Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... zdravim.... moje mamina si na svatbu obleceni usila, jeste jsem to nevidela, ale vim, ze to bude super....co budou mit rodice zenicha nevim a ani to neresim.... ted uz ne :-x Jinak v Bazarku jsem si vyhlidla celenku do vlasu a za chvili si ji bezim vyzvednout.... ta holcina co ji prodava totiz pracuje kousek od me prace, takze se sejdem a vymenime celenku za penizky :o)))) Super nahoda :o) V pondeli jsem objednana na finalni zkousku satu..... uz se tesim az do nich zase vlezu x-) Marti - gratuluju k satum.... ja do ted lituju, ze jsem na promoci mela jen kostymek a saty si nevzala :o(
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak ja zase volala do salonu,ze si chci saty zkusit driv,nez v den,kdy si je jdu vyzvednout a bylo citit,jak je to desne,jak jim to vadi-jsem byla vytocena...co cekaji,ze tam pak ve stredu naklusu a zjistim,ze mi nejsou...vzdyt jsem je nemela pres pul roku na sobe....ach jo.....ale nakonec jsem si termi vydupala-presne tyden pred svatbou si je jdu pro jistotu prezkouset a pak ve stredu vyzvedavam...dost na tom,ze jsem jim tam poslala dalsi nevesty-jedna uz ma saty i zapalceny a dalsi tam chci privezt toho 20. a to nemluvim o benzinu....jim je to ale stejne fuk,ze 8-( ale taky se na ne zacinam tesit :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly - jen do nich... co si mysli. V me pujcovne delaji zkousku tyden pred svatbou.... kdyby bylo treba neco upravit a tak..... jdu tam v pondeli a saty si vyzvedavam az v patek. Taky mam strach, ze se do nich nevejdu, mela jsem je naposledny na sobe na konci unora :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, tak už čmucháš čmucháš? Já vždycky nový parfém strašně dlouho ... :-D ;-) Tak to mě šatičky snad určitě budou, jsou stahovací, tak by neměl být problém... ale odolala jsem a přivezu si je od našich až 26. lae mooooc se těším x-) x-) x-) snad se v nich budu ženichovi líbit.... :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky doufam,ze me budou bez problemu,ale chci to vedet urcite a ne,abych pak stala a koukala jak balik...nemam stahovaci.... jinak jsem ted nakonec rozpytlikovala ryzi-mam 15 balicku, v kazdem asi tak 3-4 hrsticky- to by melo stacit,ne??? je to asi 2 kg ryze-vic nechci =-) ,jak to mate vy??? luci-urcite se mu budes libit a saty-tobe urcite budou-a budou vam sluset moooooc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínko, já mám rýře víc... asi 40 pytlíčků, bylo to ze 4 kil.... ale záleží na tom,. jak počítáš, že to bude, kdo jí všechno dostane a tak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu a mam celenku do vlasu .o)) 4kg ryze???? boze... to by bylo jidla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no supeeeeeer!!!! Jaká je???? :-) ;-) JJ, 4 kg.... rozeberou si jí ráno u nás a máme sezváno 60 lidí.... tak aby měl skoro každý... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaka je?? no prece krasna :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík nevěsty mojeee 8-) sice mi moc do smíchu není...ale musím být optimista a doufám,že se vše brzy s bydlením vyřeší a že svatba i svatební cesta proběhnou v klidu a hlavně že vůbec budou!!! Satyy....jsem zvědavá na čelenku ...vyfoť nám jí ;-) Lucíku díky za podporu ...škoda,že ti to pořád padá a téměř tě tu nepotkám... Téééda rýže máš ale požehnaně :-) já asi taky pár pytlíčků udělám...ale nějak na to není nálada... ještě stále jsme neudělali to svatební dvd /prezentaci/ ... Martí tak ti taktéž gratuluji ke skvělému nákupu šatiček...a držím palce,ať seženeš i vhodné botky ;-) Pavly ...to je tedy přístup těch ženských v salonu!!! měli by ti za ty penízky vyhovět vyzkoušet si tvoje zamluvené šaty přeci kdykoliv! ]-( Já si ty svoje zkoušela už 3x a ve čtvrtek budu opět...a příští pátek poslední zkouška s úpravou i přítel si bude zkoušet oblek ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci 4kg-to mi prave prijde moc,ja to chci prezit!!! pocitam,ze se o pytlicek podeli tak 3-4 lidi-dostanou symbolickou hrsticku.....ale pochopitelne jsi mi nasadila brouka do hlavy,...ale asi to tak necham....lidi zvanych je sice jen 50ale uz asi 20 a mozna vic prislibilo ucast na obradu...takze jestli to tak pujde dal,bude nas tam 100 :-. salon-to mi ani nepripominejte,nebyla to majitelka a hned je ta ochota videt.... jo jinak jsem se dala do siti maslicek na vysluzky-se asi brzo zcvoknu,to s tema nehtama