Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsi mi Pavlínko ansadila pěknýho brouka do hlavy... je fakt, že při té rozlučce by asi mělo být evidentní, kdo je nevěsta.... hmmmm.... že bych šla jen v bílém?.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím...ale vysvětli to mému příteli...se o nás bojí nooo...ale neuděláš nic...prostě je to holt dnešní svět tyhle nebezpečenství..ach jo... Lucíku ty noviny vypadají fakt úžasně! supeer!!! tak to hosty zajisté pobaví :-) já myslela,že je to jako o vás všechno ....takhle je bomba,že se to dá sehnat na netu...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, letim na to solarko, jedu k brachovi,ktery bydli u pritelkyne, a ta to solarko ma doma... ;-) taky mi vzal u rodicu nejake moje fotky z detstvi(na to nase video), tak to aspon spojim a zabiju dve mouchy jednou ranou, zatim se mejte, pak urcite jeste nakouknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak martí nzatím papa a krásmě se ohřej i za nás ;-) erenko, JJ, já myslím na googlu zadala svatební noviny a ono ti to vyhodí nějaké odkazy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to Martí užij...taky chci odpo skočit na solárko i s láskou ...ale já jen tak prohřát a on se musí opálit...je běloba ;-) jééé to je dobrý nápad opravdu Pavlí ...tak taky bych měla něco vymyslet...že by jít bílo-lila? ...no já mám doma i bílou čelenku kterou normálně nosím ;-) anebo nějaké to vtipné tričko s nápisem...nevěsta nebo tak něco ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee solarko,tak chci dopoledne taky-teda za penizky... :-S ale nejdriv musim umyt koupelnu a sebe, abych vubec mohla mezi lidi :-D eren- o tricku jsem taky premyslela,ale nejka to prislo rychle a nemam cas neco objednavat-navic nevim,jak bude a v cem nakonec pujdu,jsem zmrzlina a kratky rukav-nevim nevim-ale pro jistotui jsem si koupila jedno svetle zelene tricko...takze :-D :-D uvidime jak bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, vy tu rozlučku máte kdy????
Odpovědět
Profilova fotka
my máme rozlučku příští pátek 13.7. Lucí ;-) a vy? Pavly ...taky musím za penízky do solárka...no vidíš tak to budeš sladěná i na rozlučce!!! jen jdi do toho trička! si vezmeš svetřík nebo sáčko přes to.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, plánujem to na 20., ale včera miláček přišel s tím, že oni asi 19... tak uvidíme, jak to nakonec dopadne... nevím, co je lepší - jestli každý z nás jiný den a budeme moci pro sebe přijet autem, nebo v jeden den... asi v jeden den, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ti nepovím... my taky budeme slavit ve městě a nebudeme moct jet chrupat domu...leda tak taxíkem...takže my budeme spát tak nějak hromadně holky u někoho a chlapy taky u někoho ve městě ... asi je lepší v jeden den stejně...ale to mluvím za sebe... a dali jsme právě raději pátek...sice jsou lidi unavení po práci...ale zas máš pak celý víkend čas se z toho popíjení zpamatovat :-D my ten týden před svatbou nemůžeme, protože jdeme kamarádům na svatbu ...
Odpovědět
Profilova fotka
no holky vy mate jeste cas planovat...my to mame 7. protoze jinak maji kamosi smeny a 21. je u nas festak,na ktery kazdorocne chodime-takze to stejen bude dalsi zapijeni....jenze kluci chteji hlavne panskou jizdu-proto jedou do penzionku uz ted v sobotu....a ja jsem rada,protoze se mi odtamtud vzdy milacek vraci rozlamany, pohmozdeny,tak se fakt dost bojim,snad tam bude nekdo,kdo pripadne zavola zachranku a do svatby stihnou alespon vyndat stehy,opadnout otoky a pripadne se snad i udobrime,protoze budu urcite nastvana :-S :-D , sadru jsme uz taky resili,pocitame s tou nandavaci-snad to nebude vaznejsi zlomenina.....no a snad se jinak vrati vsichni v poradku,opice bude to nejmensi,to me potesi,kdyz to bude jen ona.... a luci-my delame rozlucku v jeden den, svagrova to mela oddelene a zjistili jsme plno nedostatku,my se treba v tu dobu s milackem vidali jen o vikendech a takhle jsem byla v patek pryc ja-on sam a v sobotu naopak -a druhy den nebylo s tim slavicim stejne rec.....no a tak si myslim,ze jestli se zvou pary,je to vyhodnejsi...ikdyz doprava je slozitejsi
Odpovědět
Profilova fotka
