Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě jedna taková náhoda co se mi stala na letišti v Ostravě,potkala jsem tam svoji nevlastní sestru Zdenku,kterou jsem šest let neviděla. Setkali jsme se až,když jsme vlastně letěli do ciziny,to mě tak strašně překvapilo,že snad začnu věřit na náhody,bydlíme 20 km od sebe a šest let jsme nebyli schopné se spolu sejít až,když jsem letěli na dovolenou,taky jsme se ani jedna nepoznali,právě ona sebrala odvahu a šla se mě zeptat jestli to jsem já,měla jsem s toho hroznou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu x-) jé, díky x-) moc si toho vážím ;-) x-) tý jo, to je dobré setkání! A to je od taťky?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jasně,můj taťka ( je nevlastní,vlastní o mě a sestru neměl nikdy zájem) má z prvního manželství 4 děti a právě se Zdenkou,kterou jsem potkala jsem si vždycky rozumněla,dlouhé roky jsme si psaly a celkově jsme se měly opravdu rádi,jenže pak to nějak ustalo,její matka schovávala moje dopisy co jsem ji psala,takže jsem si myslela,že už nemá zájem a ona naopak,takže to bylo takové dojemné setkání,když přišla za mnou a zeptala : PROSÍM VÁS NEJSTE NÁHODOU MARIE DOLEŽELOVÁ? Podle vzhledu jsem ji fakt nepoznala,ale jak promluvila tak jsem hned věděla o koho jde,měla jsem hroznou radost,tata (její vlastní,můj nevlastní) o ni nemá zájem tak jako můj vlastní o mě,naši se už stejně rozvedli,z něho se stal alkoholik,no je to trochu pomotané :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, to je tak krásně dojemný, ale moc se v tom nevyznám... :-N tvůj nevlastní táta je její vlastní je to tak? a tvůj nevlastní táta se s tebou stýká a s ní ne???
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak,pochopila jsi to správněv ;-) Jenže ona o něho nemá taky zájem :-S No je to trošku komlikované,ale důležité je to shledání za které jsem fakt ráda,teď musím restartovat comp,sekla se mi zvukovka,takže snad ho ještě nakoupnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a budete se tdy vídat??? Po takovém shledání by to byla škoda zahodit... neletěli taky do Bulharska? :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě se budeme vídat,máme na sebe telefon,email,adresu,už jsme si i psali a plánujeme shledání moji mamky s ní,protože ona je měla všechny ráda a zdenak ji má taky ráda,Zdenka ji chce ukázat svoji malou holčičku Denisku.Do Bulharska letěli,takže jsme spolu i letěli ( obě poprvé),ale my jsme jely do Primorska a ona do Sunny Beach,což je od sebe 90km,takže tam jsme spolu nebyly,ale nazpátek jsme se zase setkaly na letišti v Burgasu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé... tak ty jsi vlastně teta... to je tak krásný.... x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem a ani jsem o tom nevěděla :-N Má 15 měsíců,ale je hrozně krásná,měla jsem už možnost ji vidět na fotkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a bydlíte od sebe daleko??? a co vlastně práce? jsi spokojená?
