Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak počasí ještě na www.wunderground.com, ale tam je jen na 5 dnů dopředu... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Me je jedno, co predpovidaji... ja budu mit proste teplo a slunicko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, trenýrky taky nemáme... musíme koupit nějaký světlý a na tělo... a ty on normálně nerad... no to taky budeš mít pro něho krásný dárek ;-) jsem zvědavá na ty svoje fotky jaký budou v reálu :-N přece jen fptmát 15*21.... to je velký, na 10*15 se ledasco schová :-D :-p jasně, satyyy, máš super přístup. my prostě budeme mít teplo a sluníčko! ]-( ]-( ]-( ;-) Jak mi mohlo napadnout, že by to tak nebylo.... 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, taky musim koupit nejaky na telo, ktery nema moc rad..... ma jedny a porad si stezuje, ze maji kratke nohavicky a vypadava mu, nebo co :-S :-D :-D :-D tak abych sehnala nejaky, co maji nohavicky az ke kolenum, pro jistotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě zas vysvětluje, že ty obepínací ho moc škrtěj a stahujou a že jako ženská nikdy nepochopím, jak moc ho to škrtí a je to nepohodlný :-D :-D :-p nějak to nechápu :-N :-D ... no holt si to nemám jak vyzkoušet ... to je fakt.... takže to asi ani nepochopím.... :-D ale já mu zas vysvětluju, že je to o zvyku, že mě když se začaly nosit tanga taky příjemný nebyly a zvykla jsem si.... jenže oni jsou chlapi a ze všeho mají hned bebínko obřích rozměrů, takže tohle asi nezkousnou noooo.... :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak mám erenku, pavlínku,... ??? Kačenka ta má ještě dnes asi fůru práce... holky, hodím vám sem naší tombolu, třeba to některou z vás chytne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
1. zasněžené Alpy -2flasky Alpy zapuštěné do polystyrenu a z toho vyřezaného 'sníh' kterým flašky poprášit 2. romantická večeře při svíčkách (sáčková polévka a čajová svíčka k tomu) 3. bonbony ve tvaru zvířátek "domácí ZOO“ 4. sladké mámení = sklenice medu 5. Hurá na Vysočinu s celou rodinou... = štangle salámu Vysočina 6. krabička energie = tatranka, semtex a tužkové baterky 7. osobný strážce -váleček na těsto 8. božský klid – dětská píšťalka 9. 3 piva - Siesta 10. teplo rodinného krbu - pár teplých ponožek 11. sada náhradních kol - jsou to takové těstoviny, co vypadají jako kola od vozu 12. pomejdanovou soupravu - kýbl, hadr na podlahu, sklenice okurek 13. puzzle pro náročné – strouhanka plus obrázek rohlíku 14. trilobit – setkání s nejstarším obyvatelem planety 15. vápno - ???? 16. plyšová hračka – autoportrét ve 3D 17. malá becherovka – „směs tajného koření“ 18. olivy – vůně Španělska 19. datle – trocha Íránské exotiky 20. návrat do dětství – přesnídávka, omalovánky 21. Big Ben – zvon na odpad 22. pro dlouhé zimní večery – smíchat rýži, čočku… 23. pro věčné teoretiky – knížka o sexu 24. měšec zlaťáků (čokoládových) 25. jídelní servis (plastový přibor a tácky) 26. něco na zub (kartáček, pasta) 27. rajské potěšení - kg rajčat cena útěchy - dudlík symbolicky máme 27 cen ;-) :-) tak jsem zvědavá, co na to budou pak hosté říkat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ty se fakt nenudis :o))) Je to vtipny... urcite udelas hostum radost..... ja bych brala ten mesec zlataku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, nenudím :-D ten plyšák je taková zrůda, co se zatáhne za provázek a ona se začne chechtat :-D ale nevím, jak nazvat ten kýbl vápna 8-( :-| nenapadá tě něco??? ještě to musím nějak seřadit jako od hlavní ceny po cenu útěchy... co bys dala na první místo?
Odpovědět
Profilova fotka
ještě mi naapdlo dát jako první cenu noc s nevěstou, ale to bysme museli udělat tak, aby to vyhrál miláček, prostě podvod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako prvni bych dala Alpy a nebo Vysocinu...... ja porad premyslim o nejakem darku pro rodice..... nasim bych rada neco dala, ale milackovym rodicum nechci, jsem na ne porad jeste nastvana..... tak nevim :o((
Odpovědět
Profilova fotka
no to je blbý... no a co kdybys dala vašim tak jako "neveřejně" ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky me to napadlo ;-) ale ja bych to stejne rekla milackovi a on by z toho byl potom smutny.... no uvidime... zatim stejne nemam ani napad, co bych jim mela dat..... :o((((
Odpovědět
Profilova fotka
aha... no to já myslela jako aby on o tom věděl, příp. u toho byl, ale aby o tom nevěděli druhý rodiče... já nevím, já bych to našim asi i tak dala. když myslíš, že si "zaslouží" - nevím,jak to teď líp napsat :-N :-x , tak bych jim něco dala... hele, na obřad potřebuju občanku a i rodný list nebo ten už ne??? Nějak jsem zapomněla, co říkali na matrice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rodny list mas snad na matrice, ne??? na obrad potrebujes obcanku... platnou ;-) ja mam rodny list na matrice spolu s tim papirem, co jsme vyplnovali....... asi dneska po praci, pred mejdanem, vyrazim do mesta se po nejakem darecku podivat :o))
Odpovědět
Profilova fotka
nene, na matrice si náš list jen ofotili a originál nám dali domů....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevim, my mame rodne listy na matrice.... takze ja si ponesu jen obcanku, jestli na ni nezapomenu :-N ale jestli si nejsi jista, tak si ho radsi vem a nebo si na matriku jeste zavolej.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já teď psala IP slečně, teda vlastně mladé paní :-N ,co měli teď v sobotu svatbu ve snu, tak uvidím, co napíše. Jinak koukni na album pajici - to jsou oni ;-) akorát my obřad budeme mít venku ;-) úplně se tam cvidím, když jsem si prohlížela ty jejich fotky :-N :-D jo a oni měli na hostině hlavní stůl a pak kulaté a to my budeme mít do U...
