pojišťovnu musím taky, ale to až budu u našich... no a taky to musím změnit ve škole.... to je úřadování, to je děs... jinak hlásím novinku (před svatbou jsem hlásila na denním pořádku, teď holt je to událost... :-D |-| :-| :-( ). Máme od včera album, postupně už i celkem všechny fotky, takže huráááááááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý brďo, Kačí, tobě to tam sekne!!! :-. ;-) :-) Martinko, ahoj, to už jste zpátky??? Já myslela, že až tak koncem týden... Holky, zítra už snad konečně budu mít chvilku tu posedět a snad konečně taky napíšu, jak to u nás probíhalo... Martí, šup sem s fotkama!!!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Holky, děkujů!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, já vám to tak závidím že máte po svatbičče a užíváte si čerstvého manželství, ale já se zase těším na tu svatbu a svatební cestu nakonec do turecka, takže si to vlastně taky užívám :) luci lítáš sem a tam co?no já teď mám taky zařizování takže se tu taky moc nezdržuji, ale ten mejdánek asi s vámi neabsolvuji, nehodí se mi ty termíny co se hodí zase holkám :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
maji, tak uděláme předvánoční i s tebou ;-) :-) JJ, pořád lítám, pobíhám a snažím s ebýt dokonalou manželkou :-D je fakt, že manžílka trošku rozmazluju... vařím mu samé dobroty, včera jsem mu pekla věnečky z odpalovaného těsta... a tak vůbec nooooo x-) :-D |-| ale asi brzo s tím přestanu, aby si moc nezvykal :-D :-p
Odpovědět
luci, tak s tím jsem já pro jistotku raději vůbec nezačla, nastolila jsme režim, že jsem rozmazlovaná já :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ajaj........... to jsem zas něco zvorala :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!!!!! tak jsem doma ze svatebky!!!! bylo to naprosto super, bylo nam hodne smutno,ze uz jedeme domu,ale moje zdravotni problemy nam nedovolily to prodlouzit :-| doufam,ze se mate taky dobre... predelala jsem trochu album,ale nevim ,jak tam narvat tak 300 fotek-uz prebranych..... tak letim spat,zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, v Parizi jsme byli celkem tyden, byla to nadhera, ale jsem nakonec rada, ze uz jsme doma, jeste ted me boli nohy jak blazen, byly to celkem pochodaky :-D :-D :-D Pavlinko, tak te vitam opet mezi nas, na fotecky jsem koukal, jsou nadherny...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny mladé paní!!!! Luciku a Pavly vám to hrozně moc na nové fotečce sluší x-) :-N Už abych i já tam měla novou fotečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maruško :-) Jen neboj, ani se nenděješ a už se tě to bude týkat taky :-) ;-) jak užíváš poslední dny? Fakt ti to závidím, tahle doba byla nejkrásnější... Pavlínko, zase migrény??????? albíčko mi taky neuteklo ;-) Marti, a ty už jsi předělala album??? Já chci udělat ještě jedno přípravný, kam dám fotky z oběda a tak, ale nemůžu se dokopat k tomu, abych ty fotky zmenšila a udělala to... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, týýý jo maruško tebe jsem neviděla snad sto let :-D jak se máš? a co přípravy?blíží se to blíží x-) x-) x-) x-) luci neboj zvládneš :)
Odpovědět
Profilova fotka
majinko, ahojky, tak už i tobě zaačíná poslední měsíc co? ;-) no holky, pak už to budeme mít spočítaný všechny... vlastně jsem mohla být poslední z vás... původně jsme i uvažovali o 21. září... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-N :-N :-N tý joooo, aspoň by se s teď těšila :) a co jinak?jak si užíváš manželství?a jaká byla dovča?
Odpovědět
Profilova fotka
to bych se těšila a vám záviděla, že to máte dřív než já :-D dovča byla super, ale byla zima, takže jsem ráda, že ty pravé líbánky máme teprve před sebou :-D už aby byly... teď se těším na ně... :-D no a manželství si užívám, to jo... je to krásný představovat se stejným příjmením, říkat místo přítel manžel... navíc on se nějak rád chlubí tím, že je ženatý a že zrovna já jsme jeho manželka :-D včera na mě koukali nějaký kluci a takový ty obdivný řeči měli a pískali... tak si mě honem honem chytil za ruku a pak mi říká: heč, už jsi jenom moje :-D je to krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D jééé to je krásnééé no můj ještě přítelíček si začíná uvědomovat, že nás to už ani ne za měsíc čeká, taky se tím začíná chlubit :) ach ti chlapi :-D :-D :-D luci a kdy vy jedete na tu líbánkovou dovču?my si nakonec vybrali turecko, tak jsem zvědavá jestli se nám to bude líbit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Majinko, odlet máme 5. listopadu, návrat nevím přesně kdy, ale je to na 21 nocí. Jé a nemáš nějaký odkaz na to místo nebo hotel, kam jedet? Že bych očíhla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně mrknu a pošlu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš to v ip
Odpovědět
Profilova fotka
Majinko, to vypadá naprostu super!!! A to letíte jen na těch 8 dní? to vám rychle uteče... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, nejake fotky porad menim a pridavam, ale je tezke vybirat.... :-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak jsem tu na skok,milacek sel na pivo-to jsme byli doted u brachy,ale nedalo mu to a musel-no jo no,co mam delat,tyden byl se mnou :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?