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jenom 20km,ona je z Orlové a já Z Karviné,v podstatě je to kousek :-N Z práci jsem nasmíru spokojená,baví mě to,máme skvělý kolektiv,všichni si rozumíme,je to opravdu super,chodíme spolu i na akce ;-) Platově je to taky slušné a i když je to trošičku vyčerpávající a docela náročná práce,tak si nestěžuji a jsem opravdu šťastná a ráda chodím do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je super na všech směrech že? ;-) promiň, pořád musím někam odbíhat, loučím se, jdu dodělat noviny a s našima holčičkama na zahradu :-) zatím papa a doufám, že brzy na napsanou ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Luciku a doufám,že se tu ještě před svatbou potkáme,jinak držím palečky,ale ještě určitě přijdu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem to vcerejsi zkouseni prezila.... bylo ale straslivy vedro v tech satech. Do konce tydne ale nesmim jist, aby mi ty saty byly trochu volnejsi :o))) Jinak na me pada depka. Vubec nechci byt nevesta, saty se mi prestaly libit, nechcu byt stredem pozornosti, chci se nekam schovat, nechci rozbijet talir a jist polivku z jednoho talire. Toto zacina.... a to mam pred sebou jeste 4 dny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesty :-) Satyyy-co to tady od tebe ctu, clovece...bud v klidku, saty mas krasny, ty budes krasna a prece jak jsi uz tady psala, nenechas si svatbu nicim a nikym zkazit, natoz aby sis ji zkazila sama svym pristupem, ze... ;-) Jinak jsem vcera byla na te kosmetice, krome jizdy autem tam asi v 50stupnich jsem si to moc uzivala, protoze v salonu byl krasnej chladek...no a vecer jsme byli zvani na grilovanicko, takze taky super...jen ta silena noc, bylo mne fakt hrozny vedro, snad uz tyhle extremy skonci a 21. + 27. bude 25st. a polojasno az skorojasno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti.... jojo, mam spatny pristup, snad se z toho behem dne dostanu. Diky za mail, saticky jsou fakt nadherny........ x-) Cetla jsem, ze se ma na vikend ochladit... budu jen rada... jeste ze se vdavam skoro na horach a tam neni takove vedro 8-)
Odpovědět
satyyy, kočko moje! Neboj, uvidíš, že si to krásně užiješ a vychutnáš si akždičkou chvíli! 21. má svatbu brácha a já jen doufám, že fakt nebude takovýhle vedro, by mě švihlo!!! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kacko... rada te tu vidim.... fakt mam nejakou depku nebo co. Vcera jsem koukala na ty saty a rikala jsem si, vzdyt je to stejne jen kus hadru, tak co s tim kazdy tak nadela....... asi je to tim horkem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, jasně že je to horkem, ničím jiným ;-) šatičky jsou krásný, tobě budou naprosto skvěle slušet, budeš spokojená sama se sebou a celý den si budeš užívat ;-) :-) zahoď depku a nahoď úsměv, přece si nebudeš dělat vrásky ;-) :-) Marti, díky za mailíka, mocinky moc ti to slušelo.... jak jinak žééééé?! x-) ;-) já zas včera měla svojé "depku nestíhačku" :-D ale už mi to snad zas pustilo, noviny jsou hotový, 34 kusů :-N :-p , tombola... dnes jdu dělat rozpis kdo co bude MUSET dělat :-D si je hezky zaúkoluju :-D Ahoj Kačenko, tak už to máš v práci volnější? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lucinko..... ty a neco nestihat??? Vzdyt uz mas vsechno pripraveny ;-) Ja jsem vcera koupila milackovi svatebni dar..... cyklistickou helmu, tak snad se mu bude libit .o))
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, jenže já si vždycky vytvořím seznam, co všechno ještě musím udělat, ten postupně odškrtám, oddychnu si a pak si vzpomenu na další spoustu věcí a píšu znova a nestíhám znova a odškrtávám znova.... :-S :-D si to sama komplikuju ale já kdybych si to nepsala, budu v prčicích úplně, protože to bych pak měla depky, že jsem určitě na spoustu věcí zapomněla a taky že jo, já co si nenapíšu, to neudělám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Friday, Jul 20 More Details A shower in the morning Low: 17 °C High: 30 °C Saturday, Jul 21 More Details Clouds and sun; not as warm Low: 10 °C High: 23 °C Sunday, Jul 22 More Details Beautiful with clouds and sun Low: 11 °C High: 22 °C Monday, Jul 23 More Details Cooler with decreasing clouds Low: 11 °C High: 17 °C Tuesday, Jul 24 More Details Warmer with clouds and sun Low: 14 °C High: 24 °C Wednesday, Jul 25 More Details Mostly cloudy and not as warm Low: 10 °C High: 18 °C Thursday, Jul 26 More Details Rather cloudy Low: 12 °C High: 20 °C Friday, Jul 27 More Details Clouds and sun Low: 11 °C High: 19 °C
Odpovědět
Profilova fotka
proto ja jsem ted odskrtala posledni seznam a presto ze bych asi dokazala vymyslet dalsi, tak uz to delat nebudu....... proste to co mam staci, a dal nic vymyslet nebudu..... jinak bych se z toho asi zblaznila...... V patek az pojedeme na misto činu, tak jeste nakoupime nejaky jidlo (tak to bude posledni seznam, co budu delat) a jinak uz nic neresim...... jen maly rozvrh dne, kdo kdy a kde ma byt, ale to uz skoro mam :o)) A jak vypada darek pro manzela... uz je hotovy?
