Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hani!!!!!!!!!!!!!!!!!! vitej vdana pani,jsem rada,ze te vidim a ze se vse povedlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jinak jsem dala alespon neco fotek do alba-vic nemam!!!!!!!!!hruza,musim zacit fotit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak opet od pul 6nespim a od 6 jsem na nohou a pracuju,uz jsem nalepila cedulky na vsluzkove krabice, byla jsem nakoupit,na poste a ted jedu dal!!!! ale myslim celou tu dobu na KRISTYNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jsem dojata za tebe,ty jsi urcite v pohode, doufam,ze vse funguje a slape tak jak ma!!! moc drzim palce!!!!!! holky, uz jsem byla 3x na WC-prislo to na me - nerviky zacaly pracovat!!!!! odpoledne jedeme na festak-takze letim makat,at mam pro dnesek splneno :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy-myslime na tebe....ja uz rano ani nemohla dospat a hned se divala ven, jake je pocasi atd....pekne si to uzivej, ju....pak se ozvi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) satyyy,myslím na tebe od rána, co jsem šla spát :-D :-N a doufám, že vše klape jak má, že nakonec se vše vyřešilo... a tak, ale to už jsem ti i psala do smsky.... rozlučka byla naprost :-N o supeeeeeeeeeeeer!!!! Miláček str :-N iptérku neměl, až když jsme se sešli všichni na diskotéce, byly tam go-go, ale ty mi nevadí... jen jsem trošku pocítila pocit poníže, když jsem mu seděla na klíně, on na ně civěl a přitom mi začal hladit.... no... pochopil to, takže OK, nepohádali jsme se, stále si mě chce vzít :-D já jeho taky :-D :-D :-D sice jak jsem tam byla jen s holkama, tak jsme tancoväli no a samo že nás chlapi nenechali na pokoji, jeden mi chtěl rozmluvit svatbu :-D :-p ale já se nedala ;-) fakt nechápu - za týden už bude po..... už budu vdaná paní a budu mít manžela :-D ale je to krásný pocit.... dnes s mamkou budu péct medovníky, aby se rozležely... jo a jinak ta rozlučka skončila cca o půl čtvrté :-N a než jsem se dostala d postele, bylo skoro 6 :-D takže jsme ještě stihla satyyy a vstávala jsme akorát na její obřad :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj kočenky!! Satyyy, moc velká gratulace ještě jednou!!! Doufám, že si i dnes užíváš všech krás, které první den manželství přináší!;-) Holky, mně se včera oženil brácha a bylo to taky moc fajn! Užila jsme si celý den pěkně s nimi, tančila, bylo výborné jídlo, prostě super den. Tak doufám, že jim spolu bude dobře (ale jsem téměř přesvědčená, že ano). Dnes mi ještě volali, že je moc překvapil a potěšil náš dárek, tak jsem ráda. Ty svatby jsou prostě prima!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,zdravim vas.Jak finisuji pripravy? Uz to mate za par...Nepotrebujete s necim pomoct? Katy, jak se dari v manzelstvi? Je to super, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoja Hani, moc te zdravim....pripravy finisuji, bavi me to, ale budu asi rada, az to bude za mnou, hlavne pritel uz je trochu nervozni.... :-) ale doufam, ze se ty pripravy vyplati....a snad vyjde i pocasi....jinak porad nechapu, ze za tyden uz budu mlada pani, fakt mi to nejde do palice....meni se nam lidi na svatebni hostinu, tak musim dodelat jeste par jmenovek a konecne dokoncit zasedaci poradek, no a zitra zacina kolecko-vyprat povleceni pro svatebni hosty, kteri budou spat u nas, koupit pytlicky na ryzi a nejake masle, v 16h posledni zkouska satu pro konecnou upravu.....a takhle kazdy den az do patku...dne D Hanicko, tesim se na fotecky ;-) :-D Kat- zavidim novomanzelske radovanky :-D uz se taky tesiiiiim, moc moc......mame to s holkama za 5 Satyyy-moc velka gratulace, porad mysliiiim ;-) dej o sobe co nejdriv vedet! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uzivejte si to, je to fakt super.I kdyz jsem byla nervozni, abychom vsechno stihli, bylo to super a svatba se vydarila na 1. Fotecky snad budou v prubehu tydne. Jenom se mi nechce vracet se do reality, po svatbe a libankach si tak trochu pripadam jako ve snu porad :-D ....
