Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, taky doufam, ze bude hezky... ale hlavne aby se trochu ochladilo... ja ted momentalne chcipam vedrem.... Marti - tys mela v patek narozeniny a zitra mas svatek?? to mas teda pekne blizko u sebe a zase cely rok nic :o((
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem byla v sobotu nakupovat plastovy nadobi na ranni pohosteni, budu vyjizdet z pensionu, kde budou nasi bydlet, tak nepocitam s tim, ze by tam bylo neco k dispozici.... a vcera jsem jeste vlitla do Ikey a koupila platky ruzi (umele) na stul... svicinky mit nebudu. Nevadi ;-) Ted uz nic kupovat nebudu.... dneska jdu na ty saty..... utery a streda budu makat jako blazen v praci, ve ctvrtek jdu na nehty a v patek pro saty a huraaaaaaaaaaaaaaaaaa..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - koukala jsem do alba.... krasna panenka..... moc se ti povedla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooj!!!! :-D nějak to dneska blbne a ještě to vedro! pomoooc! se tu asi rozteču :-| Satyyy máš to faakt za pár! budu na tebe moooc myslet! jdeme známým na svatbu v pátek ... Jsi fakt statečná nevěsta, která vydrží týden před svatbou bez ženicha!!!fakt ti patří můj obdiv x-) děkuji ti za tip na účes...takhle nějak si to představuji...snad to kadeřnice fakt zvládne... Lucíku tédy ty jsi doladila i sáčky na tombolu ? ;-) no bomba!!! hodíš fotku do albíčka? Martí takže máš za sebou slavící víkend viď ;-) na té tvé promoci ti to opravdu mooooc a moooc seklo! Nádherné šaty! a dodatečně vše nejkrásnější k narozeninám!!! 8-) :-D Holky tak jsme v pátek krásně zapili tu naší svobodu a hlavně přežili ;-) S holkama jsme byly od 8 asi do 1 v jednom super baru v KLadně a popíjeli koktejly a šampus... :-) takže jsme byly opravdu hooodně veselé! A od nej kamarádek jsem dostala naprosto úchvatné sexy spodní prádlo na svatební noc! :-D korzet s podvazky a tanga ...je bílé s růžovoučkými proužky vepředu a ještě z takové síťoviny ...ještě musím sehnat punčochy asi bílé síťované nebo hladné ...ještě uvidím 8-) je to fakt k sežrání! udělaly mi obrovskou radost! z baru jsme se dopotáceli ještě na diskotéku ...ale tam se nedalo dýchat natož tančit...takže jsme seděli venku a popíjeli ...a mezitím některé šly už domů...takže jsme zbyly ve 3 a vyrazily nakonec do Prahy ...ve 3 ráno jsem tedy ještě nikdy na párty nejela :-D vzali jsme to do karlovek na rnb ...a tančily až do zavíračky ...do toho ještě pár drinků... a ráno v půl 6 jsme seděli u vltavy a koukali na hrad..a čekaly na taxíka ...nooo romantika! ani nám nebylo špatně...prostě super mejdan! k nám domů jsme dojeli v 7 ráno ... a usli až v 10 ...páč nám asi 3x volali naší mužíci...ve 2 odpoledne jsme se vzbudili celkem svěží a bez bolehlavů :-D vlastně jsme slavili i společně ještě celý víkend...se nám to nějak zalíbilo 8-) jooo a super striptýz nebyl!!!! :-D uf to se mi ulevilo ;-) dneska musíme obvolat lidi z rodiny, aby nám potvrdili účast na svatbě ... a udělat konečně to dvd ...a tak nějak se zas trošku zasoustředit na tu naší svatbu...při všech těch starostech a te'd slavení jsme na to trošku zapomněli...