pavly taaaaak to ti přeji tedy ...spíš nastávajícímu ...hodně štěstí,a't nedojde k žádnému zranění :-D to jsou chlapy tedy divoši v tom penzionku !!!ale že se vůbec divím viď , oni jsou prostě malými kluky na celý život :-D :-D :-D takže si to v sobotu krááásně užij tu rozlučku! A jdi do té čelenky a i trička! Ať jsi prostě ta NEJ nevěsta pod sluncem,která se loučí navždy se svobodou :-) jo a doporučuji vám antiethanol ...na poslední velké pařbě mě opravdu pomohl...neměla jsem prostě kocovinu a mohla jsem míchat nemožné ;-) obvykle chci totiž zůstat jen u vínka nebo cuba libre...ale stjeně vždycky někdo přijde a začně s panáky...takže doporučuji :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas zdravim a take se loucim. Svatba je v sobotu, takze se ozvu az po libankach. Vsem moc dekuji za podporu i za cenne rady. Tesim se na dalsi srazik. Myslete na me v sobotu.Papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Hanicko...moooc ti preji,at ti vše vyjde dle tvých představ!!! A vychutnej líbánky do posledního doušku :-D A budu se těšit na posvatební srazík,až se seznámíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
haniiiiii, moc ti preju stesti at se vse povede,budu na tebe moc myslet a tesit se na zpravy a fotecky po libankach,jsem rada,ze jsi se ukazala, tfuj tfuj tfuj
Odpovědět
Profilova fotka
Haničko!!!! Já na tebe myslím už teď, pořád :-) ;-) a v sobotu budu držet palečky, ať vše vyjde tak, jak si přeješ ;-) moc se těším na tvé zážitky a fotečky, a moc moc se těším, až se uvidíme :-) ;-) Pavlínko, to teda máš pevné nervy... takovou představu bych asi neunesla... že mi může přijet pomlácenej... holky, já se pořád nějak nemůžu srovnat s tou striptérkou... asi bude, asi si to kluci neodpustí a ten můj blbec jim nedokáže říct, že jí vlůastně ani nechce... ach jooo... někdy si říkám, že co blbnu, někdy mě to al efakt se*r.... ]-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to ti věřím Lucíku ...to u nás to snad vypadá nadějně...že nakonec striptérka nebude...myslím si,že chlapy budou mít dost výdajů s naší svatbou a někteří s dovolenými..takže od toho snad nakonec upustí...doufám...ale už se tím přestávám stresovat...chci si svojí rozlučku užít na maximum ... 8-) akorát se obávám...že se nám to asi protáhne stejně na celý víkend... ta sobota už asi nebude tak akční ...ale tipuji ještě společné grilčo nebo tak něco :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luci-nervy teda nemam,proto jsem ani neplanovala zadnou rozlucku,pac jsem chtela nekde v koute trnout a cekat,jak to dopadne,ale takhle mozna zapomeneme snaz,bude se nas bat vic a trpet tak budeme pohromade-ikdyz ten muj je v tomhle fakt nejvetsi blazen-bohuzel :-( , to ostatni na sebe davaji pozor vic..... je tam desnej sraz a to jsou vzdy zavody-kdo to drvi sebehne,kdo dobehne mic a tak...no a u toho si podrazi nohy..to mu prave minule nekdo udelal a prijel domu div ne na kousicky....ale moooc se jim tam libi a chteji tam zase - neudelas nic... a pozor-stripterka hrozi i u nas,bracha se mi desne smeje,ze se mi to nelibi-takze taky urcite neco vymysli-hlavne,aby neshnali kurvu- bohuzel jsou tam na kazdem patniku!!!!! :-( jo a jedna novinka-praskla jsem s uklidem,,prave jsem dostala vysneny fotak!!!!!!! teda ne primo ten drahej,ale rikala jsem si,ze na ten je cas,ze bych rada neco proste mela-a tak jsem ho ted dostala-jdu ho studovat!!!!!!!!!!!!! vubec nevim,co s tim-a myslim,ze je bez karty-to si ji asi musim jit koupit,co!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jééé Pavly ...tak to se máš...tak honem studuj,a't můžeš fotit!!! No možná to kartu nemá...to poznáš hned ;-) když jsem kupovala miláčkovi před 2 lety digitál,taky jsem musela kartu koupit zvlášť a...ale jednu malou to mělo vlastně i v ceně už... ty striptérky ...to je tedy americkej zvyk jak hovado...už mě s tím štvou...vždyť na tom nic není...noooo je to prostě vždycky z hlavy těch kámošů...páč ti naši ženichové to ani nechtějí... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no holky,nejlepsi je,ze muj bracha se stydi tak,ze se chodil s malickou koupat v plavkach-a v koupelne se pred vsema uskostlive zavira-ale ze se mi nelibi,aby milacek osahaval jinou-tomu se smeje-co dodat ]-( :-( holky,z fotacku jsem nadsena!!! ma super velky LCD displej, kartu to nema,ale ma to nejakou pamet v sobe...ja tomu vubec nerozumim!!!!!!!!! nicemu mam uz nastaveny datum a tak,ma to plno rezimu na foceni,no jsem nadsena,ted si pujdu dat tu koupel,aby mi uschnuly vlasy a pak mu pojedu koupit nejaky ten oblecek,aby se mi neposrabal,ten,co mam doma je mu velikej :-D jo a vecer zkusim nainstalovat cd na notas, muj to nezvladne,abych mohla fotit a konecne neco ukazovat!!! ja tomu nemuzu verit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, všude stejné, ženichové o to nestojí, kamarádi ano, tak si to zaplatí a ženich neumí otevřít hubu, že to vlastně nechce ]-( to mě na tom vlastně asi štve nejvíc... že mlčí... Pavlí, od miláčka??? Jé, ty se máš x-) ;-) No, kartu to někdy takovou pidi midi, rozhodně si budeš muset ještě nějakou koupit...
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to vlastně srabi ;-) Pavly tak příjemnou koupel přeji...taky bych nejradši hupsla do teplé vany...tady v práci mrznu ... ach joooo už se mi ozývají ženský a vyzvídají kam na rozlučku ...tak to vypadá na nový bárek shock :-D je to tam zajímavé a i cenově v pohodě...a pak asi diskotrisko mezi puberťáčky (musíme si vzít hlavně OP ...páč to tam kontrolují...aby nás téměř 30leté pustili :-D :-D :-D )..anebo na disko pro starší..ale tam je nuda a známe to tam
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak koupel byla suprova!!!! luci-je od milacka,ja stale brecela,ze nemam fotecky z priprav a ze chci fotak na libanky...tak ho mam, snad neco stihnu dofotit jo a taky chceme mezi pubertaky na disko-to jsem zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já ještě nevím, kam to bude... nechávám to na kámošce... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
eren - tenhle učes je taky super!!! tak jen hlavně, aby to uměla udělat tak,a by byl objem no.... ;-) Pavlí - tak si hezky užívej s novou hračkou x-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavne vy ve vetsich mestech mate snad vyber-ja bych vedela v praze kam jit...ale u nas neni z ceho vybirat,ale myslim,ze se to i tak muze podarit....
Odpovědět
Profilova fotka
pavly, já zas ale ani nic moc v praze neznám... :-D a celkem si užívám to, že to má na povel někdo jiný... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci-to ti teda prave zavidim!!! to by me taky vyhovovalo.... ;-) mam dotaz-netusite,kolik stoji takova karta do fotaku-+ - a dalsi-nemate nekdo zkusenosti s objednavanim parfemu pres net???jsem se ted divala,maji mnohem lepsi ceny,ale ja se tech dobirek proste bojim.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
to já v Praze celkem joo..ale je pro nás dost složitý se dostat hlavně ráno do Kladna zpět....příliš drahé taxíky ...ale tak dá se to...ale nechci se nikam trmácet a polovina kamarádek do Prahy ani nebude chtít...takže to nebudu hrotit a uděláme to na KL .. Pavly myslím,že jde hlavně o tu náladu a je jedno kde...i kdyby na vsi :-) užijeme si to určitě každá!!! páč to bude poslední svobodná párty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak sjem opet doma, krasne prohrata...ted jsem vas docetla...co se tyka rozlucky milacka, tak doufam, ze pro nej kluci neco nechystaj v podobnem stylu se stripterkou, taky by mi to vadilo, ale on na to neni, spis si myslim, ze ani zadnou rozlucku mit nebude, je totiz upne silene ortodoxni abstinent, tak hruza, uplne me to vytaci ]-( ]-( :-D ja mam zitra sraz s moji kamoskou, tak asi i nekam vyrazime, nic vetsiho nechystam 8-) Jo a ted jsem se objednala na nehtiky, mam to na 25.cervence, jsem zvedava, jestli si na to zvyknu, ale kvuli ev.praci pujdou stejne brzo dolu... No a zrovna jsem chytla na tom solarku dost blbou vec, pritelkyni brachy zrovna zemrel dedecek, des, v takovych chvilich nevim, co rict, ale snad jsem to zvladla.... :-( :-( :-( Ale neco veselejsiho, ze...prisly mi ty celenky, takze poletim na postu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?