Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kacenko a nechtela bys me tou chuti hubnout a neco se sebou delat nakazit??? ;-) bych to potrebovala jak sul... :-| erenko, musis napsat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! se tesim na tve dojmy!!!! ;-) Marti, JJ, your song, diky ;-) sem si nemohla vzpomenout ani za nic :-D :-p ja taky tancovala ;-) ale milacek teda nastesti rad tancuje taky, i kdyz tenkrat se mnou nechodil na terninky, ale tanecni ma za sebou, plesat chodime.... uplne nahodou jsme si pustili soundtrack z mouline rouge a me se to moc zalibilo...¨ jo a byli jsme dopresnit jak bude vypadat dort!!! A nakonec budeme mit i ty figurky.... a ja nejdriv byla proti nim :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Luciii a tu Your song budete mit jen instrumentalni, nebo primo tu z toho soundtracku nebo od Eltona Johna original?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Přidávám se k nevěstám 27.7.2007. Bude se vdávat na hradě Křivoklát, kde to máte vy???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Amal :-D tak jsi nas konecne nasla, co? Vitej mezi nas, ja mam svatbicku na radnici v Hradci Kralove :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marťo-a už máš vše zařízené? Já třeba ještě nemám vůbec zařízený dort :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My uz mame snad uplne vse krome udelaneho videa, ktere chceme promitat, ale to snad zvladneme ted behem vikendu, pak jeste nemam uplne vyresenou bizuterii na krk a nausnicky, ale jinak podstatne veci snad vse... Treba prave ten dort nam dal dost zabrat, chteli jsme podle obrazku...ale nakonec se zadarilo 8-) Jak to, ze namas albicko? tady je plno zvedavek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Martinko. Albíčko si dnes udělám. Ten dort bude asi fuška. Vůbec to teď mám takové lážo plážo. Musím ještě dořešit hudbu, výzdobu na auta, musím domyslet zasedací pořádek a vyrobit jmenovky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jsem ted v jednom kole,takze nectu,jen hlasim - byla jsem v praze a mam konecne doma oba snubacky!!!! uz se muzeme brat,jsou suprovy!!!!!!!!!!!! - dneska zapijime svobodu-ja teda spis rikam,ze se loucim s divcim prijmenim a opijet se budu protot,abych pak byla vyrovnana,az budou volat z nemocnice ci od hasicu..... - strasne moc myslim na sedmicky-zvlast na nasi Hanicku-uz od vcerejska,nevim jak u vas,ale u nas si to vymodlili,je docela pekne, polojasno,jen silny vitr a obcas chladnejsi-ale neprsi a neni pod mrakem....takze Hani - hodne stestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;-) - jo a v 1jedu domlouvat hostinu,drzte palce,mam docela strach,jak se budou chovat,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky! Dnes mame to vyroci zasnoubeni, tak za chvili jdeme na obidek :-) Amalko, tak to jsem na to albicko moc moc zvedava, vecer urcite nakouknu a ostatni holky tady taky! Ted prave se hrabu v mych fotkach z detstvi a docela se u toho bavim, ale musim vybrat nejake na to video+k tomu nejakou hudbu do pozadi :-D :-D takze celkem prace... Pavlinko, tak si tu zapijecku dneska uzij a pak poreferujes ;-) a ta domluva hostiny dopadne urcite skvele, neboj!