Odpovědět
Profilova fotka
Eren - ty budes ale o svatebni noci kocka.... v takovem pradylku..... ;-) Ja myslim, ze to neni tak tezky vydrzet doma bez zenicha...... ale myslim, ze v patek budu prijemne natesena, ze ho zase uvidim...... on si doma uziva slunicka, chyta barvicku, aby mu to na fotkach sluselo, jen se bojim, aby se nespalil a nevypadal jak po pozaru :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy-ja slavim svatek na Martina 11.11., uz od malicka, zavedli to tak rodice, abych to prave nemela takjle za sebou ;-) Jinak holky letim na tu kosmetiku ve ctvrt tam mam byt, pacek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly ... taky mám už nabarvené vlasy na svatbu...takže se snažím si hlavu téměř nemýt..takže teď budu pár dní faaakt mastná ;-) a super,že tě ženský v cestovce zachránily a sehnaly ti ty krabičky! Já jich taky budu muset pár koupit ...sice výslužky dělat nebudeme...ale přeci jen těm babičkám a prostě těm co půjdou dříve domů něco k snídaní podstrčíme ;-) ani nevím,jestli jsme psala ...že jsem v tu středu byla tedy na barvě a pak na kosmetice... a že přítel trošku naboural auto! je pojízdné ...ale zas starost navíc...no nic ...už máme domluveno v servisu,že až pojedeme na svatební cestu,tak nám to mezitím opraví! Přemýšlím,že bychom mohli ve středu nebo čtvrtek před svatbou zajet pořídit nějaký ten last minute...máme totiž už dovolenou! hurááá! Jé no vidíš Lucí, taky musím nakoupit kelímky a talířky na občerstvení před svatbou! jo a to focení v lánském parku nám bohužel opravdu nevyšlo... no škoda veliká ...takže zajedeme na focení až do Kladna na zámeček... :-| ale tam jsou taky moc hezké fotky ...ale ten park je prostě lepší !!! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, ahojky, tak to je super, že jste to tak oslavily ;-) já taky budu muset vydržet do rána ;-) sem na sebe zvědavá.... :-D fotky tomboly už tam jsou, ještě něco přihodím ;-) Marti, já chci tě taky vidět na promoci!!!!! PLS ;-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chci taky videt fotky z promoce ...... :-x Holky, ja za chvili padim na zkousku satu.... tak na me myslete, aby mi byly a abych se v salonu neupekla... nemaji tam klimosku :o((( uz se tesim, az si zase do nich vlezu x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eren, a kam na last??? Je vám to jedno nebo byste chtěly na nějaké určité místo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, ty se mááááš x-) ;-) je to děsný dneska co? Mě se ani nechce bejt na terase... natož v Praze.... :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu desive.... doufam, ze zitra prijdou ty slibovane mraky...... uvidime.... ja se s vami loucim a uvidime se zase zitra ... papa :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
papa satyyy :-) právě nám přišlo přání ke svatbě... v podstatě první, když nebudu počítat vás, holky z BRMS =-) celkem šok.... na obálce už manželé Jůzovi..... wooooooooow :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti užij si kosmetiku a Satyyyy ty ať se při zkoušce neroztečeš ;-) v těch salonech mají všude snad mega vedro! já měla šatky na sobě naposledy ve čtvrtek na tom předsvatebním natáčení a už je do svatby neuvidím! Lucí ...já bych ráda do Řecka ...kamkoli i na ostrovy ...je mi to jedno ...a jinak bychom rádi do Mexika ...ale to nám prostě nevyjde finančně...tak snad k nějakému výročí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no skorošvagrová teď byli na Lefkadě (koukala jsem, je tu i o ní diskuze) a přijeli nadšení až na jídlo, ale to zas závisí hotel od hotelu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, ahojky, tak jaký byla předsvatební cesta? Pořád jsem na tebe myslela a doufala, že tě tu do svatby potkám ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,ani mi nemluv,to bylo něco kouzelného,jedná velká pohádka x-) :-N Opravdu super,všechno nám vyšlo,počasí,hotel,moře,pořád na to vzpomínáme a asi jen tak nezapomeneme,horší byl návrat domů - zima jak na podzim a pořád pršelo,ale opravdu jsme si to hodně užili,bylo to kouzelné a hlavně nezapomenutelné :-) :-x x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, krásné předsvatební líbánky x-) ;-) zkoukla jsem ti albíčko, ale nic nového tam nemáš, že? jak se těšíš? ;-) o tom, že to utíká mě, to ani nemluvím, ale tobě se to taky krátí co? ;-) Počkej, od 1. 8. budeš vzpomínat na má slova, jako já te´d na Káti, protože ten poslední měsíc, to je mazec.... letí to že ani nevíš jak... já včera zas měla "depku" že spoustu věcí mi chybí a že to nestihnu (vytvořila jsme si si totiž nový seznam věcí, na který jsme si vzpomněla, že ještě musím udělat :-D ale pár úkolů jsme hned vyřešila, některé dnes, tak je mi zas dobře a dnes budu usínat s pocitem, že stíhám :-D nevím, nevím, kdybych nezačala tak brzy... asi bych nemohla přemýšlet a vymýšlet tak do deatilu... a spousta věcí by nebyla, třeba tombola...