Odpovědět
Profilova fotka
proto ja jsem ted odskrtala posledni seznam a presto ze bych asi dokazala vymyslet dalsi, tak uz to delat nebudu....... proste to co mam staci, a dal nic vymyslet nebudu..... jinak bych se z toho asi zblaznila...... V patek az pojedeme na misto činu, tak jeste nakoupime nejaky jidlo (tak to bude posledni seznam, co budu delat) a jinak uz nic neresim...... jen maly rozvrh dne, kdo kdy a kde ma byt, ale to uz skoro mam :o)) A jak vypada darek pro manzela... uz je hotovy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sobota 73° F | 53° F 23° C | 12° C tohle je z jinýho serveru.... tak si vyber.... bYch se z toho picla.... satyyy, když mě to nedá a vždycky vymyslím ještě něco důležitýho ]-( :-p a pak jsem si udělala i od neděle do pátku, co který den musím udělat.... abych an něco nezapomněla ave čtvrtek pak nestíhala nebo nebrečela vzteky :-D jsem magor co...? :-N =-) :-x pro dáreček jedu zítra, takže zítra nalepím do alba, zabalím a hotovo bude, protože tamty dva dárky už jsem si včera krásně zabalila, připsala ke každému pár slov, takže už opravdu v tomhle mi chybí jen nalepit fotky a zabalit a zavést do snu a poprosit je, aby to dlai na postel...
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeeda, to bude romantika x-) A co mas v planu delat dneska??? Ja budu muset uz pomalu dobalit veci na dovolenou.... ve ctvrtek pred odjezdem totiz jdu na nehty a to prijedu domu az tak v jedenact :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak to vidím, měli jsme dodržet původní termín 20. a bylo by teplo ]-( na idnes jsem našla na sobotu 24, a je tam sluníčko a pršící mrak 27. ještě nemají, ale mají 25. - to mají 22 a sluníčko a pršící mrak tak doufejme, že od soboty ta klesající tndence se změní a naopak se začně otepovat a bude vypršíno.... jinak se zblázním a večer zmrznu....
Odpovědět
Profilova fotka
hooookyyyyy ja vam musim neco rict,protoze to nechci vykecat nikomu jinemu!!!! ja jsem objednala ohnostroj!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnesk audělat ten rozpis, kdo co bude dělat neboli některé úkoly delegovat na jiné osoby, udělat "skříňku 1. pomoci a vůbec tak nějak promyslet věci, který potřebuju ten den mít po ruce, projít si rozpočet, chybí mi jedno meníčko, tak to bych měla dotisknout a nastříhat taky konenčně ten tyl, jenže mě poveze ten bavorák, kterýho přivezou až v pátek ráno a já nevím, jak má dlouhou kapotu... ale doufám, že to bude zhruba jako naše oktávka... to už je celkem vělký auto, tak tamto snad nebude o tolik větší... kdy chceš miláčkovi předat ten dárek? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Pavlinko..... ohnostroj?? to bude bomba x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?