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly: to je super-že máte snubáčky, my je máme už nějakou dobu, ale skoro každý den si je zkouším ;-) Martinko: obídek si užijte, my už měli polívčičku ;-) to jste zasnoubení docela dlouho, viď, to znamená, že se na to už dlooouho těšíš :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak sedmičky už to mají nejspíš za sebou co? Haničce přeju moc štěstí, doufám, že sem bude moci c nejdříve zaskočit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) Hanička vás všechny pozdravuje, včera jsem jí psala, tak odepisovala, že si o zatím ani moc neuvědomuje... no a dnes už je z ní mladá paní... jééééééééééééé x-) U nás taky mají hezky a celý den tu troubí auta, až mě z toho mrazí a abych byla upřímná, normálně jim to závidím :-N :-D :-D :-D já už chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D :-D :-D Ahojky amal, hned ti jdu skouknout fotečky ;-) my už taky vlastně vše máme, dnes jsme ještě dokoupila stuhy na auta a punčochy a různý blbiny.... takže já už se klidně zítra můžu vdávat ;-) :-) Pavlínko, krásně si večer užij a neměj černé myšlenky, určitě se ti ženich vrátí v pořádku ;-) neboooooj ;-) :-) Kačenko, ahojky :-) pořád myslím na to, jak jsem tobě odpočítávala tři týdny.... no.... už to mám i já.... 20............ uááááááááááááááááááááá :-D :-D :-D ale je to super pocit :-) Marti, fotky musím taky konečně vybrat.... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Amal, tak jsem koukla do tveho albicka a smekam...fakt te moc obdivuju, jak jsi si svoji lasku vybojovala, ja takovou zkusenost bohudik nemam, moc ti preju, aby jsi byla stale stastna jako ted! :-) opravdu, a pridej nejake fotecky, ju... Jinak jsme zasnoubeni dnes prave rok, takze jak se rika do roka a do dne, to v nasem pripade nebude, jeste holt musime ty 3tydny pockat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Marti, zapomnela jsem - budeme mit primo ten soundtrack. original se nam nelibi.... amal, mas muj obdiv.................... vubec nevim, jestli bych do takovyho vztahu sla... i kdyz - laska je vsemocna, takze pro ne.... preju hodne stesticka a at se mate spolu moc moc fajn ;-) jinak ted uz je to doma OK? se svatbou uz problem nebyl|??? tedy, jestli se muzu zeptat ;-) holky, ja jsem zasnoubena od 10. zari 2005, my to mame skoro dva roky :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, mne se zase vic libi ten original..... ;-) Uz mi uplne drnci v hlave z tech fotek, fakt blazinec, do toho jeste vybirame hudbu do pozadi, takze mazec...pochybuju, ze to dneska zmakneme, takze snad zitra, ptotoze v pondeli to mame donest tomu chlapovi na zpracovani....
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko: přepisovala jsem teď ještě v albu textík, tak můžeš juknout. Fotečky přidám :-D Lucikku: děkuju za přání ;-) Se svatbou nakonec problém nebyl, naši po roce vše pochopili a naopak nám moc pomohli. Já bych na svatbě chtěla písničku: Somewhere over the rainbow od Israele Kamakawiho.
Odpovědět
Profilova fotka
Amal, teda uz te asi poprosim, at nic dalsiho do albicka nepises, nebo se tady fakt rozbrecim, je to masakr, asi fakt patrite k sobe :-) tu pisnicku neznam, ale najdu si ji a poslechnu, tak hlavne si moc uzivej priprav, kdyz je mas o dost kratsi nez my, jak vidis Lucinku, ta uz v tom "jede" 2roky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martinko: teď jsem s evrátila-buřtíky byly nam. Jsem ráda, že se ti líbí, co jsem napsala. Teď půjdu spát, ale zítra si zase písneme. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak se hlasim v celkem podivnem stavu, vcera jsem se loucila s divcim jmenem a kupodivu se to nejak vyborne povedlo,holky udelaly super atmosferu a fotecky a video to poradne dokumentuji....az to postahuju a potkame se tu,tak vam to pochopitelne ukazu-nechci to sem davat na dlouho,vsak vite,..... desne me boli hlava a hlavne mam namozene vsechny svaly na krku,jak jsme to roztacely-no fakt to byla bomba.....joooo a hlavne,milacek se mi rano ozval, sice zatim nevim vic,jak to tam vypada,co rozbili a tak,ale mluvila jsem s nim,takze je v poradku a¨neni hospitalizovany-takze nam se vcerejsi den moc pövedl a snad i vsem nevestam......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesty :-D Pavly:Tak to jsem moc rada, ze ti to takhle vyslo...tesime se na fotky ;-) Ja ted vyrabim oznamko k promoci, nejdriv jsem ho vubec nechtela delat, ale nakonec neco vytvorim, snad se to aspon trochu povede...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky marti,moc se mi libi vase oznamko na svatbu-je to podle myho gusta,takze se ti urcite povede i toto¨.Ja to taky puvodne nechtela,ale nakonec jsem to taky do druheho dne delala-a moc jsem si musela prosazovat slovo magistra-pac mi furt v tiskarne rikali,ze tam mam mit magistr-a ja zase na to,ze cestina ma vice rodu a je nejsem chlap....ted uz to ma skoro kazdej...konecne!! co ty budes doktor nebo doktorka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlinko, na to oznamko pisu doktorka mediciny, presne jak pises, cestina ma vice rodu :-) ja jsem to nechtela delat, protoze v me rodine to prakticky neni komu dat,je nas malo a vsichni jsou informovani, ale asi to poslu rozvetvene rodine Jirky...jeho babickam a dedeckum a strejckum, kteri me znaji...a taky to asi spis ti starsi lide oceni..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D Pavlínko tak to jsi brzo vzhůru,my dělali zapíječku minulý týden a vstávali jsme až po 16 hodině x-) mně bylo fine,ale druhé polovičce nebylo moc dobře a musel jít ještě hrát na zábavu :-) no už se to pěkně krátí,teď budeme nějaký den zkoušet svatební koláčky,tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, za chvíli už mladé paní:-) marti, Tvé oznamko je fakt moc pěkné! Já se sice přiznám, že se mi moc nelíbí tituly an oznamku, ale to je samozřejmě věc názoru. Jsou fakt originální a moc pěkné! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat-jak uz jsem tady psala, ty tituly jsme tam psali hlavne kvuli memu tatovi a byl rad, tak jsem stastna.... Jinak treba skorosvara, ktery ty oznamka vyrabel, byl jednoznacne pro tituly...tak jsme to nakonec nechali i na nem. Nekdo se nas na to ptal, proc to tam mame, nekdo to bral jako samozrejmost, fakt individualni pohled na vec...taky jsme si myslela, ze nebudu delat ty ozn.promocni, takze to svym zpusobem splni a tuto funkci(jako ze uz mam za sebou skolu)...no je to zkratka, tak jak to je...ale jinak jsem rada, ze se vam aspon trosku libi, diky ;-)
Odpovědět
Marti, však jasné, to je věc pohledu a je jasné, že rodiče, především pak babičky budou šťastné, když tam tituly budou:-) My jsme Mgr. a Ing., ale nějak jsme se shodli an tom, že tituly jsou věc pracovní, svatba věc osobní, tak proto jsme se tak rozhodli. Ale je to každého věc a ani jedna varianta není špatná:-) Tvé oznamko je fakt moc pěkné!
Odpovědět
Profilova fotka
Diky moc, mam stejny nazor ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky pripojuju,jak jsem psala,moc se mi libi a ackoliv ja nechci a nepouzivam nikde jinde svuj titul,nez v praci,da se to pochopit.....a na vzhledu to nekazi nic,jen me to taky vzdy prijde divne,pac se bere on a ona a ne mgr a ing...ale chapu,ze babicky jsou spokojene....ikdyz kupodivu u nas to nikoho ani nenapadlo, znaji muj nazor uz dlouho a asi to ani necekali... prave se dozvidam,ze to kluci vcera meli super,ale pochopitelne si neodpustili debilni napady,pac se jinak nebavi,tak jsem fatk zvedava,jak to vse bude milacek vypravet
Odpovědět
Pavly :-D tak to pak musíš napsat, co se dělo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no sem urcite ne!!!! 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?