Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já už jen dolaďuju drobnosti... jako jaký víno se bude večer pít, v kolik vyzvedneme dort a kytky, měla bych nějak vymyslet harmonogram dne... takže už opravdu jen dolaďuju a dolaďuju... jo musím si ještě koupit punčochy a dávám teď dohromady ten dárek miláčkovi... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo,zaslechla jsem neco.... jsem zvedava!!! ja prave jeste chci fotoalbum s nasima fotkama a dalsi takovyhle blbosti
Odpovědět
Profilova fotka
no to já už i celkem mám - tu knihu hostů, jak tomu říkám ;-) dolepila jsem tam fotky, dnes jsme popsala naše seznámení - mám to na dvě stránky řádkování 1,5 :-N =-) :-x a potřebuju koupit právě nějaké krásné album na.... , protože ty fotk yjsou bomba, tak nechám udělat asi 40 fotek formátu 15*21 a pak dalších 13 fotek jsem vybrala do toho kalendáře... tak to počítám počítám, a myslím že tak 1500,- mi to stát bude.... |-| no ale co bych pro miláčka neudělla... dnes mi přivezl plnou náruč slunečnic, brouček můj x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a zítra máme s miláčkem výročí... 8 let :-N x-) :-) a od pátku hlídáme skorošvagrové jorkšíří slečnu :-) je to super, ale napořád bych 3 pejsky nechtěla ani za nic :-D :-p je to už fakt náročný... ale bude se mi po ní stýskat, až se vrátí... i ona s námi spí v posteli ;-) takže je nás ted fakt hoodně, ještě, že jí máme tak velkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to bude docela super, to muj milacek uz jednou takovy darek dostal,takze by to nebylo to nejoriginalnejsi.... luci,presouvam se na notas, asi na 10 min se odmlcim, budes tu jeste?? jo a upozornuju,ze tam se neda psat,jak mam dlouhy drapky,tak se netrefuju na pismenka a nebo spis mi vzdy zavadi a navic mi tam stale skace kurzor-nevim proc a tak v pulce vety preskoci jinam a ja to pak 100x opravuju,ale nechci tu byt sama,jdeme do loznice....
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, zatím tu budu ;-) to s tím kurzorem nám to na notebooku dělá taky... někdo mi myslím říkal, že je to virama, ale máme antivirák, tak nevím :-. co dostal? Kalendář tvých fotek???
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty :-D dnes je u nás pěkně hnusně ]-( ale mám dovču,po obědě jedeme do Prostějova k mojí budoucí tchýni :-D a musím skočit do teska pro stuhy na auta,mám málo metrů a chci koupit nějaký ten svatební deník na vzkazy na památku ;-) jinak už mám klid,ale stejně nervičky pracují :-) a v neděli nebo po neděli chceme zkusit péct svatební koláčky ať víme kolik toho budeme potřebovat ......
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak vcera jsem se uz nepripojila....zase to neslo,myslela jsem,ze vyskocim z kuze ]-( ahojky many-to me taky cekam,jen ty kolacky na na starost moje mamka , cukrovi uz je hotove - 11 druhu-desny, na vanoce chudak urcite letos odmitne pect :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty!!! :-D u nás je taky pěkně ošklivo...včera jsem se sem absolutně nedostala! Asi čím dál většív nápor nevěst ...že by 7.7.? Jinak my už máme téměř vše...včera jsme upřesnili svatební menu a vymýšleli jak se vůbec s tolika lidmi do restaurace vejdeme a zamluvili tetičce z Německa pokoj a tak... Pak jsme byli ještě za kamarádem ve vojenské nemocnici...je totálně rozsekaný :-( ...vyboural se na pitomé babetě! přistál hlavou do betonového sloupku! On je ale prostě děsný blázen, má takovéhle příhody snad od malička! On je tak kočka, která má 9 životů...nebo sedm se říká? ...te'd nevím ...ale humor neztratil a nemá absolutně žádné následky ...prý po vyšetření v tom tunelu tomu ani sami