Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly, zapomnětlivko, co zásnubáček nooo??? ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti-na ten posvatebni se moc tesim!!!!!!!!! a jinak ja ma zatim vse jen od avonu a oriflame-myslim parfemy-no penizky mo nebyly...takze proto ted ta zmena
Odpovědět
Profilova fotka
joo, drogerie... však jsem psala, jak ráda tam chodím... a tam to lítá... :-S ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se taky moc moc tesim na srazik, snad se vsechny shodneme na jednom terminu, ktery bude vyhovovat....
Odpovědět
Profilova fotka
je luci no vidis!!!!!!!! =-) :-D holky,jeste to u me lita v papirnictvi!!! ja jsem na ty blbosticky,nemam to proc mit,ale alespon si vse prohlizim
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam já utrácím za balíécí papíry, amšle,s tužky, kdejaký hvězdičky, perličky a pak se vyžívám v balení dárků... no sama koukám, na kolika věcech celkem slušně ulítávám :-N a pak se divím, kam se mi ty penízky kutálejí... :-S ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na chvili se odmlcim, jdu do vany, i kdyz mozna bych tomu nerikala ani vana :-D :-D taky proto ta rekonstrukce..... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se nám tam netop ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To prave ani nejde, kdyby jste to videly, je to takova "dvoupodlazni kad na kapry" ,fakt hruza...ale uz jsem si za tech 6 roku celkem zvykla 8-)
Odpovědět
Ahoj holky moje!!!! Lucinko |-| stydím se, stydím!! Manžílek mi odjel na "dovču", jeli s kamarádama sjíždět vodu a já tu jakožto svou dovču měla kamarádky a tak jsem si to užívala do sytosti... Dnes odjely...tak mi je smutno ;-( Jsem tu sama, v tom obludném, velkém domě:-( Kolem soused rozkopal svůj pozemek (začíná stavět), takže bahno, rámus, prostě hrůza... Ale hlavně máme doma škvory!!! A já nesnáším všechnu tuhle havěť :-S Mám tu biolit sprej, biolit do zásuvky a dnes jsem je už neviděla...uf, doufám, že jsou pryč... Musím vás trochu dočíst, koukám, že se rozjela diskuze ohledně posvatebního mejdanu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky !! :-D užíváte si volníčka coooo :-) no já jsem opět v práci..dnes na celý den a zítra na chviličku!!! Přidávám se taktéž a souhlasím na 100% s posvatebním srazem, pokud tedy budu zvaná...když vás tak dlouho neznám a vy už jste se jednou viděly že ;-) byla bych moc ráda,kdybych vás všechny poznala i osobně!!! K těm závislostem na nákupech všeho možného...tak já byla vždy na kabelky a kalhotky :-D ale poslední rok (jako asi u každé z vás) jsem to z fin.důvodů musela dost omezit... boty a kalhoty a podprdy strašně nerada kupuji...jsem nějaká asi atypická a nic mi nesedí! Zrovna včera jsem vyzkoušela 8 párů bot a žádné jsem si neodnesla...hrůza se mnou...leda tak tenisky a žabky na tisíc způsobů a jak chci něco jiného tak to nepadne... ;-) Taky jsem na stříbro a mám vlastně vždy jen naušničky (těch mám vlastně taky dost párů,to mi kupuje stále miláček) a pak jeden prstýnek teď tedy ten zásnubní a náramek na ruce už od 18 narozenin od maminky ...bez kterého nevylezu z baráku! nevím jak to udělat o svatbu vlastně...vůbec se k těm šatům nehodí...si ho snad schovám pod sukni nebo co :-D Martí ty jsi se s holkama ještě taky neviděla? Pavly 212 parfém znám taky ..ale nikdy jsem ho neměla...ale kamarádka je blázen do parfémů a za nic jiného neutrácí takže tam jsem vždy jak v ráji...ale já milovala vždy dolceandgabana ale ten starší červeno-zlatý ...potom taky bruno banani růžový (ten asi koupím na svatbu) a taky Esté Lauder Pleasure!!! to jsem prostě já ...a představte si ...