Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nestraste s mrakem!!!! saty!!!-chytaji me podobne depky a vzapeti se na to tesim....to je asi v pohode!!!! ja taky nerada stredem pozornosti -cilene-max. kdyz to nejka vznikne samo.... holky,taky potrebuju nastrihat tyl na auta-stale nevim,co me poveze a kdo :-( ,zase jsem proto v noci nespala!!!! protoze me v 1 probudila sms a pak jsem nemohla zabrat....
Odpovědět
Profilova fotka
to me snad poveze svedek.... ale ja jsem ted o nem skoro tyden neslysela, tak doufam, ze dorazi...... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky,me to desne zlobim,nejde mi vas docitat,rolovat stranky,uz 3xme to uplen vyhodilo z beremese!!! jo a zitra dobiram HA a konec!! saty-ja taky prave nevim,jake auto a kdo ho bude ridit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, Pavly, z tebe bude asi brzo maminka, co??? tak to je super.... tak at se vam dari....... Ty stranky porad nejak blbnou.... a kdyz je to prestene bavit, tak nejdou vubec.... a ja uz jsem tedy na tom uplne zavisla :-x
Odpovědět
Profilova fotka
saty-no uvidime,nechame se prekvapit,ale kazdopadne konecne budu bez HA!!!!! ja se tesim!!! a zavisla jsem den ode dne vic,....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já teď půl hodiny přidávala inzerát ]-( Pavlínko, to bude překvápko pro miláčka? ;-) hele, a můžu se tě zeptat, an kolik to vyjde???
Odpovědět
Profilova fotka
mě o závisláctví něco povídejte :-D ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!!! ještě jste nepadly vedrem? já včera večer málem omdlela...bylo mi fakt děsně... a ještě ke všemu jsem nastydla z klimatizace v autě... ach jooo ... :-| už aby bylo trošku dýchatelně!!! Pavly jééé tak ohňstroj ti závidím...to je super volba si myslím! x-) a držím pak palce s miminkem! já jsem bez HA od března...ale zatím se o mímo nepokoušíme...a jsem ráda,páč do těchto stresů (svatba,stěhování,auto) by to asi nebylo nejlepší... Lucíku taky jsem včera psala seznam a byl docela dlouhý ...a to jsem myslela,že všechno už máme ...ajajaj Satyyy...pryč se špatnými myšlenkami! Budeš nádherná nevěsta v krásných šatech a prostě si ten den užiješ!!! před chvílí jsem mluvila s kolegyní,která měla svatbu 6.7. a ta mi potvrdila,že měla stejné pocity před svatbou...že by to nejradši zrušila a všechno jí přišlo blbý a trapný...ale nakonec si ten den maximálně užila a prý by si to ráda zopakovala ;-) tak hlavu vzhůru! já auta zdobit nakonec asi fakt nebudu...máme to od baráku do hotelu 2 ulice ...a ani kočár se zdobit nebude...koně budou nazdobení prý a kočár budeme zdobit my dva ;-) tak mi tohle odpadlo ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj erenko :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky eren..... ja ted na chvili mizim, musim do toho vedra na obed.... ale asi si dam jen rajce, protoze do soboty nesmim jist........ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahooojky Lucíku :-) tu dvd prezentaci jsme včera opět nestihli...bylo mi fakt zle...tak jsem aspoň obvolali lidi...a stejně u některých nevím jiste,zda půjdou nebo ne... ach jooo ... a udělali jsme zasedací pořádek...máme dvě verze...dneska to probereme ještě s P. maminkou ...a v pátek bych ráda koupila konečně nějaký ten zájezd,páč toho moc není ...
