Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tolik??? tak to mas co delat, abys to do svatby stihla :o)))) ale ty to urcite zvladnes, jsi sikulka...... Ja uz se tesim na vecer... odpocinu si od prace, pokecam s kamaradem a jeste si dam neco dobreho, treba Mojito 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé já se mám...dostala jsem zas příspěvek na svatbu od lidí z práce...celá firma mi přispěla ...tak se zase hodí prašulky ;-) na rozlučku a možná na tílko..nemám v čem jít prostě :-D paráda!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, eren, tak to je super, asi te maji v praci hodne radi :o)))) to u nas se na takovy veci nehraje..... maximalne se prijdou zeptat, kdy pujdeme do hospody to zapit ]-( ja uz dost pocitam s jednim prislibenym darem..... ktery mame dostat pristi tyden jeste pred svatbou..... jestli to nevyjde... tak nevim, kde budu ty penize shanet.... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, ty se máš, ty už dostáváš dárečky x-) ;-) sama si taky nezávidím :-p :-D zatím hlásím počet 6 8-( taky s etěším an ten příští pátek... když si vezmu že jsem ani rozlučku nechtěla, že jsem se netěšila... sama se teď nechápu :-N :-D erenko, ty moje kamarádky s etaky všechny neznaj ;-) myslím, že ani tak nebude o zábavu nouze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem byla kamaradce na rozlucce v kvetnu a znala jsem jen ji.... zadnou jeji kamaradku ne... a vubec to nevadilo... i tak byla zabava.... a kdyz na to myslim, tak se jeste vratim k tomu placeni.... taky jsme platila kazda za sebe... jen kamaradka koupila dve lahve sektu na pripitek.... tak tak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
joo jsou tu na mě hodní...my tady vždy vybíráme alespoň stovku na svatby nebo velká výročí ...fakt mi to pomůže ;-) zatím jsme dostali jen od mých šéfů, od lidí z práce...a svatební knihu od kamarádky ,která se už musela vrátit do USA...ale rozbalit to prý smíme až na svatbě ;-) Tak díky za podporu,že nevadí,že se holky všechny neznají! Já pádím za chvíli na bus a ke kamarádce a pak možná koupit nějaké to tílko a pak na večeři a hurá domů se rychle připravit a vyrazit pařiiiiiiiiiiiiiiiit :-) Satyy...krásně si to užij!!! a těším na vás holky v pondělí páááááááááááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky papa a krásný večer, já se taky těším, jdeme na ty shakespearovské slavnosti x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky... hezky si uzijde vikend, mejdan i divadlo.... ja bych sla hned... byla jsem na shakespearovskych slavnostech asi 3krat a vzdycky super :o)))) tesim se na vas v pondeli..... to uz to budu mit za 5 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak nejprve se hlasim - byla jsem na melirku, dneska me dostala,vubec nebyla neprijemna, fakt si s tim vyhrala, neuveritelnou dobu mi to tam matlala,dala mi opravdu tu blond trochu min vyraznou a proste jsem spokojena!!! vypada to podle me moc dobre,zadna napadnost,ale krasna jemna prirozenost-takze si ted 14 dni nemyju vlasy-parada!!! :-D -byla jsem pro krabice,ktere jsem ted mela zdobit-pochopitelne neprisly-jak jinak,u nas se na nekoho spolehni....tak jsem polosilena sla pryc,ze nevim,kam pojedu,kam se vydam a cestou jsem se stavila v cestovce u kamosky-objednava nam zajezd pro rodice,tak tam me hned prokoukly-co mi je.tak jsem jim to vypravela-chtelo se mi bercet,ze nevim,kam jet,ze kdyz to znovu objednam,tak mi muzou zase proste rict,ze to neprislo a co ja...no a tak ta druha slecna-mela sama svatbu v cervnu vzala tel.zavolala jedne zname z cukrarny-majitelce,,,,,no a proste mam doma krabice!!!!!!!!!!! sice o neco vetsi a jine,nez jsem si prala,ale jsou a hotovo :-) -byla jsem na solarku,zacinam chytat barvicku,ty skvrny sice vystupuji,ale zase se do vecera uklidnuji-takze to snad taky pujde..... -no a zapomnela jsem si na poste vyzvedout bali-dalsi veci na svatbu-jak jinak.a ted se mi tam uz nechce :-S /neni tam nic preborneho,jen jsem doobjednavala to,ceho chci vic....