Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 píšu jak tatar...mno, taky se totiž snažím stihnout práci, která má být zítra u ředitele na stole emoticon
28. čer 2007 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 erenko, to já se taky těším, děsně děsně moc, ale prostě asi bych nebyla ta pravá nevěsta, která by neměla nervíky a vlastně nai neví z čeho emoticon emoticon emoticon emoticon

Kačenko, díky, jsi prostě báječná emoticon emoticon na babičky, tetičky kašlu, hlavně musím ten den zapomenout na mé organizátorské vlohy emoticon emoticon navíc myslím, že my máme pozvané i rozumné příbuzenstvo, kde nebude žádný problém.... emoticon

tak za měsíc, holky, už budeme vdané paní.... woooooooooooooooow emoticon
28. čer 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na radnici v Králíkách, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 no jo... za mesic to uz budeme mit vsechny za sebou emoticon
28. čer 2007 ve 12:20  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 tak hezky pracujte holky, koukám, že všechny máte práce... já koukám na vrařdy v Midsummeru - to je jediný detektivní seriál, který mi přijde zajímavý... řeknu vám, je to báááááááááááááájo mít prázdniny... dnes NIC nemusím dělat.......... parááááááááááááááááááááda emoticon
28. čer 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Lucinko...moc nas neprovokuj... nebo my pracujici na tebe vlitneme emoticon
28. čer 2007 ve 12:28  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
 Kat jsi fakt zlatíčko!!! děkujeme za podporu!!! už se těším,až budu taky se vším v pohodě a nebudu mít s ničím stresy emoticon

LUcíku ty provokatérko emoticon já ci taky prázdninky!!! se tu nestíhám ani nasvačit ...ale na vás si těch pár minutek ráda udělám emoticon
28. čer 2007 ve 12:28  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

holky, nevím, co vařit k večeři a jsme oba celkem dost masoví... nemáte nějaký tip??? Ne těstiny, rajčata emoticon
28. čer 2007 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 Lucí a co nějaké masíčko na nudličky se žampiony na pánvi a přelít smenatovo-sýrobou omáčkou a k tomu jakoukoli přílohu... emoticon my to měli včera od mamky ...ale měli jsme k tomu ty těstovinky emoticon

a nebo moje milované kotletky zapečené s brambory a smetanou a česnekem!!! to si dělám i z kuřecích prsíček tedy ... emoticon

jejda tys mě dala...teď tu budu mít chutě a hladík až do odpoledne emoticon
28. čer 2007 ve 12:56  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 my budeme mit dneska uz treti mesic k veceri chleba.... asi se syrem nebo salamem... okurku a rajce.... to je ale prima vecere :O)))
28. čer 2007 ve 13:19  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 mnamiii....tak takovou veceri ani obcas nemame...obcas jsme proste ohladu ...bud nestihame a nebo i nemame...to je husty,jak mi kvuli svatbe trpime...ale aspon jsme se trosku zhubli...tedy ja trosku a pritel 12 kg od SIlvestra! huste ze...

emoticon
28. čer 2007 ve 13:36  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 eren, ty kotlety znějí fakt super.... hmmmmmmmmmmmmmmm že by???? emoticon
28. čer 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 já bych do nich šla hned emoticon ale teď jsem měla suchý rohlík... a jíst budu možná kolem 7 večer...po práci letím do města s kamarádkou a jdeme shánět obálky (jsem zjistila,že mi chybí 4 k oznámení) a taky hlavně nějaké tácky nebo krabičky na koláčky do práce...máme tu moc dílen..tak to musím nějak rozmístit... a šéfíkům mám košíčky nooo...už aby to bylo za námi ty koláče...

v sobotu se moooc a moooc těším...to jdeme vítat kamárady na letiště a pak k nim na grilčo jupíí!

emoticon

tak se s vámi pro dnešek loučím a zítra zase paaa!!!

Lucíku ať se ti večeře podaří a dobrou chuťku tedy emoticon emoticon
28. čer 2007 v 15:33  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 Holkyyyy, moc vas zdravim! Tak jsem to vyberove rizeni na detske vyhrala emoticon emoticon na gynde mi nabidli misto hned emoticon a dneska jedu jeste na zatim posledni pohovor na tu dermatologii, tak jsem zvedava emoticon ale uz ted mam moznost vyberu, tak jsem stastna jako blecha.....
Vecer jsme potom zvani na takovou mensi party s grilcem, takze se tesiiiim emoticon
29. čer 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ahojky....
Marti - gratuluju k upechu emoticon
Ja jsem si vcera koupila nejaky stiny na ocka, abych byla na svatbe kocka.... o vikendu zkusim aplikovat, vyfotit a potom vam to poslu ke kritice .o)))
29. čer 2007 v 10:25  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 ahojky holky, mam dooooovooooooleeeeeenouuuuuuuuuuu emoticon emoticon huraaaaaaaaaaa

abych nezapomnela-kat gratuluju k promoci a teda i k diplomu!!! ja mam jen obycenjnej emoticon a tak jsi opravdu v mych ocich borec.....no a ty zkousky jsou fakt super,nam taky nic nedali-jen vypis statnicovych predmetu a znamek....ale mam index a tak je i od koho jsem zapocet a zkousku dostala,takze se taky obcas divim emoticon jo a v talarech jsme nebyli-to zavidim a babicka z toho pak mela spatny spani-jak kolem ni pry chodili,tak se ji zdalo o strasidlech-chudak, je nemocna a vse vnima uplne jinak,bylo mi ji lito...