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, doufam, ze budu spokojena jako ty, urco si to za ty stresy zalouzime, ze :-D :-D no nic, prace vola, jdu vyrobit ty jmenovky a zkusit vymyslet ten zasedaci poradek, to, si myslim, bude celkem slozity... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No my delali zasedaci poradek asi na 5krat :-D nez jsme nasli idealni kombinaci. Ale nakonec se to podarilo a chlapi se rozjeli a parili o stosest na parketu i bez bab...Super parba, parili jsme od 15:30 vkuse az do rana... :-D Tesim se na video. Hodne stesti do poslednich priprav. Urcite budete spokojeni, je potreba se nad to povznest a rict si, hlavni je to ANO a to si reknete 100%. Spoustu detailu ani neovlivnis a neni potreba se k nim upinat. Urcite to klapne.Pa
Odpovědět
Profilova fotka
holky!!!! Už tam jsme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na seznamu členů, kdo má svatbu nejblíže!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já se asi zblázníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :-N :-N :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Haničko, opožděně ahojky :-) tak holky, my včera napekly s mamkou medovníky, dnes je zavezli do Snu i do Party, ve Snu pořešili detaily, mám vyzkoušené jak se bude zdobit moje autíko (přidám do alba), od pátku mám melíry, ale to už jsme asi psala :-N ... a vůbec mi nedochází, že už v pátek... fakt nechápu... ani to ve Snu na mě nijak nepadalo, naopak čím je to blíž, tím je to pro mě méně skutečné... ale dnes jsem si od našich přivezla šatičky ;-) nakoukla jsem na ně... JJ, pořád mám ty nejkrásnější x-) :-) ;-) a to mi teda ten mráz po zádech lezl... :-D jsem zvědavá, jak top bduu prožívat... myslím, že asi jako ve snách... :-D taky jsme konečně dali dohromady hudbu na obřad... sice jsme se trošku u toho hádali (v tu chvíli jsme si fakt říkala, ať už je po svatbě :-D :-p ), ale máme to a už je to ve Snu... nakonec máme : air - bach, Joe cocker - up where we belong - na obřad a příp. gratulace gratulace: robbie williams - angels, Top Gun - take my breath away a pak pro jistotu emilia big big world a z recese na konec, až už všichni, i my, budeme odcházet paris hilton stars are blind... no nevím, jestlůi ej to úplně super nápad, ale přítel si to prosadil, jako takové odlehčení a začátek pařby a já už fakt neměla sílu oponovat... je to moc blbý??? :-N =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooj :-) kde jsteeeeeeeeeeeeee??? já přešívám miláčkovi všechny knoflíky na obleku... :-p ty, co tam byly, se nám nelíbily... ale teda to je blbá práce.... :-p a co vy? Jak finišujete??? mě to na jednu stranu už snad i došlo, na druhou absolutně ne :-D takové schizofrenní pocity trošičku :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty x-) moc nestíhám ...ale aspoň v rychlosti! satyyy už je mladá paní supeeer!!! moooc a moooc gratuluji!!§ a přeji ještě jednou šťastné a krásné manželství :-D počasí ti vyšlo perfektně viď a určitě i vše ostatní! ;-) my jsme byli v pátek na svatbě kamarádů a bylo to faakt nádherné! Když vyšla nevěsta před dům,tak komplet všichni ...fakt i chlapy zaslzeli! Fakt byla úchvatná prinzecna s modelkou a nejkrásnější dívkou světa snad dohromady :-D a i ženich byl fešák! obřad měli na zámku v Roztokách moc krásné ...vtipně přiopitá paní uvaděčka jim našuměla schválně šampus ...takže bylo i veselo ;-) mají bombové fotky z parku ...no super! a v sobotu jsme za nimi jeli znovu grilovat