Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no v kazdem salonu se asi na foceni divaji jinak,ale myslim,ze obecne uz se to zacalo chapat ja za sebe: -salon,ktery by mi nedovolil fotit- tak tam bych si nevybrala, jsem presvedcena,ze videt se na fotce je veliky rozdil a urcite pro me podstatny pro spravne rozhodnuti... -vymluvy,ze pak se daji saty okopirovat mi prijdou ubohe,kdyz se saty daji najit na modelkach na netu a tak se tedy muzou koporovat v klidu a neni treba kvuli tomu lezt do salonu a do satu.... -ja kam jsem prisla jsem se ani neptalala a fotila....jako nejvetsi samozrejmost.... tak se neboj :-D , mas uz napad,kam vyrazis? treba se tu na netu uz o te konkretni pujcovne psalo a tak to muzes hrave zjistit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,zdravim i tady,mam dneska svatebni naladu,tak to musim vsude rict :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tu svatebni naladu stidam s planovanim bydeni. Probirame vsechny moznosti a chceme se uz konecne prestehovat do sveho, ale vzhledek financni situaci musime hodne hledat. Takze hledame a rozhodujeme a do toho jeste planujeme tu svatbu a tak.... Asi jsme si toho na letosni rok nalozili hodne...
Odpovědět
Profilova fotka
a kde zatim bydlite? a o cem uvazujete??? my toho mame taky hodne a to puvodne jsme si mysleli,jak nam bude vse navazovat...ani nahodou,stale je neco
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim bydlime v Praze v pronajmu, ale chteli bychom do vlastniho a asi nekam kousek za Prahu, abychom vypadli z mesta. Tak uvidime jak to vsechno dopadne. Prijde mi, ze mam toho v hlave cim dal tim vic, snad mi nepraskne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jeee,tak to vitej,dokazala bych vyjmenovat asi tak 6 veci,ktere jsou hodne dulezita a vsechny neustale resim!!! a svatba je snad jedina prijemna,ikdyz taky bude s problemama,jako vsude...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevestinky,taky mate pocit ,ze to toho vaseho sice zajima,ale moc o tom nepremysli?ja se musim krotit,abych furt nemluvila o svatbe a on nerekne nic.myslim,ze chlapi si od mala nepredstavujou,jak jednou budou stat pred oltarem ,na rozdil od nas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky doma posloucham, co s tim porad tak vyvadim. Vzdyt to prece nic neni... ale on si uz jako maly nepral byt princezna. To my jo, a proto se tak rady vdáváme a chceme aby to bylo co nejkrasnejsi. Tak ja to ted probiram s kamaradkou, kterou to ceka o tyden driv nez me a doma s tim moc neotravuju... a vsichni jsou spokojeny .o)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky radush- no tak to je teda urcite nenapada,to jsi napsala dobre :-D ,ja si to taky nepamatuju,ale jakmile jsem se k tomu dostala,tak me to posedlo silene.mam stejny problem,taky bych o tom mohla mluvit stale dokola a taky by me asi zabil... :-D ,takze se taky moc krotim.Myslim,ze muj o tom premysli,ale ne do dusledku- je to svatba,jsou na ni lidi,jede se autama,rekne se ano,sedi se u stolu a pije se a ji....o tom,kdo bude ta auta ridit,jaky lidi kde maji byt, co ma mit zenich a nevesta na sobe, kde se to ano rekne,jake jsou k tomu podminky,ktere jidlo a co pit...to uz je nezajima....a uz vubec ne detaily - jako -kterou tuzkou se podepiseme, jestli bude lopatka na zametani cista, jestli ladi kytka k vyzdobe.... :-D kiki- jo,tak princeznou jsem teda chtela byt,to vim!! a zavidim tu kamaradku, moje jsou temer vsechny uz vdane,s nima jsem to uz prozivala :-D a ted uz mam "jen" vas! ale bez vas bych asi bych uz u chocholouska - nebo milacek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak vidím,že je to všude stejný s tím krocením :-) teď jsem to tomu mýmu přečetla a měl radost,že vtom není sám :-D aspoň vidí,že nejsem jediná,která se tak těší a pořád to řeší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky many, vítej u nás ;-) holky, já si taky myslela, že to miláčka nijak extra nebere - celkem mě vyslechne, ale to asi tak vše. No a včera mě úplně uzemnil - povídal, no tak od půlky ledna už můžem ekonečně opravdu začít plánovat viď? Prstýnky, oznámení, bude veletrh... já se tak těším!!!!!!!!!!!! V polovině ledna má jednu důležitou věc, na kterou s eteď musí soustředit - pro vysvětlenou. No úplně mě dostal x-)
Odpovědět
Profilova fotka
many-to teda urcite nejsi!!!!!!!! :-D luci - teda =-) :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, viď, taky jsem valila kukadla :-D ale byl to úžasný pocit :-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda musim rict, ze je na milackovi videt,ze mu to jedno neni...to zase ne,ale ani to nebude prozivat...a mozna je to i tim,ze ja organizuju vse a vyrizuju vse i jinak....a vzdy je s "vysledkem" milacek spokojeny a tak mozna proto.... ale musim ho pochvalit,ze opravdu doma temer kazdy den neco malo reknu a zatim nikdy neodsekl,a alespon me vyslechne....