no a jinak hlasim,ze jsem vcera mela pekne emocni den, nejprve jsme orvala prvnaky-uz ted mi chybi emoticon , pak se prisly loucit maminky deti,co odchazeji a tak jsme brecely zase....no a na zaver na me holky z prace spachaly zlocin, a pred vsema me praly a navic jsme dostala prvni dar-slozili se mi vsichni na vysnenej parfem....tak jsem to neunesla potreti (nesnasim,kdyz jsem stredem pozornosti a nechci proto ani slavit vlastni narozeniny,takze jsem kvuli tomu na hodinu prestala mluvit a jen jsem se klepala.Pomohl az panak v restauraci- a pak jsem ridila!!! porusila jsem vsechny svoje zasady-no byl to mazec!)A pak jsem jeste jela slavit s holkama z byvale prace....no byl to opravdu zajimavy den.....

no a dneska mame zase sprint,protoze chceme koupit plovoucku a barvu a pres vikend vymalovat loznici a polozit plovoucku.... no a protoze chceme tu znacku,co uz doma mame,tak maji otevreno jen do 12 a musime asi do varu.....takze se zatim loucim a myslim,ze uz behem vikendu se to trochu zklidni a ja sem opravdu zacnu pravidelne chodit a docitat.....uz se nemuzu dockat,chybite mi a jeste jedna vec-me asi vcera poprve doslo,ze se vdavam ja a ze to neni jen priprava pro nekoho jineho.....mam pocit,ze to stale beru jako hru a vcera jsem dostala peknou ranu
30. čer 2007 v 07:46  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
    V Uničově, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
 ahoj holky emoticon
konečně mám zase chvíli čas na net emoticon včera jsme dělali zapíječku a dnes se mi nikam nechtělo,teď už se to pěkně krátí emoticon a pořád máme nějaké lítání emoticon ale hodně jsme toho zařídili,fotografa už máme taky,jinak já mám spodní prádlo konečně a ženich rozhalenku,ještě musím sehnat nějaký ty šatečky na večer a bude klid emoticon od holek jsem dostala podvazek emoticon
30. čer 2007 ve 22:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky,je tu nekdo? emoticon
1. črc 2007 ve 21:19  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 satÿ-dekuju zá mailiky. moc krasny veci a souhlasim s ofinkou-nakonec i ja sama u sebe jsem se k ni priklonila emoticon
1. črc 2007 ve 22:09  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 ahojky, zdarvím nevěsty po ránu emoticon

holky, mě se začíná pravidělně, zatím obden, zdát o svatbě emoticon emoticon to asi nepřežiju.... a mám nervy emoticon uáááááááááááááááááááá emoticon emoticon emoticon
2. črc 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 AHOJKY NEVĚSTY emoticon tak se nám to závratně rychle krátí!!!

přeji krásný den a vlastně celý týden...i když bude zkrácený že... ale já budu muset do práci i o svátky emoticon

Marti gratuluji ...super...určitě tě vezmou všude a bude na tobě se rozhodnout...přeji ti,ať si vybereš ten nejlepší obor ...který tě bude bavit!!! emoticon

Satyyy...paráda...tak se těšíme na fotky kočky v nových svatebních stínech!!! jupí emoticon

Pavly: supeer! konečně budeš mít klid na poslední připravy svatby... a asi že i dokončovací práce na baráčku? nebo bytečku? emoticon krásně si to užívej ...te'd už bez stresů v práci!!! jé to je krásný,že ti kolegyně dali vysněný parfém..tak to budeš nejvoňavější nevěsta... emoticon

Lucíku ...ahoooj čéče ...ty si asi budeš dávat na noc decku vínečka...abys usla jako špalek...a neměla svatební sny...i když pokud jsou příjemný,tak ti to schvaluji emoticon já dlouho neměla žádný sen...páč spím tak málo...že to asi nestihnu emoticon už máš totálně vše připraveno?

