Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eren-no presne tak,taky jsme meli moznost do vetsich mest v okoli-ale to se mi nechce uz proto,ze jsme vsechno holky,tak abychom se domu dostaly co nejsnaz-mame to takhle kazda domu par kroku a muzeme se v pripade nouze doprovazet navzajem :-D a s naladou uvidim,jak jsem psala,ja jsem moc delat neco nechtela, navic pit nemuzu,takze uvidim-bavit se umim dobre i na cole-a mnozi si mysli,kolik lahvi jsem nesporadala,takze jen jak to vsem sedne-to se naplanovat neda.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly-ted jsem zrovna jednu reklamovali a misto te stare karty jsme si vybrali 2GB!za 990Kc, proste vse tak kolem tisicovky, ale kup si podle me aspon 1GB, 526Kb si myslim, ze je malo, treba hlavne pokud budes tocit i naky videa a tak, takze radsi vic.. A s parfemy pres net mam dobre zkusenosti, vzdy to prislo velmi brzo, zkus treba www.parfums.cz nebo www.parfemy.cz je to fakt bez problemu, taky jsem si objednavala treba testery(normalni baleni, ale takove jine krabicce), pokud jsem to treba nemela jako darek a to vyjde vubec levneji... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak pak honem honem musíš poreferovat, jaký jsou :-) jiank je to blbá situace.... :-S ale neboj, proč bys to nezvládla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-no nevim tak nejak co rict, je to proste blby, kor kdyz predtim jsme spolu probiraly takove "blbosti", tak pak ta nalada trochu zatuhne,noo.... Tak ja asi poletim pro ty celenecky, jsem strasne zvedava, pak hned napisu, urco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí - karta podle velikosti, ale myslím, že za 500,- už jí v poho seženeš..., ale ty parfémy - zkušenost nemám, já si to musím vše očuchat a ještě "za tepla" koupit, takže tohle pro mě není... navíc já moc ráda nakupuju drogérii... ;-) erenko - a co bys mi doporučila v praze???
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly-ja vzdycky vse, co chci, ocucham v parfumerii u nas, ale objednam vetsinou pre net, je to sice takova mensi vycuranost, ale usetri se penizky ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mati-taky takove situace namam rada a pripadam si jako negramot :-( diky za parfemy.ja mam prave vybrany,ocuchany a vim presne,co chci...dostanu ho jako darek od lidi z prace...ale prave jsem si ho zitra chtela koupit a ted jsem zjistila,jak je o moc levnejsi na netu-takze asi to risknu,proc nemit dvojnasobek,ze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak nějak nevím, co dělat... uklízet nebudu, když ráno odjíždíme, knihu hostů mám hotovou... jsem se těšila, že pojedu na nákup, ale miláček si ráno musel vzít auto... tak jsme doma ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jinak diky za rady s kartama,uz jsem si to napsala-protoze ja mela dodnes skutecne jen obyc.fotak-a nedam na nej dopustit-ale bohuzel potrebuju fotit statisice fotek-takze musela prijit zmena-diky moc za rady!!! co bych bez vas delala!!!!! =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly, no prave, ale fakt mam jen ty nej zkusenosti, objednavala jsem uz asi 4krat, tak jsem se toho nejdriv bala, ale je to bez problemu, neboj se toho ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti a odkud konkretne si objedavas? jdu do toho :-D luci-taky bych emla na nakup,uklizeni jsem dneska naprosto vzdala-mam toho az po krk-jsem rada,ze konecne resim jine veci.ted cekam na svagrovku s malickou-prijdou si pro listy na ten festak a pak jdeme s dalsima maminama na kafe-kdyby mi nahodou zacaly schazet moji harantici-tak si to muzu vynahradit ( a ze se mi po nich fakt zacina styskat :-| )
Odpovědět
Profilova fotka
marti a jeste-jaky je rozdil v tech testerech???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
počkej na konci září, ajk budeš říkat, že bys brala prázdniny :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly-vetsinou z www.parfums.cz, ty testery jsou uplne stejny vune jako klasicky original, jen treba trosku slinejsi, dele vydrzi, ale neni to moc poznat, to vlastne maji i v parfumerkach na to zkouseni tyhle testry, jen to treba nema uzaver a je to vetsinou balene v takove obyc.papirove krabicce, ale pokud ti tohle nevadi, tak jsou teda jeste levnejsi, ale nemaji myslim vsechny vune... Jinak jsem byla na poste a.........mam celenkyyyyyyyyy, jdu hned zkouset :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martí to je holt život..ale je to smutné ... a už jsi tu zpět s čelenkama? chci je taktéž vidět ;-) Lucíku ...já ti nevím..přesně co bys tak chtěla ...ale mě by se zamlouvala La Bodequita del Medio (to je restaurace+bar a o víkendech jsou tam ukázky salsy)...na Praze 1 ... tipuji v centru:-D a taky třeba Mecca, solidní nejistota ...nebo mishmash..ti nevím ...jednou jsme byli i v takovém zajímavém havajském baru Aloha Wave Lounge ten je určitě na Praze 1 ... no na netu bys toho našla určitě i více...v Praze je toho milion si myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly ...já s těmi parfémy přes net taky nemám zkušenost...ale docela mě lákají ty o dost nižší ceny noo... a klidně tester..když to není dárek ale jen pro mě...tak by mi to nevadilo ... :-) a souhlasím,že je lepší pro nás ženy mít to blíž domů ...ty nemůžeš pít alkohol?