nejde-ja je mam chut okousat. mam jednu a hnusnou,co s tim ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly ...tak ještě tak 5 a už ti půjdou určitě perfektně ;-) držím palec!!!! Já vám nevím...možná že tu rýži ani připravovat nebudu...nějak nevím,kdy to na nás mají hodit...když je obřad venku na nádvoří hotelu a pak prostě budeme stát na stejném místě a lidi nám budou chodit přát a pak by to na nás měli hodit? ...jakože mi nikam neodcházíme nebo prostě nevycházíme ze žádných dveří ... jako třebas z obřadní síně nebo hradu nebo kostela nebo tak něco... poraďte prosím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ja taky stale nevim,kde to probehne,ale urcite to chci,proto i tolik malo jsem ji pripravila.... ja doufam,ze po obradu se ti co nam pogratuluji postavi pomalu do spaliru a my tim pak nazaver projdeme...snad to vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to mě nenapadlo...asi tak by to šlo :-) na té svatbě,co jsem byla v pátek..tak špalírem procházel ženich s maminkou svědci a pak nevěsta s tatínkem ještě před obřadem...takže určitě stačí zavelet (svědek) a lidi se seřadí rádi i po obřadě...doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nejak si to predstavuju, reknu jedne osobe,ktera je tam zacne rovnat,stejne nebudou mit kdyz uz poprejou co delat,takez jim pomalu do trojice rozda tu ryzi,kazdy si pripravi jednu malickou-symbolikou a bude to-snad,pak povim,jestli to vyslo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak držím předem palce...páč o svatbu je asi moc nezvládnu držet ;-) abych pravdu řekla,nějak mi při těch současných problémech moc nepřipadá,že se za pár dní vdávám... snad ta nálada přijde alespoň v ten svatební den!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
eren neboj,to bude lepsi,me docela zacina pomahat sem chodit!!!poslu ti IP, posilala jsem ji rano saty,at vis,ze na tom nejsi sama tak nejak....snad to pujde preposlat
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem tu s vama..... ja mam taky pripravenou ryzi... jen ctyri pytlicky pro osm lidi...... ja ale budu vychazet z radnice, tak doufam, ze po me neco hodi :o)))) Uz se tesim na patek, jdu s kamosem na vino a na tanec..... takova minirozlucka a tak si mu pekne postezuju :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
saty.bude to urcit super,ja taky nic necekala....a nakonec jsem valila oci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) ono to zas odpoledne nefungovalo.... :-( ]-( na nás to budou házet před hotelem, kam se půjdeme všichni po obřadu fotit. popřejí nám a pak někdo zavelí, nažene je tam, rýži si vezmou hned ráno u nás a až mi tam přijdem, tak jí na nás hodí. teda.... to je aspoň moje představa :-p :-D :-N Pavlínko, ty máš taky nějaké trable?????? :-o a co mašličky? Musíš si jich pár natrénovat a uvidíš, jak to pak půjde ;-) neboooooooooooooooooooooj ;-) :-) erenko, byt pořád nic??? Zatím se nic nenaskytlo? satyyy - pořád na tebe myslím a je mi smutno i za tebe... musíš to zkusit překousnout a věřit tomu, že to dopadne dobře ;-) teď večer na mě leze nějaká nervozita... 17 dní.... :-o :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N unbelieveable.... :-p
Odpovědět
Holky, asi je to normální, že před svatbou máte pocity, že chcete utéct a nejraději se vdát tajně...já to měla kvůli některým lidem taky tak..den před svatbou jsem si pěkně pobrečela...naštěstí pak přijely kamarádky... 8-)
Odpovědět
Jinak jsem si přišla hlavně postěžovat, že beremese i koník jde poslední dobou pekelně mizerně, dnes přímo na h...o :-D Bobe, bobe, že Ty seš někde na dovolené? =-) ;-)
Odpovědět
Cauky kat - na dovce neni, ale ceka se na novy server :-) mel by byt snad tento tyden ;-)
Odpovědět
ziraf, dikes:)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jde to fakt na hoooo, protoze mam zrovna cas,sedim u toho cely den a neustale to zkousim aktualizovat a vztekam se tu kvuli tomu i kvuli tem maslickam,uz jich mam 25 a pro dnesek to balim 8-( :-)
Odpovědět
pavly - delas vyvazky? kolik jich bude?
Odpovědět
Profilova fotka
vyvazky uz mam,delam totez,ale na ozdobeni krabice na vysluzky,podobne jsou na oznameni a stejne i na jmenovkach ke stolu....jsem detailista,no :-(
Odpovědět
ahaaa :-) :-) :-) tak preju, at to odsejpa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dneska jsme to uz zabalila :-D
Odpovědět
no tak az se do toho priste pustis :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?