Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak sem s nimi, tesime se. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak chaos posledních dnů začíná trochu opadat, i teplota mi leze dolů,takže zkusím maličko napsat o naší svatbě. V úvodu bych určitě chtěla zdůraznit,že krom jediného maléru a miláčkovo rozbité hlavy bych neměnila naprosto nic, vše se dalo zvládnout a hlavně svatba se nám nad očekávání povedla!!! A to doslova. Přála jsem si,aby byl krásný raut, přála jsem si,aby se pařilo až do rána,ale že se to vše uskuteční,to jsem nečekala!!!!!! Prostě až na ty nepříjemnosti to bylo naprosto dokonalé – všechno a přípravy se 1000x vyplatili a právě bych řekla,že i to bylo super k překonání nečekaných průšvihů,vědělo se přesně,co bude následovat a šlapalo to dál výborně i na vzdory osudu...... Musím přiznat,že ráno jsem byla šíleně dojatá cestou ke kadeřnici-no nedivte se, spát jsem šla asi v půl 2, dařilo se mi jen klimbat a v půl 4 jsem už byla umytá vykoupaná a řádila jsem po bytě a dodělávala vše,co nešlo pro nečekané překážky zvládnout dřív....Stihla jsem vše,i v půl 6 vyzdobit vchod a vyrazila jsem na 6 k té kadeřnici. Dojalo mě,že vše organizuju-do posledního detailu,ale vlastně nevím,co mám sama dělat!!! Přemýšlela jsem,jestli to mám být vůbec já,kdo si tam jde sednout......NO naštěstí to pak povolilo a začalo krášlení.Chvílema jsem si nebyla výsledkem moc jistá,ale kadeřnice trpělivě poslouchala,co a jak chci připevnit-až se to podařilo dokonale! Domů mě pak sama odvezla. Tam na mě čekala fotografka a vizážistka a přišly nervíky podruhé – tolik pozornosti nemám ráda, pomohl panáček jablíček, vzápětí doběhl i kameraman a nervy nepovolovaly-ale už to šlo....Do doby,než si pro mě jel miláček. Když dorazil,byla jsem právě v koupelně a tak jsem křičela,ať počká,že uteču do haly-v koupelně se mi fakt první setkání uskutečnit nechtělo.To byl asi největší strach, najednou mi došlo, že já se sama sobě líbím,ale co on?? Měl slzy v očích-dopadlo to dobře!!! A donesl mi i kaly-které být neměly (v noci volala květinářka,že nedorazili,tak jsme se domlouvali jen na fréziích).Bylo to super a jeli jsme se fotit. To byla fakt oáza klidu!!!! Sice pozornost neustávala,stále 2 foťáky, jedna kamera a řidič,ale užívali jsme si to maximálně!!! Krásně 2 hodiny!!!! Vřele doporučuju, byli jsme jen my dva! Pak mě vyhodili před vchodem (to bylo docela dobrý,šla jsem od auta do vchodu sama-bylo to naopak a děsně jsem se tomu smála a přemýšlela,jestli mě vůbec pustí dál?)a pokračovali k miláčkovo rodičům,kde se shromažďovala jeho půlka....U nás už bylo taky rušno-chtěla jsem rychle poklízet,přišel mi tam děsný bordel a všichni se tomu tlemili-já fakt automaticky brala koště a jela...no vzali mi ho a říkali,že je to OK,stejně si myslím opak.No a pak jsme čekali na danou dobu potřebnou k odjezdu, vše klapalo, budík zvonil poprvé-připomenul mi prstýnky, už byly připravené a podruhé-to se mělo vyhazovat hosty z bytu- i to probíhalo super.Pak jedna nepříjemnost o které víte....trochu se to vše tedy najednou zamotalo. Čekala jsem na miláčka doma, když si pro mě přijel,tak jsme si dost pobrečeli a nakonec vyšli ven,kde na nás čekali-úsměv byl v tu dobu dost těžký....Cestou na obřad jsem v aute bulela, protože byl miláček tak nešťastný a já mu nemohla pomoc, uvědomovala jsem si,že