že mi jednou dal strejda tento pleasure k narozkám...a já ho po měsící upustila v koupelně na dlažbu a on se totálně celý rozstřísknul!!! :-( normálně jsem brečela!!! dodnes mi voní košťátko a lopatka ... a hadříky kterými jsem to vytřela! jsem si pak říkala,že jsem to měla vytřít oblečením a voněla bych dodnes :-D ale bylo to pro mě faaakt utrpení!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nooo tedy ženský!!! kde jste všechny ...někde na výlet že? ....tak to jsem si myslela,jak s vámi dnes pokecám,když je tu klid...a ono nic...tak krásný zbytek volna!!! a v pondělí paaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevesty! Eren!!Jsi tu? Ja byla vcera za moji kamaradkou (svedkyni)v Praze na navsteve v jejich novem bytecku... Ale dneska je hnusne,co?No snad to zitra bude lepsi, jak hlasi predpoved, a tem tisicum nevest na 7.7. to vyjde....my mame zitra vlastne s pritelem taky vyznamny den :-) presne pred rokem me pozadal o ruku ;-) takze svatba skoro do roka a do dne...jeste +20 :-D :-D Jo a jinak jsem se s holkama taky nevidela , pridala jsem se k nim na chat asi v dubnu, pak sem mela mesi odmlku kvuli statnici a od kvetna jsem tady vic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-D Martinko to je pech, dnes jsem tě asi zase propásla...ale jsem tu dnes jen na chvíli v práci... Pak musím letět shlídnout tu svatbičku kolegyně...bohužel jim počasí nevyšlo..takže to nemají celé venku ale v hotelu ...no nic...snad my budeme mít větší štěstí na počasí!!! A gratuluji k výročí zasnoubení ...hezky si to oslavte ;-) To já ani nestihnu...mě požádal přítel o ruku 22.11.2006 8-) Tak krásný víkend a hodně sluníčka! už zítra se na nás snad začne zase usmívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooooooooooooooooj :-) ty fakt zas dnes pracujes?????? teda.... jdi domu ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste neco - ve stredu jsem k výrocí dostala parfem :-D jsme to asi tou diskuzi tady privolaly :-D :-D :-D dpstala jsem svuj vysnena a milacek pry vubec netusil, ze po nem touzim :-D :-D :-D on me proste zna a ani o tom nevi :-D dostala jsem Lancome Miracle x-) x-) x-) x-) x-) tak~e na svatbu menim - nebude Naomi, ale Lancome ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci a Eren! Luciku, parfemek zavidim ;-) mi mame 7.vyroci 13.cervence, zaroven na moje narozky, tak jsem taky zvedava :-) chtela bych totiz taky nejakou vunicku, ze bych mela neco noveho na svatbicku, ze... No a ted me napada, 7.vyroci, 7.7.taky vlastne vyroci, 27.7.2007, tolik stesti najednou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky, za 21 ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Po vikendu bude na zacatku uz jen jednicka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, to mi ani nepripominej... me se zas dnes zdalo o svatbe.... ze nemeli pripravenou pisnicku na nas prvni tanec... a pak neco se satama... co budu delat, az to bude zacinat na jednicku, nechci ani radsi domyslet.... :-D :-p holky, taky se vam zda o svatbe nebo jen ja cvokarim??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jak uz jsem psala, mela jsem teda zatim jen jeden sen, ale taky se mi o ni zdalo :-D :-D Jo a mame od vcera domluveneho dj! Luci a co mate jako prvni pisnicku na tanec??asi uz jsi to tady psala, ze
Odpovědět
Profilova fotka