doktoři nechtěli uvěřit,že se mu nic nepoškodilo...no hnus... a jinak mám fakt snad po tom roznesení koláčků a oznámek pocit,že už je po svatbě ;-) nějak to ze mě spadlo...tak se teĎ bojím,kdy na mě skočí nervozita před svatbou :-) Lucíku to tvoje albíčko a kalendář bude určitě naprosto úchvatný! Já bych měla dostat knihu hostů od kamarádky,která nám ani na svatbu nakonec nejde...letí zas zpět do USA... Pavly ty jsi tedy pořádná hospodyňka! To je fakt,že sis takhle řádně vygruntovala před svatbou a pak už jen bězně přeuklidíš viď ..asi bych taky měla začít uklízet...ale my jsme tak nějak i před stěhováním asi takže se mi do toho vůbec nechce... Satyy: to tvoje líčení se mooooc amoooc povedlo!!! Ale určitě jsi do té ofinky k tomu! Budeš kočka :-D Martinko určitě se teď na tu práci vykašli! Máš před sebou svatbičku a líbánky a aspoň měsíc počká! Uvidíš,že se třebas ještě naskytnou další nabídky během té doby...a co ty víš...usměje se na tebe štěstí a budeš nakonec ve tvém vysněném oboru ;-) Holky musím jít pracovat... Zítra jsem tu i o ten svátek celý den...a v pátek na chvíli ...pak jdu na svatbu kolegyni ...ještě dnes musím dokoupit jejich chlapečkovi dáreček ...páč on tam slaví své 1.narozeniny :-D mějte se krásně!!!! a ještě se zkusím ukázat později
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda nevestinky ;-) vcera to bylo hrozny, jak to vubec neslo, byla jsem cely den doma a taky jsem porad kontrolovala, jestli to opet pujde, nakonec vecer nam vypnuli net uplne, takze bylo "vymalovano" ]-( Dneska by mne mely prijit ty objednane celenky, tak jsem zvedava, tak budou vypadat v realu :-) Pak konecne snad dorazi jeden chlap na tu koupelnu, co budeme predelavat, melo to byt uz touto dobou, ale asi na to zapomnel a odjel na dovcu :-( ]-( ]-( No a zrejme vyrazim na solarko, je osklivo, tak se aspon ohreju, ale hlavne chci trochu chytit barvicku na promoci pristi tyden ve ctvrtek......... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
joo nevěsty...ještě jsem vám zapomněla napsat! že moje úžasná kamarádka svědkyně mi objednala jako dárek na rozlučku se svobodou to stejné krásné spodní prádlo!!! Takže mám doma dvoje! Já jsem jí pořád posílala fotku a že bych ho chtěla...až mi ho sama objednala ...a teď když se vrátila ...tak mi ho předala takže to svoje původní bych ráda prodala... na co dvakrát to samé že ;-) Vím,že všechny už prádýlko na svatební den máte...ale přeci jen,kdyby jste měla některá zájem...tak je to podprsenka 75B a kalhotky tanga M leilieve la sposa...v bazárku mám inzerát i s fotkou ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy-prosim, prosim, muzes mi taky poslat ty fotecky z liceni a ucesu na muj mail?Poslu ti ho do IP,diky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky :-) :-) :-) :-) koukám, že jsme včera měly všechny pěkný vztek, že? ;-) renko, ahojky, chyběla jsi nám tu ;-) jsem se divila, že prádýlko, po kterém ak toužíš, nakonec prodáváš... :-N tak už chápu.... ;-) Marti - ty obě čelenky jsou pro tebe že? POdle čeho se budeš rozhodovat kterou??? Podle účesu? Pavlínko, to se před tvojí mamkou skláním... já nakonec vánoční sukroví zavrhla úplně :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak huraaa, zitra si jedeme pro milackovo snubacek a pan nam vyreje i text do prstynku pro maminku-tka jsem nadsena!!! je fakt neskutecne ochotnej a milej, jsem rada,ze jsme ho objevili!!!! jinak finisuju s uklidem behem dopoledne a odpoledne se vrham konecne na svatbu!!! pojedu se opalit,konecne nakoupit, zkusim zamluvit stul na vecer-na tancovani po bowlingu a pak honem nevim,co driv vyrabet :-D erenka-snad ten tvuj kamarad nemel uz vybrany ten 9 zivot,radeji,at je na sebe opatrnej!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nakonec jsme se včera s miláčkem dohodli, že uděláme svatební noviny... tak jsem si je jednou vytiskla (mám je hotové od ledna :-x ) a když jsem počítala stránky, tak mají 27 stran x-) x-) x-) x-) x-) jenže potřebujeme 31 výtisků :-N krát 27.... no ale snad u mamči v práci to půjde.... a taky jsem včera napsala o tom našem seznámení... a miláčkovi se to moc líbilo x-) občas se u toho fakt zasmál... :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-jo, jsou pro me obe dve, myslim, ze ta s tema perlickama bude lepsi, ale nevim urcite, uvidime podle ucesu, jak to bude sedet, no a co taky nakonec sezenu za bizuterii, to je jedna z veci, kterou porad nemam, ale doufam, ze si vyberu neco primo v tom svatebnim salonu....je tezky neco vybirat k satum, ktere jsem videla prakticky jen jednou v realu a na obrazku vypadaji trochu jinak :-) Tu druhou pak ev.prodam, nebo si ji schovam a daruju ji treba nejake kamaradce, co se bude vdavat...
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, vy máte jako dárek pro maminku prstýnek??? To je hezký... a pro kterou? - asi předpokládám dobře ž pro tvoji...? ;-) Marti, já zas měnila náhrdelník a naušničky :-D nejdřív jsem si koupila perličky a pak mi došlo, že v šatech mám kamínky a korunku chci štrasovou :-D ale už jsem ty perličky vytáhla na ples...
Odpovědět
Profilova fotka
luci - to u nas byt musi, i domaci kolacky a dokonce se budou davat i minizakusky-co kdyby neco chybelo,ze.....no podle me je toho hodne,mame objednane i velke krabice-kam to dam,jsem zvedava =-) -i noviny-teda to je parada,hlavne,ze je mate kde tisknout..... ja budu rada,kdyz stihnu to album-nejvic me stve,ze tam chci dat fotky ze svatbe pribuznych a znamych-moji cas pochopitelne mam,ale od milacka ne....a tem ja proste rikat nebudu,to neni dobry,ale moje vina to nebude :-( holky,kdyz jste u tech celenek,mam jednu podobnou me svatebni-je pro druzicku,jen jedna rada strasovych kaminku...premyslim,ze bych si ji vzala a zapijeni svobody-neni to blby? libi se mi,jak v anglii maji i nevesty zavojicky,aby byla legrace....a rikam si,ze se to nosi ted i normalne - napr. ordinace v ruzovce...ze co vy na to,nejsem cvok??? jo a ted jsem volala fotografce,je taky super, mame ji zamluvenou na cely den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
PAVLY ..taky doufám,že už se ponaučil a bude na sebe opatrnější...je to hrůza ... přítele maminka a sestra jsou taky tak báječné a pečou nám cukrovíčka a všelijaké sladké specialitky do práce a i na svatbu :-D ono je to prý děsně baví...nooo tak tohle já v sobě asi nikdyne objevím 8-) tédy Lucí a co se do těch svatebních novin jako vlastně píše? a krásně vám vyšlo 27 stran na 27.7.2007 chichí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, jak tak ctu, vy jste teda hospodinky ;-) ale ja se musim take pochvalit, vcera jsem taky trochu poklizela, no kdyz neslo BRMS :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím Pavly,že to není špatný nápad s tou čelenkou! ;-) je to dobrá sranda náhodou a aspoň každému bude jasné,proč v ten večer kalíš :-D že prostě nevěsta zapíjí svobodu!!!! 8-) Martí já taky ještě nemám doladěnou bižutérii...čelenku mám tedy jasnou ...půjčenou ze salonu ale k tomu dám asi už jen drobné naušničky a nic na krk...mám pocit že už je toho hodně a k té čelence se nic moc nehodí...a ani nemám ráda nic na krku ...takže asi drobné perličky nebo něco ale ne štras do uší....ta čelenka je z perliček a takových kamínků a kytiček umělých...no viděly jste to na fotkách ...tak to dořeším te'D se svědkyní ve středu...to jdu ráno na předsvatební natáčení do salonu ;-) bude to sranda ...já budu muset hrát...ale pro svědkyni to bude poprvé,co uvidí šatky naživo ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, já myslím, že klidně můžeš, po Praze to nosí spousta holek běžně... ;-) tak proč neee.......... ;-) :-) erenko, mám to povětšinou stažené z netu... zkusím ti poslat ukázku mých mailem, ale padá mi net, tak nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly-normalne bych si tu celenku vzala, budes kocka ;-) a proste aspon kazdy pozna, kdo je nevesta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky Lucí ...já jen doufám,že se o víkendu konečně vrhneme na tu naší DVD projekci... je to nějak moc ...jedna kamárádka zas odlétá a druhá se i s přítelem vrátila...takže každý víkend nějaký večírek...a nebo grilování...joo to léto to žije ;-) už se nemůžu dočkat svatební cesty!!! moc bych si přála řecko ...nebo jeho ostrovy Krétu, Corfu...snad to vyjde... ale miláček se bojí letět a vůbec všelijakých atentátů všude...ale kde je dnes bezpečno ...nikde...
Odpovědět
Profilova fotka
Eren, taky se bojim, aby to nebylo preplacane, co jsem zatim koukala, tak se mi k tomu nic nezda, chtela bych teda neco na krk i do usi, ale spis jen neco jednoducheho, drobneho...fakt ale zatim nevim... Jeee a to hrani v tom salonu bude asi super sranda, ja bych teda nevydrzela byt vazna, takze bych to nenatocila :-D :-D furt bych se chechtala
Odpovědět
Profilova fotka
Eren, jak pises o tech atentatech, tak moje skorotchynka leti zitra do Londyna za mym skorosvagrem na tyden, takze se taky celkem boji, ale prej je to kdyztak osud noo =-) doufam, ze to nejak zvladne, uz jen ty kontroly na letisti, to si asi uzije... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to my se budeme chechtat taky ...to je jasný...páč se chechtáme stále jak puberťačky ..ale to nevadí...on nás kameraman snad nějak zrežíruje :-D docela se na to těším...hlavně na ten šok z mega kamery...aspoň budeme my dvě připravené na svatební natáčení...seznámené s kamerou ;-) Já ti taky nevím s tou bižu...ale jednou jsme nevěsty..tak nazdobené musíme nebo měly bychom být...ale zas každý má jiný vkus a cítí se na něco jiného ...takže hlavně dej na svůj pocit!!! to je nejdůležitejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, já si tam dodala ty obrázky, udělala to orámování a různé ty úpravy, někdy trochu něco změnila, ale jinak je to z netu... a ta bezepečnost - takhle nemůžeš přemýšlet... kdykoliv můžeš nabourat a stačí vyjet do ulice...
Odpovědět
Profilova fotka
tak bych měla jít dolepit tu knihu a moc se mi nějak nechce... radši bych tu vysedávaal s vámi... a taky musím sbalit věci, zítra odjíždíme, zabalit taťkovi dárek, miláčkovi dárek k výročí... práce až nad hlavu a já jsem dnes táááááááááááááááák línáááááááááááááááá :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je parada,dneska jde beremese a ja asi nic nedodelam,stale se sem vracim a spis vymyslim,jak se ulejt a kam vyrazit :-. jinak diky za radu a podporu,nechtelo se mi moc zapijet,ale kdyz uz...ze, jen culik se k tomu asi nehodi,musim to nejak vymyslet-sportovne ale i trochu svatecneji... recko bych taky rada,jedeme jen po cechach,ale stale doufam v nejaky last minute....jenze,..to ma moc hacku :-( a bizu...taky mam stras, vse sladene koupene v salonu a zkousene k satum...mela jsem trochu jine predstavy,ale saty to trochu pozmenily.....tak snad to bude dobry...jo a taky jsem pro to,abychom zarily,ale zase nic neprehanet 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?