-jinak bych kazdopadne frcela,to je jasny!/ luci-ta tombola zni dobre, jsi me zase nakazila,ale nevim,jestli my jsme na to staveni..... saty-ja mam pro moji maminku prstynek-predam ji ho nejdyl den pred svatbou a bude upozornena,at se s tim chlubi jen v nasem rodinnem pulkruhu.....tatovi nemam co davat, a druha strana-ptala jsem si milacka 100x jestli pro ne neco chce,nevyjadril se,dokonce az teprve ted se vi,ze tam maminka opravdu jde...takze je to na nem,rada mu to zaridim,ale nerekl nic a uz se ho zase ptat 100x nebudu, vi,ze prstynek mam....takze jednat muze,ale myslim,ze to tak neciti ale ja jo,takze proto.... -luci - noviny musi byt pekna otrava, no ja jdu zdobit ty krabicky-a skladat je...asi se pak odstehujeme z bytu pryc-kde to mam vse mit????? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Pavlinko... je super, ze jsi spokojena od kadernice, tak to ma byt ale vzdycky, co? a s tema krabickama to nakonec taky dopadlo dobre, co vic si prat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem fakt rada,ze mam zase kus za sebou..... co ty,za tyden!!!!!!!???????boze to to leti,jak ti je?????
Odpovědět
Profilova fotka
zatim je to dobry.... mam moc prace, tak na to tolik nemyslim, myslim ze krize bude o vikendu... jsem sama doma bez milacka... uvidime se az v patek odpoledne... tak to na me asi padne...... ale snazim se si to uzivat a nemyslet na to, co me stve...... vsichni mi rikaji, ze delam se svatbou stasny caviky..... tak ja nevim No a jestli mi to nedojde o vikendu, tak v pondeli az pujdu na finalni zkousku satu mi to snad uz docvakne x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to urcite,ikdyz sama vim,jak to nesecvakava ani me...takze to asi je podobne,jen jsi o tyden napred,a neboj, caviky delam taky,ale ja si to uzivam!!!!!at mi trhnou nohou,kdybych jim vypravela jine prihody,taky budou remcat,,,to je tak stejne furt dokola... no nic,jdu teda skladat a zdobit ty krabicky.....ale urcite sem budu nakoukovat.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja proste nevim, proc jsou vsichni nervozni z toho, ze treba nevi, kdy mame svatbu... to snad neni jejich starost, ne? no, kaslu na to..... bych se zbytecne rozcilovala.... x-) pekne skladej a zdob krabicky a at to mas krasny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já když vás čtu jak se už chystáte tak vám tak závidím, jinak ahojky pavly a luci
Odpovědět
Profilova fotka
maji-neni co zavidet-ikdyz mozna jo.taky jsem predtim vsem zavidela :-D my pak budeme zavidet tobe! jo a doted jsem nic neudelala, ve vane me prepadl mamky manzel,tak jsem ho pozvala na kafe-mamka je do soboty v chorvatsku,tak aby mu nebylo smutno a ted si tu pisu s DJ-on se na to fakt pripravuje-je zlato!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pavlínko :-) super že jsi spokojená s melírkama, já jdu za týden, tak jsem zvědavá... poprvé :-N :-D ale snad to vyjde OK, jdu normálně ke své kadeřnici, takže se ani nebojím, jen jsem zvědavá, jak to bude vypadat.... a ty krabice - super :-) ;-) satyyy, jen ať se ostatní nervují :-D :-D :-D :-p by se mi líbilo kdybych mohla někoho tak nervovat jako ty :-D MAjinko, ahojky :-) jen s enboj, ani se nenaděješ a my tu budem závidět tobě, že to máš pár dnů před a my dávno po... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc,moc všechny zdravím a přeji ať vám to v ten den krásně vyjde,myslím na vás,jen nestíhám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D tak už se nám to pěkně krátí :-D včera jsem byla na poslední zkoušce šatů a máme už vše zařízený,takže klid,akorát nám 14 dní před svatbou odpadl dj,tak ženich hledá :-( holky myslíte si,že nevěsta musí být trochu víc nalíčená - jako budr,... já bých chtěla jen řasenku a tužku na oči :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak se hlasim, vcera jsem do noci lepila krabicky a dneska jsem je dodelavala,jen vytisknou pro koho ktera bude,abychom na nekoho nezapomneli a je to.... jinak jsem pochopitelne chtela vyuzit pekneho pocasi,takze jsme byli na koupalisti-s milackem!!! jsem cumela,no jsme prismahnuty,ale brzo jsem rekla,ze to nesmime prehanet,takze to urcite brzy nabere krasnou barvicku-vim,ze to do svatby nevydrzi,ale jako podklad je to stejne super...a jestli vydrzi byt pekne do patku,tak to uz pak do svatby vydrzi.... jinak hlasi od patku ochlazeni-saty to snad stihne za pekneho pocasi,ale co si to teda vymysli na nas :-( 8-( many-ja chci mit vse co nejvic prirozene,mam melir jen hodne jemnoucky,fakt prirozeny a stejne chci pokracovat dal-liceni bych rada jen vyrovnala barevnost pleti a mam domluveno stiny do barvy satu + svetla-asi bila,aby oci mohli vyniknout,pak uz jen lesk na rty...a myslim,ze tvarenku taky moc chtit nebudu,prijde mi to neprirozene...proste chci byt taky jen opravdu hodne nenapadne upravena,taky si nemyslim,ze nevesta ma byt jak plakat.... a kde litate?? venku,co????? sla bych si sednout nekam ven....tam je tak krasne!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak dneska to je mam za 5 :o))) odpoledne jdu na posledni zkousku satu....... jen nevim, jak se v tech ctyricetistupnovych vedrech a zpocena do tech satu dostanu :-( Jinak v patek jsem byla s tim kamaradem na rozlucce se svobodou..... bylo to super. Vzal me do japonske restaurace, tak jsem jedla hulkama, mela jsem spoustu druhu papani.... v zivote jsem nic takovyho nejedla, proste super, potom jsme si do nejakyho klubu, dala jsem si dva koktejly Piňa colady..... potom jsme trochu tancili a v pul treti jsem byla uplne mrtva doma v posteli. Super vecer.... 8-) x-) O vikendu jsem balila veci na svatbu a dovolenou.... behala jsem doma v korunce a nausnicich :o)))) A nervy? Zatim nejsou, tak snad to vydrzi :o))) Jen se bojim o pocasi..... ve stredu ma zacit prset, tak snad se vyprsi a bude v sobotu slunicko a tak 25 ;-) :-D :-x x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda nevesty :-D tak se hlasim po 3dnech plnych oslav, v patek jsem totiz jeste mela narozky a aby se to skoromanzelovi nepletlo, tak mame i ten den vyroci ;-) tentokrat sedme....ze by opet symbolika? :-) Jinak promoce krasna, nakonec i pocasi vyslo...Eren, dosly ti ty fotky?Jo a dostala jsem ten parfemek, nakonec padla volba na Ralpha Laurena...dneska jdu ve ctvrt na ctyri na kosmetiku, tak se tesim na relax, ale predtim musim vygruntovat byt, protoze je tady celkem spoust....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, zdravím po krásném víkendu :-) ;-) satyyy, ty budeš mít určitě hezky, neboj pečlivě to sleduju a stále se i za teb "modlím" :-D ;-) a kde máme erenku??? ještě musí ona poreferovat o rozlučce!! myslela jsem an vás jak jsme slíbila ;-) mě čeká v pátek x-) x-) x-) konečně mám net v poho, tak něco nafotím a doplím albumek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a musím vám napsat - ty Shakespearovský slavnosti byly fajn, moc se mi to líbilo, ale pak jsme si dali procházku na hrad a po nádvoří hradu... okolo půlnoci... holky ta romantiky... já slintala blahem :-D :-D fakt to byl naprosto úžasný večer, já si připadala jak znova zamilovaná a díky tomu jsme zrušili svatební slib, protože tam to na mě padlo a já miláčkovi s naprostou vážností, od srdce a bez nacvičování pověděla, proč si ho beru, jak moc ho miluju... a takové ty věci, co do slibu patří. a konečně tam pochopil, že takovéhle vyznání je lepší, je opravdové, než to nacvičené na obřad.... takže hurá, slib nebude!