s přáteli na zahradu ...bylo opět veselo...kluci skončili dokonce i v dětském bazénku ;-) Nerzvozita se stupňuje i u nás...ale mám pocit,že ze mě spíš odchází a na přítele to teprve leze ;-) ať si to taky užije... Jinak už máme snad vše...jen dokoupit pití, kelímky a tácky na občerstvení před svatbou a dneska dodělat jmenovky a koupit stuhy na auta...nakonec budeme zdobit auta tak, že na zrcátka navážeme bílé mašle a na anténu takové ty slabší...nic víc...myslím,že to postačí a přítel je spokojený,že tedy může s klukama zdobit ;-) stěhovat se budeme nakonec až po svatba v klidu ... a v pátek jsme si konečně pořídili svatební cestu!!!!!! jupííí! 1.8. letíme na krétu :-D jsme faakt nadšeni! nějak si přestávám být jistá účesem...ale snad to o svatební den s kadeřnicí doladím ... mějte se krásně a zkusím sem ještě nahlédnout! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, to je super!! Na jak dlouho letíte??? Když budeš mít čas, písni určo podrobnosti jo??? ten můj bych řekla, že trošičku nervíky má taky,a le ani za nic to nepřizná :-D :-D :-D já dnes dodělám mašle na zrcátka a taky bude tak ňák hotovo.... pak už jen napéct, uklidit.... erenko, ten účes bude super a jestli máš nápad, jak ho vylepšit nebo i změnit, tak do toho klidně jdi i až ve svatební den ne? ;-) mýáš šikovnou kadeřnci, která to určitě zvládne tak, abys i napoprvé byla spokojená ;-) :-)
Odpovědět
erenko, tak to je bomba, ta Kréta!! Tak si to pěkně užívejte! Holky, moc vám přeju všem, aby váš den vyšel na jedničku podle vašich představ! Já myslím, že zatím se to mně, bráchovi i všem dalším povedlo!;-) Jen vám teda povím, že jsme ráda, že jsem se rozhodla pro duben, protože mi to počasí zkrátjka vyhovuje víc. Teď u bráchy bylo dost nesnesitelné vedro :-p Ale to je nakonec to poslední, vše se zvládlo a hlavní je, aby byli šťatsní, což myslím, budou:-) :-D
Odpovědět
Ahoj slečny! Tak jsem k vám po delší době nakoukla, abych viděla, že v tom nejsem sama ;-) Já už jsem tedy s nervama v kýbli, ale naštěstí máme vše už zařízené, te´d se laděj už jen drobnosti. Středa a čtvrtek mám volno, takže bude relaxace, cvičení, plavání, solárko. Taky si možná zajdu na masáž. To zní skvěle, že jo? No a jelikož se sem už pravděpodobně do toho našeho velkého dne nedostanu, tak bych vám chtěla virtuálně všem popřát, abyste si ten den prožily přesně tak, jak jste ho měly vysněný a všechna ta energie a čas, který jste do příprav dávaly se vrátila i s úroky. Holky, budu na vás na všechny v pátek myslet, určitě nám to všem vyjde a o počasí se nebojte. Vždyť by nám mělo aspoň na chvilku napršet štěstí ;-) Tak pa a keep smiling 8-)
Odpovědět
no vidíte, už tam sekam tou nervozitou hrubky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky , tak luci a pavyl už se vám to blíží co?už jste nervozní? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj majinko :-) o kousek výš jsem psala, jak se cítím ;-) a co ty??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, zdravím tě manželko čekatelko :-D , neboj všechno dopadne dobře, vždycky je to happy end a když se něco málo nepovede, tak to pěkné zakryje, takže klid, žádné nervíky, pěkně si to užívej. I když teda mě se to říká, že joo, já jsem na tom byla podobně, ale tak dva dny před svatbou mě to úplně přešlo, prostě jsem si řekla, že to nějak dopadne a že jsem tomu dala maximum a ono to dopadlo, báječně :-D , budu na tebe myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky! Tak jak jste na