Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Erenko, myslim, ze jsem takovej mix mych rodicu, zadnou poradnou fotku s tatou nemam, tak proto ji tam nemam, oci mam ale spis po mamce a pusu, nos, tvar obliceje po tatkovi :-D z kazdyho neco ;-) Ja musim jeste asi koupit pytlicky na ryzi...takove ty silonove ci co, prusvitne,...
Odpovědět
Profilova fotka
eren, ty myslím mám - v albu ;-) já jich objednávala pět. nebo to bylo z jinýho servru??? Tý jo, už ani nevím... možná to byla Kala, nevím... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AMAL!!! Tady jsme!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak jsem tu!!! takze kartu jsem u nas nesehnala,maji jen ty male-tak jsem to zamitla a zkusime zitra tu prahu no to se taky komplikujem, musim tam jet asi sama-ale nejezdi busy -ach jo,musim to jeste vyresit.... -pak mi nevadi,ze jsem blond,zkousela jsem byt bruneta-nejde to-stale mi to vrhalo stiny do zrzave - ne desny-a i lidi mi vic chvali meliry...ale je pravda,ze vy ve vsem vyniknete-rozsvitite se-zvlast v bile a sampan a celenky jsou na brunetach uchvatne-na nas jen normalni....takze proto me to mrzi-jinak je mi to fuk a kdyz spatne zaparkuju,tak si alespon nahlas povim-no co-blondyna- a jdu od auta pryc s hlavou vztycenou.... - amal-vitame te!!!! tema tu uz je ale hodne dlouho,vid luci :-D a jinak jsem nakoupila co se dalo-jeste ze jsem to mohla objet,bych to vsechno neutahla-takze zase na chvili klid....ted premyslim,na co se vrhu? asi pripravim mamce hry pro deti do chorvatska...
Odpovědět
Profilova fotka
pavly, celkem jsem se teď u tvého příspěvku nasmála :-D ;-) myslím to s tou blondýnou ;-) navíc si celkem živě umím představit tón, s jakým bys to říkala, a směju se o to víc!!!! :-D ;-) pavly, amal - dlooooooooooooooooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuhoooooooooooooooooo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy - D*Ě*K*U*J*I* ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Jsi zlatíčko, MTR ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci-a ja si to rikam nahlas!!! v aute,ale nekdy i kdyz ridim tak na lidi rvu-co chces od blondyny...enbo naopak i ja to jezdim rychleji-myslim kruhak na ceste do prace,mam to uz nacvicene,jen jsem zvedava,dky mi to nevyjde x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a saty-pripojuju se k luci-taktez mooooooc dekuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem jela po cestě z Kadaně do Klášterce ;-) :-) a sem si říkala, tudy asi jezdí Pavlínka x-) :-D ;-) nevíš, kam se nám poděla Kačenka???? =-) :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
nevim,kde je :-( a jestli si jela po tzv.stredni ceste,tak tam byl kruhak-u zony...a tudy jezdim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my jeli kolem všemožných marketů, kolem kulturáku a pak takovou dost asi hlavní silnicí na kláštěrec...
Odpovědět
Profilova fotka
a pri vyjezdu jste jeli do kopce a pak z mesta jakoby z kopce?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavly-a jaky je ten tvuj vysneny parfemek?teda jestli to neni tajne ;-) AMAAAAAAAAAL!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly, JJ, přesně tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim,ejstli to znate 212 , me desne vonel pansky na jednom klukovi....tak jsem si zjistila jmeno a moc jsem ho chtela pro milacka-...a pak mi zacal vonet i pro zensky
Odpovědět
Profilova fotka
212 Carolina Herrera, ze? Moc krasna vune ;-) dobra volba..........
Odpovědět
Profilova fotka
A hlavne neni tak uplne proflaknuta...takze budes i celkem originalne vunickovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee,ty ji znas???? a znas neco podobneho? ja se v tom moc nevyznam,vzdy chodim ocuchavat jen tuto a moc se mi libi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak to si asi musím začí rozšiřovat své obzory :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, znam ji, vonela jsem k ni, kdyz jsem si vybirala nejakou pro sebe, tenkrat to nevyhrala, ale byla v uzsim vyberu :-) musim si ji ted znovu pripomenout, az zase pujdu ocuchavat, my jsme na tom s moji skorotchynkou tak trochu zavisle, vis :-D :-D Ted budu mit 13.eho narozky, tak si na nejakou brousim zuby a mam inspiraci pro milacka, ale rozhodnuta jeste nejsem....
Odpovědět
Profilova fotka
marti-jo to jo,to se mi taky libi, moc lidi ji nezna,vetsina jen krouti hlavou-jsem prekvapena,ze ty o ni vis :-) luci-ja taky vic nevim..jen neco malo, kdyby mi ten kluk tenkrat tak nevonel...mel ji i v koupelne a ja jsem ji tam vzdy ocuchavala,kdyz jsem sla na toaletu-to byla prdel,jednou me nachytal,pak mi ji pujcoval rovnou-jsem blazen,vim to!!! netreba mi to rikat,ale proste jsem na ty vube vysazena.....nevadi mi chodit kolem sperku, nemusim mi namalovane nehtiky,.......ale parfumerky miluju
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo, tak to ja taky, perfumerky-jednoznacna volba!na sperky nejsem teda vubec |-|
Odpovědět
Profilova fotka
marti-my mame fakt moc spolecneho jsem to tu uz jednou psala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já to chápu, já jsem zas ulítlá na boty, prádlo a kabelky... a oblečení vůbec, ale to už ani nezmiňuju... :-D parfémky taky ráda, ale na těch teda neujíždím... to spíš neodolám těm botičkám... letos jsem trhla rekord... od začátku jara mám nových... moment, jdu to spočítat ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zlaty budeme mit vlastne jen prstynky a to jeste bile zlato, to treba moje kamoska, ta je na prstynky a retizky uplne ujeta a vse MUSI byt zlate a cim vetsi, tim lepe....ja volim v tomhle stridmost, mam jen stribro a i tak zadna sbirka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ááá - spočítáno - od jara doteď (do minulého úterý, kdy přibyly dva páry), je jich celkem 9... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, BOTY, tak to je uchylka moji skorotchynky :-D :-D ale fakt hrozna, uz je nema snad ani kam davat a porad pry nema zadny botky Pavly-ja vim ;-) snad se nekdy sejdeme nazivo, ten posvatebni srazik by byl skvelej
Odpovědět
Profilova fotka
holky, srazík bude, když se vám bude chtít jet ke mě, tak já s tím už počítám ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis luci-a ja boty vubec neresim,nastesti,protoze mam s moji nohou jen trama ,kdyz uz je vubec potrebuju....kazda jsme ulitla na neco jineho,no marti-ja dostal prvni zlaty k promoci,chtela jsem stribrny,ale mamka si trvala na svem,taktze jsem tenkrat pul roku schnanela lespon z bileho zlata-tenkrat toho jeste moc nebylo-no byl to boj...pak jsem dostala k promoci drobny zlaty retizek a to je vse...ted bude snubacek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja teda jeste dost kupuju v drogerce, kosmetika...ale to je i diky te pritelkyni meho brachy, jak je kosmeticka, tak ma porad nejake novinkya nosi mi vzorecky a tak...ale toho mam teda taky dost
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?