Odpovědět
Profilova fotka
toho si važ, vím, že spousta chlapů ani nevyslechne :-S ;-) no a na druhou stranu - aspoň do toho nemluví :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prave-k tomu zaveru jsem taky dosla! x-) a jinak se musim pochlubit,cely vikend jsem resila vyzdobu aut- a uz to mam domyslene a je rozhodnuto-jen auto nevesty jeste neni definitivni,nevim,cim nakonec pojedu...to se rozhodne az tesne pred, mam jen hrubou predstavu...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak popisuj!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) já zas nevím, jak to uděláme my s autama... Vráťa má své vysněné,a le to bychom useli za 5000 půjčovat, což se mi moc nechce... navíc já chci naší oktávku, tak na to, aby se svzl jen na obřad za 5000.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mně taky naštěstí neodsekává,ale zdá se mu,že to všechno plánuju brzo :-( a já mu vysvětluje,že je nejvyšší čas,že nemůžeme všechno dělat na poslední chvíli :-| dnes jsme byli už na matrice domluvit datum a čas :-) a ve středu se jdu mrknout na šaty,hrozně se těším :-D pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
many, brzo rozhodně ne!!! 7.7. je natřísknutý a spousta nevěst a ženichů tedy vybírá právě to naše datum. já volala kameramonovi v listopadu, má na točení tři lidi a žekl, že 7. má plno už dávno a na 27. akorát poslední místečko!!! rozhodně to brzo ení s takovým datumem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,tak ze planuju brzo - to teda rika.ale smeje se mi u toho....v dobrem.... az budes mit fotecky- honem album!!!!!!jsem zvedava!!!!!!! luci - milacek by mel jet veteranem- nastesti je to znamych a dobrovolne a sami se nabidli-je to fakt pan auto - vyhrava sama prvni mista....takze milacek bude stastny... ja bych chtela jet kiou - ale to by si musel pujcit bracha od kamarada nebo espacem -nase-dobre by se nastupovalo a je to krasna zelenkava-barva svatby....ale v cervenci uz asi bude polepene reklamou... :-| a nejlepsi by pry byl nejnovejsi model mercedesu-abych s milackem "ladila"- tak uvidime... jinak jak to bude vypadat- chci jedno auto nazdobit a pak bych tajne ukazala,ale ne verejne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, tak v tom na mě mysli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasny!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak koukám,že jsem se našla, myslím tím téma, které je teď pro mě aktuální. No moc mě nepřekvapuje, kolik lidiček se chce vzít 7.7., my si rezervovali termín 2.1. po 8 hodině a už měli termíny až na 2 plné... nevěstinky, přeji vám hodně trpělivosti a dobré nálady při chystání svatby... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly:tak tys to vystihla.presne tohle si chlapi asi predstavujou pod pojmem svatba,dost jsem se nasmala :-D .no ale ja jsem jeste tuzku resit nezacla,takze jste mi nasadily dalsiho brouka do hlavy,pekne dekuju :-S . jo a chtela jsem se zeptat,jestli uz nektera mate doma i prstynky.myslim ze u nekoho v albu jsem to cetla uz v listopadu a termin svatby maji jako my.tak mi to prislo nejak moc brzo,ja jeste trosku vyckavam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky radus - no tuzku zatim neresim,ale uz jsem si stahla nejakou soupravicku a to by se mi libilo,proto jsem to i napsala.. :-D ,ale kdo vi,co budu resit v kvetnu :-D jinak prstynky jsem zacala pomalu resit,ale pak Rydl je nedela z titanu,tak jsem ted psala jinam...nebo zvazujeme jinou variantu..ale jsem docela nestastna,ten titan chceme uz moc dlouho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tenhle tyden snad uz konecne mamu vytahnu z prace, aby se mnou sla vybirat saty...moc se tesim, moje predstava je bila, s raminkama a mensi vleckou, tak uz vidim jak skoncim u sampan v korzetu:-)) Mam zkouskovy, idealni cas brouzdat po salonech a internetu :-N ...Jo jinak mam opacny problem s vyskou, ja 180, pritel cca 178...takze shanim nizky boty...kdyz oni jsou ale taaaak nehezky :-| Trochu jsem vymekla, v tanecnich a na maturaku jsem mivala tak 5cm podpatek. Prece jen si vzdycky tak nejak podvedome prijdu divne, kdyz ma vetsina lidi oci v urovni mych klicnich kosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
des- ja bych mela oci uplne v jine urovni -a neptej se kde! :-D jinak zkouzkove je fakt dobre obdobi - ja bych ho brala,po nem se mi mooooc styska!!!!! budu prat,aby vam to vyslo a abys nasla to,co si prejes,nebo aby te neco tak uchvatilo,ze uz nebudes mit chut neco dal hledat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to jsme na to úplně stejně,já mám 178 a přítel tak o centimetr až dva míň,ale botičky jsem sehnala v Deichmanu skoro bez podpatku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,já jdu zítra mrknout na ty šaty :-) ale hrozně bych chtěla nějaké barevné,tak jsem zvědavá,jestli nějaký budou mít ;-) a pak si musím sehnat nějaké botičky,jsem vysoká,tak chcu malý podpatky :-) Tak prolezu obuvnictví :-D .Jinak zatím nic nemáme,jen ten termín.Pa pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?