Odpovědět
Profilova fotka
taky ještě dost úkolů že? už aby byl čtvrtek večer....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale prosim tebe Satyy...koukej si dat nejaky normalni dlabanec...nebo aspon zeleninovy salat... at do soboty spis neomdlis hlady !!! ;-) Jo jo Lucí hafo moc úkolů...ale už na ně nějak nemám náladu...jsou to fakt zvláštní pocity takhle před svatbou...možná není vůbec špatné odletět na svatební cestu před svatbou! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, zrovna tu teď sedím a říkám si, že už mě ale vůbec nebaví čučet do těch mých seznamů a plnit úkol za úkolem ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no viď ... ale na rozlučku jsem se taky moc netěšila a nakonec jsem byla smutná,že už to končí...tak snad to dopadne stejně se svatbou...je to moc starostí ...a prostě jsme to my ženy ...nevěsty,které to všechno musí vymyslet a doladit především ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no na svatbu já se teda zatím děsně moc těším... dnes za 10 :-) ;-) ale už ty nekonečné seznamy mi ubíjejí.... :-p JJ, taky se už těším na rozlučku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, obed zezacatku vypadal dobre, dala jsem si polevku a recky salat, maly.... no, ale nevydrzela jsem to a po ceste zptaky jsem na to jeste hodila tocenou zmrzlinu :o((( tak takhle by to neslo. Na odpoledne tu mam uz jen okurku a k veceri max. jogurt.... ]-( Ja uz jsem napsala do pensionu i do restaurace, ze na vikend vsechno plati, fotograf mi taky potvrdil, ze se vsim pocita, ve ctvrtek jeste zavolam kadernici..... reknu ji, ze prijdu uz v pul osme a ne v osm, jak jsme se domluvily, rozhodla jsem se, ze drdol preci jen nechci a ze to necham napul rozpusteny.... tak abychom mely dost casu do udelat....... stejne bych doma nevydrzela do osmi cekat :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ja to mam za 4 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, až to já budu mít za 4 tak fakt nevím, i když totéž jsme ti psala i o těch 10 a už je mám taky :-D hele, neblbni s tím jídlem... do šatů se vejdeš, to do soboty už nestloustneš a akorát když nebudeš jíst, tak budeš mít o to víc nervy. za to to nestojí. navíc v těch vedrech je to i tak na omdlení, ještě bez jídla.... fakt na to kašli. a zmrzku ti schvaluju, to je dobrý na nervy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pred chvili mi volal milacek.... dneska mu prisel ten dopis, co jsem mu psala o vikendu, kde jsem mu napsala, jak ho miluju a ze jsem s nim stastna a vsechno mozny...... a on mi volal, ze se vratil z kola a v pokoji na posteli na nej cekal ten nejkrasnejsi dopis, ktery kdy dostal a ze ho to uplne rozplakalo. Je to moje zlaticko. Jsem rada, ze jsem mu udelala radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé x-) x-) x-) to je krásný.... ;-( ;-) na mě ta svatba teda leze totálně... jsem furt jak zamilovaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JÉÉ Satyy to je taaak krásně romantické! krásné vyznání lásky ;-) a s tím jídlem fakt neblbni! a tu zmrzku bych si taky dala moooc ...nebo aspoň ledovou tříšť ...mňamíí jo 10 dní ...to je fakt už mazeeeeeec Lucíku !!! ale v těchto vedrech se nedá dozařídit vůbec nic... Satyy taky mám nutkání změnit účes z drdolu na polorozpuštěné...ale asi to prostě nechám náladě o svatební den ...kadeřnice ke mě přijede v půl 10 a nejpozději v půl 1 musím být ready...takže to stíháme snad cokoliv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eren - v kolik to mate?? ja jsem si rikala, ze jdu ke kadernici pozde, spousta holek chodi uz v sest a ja az v osm........ kamaradka se vdava v devet, tak ta se rano bude cesat sama, ale ta ma kratke vlasy...... :o) V pul jedne ja musim byt na radnici ;-) Prave proto, ze si s tim ucesem vubec nejsem jista, tak chci jit ke kadernici driv, abychom potom nehodila cas :-.
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, kdy máte obřad???? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my máme obřad od 13:00 hod ...a v půl jedné nejpozději odjezd kočárem od nás od baráku...a je to cesta tak na 5-10 minut...nevím,jak rychlý kočár bude ;-) ale jinak je to za minutu od nás do hotelu ...tak proto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eren - ty se budes nejdriv oblekat a az potom cesat????????????????????? To ja jdu nejdriv ke kadernici, potom pojedu domu, namaluju se a vlezu do satu....... a nejpozdeji ve 12.15h odjezd... taky to mame kousek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, vy taky v jednu? Nebo už v půl??? holky, mě se to vůbec zas nechtělo načítat ;-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě to pořád padá ... Satyyy...proč bych se měla nejdřív oblékat a potom česat? mě přijede v půl 10 kadeřnice v 11 vizážistka a pak se teprve budu oblékat a v půl 1 odjezd do hotelu na obřad a hostinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to mam uz v pul jedny..... :o)) me to tady taky zlobi....
Odpovědět
Profilova fotka
zlobí to tu děsně... ach jooo... asi tu zas padnu vedrem...takhle odpoledne mi sem praží sluníčko a já sotva dýchám..spouští se mi šílená rýma ...tak doufám,že do svatby budu totálně už fit...ach jo :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?