jedu na obřad a tak,ale bylo to zlý..... Na místě jsme byli včas. Pomalu naháněli hosty na seřazení-tady trochu selhala matrikářka,která stále čekala,až to provedeme sami-tak jsem se toho ujala a ještě dostala málem vynadáno-nechápali,že není kdo jiný by to udělal.....no a sama jsem si odmávala začátek obřadu. Vyšlo to super-Kámoška,co hudbu pouštěla jela výborně,už věděla,co dělat,takže dál to šlo bezchybně.Já si utřela slzu zoufalství a šla na věc.jak jsem napsala někde, mělo to jedinou pozitivní věc , neskutečně jsem vedle sebe vnímala miláčka,mačkali jsme se,abychom to vydrželi a byli tam pro sebe jen my dva-sice to mělo být jinak,ale emočně jsme si to víc prožít snad nemohli!!!! Gratulace byli taky dojemné, já celou dobu bojovala se závojem,zrovna foukalo tak,že to nebylo ani možný-pak to ustalo!!!! Rýžovaná se povedla taky na jedničku.Pak dostal miláček kouli, možná bych jindy přemýšlela a chtěla ho potrápit,ale teď jsem ho šla honem vysvobodit,aby neměl další trápení. Přeřezala jsem zámek snad i rychle! Focení pak bylo stále ve znamení smutku a zděšení,takže se poněkud zkrátilo,což mě asi jediné vadí,ale nedalo se nic dělat... Při odjezdu se zjistilo,že jedno auto nejede a tak se šlo odtahnout, v tom zmatku vyndavala ségra věci z auta a přirazila tam hlavu miláčkovi-pořádná rána a hodně krve...bylo to na šití.Zachránila nás moje maminka-jako zdravotní sestřička zastavila krvácení a udělala náplastí mašličkové stehy a mohlo se jet na hostinu.Tam jsme už upozorňovali na smůlu a ať si připraví hasičáky-protože chybí už jen požár. Později se naštěstí ukázala varování jako zbytečná. Sál byl krásně vyzdobený. Bylo to super, nechali jsme přinést pití a čekalo se, protože se stále řešila nehoda....pak postupně s přestávkami a odbíháním samotného ženich byl proslov, předkrm,polévka i hlavní jídlo – ten můj brácha sice taky pořád lítal a nestihl ani oběd,ale při polévce tam zrovna byl a kladivem nám rozmlátil lžíci a jedli jsme lopatou....já chtěla jen vodu-tak jsem měla smůlu! No a pak konečně přišel první novomanželský tanec, po kterém se to vše urovnalo a žádné nové karamboly už nebyly (ikdyž kamarádce,která místo na svatbu pádila dát rozloučení babičce, babička nakonec opravdu zemřela-mě to raději řekli až ráno). Zavřela jsem oči a nechala se unášet hudbou-mě léčí a bylo tomu i tady- za hodinu jsem vymazala špatné myšlenky a odložila je na další den a soustředila se jen na to,že jsem nevěsta!!! Užívala jsem si to maximálně!!!A párty to byla neskutečná!!! Jelo se prostě v kuse až do rána do 5! Bavil se snad opravdu každý – pak už i miláček, dokazují to fotky i video- no bomba!!! Lidi se vyřádili v bazénu a na trampolíně, no smáli jsme se neuvěřitelně! Musela jsem poznávat manžela podle pozadí – a našla jsem ho!!!!, měli jsme dvě krásná sóla-ve snu se vdávám asi v 10 a přesně o půlnoci i cindy – vše podle plánů a ve 12 jsme se s tím dnem rozloučili s bombovým ohňostrojem (v tu dobu asi všem zatuhlo kvůli tomu požáru,ale vyšlo to),taky jsem tam měla vystoupení učitelek – no super super super!!!!!!!!!!! Fakt už jinak nemám co napsat,než super.Ráno jsme snídali venku a u venkovního baru byla rautová obří snídaně-no paráda...a když jsme dojídali-začalo krápat- jinak počasí až na vítr nám tolik dopřálo!!! Vše ostatní bylo prostě naprosto dokonalé. Více vám určitě povím osobně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holcinky, na tyden se lucim, o pul druhe vyrazime smer Praha-Ruzyne, uz mam celkem cestovni horecku, bojim se letat, ale snad to ty 2hodiny vydrzim, az se z Parize vratime, tak se ozvu, hlavne budu mit profifotky!Je se na co tesit ;-) ;-) tak obmenim albicko.... Eren-moc moc te zdravim, pokud se tady ukazes, moc si gratuluju, mlada pani.... a jsem strasne natesena na fotecky
