Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak jsem tu zase na chvili ,cekam na vizazistku,prijde se podivat jakou mam ted plet a pry mi snad i prinese neco na ty skvrny....ale me je desne zle,mam ukrutnou migrenu,mam zablokovany krk a od toho,nemuzu s nim hybat,kdyz je stabilizovany,tak je mi lip,pri pohybu desne trpim a je mi az na zvraceni 8-( co hanicka-jak jsi na tom??????
Odpovědět
Pavly, ty jo, chudinko:-( Měla jsme tady tenhle týden kaamrádky a jedna z nich měla taky migrénu, taky na to trpí, je to hrozný...říkala, že zvracecí migréna je nejhorší :-| tak přeju, ať je Ti co nejdříve lépe! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... zdravim vas po dovolene...nestiham docitat.... :-( tak aspon pisu, co je noveho u nas..... Zkouska ucesu probehla dobre... nakonec budu mit vlasy vycesane do hladkeho drdolu. Fotky nemam, chtela jsem aby to bylo prekvapeni pro milacka a kdybych to vyfotila, tak bych se neudrzela a ukazala mu to, takze fotky nemam... tak to bude prekvapeni i pro vas..... Jinak jsem potvrdila kvetinarstvi... tak uz je snad vsechno dulezite zarizene x-) Jinak me nasrala budouci tchyne..... ale to tady nebudu rozebirat... kdyby nebyla svatba uz za 12 dni, tak bych to zrusila a udelala uplne jinak. Co vy, jak se mate??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Satyyy, diky moc za fotecky, dneska vstavam celkem bzro, protoze jedu s mamkou do Phy pro nejakou robu na svatbu, takze jsem si je uz prohledla a na te posledni fotce jses fakt kocka ;-) :-) jinak se mam vselijak, hlavne po pracovni strance, ale o tom uz tady nechci a nebudu psat, ostatni nastesti klape...ja jdu na zkouskau ucesu zitra, tak pak, pokud budu fotit-jestli to bude aspon trochu ok, dodam nejake fotacky :-D jaky tam budu mit nejakou celenku, mam koupene dve, jeste nevim, pro kterou se rozhodnu(viz. album). Jinak zdravim i ostatni, dnes tu teda budu chybet, ale vy to tu urcite zvladnete i beze me,ze... :-D :-D :-D :-D V devet vyrazime...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky kat-dekuju,ze jsi na me myslela,bylo to vcera desny, ted je mi lip,ale to protoze byl krk celou noc ve vodorovne poloze,stale citim,jak je natekly,takze nevim,kdy odpadnu zase.... jinak jsem vam dala do alba vcera par fotecek se zapijeni,ty lidstejsi,ty horsi az nekdy vecer osobne,zatim jsou ulozene na notasu a ten ma milacek v praci..... saty-moc je mi lito,ze mas taky komplikace a taky mas chut to udelat znovu a jinak-ja to mela pred mesicem,ted jsem se uz stihla obrnet.... marti-uzij si prahu,nas to asi ceka s milackovo tatinkem,nemuzu kapnout na pekny oblek,ktery by mu sedel....
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly, ty tve bolesti hlavy moc dobre znam, sice nastesti nezvracim, ale i tak je to hrozny, uz od detstvi :-S jo a prave ted si lecim zabloklou krcni pater, beru na to leky a tento tyden jdu na rentgen...takze opet dalsi vec spolecna ;-) ale toto tady bych to radsi vynechala... :-( jo a fotecky jsou fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti-migreny mam taky od detstvi,to uz jsme tu s holkama nekdy resily-poprve jsem zvracela asi v 8 letech.... ale nejen,ze je zvraceni nejhorsi,pak taky stav,kdy se nedokazu postarat ani sama o sebe a plne si to uvedomuju....a pak brecim i bezmoci...to ale asi taky znas... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeje, holky to vam nezavidim.... ja ted resim to, ze zacinam smrkat, jsem takova jako prastena a boli me uzliny... asi budu muset zahajit nejakou lecbu...... videla bych to na cesnek...ten je pry strasne zdravy, tak se budu dopovat cesnekem a snad mi to pomuze.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!!!! moc lituji Pavlínku a Martinku za ty jejich migrény...občas taky mívám... :-( Satyyy taky bych nejraději udělala svatbu totálně jinak....především kvůli vlastní mámě... Včera jsme dostali totální poslední tečku od ní...musíme se asi do 10.8. vystěhovat...páč ten dům nakonec nějak prodává sama...takže nemáme ani 2 měsíce a hlavně te'd před svatbou ...a nemáme žádné peníze navíc na nájem (všude chtějí kauce)...no mazec! Dnes se dozvíme,jestli se tedy máme vystěhovat do 10.8. nebo do půlky září! A to jsme chtěli určitě po svatbě na svatební cestu... a ne se někam stěhovat!!! No držte prosím palce, a¨t to dobře dopadne...už se nemůžu dočkat,až od ní vypadnu! fakt pro dobrotu na žebrotu :-( Jinak v pátek byla svatba moc pěkná! POčasí jim vyšlo ...a měli obřad i raut na zahradě hotelu ...bohužel jsem zapomněla fo'ťák takž ejsem ani nefotila.. Pavlí tak to je paráda,že už máš rozlučku za sebou ...jdu okouknout fotky! Satyyy...to je škoda,že nemáš foto ;-) já teď přemýšlím,že si nechám taky udělat takový spíš bobek než ty prameny do drdolu ...ve středu jdu na barvu...tak to kadeřnici zkusím vysvětlit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pAVLY ....fotky z rozlučky jsou fakt supeer!!! Vypadá to,že jste se fakt perfektně bavily :-D mě to čeká v pátek...musím zajít do bárku a zamluvit míista...nakonec nás bude alespoň na začátek celkem dost ;-) HLavně doufám,že to včas vyřešíme s bydlením,abychom se nemuseli před svatbou dál stresovat...už tak je toho dost a dost... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Eren - ten drdol doporucuju.... clovek na nej nemusi mit extradlouhe vlasy a vypada to dobre.... budu mit ofinku do cele... i kdyz zatim zkracena neni, podle toho jak to bude vypadat s delsi ofinou do cela..... nahore trochu zvedly a dozadu drdol.... vypada to dobre a korunka nebo celenka... moc super, zvlast v tmavych vlasech. Dneska se jdu po nejake kouknout. A tchyne..... nejede v tom sama. U zenicha si o tom povida cele mesto. Jsem fakt dneska nastvana a premyslim, ze to zrusime a udelame jindy jen ve ctyrech..... dokonce jsem i psala na matriku do vedlejsiho mesta, jestli na nas termin nemaji volno, ale bohuzel je plno. Jsem fakt akorat nastvana misto abych se tesila. A tak jsem se rozhodla, ze to v praci reknu az pristi tyden ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a na rozlucku jdu v patek s kamaradem... jsem zvedava, co vymysli. A v nedeli prijede kamaradka, budeme prohlizet jeji fotky ze svatby..... a popijeme vinecko a budeme se mit. Ted jsem si vzpomnela, ze si musim koupit barvu na vlasy a o vikendu si obarvit vlasy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jÉÉ Satyy ...tak to máme ale trápení! ty příbuzní to snad dělají naschvál!!! Tak děkuji za tip...už po té mé zkoušce jsem objevila účes jen s hladkým drdolem a i fotku...takže to mám v plánu přednést kadeřnici ...a možná jí překecat,ať to zase vyzkouší ;-) Tak to je super...že budeš slavit taktéž v pátek... HOlky to počasí tady mi moc k lepší náladě nepřidává... Odpoledne se jdeme podívat na první dva byty...tak snad nebudou chtít moc a budou čísté a pěkné ...ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Eren - urcite to zkus...... sama potom uvidis, co je lepsi :o) Pocasi je na palici, u nas prave probehla prehanka... ale bude to urcite lepsi... od soboty snad uz bude hezky... aspon 14 dni, aby nam to vsem vyslo :o)) Přeju hodne stesti pri vybirani bytecku..... at se libi.....
Odpovědět
Profilova fotka
joo...a ahojky Amal...vítáme tě :-) přeji ti hodně štěstí a už žádné další takové hrozné životní příhody ...hodně síly!!! Vše zlé je pro něco dobré,jak se říká...na Křivoklátě budete mít krásnou svatbu :-) a jak se vede v rakovníku? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak co,je tu nektera???milacek jde dopijet svobodu,jsem zase doma sama :-(
Odpovědět
Holky, ty brdo, to je mi lito, ze mate takovy trapeni... Marti, rikej si, ze osobni zivot je lepsi a dulezitejsi nez pracovni...i kdyz nekdy se ten pracovni tak prolina, ze to ani jinak nejde, nez se netrapit, to znam :-| kazdopadne myslim, ze nam to klidne muzes rict, treba nejak poradime nebo aspon povzbudime;-) Pavly, ja nastesti migreny fakt neznam, hlava me boli jen, kdyz cely den nepiju a to je jen mirne, nic extra. Ale od ty kamaradky vim, ze to je strasny...drz se! Rikam si, jak to je divny, ze veda dokaze uz takove veci jako vymenit sitnici v oku a na migrenu nic nezna... :-| Satyyy, asi pisnu mail...kazdopadne Te chpau a je to des! Ale mel by to vyresit (a sezrat si) skoromanza, je to jeho rodina... 8-( Ja byla holky dnes v pujcovne satu (jsem vam zavidela ty svatby no:-D ) a mam zamluvene satky na brachovu svatbu (21.7.), je to jen sukne a k tomu korzetek, ale je to pekne, pujci mi k tomu i sal a bizu, tak se docela tesim:-) Jinak jsme v praci za pecovatelku v dennim centru a je to mazeec! Byla jsme tam od pul sedme do sesti :-p Ted jsem prijela domu (jeste z te pujcovny) a mam chut jit spat, to je docela blby manzelsky zivot co?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kati!