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prague, Czech Republic (Prague) 15-Day Forecast Monday, July 16, 2007 [ English | Metric ] WeatherAlarm™! Rain Total:6.9 Occuring: Jul 17 | Jul 19 | Jul 20 AccuWeather.com Forecast: 15-Day Overview Days 1-5 Days 6-10 Days 11-15 Weekends All 15 Days Monday, Jul 16 More Details/AccuPop™ Hot with plenty of sunshine Low: 17 °C High: 33 °C Tuesday, Jul 17 More Details Sunshine and very warm Low: 17 °C High: 31 °C Wednesday, Jul 18 More Details Cloudy to partly sunny Low: 16 °C High: 27 °C Thursday, Jul 19 More Details Considerable cloudiness Low: 16 °C High: 26 °C Friday, Jul 20 More Details A shower in the morning Low: 17 °C High: 30 °C Saturday, Jul 21 More Details Breezy with rain Low: 13 °C High: 27 °C Sunday, Jul 22 More Details Mostly cloudy Low: 11 °C High: 23 °C Monday, Jul 23 More Details Periods of sun Low: 12 °C High: 23 °C Tuesday, Jul 24 More Details Not as warm with rain Low: 11 °C High: 18 °C Wednesday, Jul 25 More Details Cloudy Low: 11 °C High: 20 °C Thursday, Jul 26 More Details Rather cloudy Low: 11 °C High: 20 °C Friday, Jul 27 More Details Clouds and sun Low: 11 °C High: 22 °C Saturday, Jul 28 More Details Partly sunny Low: 11 °C High: 23 °C Sunday, Jul 29 More Details Periods of rain Low: 13 °C High: 20 °C Monday, Jul 30 More Details Rain Low: 9 °C High: 20 °C Days 1-5 Days 6-10 Days 11-15 Weekends All 15 Days ještě včera nám ukazovali 20 a déšť, takže věřím, že nakonec to dobře dopadne ;-) přece koncem července nebude hnusně!!!! ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucinko.... teda to je zpravodajstvi :o))) Teeeeeeeeeda, takova romantika na Hrade. Tak hlavne, ze jste si ten slib rekli takhle v soukromi a osamote... a ted uz te ceka jen to ANO.... to zvladnes i kdybys nechtela ;-) Ja uz jsem tri dny bez milacka a zatim to docela zvladam..... i kdyz uz jsme protelefonovali asi dost penez. Ale vcera jsem mu napsala dopis, dneska s nim jdu na postu.... taky jsem mu v nem vsechno rekla, proc jsem s nim a proc nemuzu byt nez nej ;-) x-) x-) x-) zitra mu ten dopis dojde, tak jsem zvedava na reakci :-x Predpoved na sobotu zatim nic moc, ale ja stale verim, ze to dobre dopadne....
Odpovědět
Profilova fotka
No hura, konecne to tady zase funguje.......
Odpovědět
Profilova fotka
no konenčně!!! jsem tu byla jak na trní ]-( Satyyy, včera říkali, že v sobotu bude hezky a teplo ;-) neboj, určitě bude ;-) :-) fakt tě obdivuju, resp. vás oba, že jste se rozhodli týden nebýt spolu... bych asi umřela... musím říct, že to, jak se to blíží, celkem dost pržívám a že si neumím představit být sama.... :-( už mám zabalenou tombolu, jsme dokonce sehnala (teda náhodou, to nebyl záměr) lila sáčky a lila balící papír, takže i tombola mi ladí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, to je sileny, jak to porad nejde...fakt hruza ]-( snad uz to bude lepsi, ale je to teda zpomaleny hrozne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a v sobotu jsem jela nakoupit nějaký věci (hlavně pití) na ráno k nám domů... už nemám kam ty všechny možný krabice dávat.... a nakonec jsem koupila i plastový kelímky, paňáky a tácky, protože nevím, kdo by pak myl to nádobí. takhle se to vyhodí a bude... ]-( ;-) tak já jdu stáhnout nějaký ty fotky z foťáku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?