Odpovědět
Profilova fotka
marti-ja se taky bojim letat!!! uzijte si to moc!!!!! budu na vas myslet, my jedem v patek,tak se tu snad pak nejak potkame,papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlinko, diky moc, fakt se bojim, ale zaroven hrozne tesim....tak si to taky moc moc uzijte ;-) at ty libanky stoji za to :-) :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Wailin(Barunko)-taky moc moc gratuluju a tesim se na fotecky, posli treba nejakou mailikem, budu moc rada... ;-) a vubec napis nejake dojmy a pocity ze svatbicky, ju...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jste tu nekdo? Kdy udelame ten srazik? Uz se tesim na vase albicka a DVD ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, dodatečně - krásně si to užijte a hlavně jeden druhého!!! Hani, srazík bych naplánovala tak na konec srpna začátek září, co vy na to??? Aby už byly všechny videa a fotky.. nebo ještě počkáme na Majinku, když by přijela taky??? a ptám se - jak jsem nabízela, může být u nás, chcete?????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, pro me kdekoli...fakt se tesim...jenom to musi byt co nejdriv odpoledne, at to vsechno v klidu stihneme...Gratuluji ke krasne svatbe, laska z vas čiší ;-) .Dala jsem do albicka par neprofi fotek, tak muzes nakouknout. Termin mi vyhovuje :-D .Tak se muze Majinka inspirovat, to je taky dulezite :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak prave koukam na 3 kazetu ze svatby....no zabava super, klarka to rozjela na kabaty,az se tu rezu jako blazen,..... jen to vypada spatne s obradem, jestli se nepovede vycistit zvuk,tak mam h....foukal tak desny vit r,ze neni slyset ani slovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§doufam,ze se to nejak upravit da,jinak se zblaznim!!!!! jinak se srazikem jsem pro kdykoliv-jen mam na ten prelom srpna a zari uz docela dost veci-dalsi 2 sraziky a bezpodminecne jdu 7.9: na svatbu!!! jinak je mi to jednu a jedu!!!!! kamkoliv!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, my jsme video ještě nevideli..az pristi tyden mame schuzku s kameramanem..nejdriv jsme byli na dovci my, pak zase on...ale uz se tesim na DVD. Neboj, urcite to nejak vyladi, jsou to profici.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky jsem hotova z klarky,jak pari na kabaty a tak- no neskutecny ted jsem se nachlamala pri koukani-jak jsem poznavala manzela podle pozadi nebo je super svedkovo striptyz, jak skace asi 10 lidi na trampoline-ze se nezabili...no a tak dal-jsem unesena-je to super a to mam pred sebou jeste jednu kazetu - a to konci uz ve 2-kdy kamera odjela a my parili do pul 6-no to jeste ze uz nikde neni :-D jinak nam to tocil jeden pan,ale strihat to bude jiny-ve studiu-takze ted mam kazety-pujcila jsem si rychle kameru a jedu!!! nez odjedu na dovcu-pak se vrati strihac z dovci a zalezi pak na nem,jak dlouho mu to bude trvat....
