Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na radnici v Králíkách, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 Luci, taky doufam, ze bude hezky... ale hlavne aby se trochu ochladilo... ja ted momentalne chcipam vedrem....
Marti - tys mela v patek narozeniny a zitra mas svatek?? to mas teda pekne blizko u sebe a zase cely rok nic :o((
16. črc 2007 ve 14:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ja jsem byla v sobotu nakupovat plastovy nadobi na ranni pohosteni, budu vyjizdet z pensionu, kde budou nasi bydlet, tak nepocitam s tim, ze by tam bylo neco k dispozici.... a vcera jsem jeste vlitla do Ikey a koupila platky ruzi (umele) na stul... svicinky mit nebudu. Nevadi emoticon
Ted uz nic kupovat nebudu.... dneska jdu na ty saty..... utery a streda budu makat jako blazen v praci, ve ctvrtek jdu na nehty a v patek pro saty a huraaaaaaaaaaaaaaaaaa..... emoticon
16. črc 2007 ve 14:22  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Luci - koukala jsem do alba.... krasna panenka..... moc se ti povedla emoticon
16. črc 2007 ve 14:36  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
 ahoooooooooj!!!! emoticon

nějak to dneska blbne a ještě to vedro! pomoooc! se tu asi rozteču emoticon

Satyyy máš to faakt za pár! budu na tebe moooc myslet! jdeme známým na svatbu v pátek ... Jsi fakt statečná nevěsta, která vydrží týden před svatbou bez ženicha!!!fakt ti patří můj obdiv emoticon děkuji ti za tip na účes...takhle nějak si to představuji...snad to kadeřnice fakt zvládne...

Lucíku tédy ty jsi doladila i sáčky na tombolu ? emoticon no bomba!!! hodíš fotku do albíčka?

Martí takže máš za sebou slavící víkend viď emoticon na té tvé promoci ti to opravdu mooooc a moooc seklo! Nádherné šaty! a dodatečně vše nejkrásnější k narozeninám!!! emoticon emoticon

Holky tak jsme v pátek krásně zapili tu naší svobodu a hlavně přežili emoticon S holkama jsme byly od 8 asi do 1 v jednom super baru v KLadně a popíjeli koktejly a šampus... emoticon takže jsme byly opravdu hooodně veselé! A od nej kamarádek jsem dostala naprosto úchvatné sexy spodní prádlo na svatební noc! emoticon korzet s podvazky a tanga ...je bílé s růžovoučkými proužky vepředu a ještě z takové síťoviny ...ještě musím sehnat punčochy asi bílé síťované nebo hladné ...ještě uvidím emoticon je to fakt k sežrání! udělaly mi obrovskou radost!
z baru jsme se dopotáceli ještě na diskotéku ...ale tam se nedalo dýchat natož tančit...takže jsme seděli venku a popíjeli ...a mezitím některé šly už domů...takže jsme zbyly ve 3 a vyrazily nakonec do Prahy ...ve 3 ráno jsem tedy ještě nikdy na párty nejela emoticon vzali jsme to do karlovek na rnb ...a tančily až do zavíračky ...do toho ještě pár drinků... a ráno v půl 6 jsme seděli u vltavy a koukali na hrad..a čekaly na taxíka ...nooo romantika! ani nám nebylo špatně...prostě super mejdan! k nám domů jsme dojeli v 7 ráno ... a usli až v 10 ...páč nám asi 3x volali naší mužíci...ve 2 odpoledne jsme se vzbudili celkem svěží a bez bolehlavů emoticon

vlastně jsme slavili i společně ještě celý víkend...se nám to nějak zalíbilo emoticon jooo a super striptýz nebyl!!!! emoticon uf to se mi ulevilo emoticon

dneska musíme obvolat lidi z rodiny, aby nám potvrdili účast na svatbě ... a udělat konečně to dvd ...a tak nějak se zas trošku zasoustředit na tu naší svatbu...při všech těch starostech a te'd slavení jsme na to trošku zapomněli...
16. črc 2007 ve 14:44  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Eren - ty budes ale o svatebni noci kocka.... v takovem pradylku..... emoticon
Ja myslim, ze to neni tak tezky vydrzet doma bez zenicha...... ale myslim, ze v patek budu prijemne natesena, ze ho zase uvidim...... on si doma uziva slunicka, chyta barvicku, aby mu to na fotkach sluselo, jen se bojim, aby se nespalil a nevypadal jak po pozaru emoticon
16. črc 2007 ve 14:51  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 Satyyy-ja slavim svatek na Martina 11.11., uz od malicka, zavedli to tak rodice, abych to prave nemela takjle za sebou emoticon
Jinak holky letim na tu kosmetiku ve ctvrt tam mam byt, pacek emoticon
16. črc 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 Pavly ... taky mám už nabarvené vlasy na svatbu...takže se snažím si hlavu téměř nemýt..takže teď budu pár dní faaakt mastná emoticon a super,že tě ženský v cestovce zachránily a sehnaly ti ty krabičky! Já jich taky budu muset pár koupit ...sice výslužky dělat nebudeme...ale přeci jen těm babičkám a prostě těm co půjdou dříve domů něco k snídaní podstrčíme emoticon