Odpovědět
Profilova fotka
chtela jsem ti jen vysvetlit jednu vec,asi jsi si toho nevsimla...ale-na tom prani to vpravo je muj podpis v praci,jak jsem tak litala a vlitla i na tu postu,tak jsem tam vrazila tu parafu a bylo-pak mi to doslo a snazila jsem se to smailikem vysvetlit-ale nevim,jestli to bylo srozumitelne....takze se omlouvam, alespon je videt,ze jsem byla v poslednim cervnovem dnu uplne mimo sebe :-D
Odpovědět
Pavly, ted na to koukam :-D :-D :-D
Odpovědět
A jinak moc dekuju!! Holky vsem dekuju!! Manza se strasne divi, ze mi chodi furt posta (do nove schranky, jemu jeste nic nechodi):-D Dekuju!
Odpovědět
Profilova fotka
kat :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jsem tu na skok, celý den mi padá net, se*e se mi to čím dál víc, musíme reklamovat ten mobil... :-S Erenko, moc mi to mrzí, co se děje, stejně tak u Marti a Satyyy... no comment.... ]-( :-( satyyy - souhlasím s Káťou, měl by to vyřešit Petr.... je to jeho rodina tak ať jim to řádně vysvětlí, když to nepochopili.... Pavlínko, už je ti líp??? Ty fotky jsou super!!!! :-) ;-) zítra snad budu mít trochu času, tak přidám zas nějaké blbůstky, co přibyly... Kačenko, ahojky :-) ;-) Je to super, že sem zas nakukuješ ;-) stýskalo se nám ;-) no a jak to vůbec u bráchy vypadá? se svatbou, se snoubenkou... a tak... kde mají svatbu??? holky, je to mazec.... mě to tak děsně utíká, že fakt už věřím tomu, že se ani nenaděju a já tu budu stát ve svatebních šatech.... :-N =-) :-. :-) Vráťovi se to odpočítává i v mobilu :-D :-) ve svatebním listě máme zamluveno už 21 darů ze 34, co měli na výběr.... :-N tý jo.... asi se fakt vdám :-D :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak jsem si vzala notase do pelisku a koukam ,ze tu asi stejne budu sama...kati uz je pryc a lucince to pada :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja nemam vubec na nic naladu..... chce se mi jen plakat.... :o(( a to mam v praci tolik prace a vubec se na to nedokazu soustredit .o((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda nevesty! :-) Tak jsme vcera moc uspesne s mamkou nebyly, nekoupila si nakonec zatim nic:-(, ale ja MAM SATY na promoci, byla to hrozna nahoda, uz jsme jely zpatky smer HK a najednou vidime maly obchudek se spolecenskymi saty a kostymky, takze mam champagne saty, trosku pod kolena, satenove...myslim, ze budou bezva...ale problem je v botach, musim jeste nejake sehnat v tehle barve...ale to snad zvladnu, nejake paskove nebo tak neco ;-) Ted u pul jedne mam tu zkousku ucesu, tak mi drzte pesti :-D snad budou i fotky....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) nic nez,ěněno, net padá a padá.... ]-( satyyy - nekaz si náladu... ;-) chápu, že to musí být pro tebe hrozný, ale miláček to určitě vyřeší a budete mít svatbu přesně takovou, jakou mít chcete ;-) ;-) ;-) teď si to máš maximálně užívat ;-) :-) a ne se trápit.... věřím tomu, že vše dobře dopadne ;-) kdyžtak najmi ochranku na nevítané hosty ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nezměněno... ;-) píšu jak tatar.... ]-( Marti, gratuluji k šatičkám!!!! To je super, že jste našly ty pravé a přeju hodně štěstí, ať i mamka najde šatičky a je spokojená ;-) moje mamka má kostým a před měsícem se zamilovala do jedněch šatiček, tak si je koupila a převlékne se do nich večer. Jsem s emusela smát - že bude měnit oblečení a nevěsta bude pořád v těch jedněch :-D :-D :-D Pavlínko, jakpak si užíváš prázdniny??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,prave mi prinesli parfemek!!!! huraaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak - marti-to mam taky tak-kdyz nechci,maji vsude vsechno,kdyz neco chci-nikde nic!!! jinak luci-ted prave jsem vyhlizela postacku :-D u toho jsem se najedla a jdu strihat stuhy na auta x-) :-D konecne nejaka uzitecna prace!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?