Odpovědět
Profilova fotka
jede druhy solo po vystoupeni ucitelek-ve snu se vdavam-jsem dojata ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak romanticka pisen a vite co ma manzel na hlave-sitku od citronu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidis, jak bylo veselo...to je nejdulezitejsi. My jsme parili od 15:30 do 2:00 ale vkuse...jelikoz nam pan hudebnik a DJ nedali minutku na odpocinek a hrali jednu vypalovacku za druhou, takze sedet proste neslo... Pavli, tu pisnicku znam a bude i na videu, je fakt uzasna...My mame vlastne vubec shodu u pisnicek..nespalme to krasne v nas atd...Tesim se na srazik. Luci, budes zase hlavni organizatorka? Ja bych uz hodila do placu datumu...at se to pekne krystalizuje. Dobrou noc. H.
Odpovědět
Profilova fotka
hani- tak to jsme s tim parenim meli podobne,ja tancovala od 4-rana taky v kuse-asi jen 1x WC a pak jen ubytovani hostu a si 5min,jsem to byla skontrolovat u bazenu,ale jak pises,jinak jedna vypalovacka za druhou a ted jsme nekde v 11 a je videt,jak uz nemuzu,ale jedu a jela jsem dal!!! je to bozi!!!! a navic se uzasne bavi vsichni,ted jsem videla,jak milackovo tatinek radil s kudlou a jak do rymu rezal toho pasika-ty jo,ze se mu nic nestalo!!! :-. jsem na tebe taky zvedava,kdyz to mame tak podobne!!!!!
Odpovědět
Pavly, přečetla jsem si to všecko dvakrát, ale nikde jsem se nedočetla, kde si manžel rozbil tu hlavu, proboha? :-o
Odpovědět
rezetko, sestra Marcela ho nějak přibouchla do dveří auta :-p ;-)
Odpovědět
Aha, díky Kat, já si to spletla s tou první nepříjemností, o té nevím:-( Ale teda, měli to napjaté, každopádně to víc prožili...Pavly moje milá :-(
Odpovědět
už jsem Pavly říkala, že musí mít prostě něco extra :-D Ale hlavně, že konečný dojem je jakžtakž dobrý ;-) to špatné odezní ;-)
Odpovědět
Jo jo, přesně.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky-pro upresneni,to byla moje nevlastni segra ;-) jinak se s vama moc loucim a zitra brzo rano vyrazime na svatebku,tak snad uz bez problemu!!! mejte se krasne, take uzivejte noveho stavu a mozna dovolenych a tesim se,az vse probereme!!!! mam vas rada!!!! pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jejdamane tak to teda byl zážitek Pavli. no hlavně , že konec dobrý. Jinak si užij svatební cestu. Holky zavidím vám, že už to máte za sebou, mě to ještě čeká mám z toho strach :-D :-D Všem vám to moc slušelo tak ještě jednou gratuluji :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,my se prave vratili z Prahy, kde jsme byli cely vikend.Jestli si pamatujete, sestricka tam zije, takze jsme ji a jejiho pritele s manzelem navstivili.Bylo to bezva, takovych vikendu vic...A co vy, jak jste se meli? Pa a krasny start do noveho tydne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tady po dovolene......... jeste jsem nestihla docist... ale urcite se polepsim.......
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooooj :-) taky zdravím po svatební dovolené... včera ten příjezd domů byl fakt šok... chtělo se mi až brečet, že už jsem vdaná a už nikdy nebdu nevěsta :-( všude krabice, panenka, tyl.... všechny ty blbiny ze svatby... v tu chvíli mi to asi naplno secvaklo... chjooo.... ale na druhou stranu je krýsné mít manžela x-) holky, piště mi do IP, kdy nemůžete ten sraz,nebo kdy můžete či nemůžete a dáme to dohromady ;-) těšíííííííííííííííííííííííííím se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, nějak vás nestíhám číst :-D :-D :-D :-D hani to víš že se vámi inspiruji :-) x-) x-) x-) jj vdané paní to máte za sebou a já ještě před sebou :-D :-D :-D luci písnu ti do ip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, užívej poslední měsíc, byla to ta nejhezčí doba ;-) jak bych to vrátila.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko vitej po dovolene...... jeste muzes byt nevesta.... az budete s manzelem slavit zlatou nebo diamantovou svatbu, tak si to muzete zase cele zopakovat ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?