mame z Mouline Rouge a ted nevim, jak se jmenuje :-N je tam you a jeste jedno slovicko... :-x a tancuje se na to waltz ;-) Dj? Tak to je super! Gratuluju! a na kolik vás vyjde (ja jen abych mela porovnani oproti kapele ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Bude za 3500,-bude mit s sebou cekou aparaturu, kufr cedecek i mikrofony na pripadne karaoke :-)casove neohraniceno, proste do konce svatby Takze bude taky pomala pisnicka, no mne vcera svedkyne rikala, ze bychom meli mit valcik, ale jelikoz muj milacek prakticky netancuje, tak si myslim, ze plouzacek pro nej bude az az...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lucíku :-) no jů to víš, někdo to tu musí zachránit...když jsou všichni na svatbě :-D já už za chviličku taky pádím do města pro přítele a pak juknout na obřad! Včera mi to dalo zabrat...připravit těm novomanželatům svatební dar...koupila jsem jim svatební knihu hostů...nádhernou takovou zlato-měděnou a asi 75 listů téměř A4 ...a ještě jsem do hřbetu musela navázat mašličku ...a na první stranu napsat co to vlastně je...no dalo mi to práci na hodinu a těch nervíků ! jsem to prostě nesměla zkazit... ;-) ale povedlo se...až je mi líto,že není pro nás ale pro ně :-( ale nám snad kamarádka taky jednu pořídí jako svatební dar...a ještě jsem ráno letěla do Teska pro nějakou pěknou tužku...původně jsem chěla zlatě píšící...ale ta vypadá ošklivě a hned se to vypíše...tak jsem sehnala kuličkové pero i s náhradní náplní a je oranžovo-zlato-růžové...jako jejich svatba 8-) My jsme Marti taky nejdřív uvažovali o Dj ...ale nakonec nám bratranec zamluvil kapelu ...nás vyjde na 5000 ,- .. Jéé Lucí to ti závidím,že jsi dostala parfémek! A Marti tipuji,že miláček tě nezklame a k výročí a narozkám dostaneš taktéž ;-) musíš nenápadně naznačit :-D já nic nemám ...ani narozky ani žádné výročí...takže mi si ty parfému budeme muset koupit spíš z nutnosti...nemám teď žádný pořádný....a na svatbu to prostě chce kvalitní a milovaný parfémek žeeee :-) tak už se s vámi opravdu loučím! jsem se tu stihla i v klidu nalíčit a nalakovat nehtíky! :-) ještě pak přezout do elegantních botiček v kterých už snad ani neumím chodit...a hurá na obřad...tipuji,že mě to děsivě znervózní na naší svatbu a to nás čeká 20.7. ještě jeden obřad"!!! Mouline Rouge je krásný!!! my musíme taky už něco vybrat ...a jako první tanec bude určitě jen ploužák žádné tance neovládáme :-) paaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko, je to Your Song, ze? A Erenka uz asi prchla z prace...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neee, je tadyyyyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
Eren, ja uz to naznacila, dala jsem mu dokonce nejaky slevovy kuponek do jedne parfumerie, ktery byl v jednom casopise, takze si myslim, ze to mam jasny... :-D :-D tak papa a pak napis dojmy ze svatbicky, jak to na tebe pusobilo a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych i nejake dalsi tance ovladala, moc rada bych tancovala, chodila jsem totiz jeden cas i tzv.zavodne, ale zlaticko je zaseklej a proste tancovat nechce, ale za ty roky, co jsme spolu, udelal i tak pokrok, ale proste jen ty plouzaky nooo, ale ja si to vynahradim na svatbe s brachou, to byl muj tanecni partner tenkrat...jo a jeste s mym bratrancem...
Odpovědět
Ahoj holky, úplně cítím ten váš stísněný mrazící pocit, že už je to tak blízko!! Je to nádhera ta svatba, i to předtím včetně nervíků, budeme na to jednou vzpomínat x-) Lucinko, gratuluji k parfémku;-) Já mám narozky v srpnu (čtvrtstoletí);-) a dostanu od manžílka méně romatický dárek - spinningové kolo x-) si ho moc přeju, tak už se těším! 8-) Musím holky trošku zhubnout, jsem teď na svém vrcholu :-o :-D a to teda nene, pěkně musím něco dělat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?