tom? Mě se zdá, že nervózní jsme všechny úplně stejně, co? Už v PÁTEK!!! To není možný, ještě nedávno jsme si psaly - tak to máme za dva něsíce, pak 50 dní, pak 40 a teď už je to tento pátek, ještě se 4 x vyspíme a je to tady!!! Ježiš já mám nervy na pochodu... Snad máme vše zařízeno, snad všechno klapne. Dneska jsem byla ještě doladit kytky. Trochu se klepu, ale pochyby nemám, ještě stále jsem přesvědčená o tom, že si beru toho nejbáječnějšího chlapa pod sluncem (aby mi to vydrželo). Trochu jsem měla obavy, abych před svatbou nezačala pochybovat a nelitovat toho, že ztratím svobodu. A zatím jsem nervní jenom z toho, aby to všechno klaplo... Ještě pro zasmání - včera jsme dělali zasedací pořádek na hostinu. Strávili jsme nad tím 4 hodiny! Dalo to docela práci... Ale máme to!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelezko, ahojky a díky za podporu ;-) je fakt, že chvílema už i teď si říkám, že vlastně nevím, co už víc vylepšit, líp naplánovat, že teď už to nějak dopadne a jak píšeš, udělala jsem prot o maximum a prakticky si vš ezařídila sama, takže ej to podle mých předtav a nemusím s ebát, kdo co vymyslel.... takže snad nervík ymít moc nebudu, jen mi to přijde takový neuvěřitelný, že už za 4 dny se to fakt týká mě a já budu ta nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm to chápu, já když teď koukám na ty moje fotky, tam mi to příjde neuvěřitelný :-D a na paní Frýdlovou jsem si už docela zvykla ;-) , drž se a užívej si příprav, budu na tě myslet, si pamatuju, jak jsme si psaly někdy v lednu a říkaly, že to letí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a taky uletělo :-) :-D :-D wailin, ahojky :-) mě taky napadlo, že se to vlastně změní, že to bude "jiné", že už to nebude "jen tak", že už to fakt něco znamená :-D ale rozhodně nelituju a těším se, že budu mít manžela x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko luci jdu si to přečíst a co já?já si užívám dokončování příprav suníčka, no prostě pohoda, holky už se fakt těším na fotečky hlavně ať máte krásně ale ne zase takové vedro jak bylo v pátek, jsem byla zařizovat kytičky a jen ze mě teklo
Odpovědět
Profilova fotka
luci neboj vše dopadne tak jak si plánuješ a když se náhodou něco nepovede i tak to bude krásná svatba a vy si to určo pořádně užijete takže na vás budu moc myslet vy manželky čekatelky jak psala zelezka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maji, mysli mysli, drž palečky, hlavně ať je hezky, ale ne moc vedro, jak píšeš... hlásí i nějaké přeháňky, tak snad z toho nebude trvalý déšť.... věřím, že ne, tak snad to vyjde ;-) a co kytičky, jak jsi nakonec vybrala?
Odpovědět
baby vobec sa to nehodi do tejto temy,ale som taka zufala, ze to davam hocikde...neviete mi nahodou niekto poradit ako zohnat nieco ako zavesy alebo nieco cim sa da zakryt terasa?Mame to vonku na terase uz teraz v sobotu a dnes sme isli nakupovat latku do ikey a zistili sme, ze ju uz nikde nemaju na sklade...mna porazi, nema niekto napad ako to vymysliet..aby nam kazdy necumel na hostinu..je to terasa restauracie, bude zatvorena, ale aj tak je to v centre mesta (v Trencianskych tepliciach), tak nas bude kazdy ocumovat..a aj to krajsie vyzera s bielymi zaclonkami (alebo zavsmi alebo ako to nazvat) zachrante ma niekto, prosim
Odpovědět
Profilova fotka
majinko, tu kytičku, co budeš mít, tak ta je úplně původně z květinářství, odkud budu mít kytičky já x-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?