Odpovědět
Profilova fotka
eren, díky ;-) to zní zajímavě x-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, Martinka se nám už vrátila z pošty x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vám je vyfotila :-) jsou v albiku, mne se libi obe, tak fakt uvidim az podle vlasu a tak celkove
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky luci, tak jsem se tu zase ukázala, měla jsem teď fofr, ale se musím pochlubit prstýnky už máme doma, a jsou krásnééééééééé, dneska je zkusím vyfotit a pochlubím se, jinak už mám vyzkoušený účes, příští týden jedeme kupovat oblek tak se těším, prootže si začínám přípravu užívat. Objednala jsem si podprdu a nějaké blbůstky do vlasů tak se těším až mi příjdou a jak se máš ty?už se ti to krátí co?
Odpovědět
Profilova fotka
Martí ty čelenky jsou obě dvě fakt krásné! ale možná se mi víc líbí ta druhá....ale uvidíš jak to bude vypadat celkově viď ... ;-) není zač Lucíku :-) mishmash a solidní nejistota jsou fakt diskotéky spíše...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojyk,tak jsem tu mela moje slunicko,prave odeslo,tak hned zase pisu -tak muj parfem v testerech nemaji-nevadi,koupim teda obyc.zitra si to pro jistotu v obchode prekontroluju - jedeme si zitra pro milackuv prstynek a konecne je budeme mit doma oba :-D - a pit mi nejde,mam nejake problemy se zaludkem,nekdy si dam jen maleho panaka a chytnou me takove krece,az se mi chce brecet,takze radeji se toho vzdavam....uvidime,min.tyden jsem vypila 2 "beylies"-jak se to pise :-. a slo to,tak se necham prekvapit jdu po podivat na ty celenky!
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly ...tak to raději moc nepij nooo...když ti to nedělá dobře...a co vínko ? decka dvě na červené krvinky? ;-) jééé a vy máte každý prstýnek jiný? nebo japakto,že pro miláčkův jedete až zítra a tvůj už máte? ... jsem zvědavka viď ... taky juknu na ty parfémy...ale možná spíš dneska nějaký koupím v drogérii... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majinko :-) a co účes??? Fotila jsi??? JJ, ukrutně se to krátí.... :-D :-N :-x na jednu stranu super, na druhou.... uáááááááááááááá :-D :-D :-D tak honem honem foť, se těším x-) ;-) a vůbec všechno vyfoť, i ty blbůstky :-) ;-) ale ono se to krátí i vám.... ;-) Martí, jdu to taky ošmírovat x-) x-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martí, tak jsme je okoukla a i já jsem tedy spíš pro tu druhou... ale sama pak poznáš, jak to bude vypadat, nakonec v účesu může vypadat mnohem lépe ta první... ;-) a taky ještě jakou seženeš tu bižuterii... Pavlí, normálně přemýšlím, že bych si taky na tu rozlučku pořídila tu jednořadou štrasovou čelenku... =-) :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eren-jo jo,mame kazdy uplne jiny-podle sveho vkusu....jen barva zlata je stejne-a teda jeste datum :-D -vino ani pivo mi nechutna,nikdy jsem to nepila...a i z tvrdeho mi v podstate nechutna nic-musim vse zajidat,abych tu chut necitila - marti-tak bezperlickova se mi moooc libi-ta je podle meho gusta!!!!!! takovou jsem si moc prala a tobe bude na tech tmavych vlasech sluset-vlastne jsem tu jedina svetla co :-( ,to je nefer ]-( holky,na chvili se odmlcim,letim po tech nakupech,zkusim sehnat tu kartu ;-) plus dalsi povinnosti,pak letim zase hned k vam,zatim papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, diky za nazory, na pohled se mi taky vic libi ta druha bezperlickova, ale jak jsem to dala do vlasu, tak jeste rozhodnuta nejsem.......uvidim podle te ostatni bizu Pavly- zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak opatrně s tím létáním Pavly ... my počkáme ;-) ty naše jediná blondýnečko 8-) já bohužel světlé ani mít nemůžu...pár pramínků jsem jednou měla ... Lucíku tak do ní jdi...pokud se ti to líbí ! kdy jindy si vezmeš štrasovou čelenku do vlasů? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
papa Pavlínko a hezky nakup ;-) a pročpak ti vadí, že jsi blondýna??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti mimochodem ty jsi celá maminka .... ;-) jsem viděla fotku v albíčku ... ;-) jasné doladíš to prostě až kompletně... to ani jinak nejde... dneska jsem objednala holky na svatebnidekorace.cz 3 balicky po 100 okvetních lístků sametových v barvě fialková ..tak jsem zvědavá kdy to dojde a jaké budou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?