ani nevím,jestli jsme psala ...že jsem v tu středu byla tedy na barvě a pak na kosmetice... a že přítel trošku naboural auto! je pojízdné ...ale zas starost navíc...no nic ...už máme domluveno v servisu,že až pojedeme na svatební cestu,tak nám to mezitím opraví!

Přemýšlím,že bychom mohli ve středu nebo čtvrtek před svatbou zajet pořídit nějaký ten last minute...máme totiž už dovolenou! hurááá!

Jé no vidíš Lucí, taky musím nakoupit kelímky a talířky na občerstvení před svatbou!

jo a to focení v lánském parku nám bohužel opravdu nevyšlo... no škoda veliká ...takže zajedeme na focení až do Kladna na zámeček... emoticon ale tam jsou taky moc hezké fotky ...ale ten park je prostě lepší !!! emoticon
16. črc 2007 ve 14:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 erenko, ahojky, tak to je super, že jste to tak oslavily emoticon já taky budu muset vydržet do rána emoticon sem na sebe zvědavá.... emoticon

fotky tomboly už tam jsou, ještě něco přihodím emoticon

Marti, já chci tě taky vidět na promoci!!!!! PLS emoticon emoticon
16. črc 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ja chci taky videt fotky z promoce ...... emoticon
Holky, ja za chvili padim na zkousku satu.... tak na me myslete, aby mi byly a abych se v salonu neupekla... nemaji tam klimosku :o((( uz se tesim, az si zase do nich vlezu emoticon emoticon
16. črc 2007 v 15:12  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 eren, a kam na last??? Je vám to jedno nebo byste chtěly na nějaké určité místo? emoticon
16. črc 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 satyyy, ty se mááááš emoticon emoticon je to děsný dneska co? Mě se ani nechce bejt na terase... natož v Praze.... emoticon emoticon emoticon
16. črc 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Je tu desive.... doufam, ze zitra prijdou ty slibovane mraky...... uvidime.... ja se s vami loucim a uvidime se zase zitra ... papa emoticon
16. črc 2007 v 15:22  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 papa satyyy emoticon

právě nám přišlo přání ke svatbě... v podstatě první, když nebudu počítat vás, holky z BRMS emoticon celkem šok.... na obálce už manželé Jůzovi..... wooooooooow emoticon
16. črc 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 Marti užij si kosmetiku a Satyyyy ty ať se při zkoušce neroztečeš emoticon v těch salonech mají všude snad mega vedro! já měla šatky na sobě naposledy ve čtvrtek na tom předsvatebním natáčení a už je do svatby neuvidím!

Lucí ...já bych ráda do Řecka ...kamkoli i na ostrovy ...je mi to jedno ...a jinak bychom rádi do Mexika ...ale to nám prostě nevyjde finančně...tak snad k nějakému výročí emoticon
16. črc 2007 v 15:29  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 no skorošvagrová teď byli na Lefkadě (koukala jsem, je tu i o ní diskuze) a přijeli nadšení až na jídlo, ale to zas závisí hotel od hotelu...
16. črc 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
Registrovala se 22. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
Registrovala se 22. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahojky emoticon emoticon
16. črc 2007 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Maruško, ahojky, tak jaký byla předsvatební cesta? Pořád jsem na tebe myslela a doufala, že tě tu do svatby potkám emoticon emoticon
16. črc 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
 Luci,ani mi nemluv,to bylo něco kouzelného,jedná velká pohádka emoticon emoticon Opravdu super,všechno nám vyšlo,počasí,hotel,moře,pořád na to vzpomínáme a asi jen tak nezapomeneme,horší byl návrat domů - zima jak na podzim a pořád pršelo,ale opravdu jsme si to hodně užili,bylo to kouzelné a hlavně nezapomenutelné emoticon emoticon emoticon
16. črc 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 tak to je super, krásné předsvatební líbánky emoticon emoticon

zkoukla jsem ti albíčko, ale nic nového tam nemáš, že? jak se těšíš? emoticon o tom, že to utíká mě, to ani nemluvím, ale tobě se to taky krátí co? emoticon Počkej, od 1. 8. budeš vzpomínat na má slova, jako já te´d na Káti, protože ten poslední měsíc, to je mazec.... letí to že ani nevíš jak...