Odpovědět
Profilova fotka
Nene,v albíčku nic nemám protože spoustu věcí nemám ani nafocené,ale to mi ani nevadí,taky mám pocit,že spoustu věcí chybí a už teď začínám šílet,že to nemůžu ani náhodou stihnout,pořád mám ale ještě měsíc a půl čas,ale ty se vdáváš příští týden!!!!! V den tvoji svatby budu mít volno,takže moje myšlenky budou patřit jen tobě a hrozně moc ti přeji ať všechno vyjde tak jak jste si to naplánovali,hlavně ať máte sluníčko a neprší vám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, jsi prostě zlatíčko, díky moc :-) x-) ;-) vezmu si s sebou mobil a chtěla bych si ušetřit čas na pár smsek... tobě, kačence, satyyy.... ;-) tak snad se mi to povede ;-) jé, a když máš volno, tak přijeď :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky ti určitě pošlu smsku,pro paní novomanželku!! V kolik hodin to máte? Ať neruším zrovna při obřadu ;-) Jééé jak ráda bych přijela,jen kdyby jsi bydlela o kousilinek blíž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, přesně v poledne ;-) až budeš baštit něco dobrýho, já se budu klepat nervama :-D ;-) vy to máte kdy? už se mi ty časy pletou.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme o hodinku dřív,tedy v 11 hodin, neboj dobře to dopadne,bude to ten nejhezčí den tvého života a já ti hrozně závidím,že už je za týden,ale taky se dočkám a pak už budeme jenom vzpomínat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem ráda, že už aspoň můžu sledovat, ajk se vyvýjí počasí.... na začátku měsíce jsem z toho byla nervní, že to mám za pár a nevím, jak bude.... zatím teda nemám nic jistýho, ale aspoň si myslím, že dle předpovědí nebudeme mít těch 15', co bylo začátkem měsíce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem naštěstí byla v Bulharsku,tam bylo krásně teploučko,myslím,že těch 15 určitě nebude,bude hezky uvidíš a pokud nebude pařák buď jenom ráda,protože upocená nevěsta není taky nic hezkého,budeš svěží a stačit ti bude jenom 20 stupňů ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych brala tak 25, aby i večer bylo teplo, protože hodláme využít terasu.... no a co vy, jak plánujete, pokračujete, co byteček, miminko... x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Plánujeme a plánujeme,teď zrovna zařizujeme koláče na svatbu,u nás je zvykem,že nevěsta s ženichem pár dní před svatbou rozváží koláče po rodině co jsou na svatbu,takže teď mám plnou hlavu koláču a cukroví a dortů.. Taky jsem už byla na zkoušce účesu,myslím,že bude hezký jen mě trochu mrzí,že ten účes zakryje závoj,takže ho hned po obřadě a focení pěkně sundám ;-) Byteček to je jedna velká investice,kuchyň už máme,ale pořád chybí lino,takže tento měsíc musíme vybrat lino a položit ho,hned po tom se vrháme na předsíň,chci koupit nový botník a věšák se zrcadlem,ale to asi až po svatbě a miminko? Tak strašně se těším až se bojím,že to ani nevyjde,může se stát ( taky nemusí) ,že za měsíc a půl už budu těhotná :-D Hned po svatbě bychom chtěly zkusit štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsou skvělé plány x-) budu držet palečky, aby vám to vyšlo a miminko přišlo v tu pravou chvíli ;-) :-) já si teď na chvilku odskočím do kuchyně, musím azčít dělat véču ;-) ale za chvilku tu jsem, jen osmahnu cibulku a hodím na to maso ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně já tady ještě zůstanu,dneska mám po delší době čas ;-) Ale věř mi,že jestli se to podaří tak jako prvnímu človíčku tady z BSM to řeknu tobě ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?