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na to mrknout :o)) ja jsem minule (asi pred 14dny) jela od nasich a jeli jsme prave kolem Snu, tak jsem si na tebe vzpomnela x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, jsi hodná ;-) x-) :-) ;-) no za 14 dní se tam někde budeme právě fotit.... :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem do alba.... je to tam moc pekny... uz se tesim na tvoje fotecky :o)))) Ja uz musim v pondeli rict v praci, ze se budu v sobotu vdavat...... tak jsem zvedava, jake budou reakce :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no to já jsem taky zvědavá, to pak nám musíš vše barvitě popsat a vylíčit :-D ;-) jdu na svazování těch novin, včera jsem je poskládala dohromady a chtěla bych to dneska dodělat, ať si můžu odškrnout další úkol x-) ;-) ale budu sem pořád nakukovat ;-) bez vás a BRMS ani ránu :-D :-D :-D |-|
Odpovědět
Profilova fotka
AHOOOJKY Lucí a Satyy :-D Lucí ta tombola je fakt supeeer vtipná! To se ti povedlo ;-) první místo dej určity ty alpy :-D satyy...my asi rodičům nebudeme dávat nic...sice si to asi zaslouží ...ale už nám nezbývají téměř žádné penízky ...takže jim to vrátíme nějak o narozky ...a za druhé si to celé platíme my...takže to po nás asi ani už nemůžou chtít,abychom každému rodiči ještě něco kupovali no... Dneska budou taky pekelný výdaje za rozlučku....budu na tebe večír myslet satyy... až si budu dávat prvního panáka tak bude na tvojí svobodu :-D Lucí jdu taky okouknout ty pajiky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my si taky svatbu platime celou sami, tak kdyz zadny darek nevymyslim, tak se taky svet nezbori, ale ja kupuju mamine darky porad.... tak bych ji ho koupila i ted :o)) ale je fakt, ze penez uz moc nezbyva... spis bych rekla ze chybi :-N Taky si dam Eren panaka dneska na tebe.... a na vsechny co si s vama pisu ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jooo Satyy ;-) taky bych alespoň mamkám ráda něco koupila...něco symbolického nějakou drobnost...ale asi to fakt nezvládáme ...ale zlobit se určitě nebudou x-) konečně pátek..mám toho za tento týden nějak dost v práci...uf uf...asi to bude tím,že tu není kolega..a já lítám z jedné kanceláře do druhé ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jen nás hezky zapijte a já vám to oplatím příští pátek :-) to už rovnou připiju i na svatbu satyyy :-) ;-) x-) holky, té rozlučky se děsím - myslím ohledně těch výdajů.... :-S jak to budete dělat vy??? Je naprosto nemyslitelý, abych platila celý večer. Vráťa říkal, že kluci se snad dohodli na tom, že si každý vše zaplatí, že Vráťa jim to platit nebude. takže ten asi otočí pár panáků pro všechny a já uvažuju o tom, že na začátku koupím třeba dvě flašky vína a pak taky každá sama... myslím, že my ani panáky nebudem, takže proto to víno... co myslíte? Je to blbý???? ale já fakt jinak nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Lucíku to je jasný! to bych se nedoplatila..nás bude kolem 10 ženských ... a kluků prý téměř 20 8-) na rozlučku jdou i kámoši,kteří ani nejdou na svatbu...je to taková prostě velká párty... a každý za své! uvidím podle financí a taky buď otočím jednou panáky a nebo vezmu šampáňo na přípitek nebo tak něco... to je jasné ...z toho se nestresuj... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky nic neplatim a ani nejsem zastance toho, ze by mel nekdo a to kdokoliv platit za vsechny.... to ze treba koupi jednu rundu panaku, to jo.... ale platit za vsechny vsechno... to teda NE........ ja jdu parit jen s kamaradem a on je vyrazne financne na tom lip nez ja a vetsinou plati za me... ale nemam to rada, tak se snazim aspon za sebe platit sama.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to jste mě uklidnily, dík ;-) sem si teda říkala, že to je blbost, ale pochybnosti hlodaly :-D :-p holky, se z těch novim asi zblázním :-p skládám je dohromady, aby měly stejně stránky po sobě, nejdou mi sešít, to jsou moc silný, taktam děruju dvě díry, do těch navlíkám stuhu, z té dělám mašli, konce mašličky lepím... :-p mám troje a je mi z toho už blbě :-p se asi zblázním, mám jich udělat 34 :-D :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nooo tak to ti nezávidím Lucíku ...ale zase ti pak budu závidět krásné noviny ;-) tak ti posílám trošku síly a nervíky,ať to jde rychle 8-) já začínám být nervozní z toho večera...strašně se těším...ale holky se všechny navzájem neznají ...tak snad si padnou do oka a budeme se všechny skvěle bavit...ale asi jůůů ... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?