já včera zas měla "depku" že spoustu věcí mi chybí a že to nestihnu (vytvořila jsme si si totiž nový seznam věcí, na který jsme si vzpomněla, že ještě musím udělat emoticon ale pár úkolů jsme hned vyřešila, některé dnes, tak je mi zas dobře a dnes budu usínat s pocitem, že stíhám emoticon nevím, nevím, kdybych nezačala tak brzy... asi bych nemohla přemýšlet a vymýšlet tak do deatilu... a spousta věcí by nebyla, třeba tombola...
16. črc 2007 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
 Nene,v albíčku nic nemám protože spoustu věcí nemám ani nafocené,ale to mi ani nevadí,taky mám pocit,že spoustu věcí chybí a už teď začínám šílet,že to nemůžu ani náhodou stihnout,pořád mám ale ještě měsíc a půl čas,ale ty se vdáváš příští týden!!!!! V den tvoji svatby budu mít volno,takže moje myšlenky budou patřit jen tobě a hrozně moc ti přeji ať všechno vyjde tak jak jste si to naplánovali,hlavně ať máte sluníčko a neprší vám emoticon
16. črc 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Maruško, jsi prostě zlatíčko, díky moc emoticon emoticon emoticon vezmu si s sebou mobil a chtěla bych si ušetřit čas na pár smsek... tobě, kačence, satyyy.... emoticon tak snad se mi to povede emoticon jé, a když máš volno, tak přijeď emoticon emoticon
16. črc 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
 Taky ti určitě pošlu smsku,pro paní novomanželku!! V kolik hodin to máte? Ať neruším zrovna při obřadu emoticon Jééé jak ráda bych přijela,jen kdyby jsi bydlela o kousilinek blíž emoticon
16. črc 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Maruško, přesně v poledne emoticon až budeš baštit něco dobrýho, já se budu klepat nervama emoticon emoticon vy to máte kdy? už se mi ty časy pletou.... emoticon
16. črc 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
 My to máme o hodinku dřív,tedy v 11 hodin, neboj dobře to dopadne,bude to ten nejhezčí den tvého života a já ti hrozně závidím,že už je za týden,ale taky se dočkám a pak už budeme jenom vzpomínat emoticon
16. črc 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 no jsem ráda, že už aspoň můžu sledovat, ajk se vyvýjí počasí.... na začátku měsíce jsem z toho byla nervní, že to mám za pár a nevím, jak bude.... zatím teda nemám nic jistýho, ale aspoň si myslím, že dle předpovědí nebudeme mít těch 15', co bylo začátkem měsíce emoticon
16. črc 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
 To jsem naštěstí byla v Bulharsku,tam bylo krásně teploučko,myslím,že těch 15 určitě nebude,bude hezky uvidíš a pokud nebude pařák buď jenom ráda,protože upocená nevěsta není taky nic hezkého,budeš svěží a stačit ti bude jenom 20 stupňů emoticon emoticon
16. črc 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 no já bych brala tak 25, aby i večer bylo teplo, protože hodláme využít terasu.... no a co vy, jak plánujete, pokračujete, co byteček, miminko... emoticon emoticon
16. črc 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
 Plánujeme a plánujeme,teď zrovna zařizujeme koláče na svatbu,u nás je zvykem,že nevěsta s ženichem pár dní před svatbou rozváží koláče po rodině co jsou na svatbu,takže teď mám plnou hlavu koláču a cukroví a dortů.. Taky jsem už byla na zkoušce účesu,myslím,že bude hezký jen mě trochu mrzí,že ten účes zakryje závoj,takže ho hned po obřadě a focení pěkně sundám emoticon Byteček to je jedna velká investice,kuchyň už máme,ale pořád chybí lino,takže tento měsíc musíme vybrat lino a položit ho,hned po tom se vrháme na předsíň,chci koupit nový botník a věšák se zrcadlem,ale to asi až po svatbě a miminko? Tak strašně se těším až se bojím,že to ani nevyjde,může se stát ( taky nemusí) ,že za měsíc a půl už budu těhotná emoticon Hned po svatbě bychom chtěly zkusit štěstí emoticon
16. črc 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 no tak to jsou skvělé plány emoticon budu držet palečky, aby vám to vyšlo a miminko přišlo v tu pravou chvíli emoticon emoticon já si teď na chvilku odskočím do kuchyně, musím azčít dělat véču emoticon ale za chvilku tu jsem, jen osmahnu cibulku a hodím na to maso emoticon
16. črc 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
 jasně já tady ještě zůstanu,dneska mám po delší době čas emoticon Ale věř mi,že jestli se to podaří tak jako prvnímu človíčku tady z BSM to řeknu tobě emoticon
16. črc 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš