Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
píšu jak tatar...mno, taky se totiž snažím stihnout práci, která má být zítra u ředitele na stole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, to já se taky těším, děsně děsně moc, ale prostě asi bych nebyla ta pravá nevěsta, která by neměla nervíky a vlastně nai neví z čeho :-N :-D :-D :-D Kačenko, díky, jsi prostě báječná x-) ;-) na babičky, tetičky kašlu, hlavně musím ten den zapomenout na mé organizátorské vlohy :-D :-D navíc myslím, že my máme pozvané i rozumné příbuzenstvo, kde nebude žádný problém.... ;-) tak za měsíc, holky, už budeme vdané paní.... woooooooooooooooow :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo... za mesic to uz budeme mit vsechny za sebou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hezky pracujte holky, koukám, že všechny máte práce... já koukám na vrařdy v Midsummeru - to je jediný detektivní seriál, který mi přijde zajímavý... řeknu vám, je to báááááááááááááájo mít prázdniny... dnes NIC nemusím dělat.......... parááááááááááááááááááááda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko...moc nas neprovokuj... nebo my pracujici na tebe vlitneme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat jsi fakt zlatíčko!!! děkujeme za podporu!!! už se těším,až budu taky se vším v pohodě a nebudu mít s ničím stresy ;-) LUcíku ty provokatérko ;-) já ci taky prázdninky!!! se tu nestíhám ani nasvačit ...ale na vás si těch pár minutek ráda udělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) x-) holky, nevím, co vařit k večeři a jsme oba celkem dost masoví... nemáte nějaký tip??? Ne těstiny, rajčata ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí a co nějaké masíčko na nudličky se žampiony na pánvi a přelít smenatovo-sýrobou omáčkou a k tomu jakoukoli přílohu... ;-) my to měli včera od mamky ...ale měli jsme k tomu ty těstovinky :-) a nebo moje milované kotletky zapečené s brambory a smetanou a česnekem!!! to si dělám i z kuřecích prsíček tedy ... 8-) jejda tys mě dala...teď tu budu mít chutě a hladík až do odpoledne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mit dneska uz treti mesic k veceri chleba.... asi se syrem nebo salamem... okurku a rajce.... to je ale prima vecere :O)))
Odpovědět
Profilova fotka
mnamiii....tak takovou veceri ani obcas nemame...obcas jsme proste ohladu ...bud nestihame a nebo i nemame...to je husty,jak mi kvuli svatbe trpime...ale aspon jsme se trosku zhubli...tedy ja trosku a pritel 12 kg od SIlvestra! huste ze... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eren, ty kotlety znějí fakt super.... hmmmmmmmmmmmmmmm že by???? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych do nich šla hned ;-) ale teď jsem měla suchý rohlík... a jíst budu možná kolem 7 večer...po práci letím do města s kamarádkou a jdeme shánět obálky (jsem zjistila,že mi chybí 4 k oznámení) a taky hlavně nějaké tácky nebo krabičky na koláčky do práce...máme tu moc dílen..tak to musím nějak rozmístit... a šéfíkům mám košíčky nooo...už aby to bylo za námi ty koláče... v sobotu se moooc a moooc těším...to jdeme vítat kamárady na letiště a pak k nim na grilčo jupíí! :-D tak se s vámi pro dnešek loučím a zítra zase paaa!!! Lucíku ať se ti večeře podaří a dobrou chuťku tedy :-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holkyyyy, moc vas zdravim! Tak jsem to vyberove rizeni na detske vyhrala ;-) :-) na gynde mi nabidli misto hned :-) a dneska jedu jeste na zatim posledni pohovor na tu dermatologii, tak jsem zvedava :-) ale uz ted mam moznost vyberu, tak jsem stastna jako blecha..... Vecer jsme potom zvani na takovou mensi party s grilcem, takze se tesiiiim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.... Marti - gratuluju k upechu x-) Ja jsem si vcera koupila nejaky stiny na ocka, abych byla na svatbe kocka.... o vikendu zkusim aplikovat, vyfotit a potom vam to poslu ke kritice .o)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, mam dooooovooooooleeeeeenouuuuuuuuuuu :-D :-p huraaaaaaaaaaa abych nezapomnela-kat gratuluju k promoci a teda i k diplomu!!! ja mam jen obycenjnej x-) a tak jsi opravdu v mych ocich borec.....no a ty zkousky jsou fakt super,nam taky nic nedali-jen vypis statnicovych predmetu a znamek....ale mam index a tak je i od koho jsem zapocet a zkousku dostala,takze se taky obcas divim =-) jo a v talarech jsme nebyli-to zavidim a babicka z toho pak mela spatny spani-jak kolem ni pry chodili,tak se ji zdalo o strasidlech-chudak, je nemocna a vse vnima uplne jinak,bylo mi ji lito... no a jinak hlasim,ze jsem vcera mela pekne emocni den, nejprve jsme orvala prvnaky-uz ted mi chybi :-( , pak se prisly loucit maminky deti,co odchazeji a tak jsme brecely zase....no a na zaver na me holky z prace spachaly zlocin, a pred vsema me praly a navic jsme dostala prvni dar-slozili se mi vsichni na vysnenej parfem....tak jsem to neunesla potreti (nesnasim,kdyz jsem stredem pozornosti a nechci proto ani slavit vlastni narozeniny,takze jsem kvuli tomu na hodinu prestala mluvit a jen jsem se klepala.Pomohl az panak v restauraci- a pak jsem ridila!!! porusila jsem vsechny svoje zasady-no byl to mazec!)A pak jsem jeste jela slavit s holkama z byvale prace....no byl to opravdu zajimavy den..... no a dneska mame zase sprint,protoze chceme koupit plovoucku a barvu a pres vikend vymalovat loznici a polozit plovoucku.... no a protoze chceme tu znacku,co uz doma mame,tak maji otevreno jen do 12 a musime asi do varu.....takze se zatim loucim a myslim,ze uz behem vikendu se to trochu zklidni a ja sem opravdu zacnu pravidelne chodit a docitat.....uz se nemuzu dockat,chybite mi a jeste jedna vec-me asi vcera poprve doslo,ze se vdavam ja a ze to neni jen priprava pro nekoho jineho.....mam pocit,ze to stale beru jako hru a vcera jsem dostala peknou ranu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) konečně mám zase chvíli čas na net :-D včera jsme dělali zapíječku a dnes se mi nikam nechtělo,teď už se to pěkně krátí :-) a pořád máme nějaké lítání ]-( ale hodně jsme toho zařídili,fotografa už máme taky,jinak já mám spodní prádlo konečně a ženich rozhalenku,ještě musím sehnat nějaký ty šatečky na večer a bude klid ;-) od holek jsem dostala podvazek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,je tu nekdo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
satÿ-dekuju zá mailiky. moc krasny veci a souhlasim s ofinkou-nakonec i ja sama u sebe jsem se k ni priklonila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, zdarvím nevěsty po ránu ;-) holky, mě se začíná pravidělně, zatím obden, zdát o svatbě :-D :-p to asi nepřežiju.... a mám nervy =-) uáááááááááááááááááááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY NEVĚSTY :-D tak se nám to závratně rychle krátí!!! přeji krásný den a vlastně celý týden...i když bude zkrácený že... ale já budu muset do práci i o svátky 8-( Marti gratuluji ...super...určitě tě vezmou všude a bude na tobě se rozhodnout...přeji ti,ať si vybereš ten nejlepší obor ...který tě bude bavit!!! ;-) Satyyy...paráda...tak se těšíme na fotky kočky v nových svatebních stínech!!! jupí :-D Pavly: supeer! konečně budeš mít klid na poslední připravy svatby... a asi že i dokončovací práce na baráčku? nebo bytečku? ;-) krásně si to užívej ...te'd už bez stresů v práci!!! jé to je krásný,že ti kolegyně dali vysněný parfém..tak to budeš nejvoňavější nevěsta... :-) Lucíku ...ahoooj čéče ...ty si asi budeš dávat na noc decku vínečka...abys usla jako špalek...a neměla svatební sny...i když pokud jsou příjemný,tak ti to schvaluji :-D já dlouho neměla žádný sen...páč spím tak málo...že to asi nestihnu :-D už máš totálně vše připraveno? Jo a my jsme v pátek tedy rozvezli po celé rodině koláčky a oznámení a přinesli i do práce ...a všichni měli velikou radost a byli nadšeni z našeho romanťáckého oznámení ;-) jsem se snažila vám ho naskenovat a poslat mailem..ale fakt ve skutečnosti vypadá mnooohem lépe...tak třebas ho tedy někdy na srazu uvidíte naživo ;-) stihli jsme všechny v rychlosti...akorát přítele taťka dostane jen oznámko poštou..páč má moc práce a nemá smysl za ním jet až do krkonoš nooo... dneska obvoláme všechny,aby potvrdili,kdo určitě přijde a zítra jdeme do hotelu vyjasnit menu a počet lidí... no a to už je snad fakt vše :-) taky jsem stihla ještě kolegyně rozlučku se svobodou...takže supeeer trénink na tu mojí :-) a v sobotu se mi vrátila milovaná kamárádka a svědkyně ze studií v Austrálii...takže jsme celý víkend byli u nich a povídali a popíjeli a povídali a popíjeli...takže jsme dnes pro změnu nevyspalá! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D Luci taky se mi zdá hodně často o svatbě,ale v tom snu vždycky na něco zapomenu,na dekoraci,na čokoládky,...pokaždý na něco a jsem hrozně nervozní a pak se zvbudím,no síla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
erenko - mě se zatím zdá o obřadu a vždy je něco blbě... :-D :-p :-N mě svědkyně teď odjede do Anglie a vrátí se až na svatbu, tak nestihne rozlučku... ;-( potvora jedna ]-( ;-) ;-) skoro vše, erenko :-D dnes jsme přerovnávala krabice s věcma na svatbu a třídila, co kam se poveze, abych to měla nějak trošku pohromadě... satyyy, taky se moc moc těším na tvé kosmetické čáry a kouzla ;-) erenko, poslala bys mi to vaše oznamko ještě jednou??? Mě to nějak spadlo a ten mail mi zmizel... ]-( :-( ahojky Many ;-) Pavlínko, jak jsi na tom tu středu??? Já zatím nevím.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci 25 dní ;-) mně je blbě :-x
Odpovědět
Profilova fotka
mě je blbě i krásně zároveň :-D :-D :-D pořád nechápu, že už nepočítáme na měsíce, že už nečekáme, až to bude pod 100 nebo o další desítku míň... ale že už počítáme na týdny, resp´. na pár dnů a každý den pryč znamená velkou změnu a velké přiblížení.... :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, to oznamko vypadá fakt moc zajímavě a netradičně... já jsem tedy na trošku jiné... ale líbí se mi a jak psala Káťa - v oznamku se fakt odrážíme... :-) taky ti to tak přijde??? holky, jsem děsná. místo abych hubla tak už mám druhýho nanuka po sobě ]-( a zvládla bych ještě dalšího.... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lucíku posláno ;-) many to to ulítlo že... já už to snad radši ani nebudu počítat...mám pocit chvílema,že už je snad i po svatbě... holky tolik stresu a příprav...a jak jsme rozvezli ty oznámení a koláčky ...tak to ze mě všechno spadlo..a měla jsem normálně pocit,jako kdyby už vše skončilo :-D tak se teď bojím...aby na mě ty největší nervíky neskočili den před svatbou ;-) dneska jsem mě a skoromanžu objednala týden před svatbou na masáž!!! chtěli jsme tedy dřív...ale nemají volno... a sebe ještě na kosmetiku přeci jen je to potřeba...jsem nebyla skoro rok!!! na jednu stranu se fakt upřímně těším,až budu konečně vdaná ..a nebudu muset celou výplatu cpát do svatby :-D aaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
hezká relaxace před svatbou, eren ;-) :-) já má úpořád pocit, že toho musím ještě spoustu zařídit.... chjooooooooo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
viď Lucí ... to já taky ...ale už jen pár drobností ..jako jmenovky a to prezentační DVd a taky vlastně jít na předsvatební natáčení do salonu, na masáž,kosmetiku, barvu vlasů,pedikůru,manikůru a tak :-D už jen samé příjemné věci!!! joo a mám děsnou radost...protože moje maminka se změnila k nepoznání a zajímá se najednou o svatbu a je miloučká a vše se mnou probírá...úplně tomu nerozumím...ale podezřívám babičku,že mamině něco řekla nebo nevím ... 8-) tak mám fakt radost!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim holkyyyyy! Tak jsme se ted vratili z posledni schuzky pred svatbou v te nasi restauraci, pan vedouci tam mel nachystany 4stoly, jak budou nazdobeny, dali jsme mu k tomu tu nasi dekoraci, takze jsme mu to schvalili, moc se nam to libi :-) taky jsme doobjednali kytku na svatebni stul pred nas, takouvou tu hlavni podelnou, bude s lilii. Jeste teda musime do restaurace den pred svatbou, dovezt tam zasedaci poradek, kyticky do vazicek a upraveny vlizelin, no a potom uz dopolko v den D tam nekdo doveze dortiky a tu podelnou kytku....uz jsme taky nerves, jak blazen nooo... Mam ted jeste v hlave tu praci, sice si muzu vybirat, ale z oboru, o ktere zase az tolik nestojim, moc moc moc bych chtela tu dermacku, ale ta prave bypada blbe, primar chce nekoho s praxi nebo uz atestaci :-( :-( ach jooo, tak moc si to preju, ze to proste nevyjde, uz z toho i blbe spim, porad se mi ty pohovory honi hlavou, hlavne se prekryvaji terminy, dokdy se mam definitivne vyjadrit k dane nabidce, takze je to vubec stresujici.... Jo a ta rekonstrukce koupelny ted na cervenec padla, takze nevim, nevim, jako to zvladneme v srpnu, tam se to totiz kryje s nasi svatebni cestou a nastupem do prace ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak sice jsem nebyla v praci,ale litam snad jeste vic 8-( !!! -ale uz kolem svatby :-. - od 10-do ted jsme litali sami a pak s babickama po obchodech-jsou spatne pohyblive a moc nemocne,takze to znamenalo je oblekat, pak ruzne prevazet a v obchodech mit prave vse vyhlidnute dopredu....no mazec!!!! ale je to za nami a snad budou spokojene.....(museli jsme vychazet z jejich predstav a tak.....)ale myslim,ze jim to slusi - taky jsem zamluvila bowling na sobotu-zapijim svobodu-nejak si pripadam jako blbec,ze se to fakt tyka me a mam z toho nerva!!!!! :-. :-. :-. - zacinam byt paradne nervozni, jak psala luci,kazdym dnem se to priblizuje a me beha mraz po zadech....jsme tu jakoby nejaka pismenka a najednou mi asi fakt pomalu zacina dochazet,ze se to tyka me a ze je to tu sama nevesta a ze za par dni budeme vsechny v hlavni roli - a me je z toho spatne!!!!!!! dneska v obchodech se ptali babicek na jakou ze jdou svatbu-vube mi neprislo,ze mluvi o meeeee, vubec mi nedochazelo,ze ja bych mela byt ta nejdulezitejsi,treba kdyz mamka rika,ze musi rozslapnout boty-ja klidne odpovim-ja taky-a pak mi cvaklo-ale ty jsi nevesta-ty bys nemela mit problem s puchyrema,vzdyt ty budes na nohach uz o 3 hodiny driv-myslim v botech atd.atd.no proste mam v hlavne zmatek,az se mi chce normalne stresem brecet a vyventilovat to-je to normalni-marti-asi potrebuju odbornou pomoc-jsem zmatenejsi,nez Goro tesne pred Tokiem |-| -marti snad ti ta prace vyjde a budes spokojena-verim,ze k dermacce se pripadne dostanes...mozna to chce jen cas....a nebo zjistis,ze ti neco jineho sedi vic (jako ja nevedela,ze se mi ta prace nakonec nejak zalibi....) -luci,co s tou stredou taky zatim nevim!!!!!!! muzu prijet i v patek nebo ctvrtek.....a zatim nevim,kdy to zvladnu a chceme tam i do ikei-tak nevim :-| co s tim..... -erenka-s maminkama to asi mame v necem podobne.....a jinak muzu taky videt oznamko - prosim (pavly.pavly@centrum.cz)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?