Jo a my jsme v pátek tedy rozvezli po celé rodině koláčky a oznámení a přinesli i do práce ...a všichni měli velikou radost a byli nadšeni z našeho romanťáckého oznámení emoticon jsem se snažila vám ho naskenovat a poslat mailem..ale fakt ve skutečnosti vypadá mnooohem lépe...tak třebas ho tedy někdy na srazu uvidíte naživo emoticon stihli jsme všechny v rychlosti...akorát přítele taťka dostane jen oznámko poštou..páč má moc práce a nemá smysl za ním jet až do krkonoš nooo... dneska obvoláme všechny,aby potvrdili,kdo určitě přijde a zítra jdeme do hotelu vyjasnit menu a počet lidí... no a to už je snad fakt vše emoticon

taky jsem stihla ještě kolegyně rozlučku se svobodou...takže supeeer trénink na tu mojí emoticon a v sobotu se mi vrátila milovaná kamárádka a svědkyně ze studií v Austrálii...takže jsme celý víkend byli u nich a povídali a popíjeli a povídali a popíjeli...takže jsme dnes pro změnu nevyspalá! emoticon
2. črc 2007 v 11:46  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 ahoj nevěsty emoticon
Luci taky se mi zdá hodně často o svatbě,ale v tom snu vždycky na něco zapomenu,na dekoraci,na čokoládky,...pokaždý na něco a jsem hrozně nervozní a pak se zvbudím,no síla emoticon
2. črc 2007 ve 12:10  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 erenko - mě se zatím zdá o obřadu a vždy je něco blbě... emoticon emoticon emoticon

mě svědkyně teď odjede do Anglie a vrátí se až na svatbu, tak nestihne rozlučku... emoticon potvora jedna emoticon emoticon emoticon

skoro vše, erenko emoticon dnes jsme přerovnávala krabice s věcma na svatbu a třídila, co kam se poveze, abych to měla nějak trošku pohromadě...

satyyy, taky se moc moc těším na tvé kosmetické čáry a kouzla emoticon

erenko, poslala bys mi to vaše oznamko ještě jednou??? Mě to nějak spadlo a ten mail mi zmizel... emoticon emoticon

ahojky Many emoticon

Pavlínko, jak jsi na tom tu středu??? Já zatím nevím.... emoticon
2. črc 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 Luci 25 dní emoticon mně je blbě emoticon
2. črc 2007 ve 13:07  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 mě je blbě i krásně zároveň emoticon emoticon emoticon pořád nechápu, že už nepočítáme na měsíce, že už nečekáme, až to bude pod 100 nebo o další desítku míň... ale že už počítáme na týdny, resp´. na pár dnů a každý den pryč znamená velkou změnu a velké přiblížení.... emoticon emoticon
2. črc 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 erenko, to oznamko vypadá fakt moc zajímavě a netradičně... já jsem tedy na trošku jiné... ale líbí se mi a jak psala Káťa - v oznamku se fakt odrážíme... emoticon taky ti to tak přijde???

holky, jsem děsná. místo abych hubla tak už mám druhýho nanuka po sobě emoticon a zvládla bych ještě dalšího.... emoticon emoticon emoticon
2. črc 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 Lucíku posláno emoticon

many to to ulítlo že... já už to snad radši ani nebudu počítat...mám pocit chvílema,že už je snad i po svatbě...

holky tolik stresu a příprav...a jak jsme rozvezli ty oznámení a koláčky ...tak to ze mě všechno spadlo..a měla jsem normálně pocit,jako kdyby už vše skončilo emoticon tak se teď bojím...aby na mě ty největší nervíky neskočili den před svatbou emoticon

dneska jsem mě a skoromanžu objednala týden před svatbou na masáž!!! chtěli jsme tedy dřív...ale nemají volno... a sebe ještě na kosmetiku přeci jen je to potřeba...jsem nebyla skoro rok!!!

na jednu stranu se fakt upřímně těším,až budu konečně vdaná ..a nebudu muset celou výplatu cpát do svatby emoticon aaaaaaa
2. črc 2007 ve 14:04  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 hezká relaxace před svatbou, eren emoticon emoticon já má úpořád pocit, že toho musím ještě spoustu zařídit.... chjooooooooo emoticon
2. črc 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 viď Lucí ...

to já taky ...ale už jen pár drobností ..jako jmenovky a to prezentační DVd a taky vlastně jít na předsvatební natáčení do salonu, na masáž,kosmetiku, barvu vlasů,pedikůru,manikůru a tak emoticon už jen samé příjemné věci!!!

joo a mám děsnou radost...protože moje maminka se změnila k nepoznání a zajímá se najednou o svatbu a je miloučká a vše se mnou probírá...úplně tomu nerozumím...ale podezřívám babičku,že mamině něco řekla nebo nevím ... emoticon tak mám fakt radost!
2. črc 2007 v 15:03  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Zdravim holkyyyyy! Tak jsme se ted vratili z posledni schuzky pred svatbou v te nasi restauraci, pan vedouci tam mel nachystany 4stoly, jak budou nazdobeny, dali jsme mu k tomu tu nasi dekoraci, takze jsme mu to schvalili, moc se nam to libi emoticon taky jsme doobjednali kytku na svatebni stul pred nas, takouvou tu hlavni podelnou, bude s lilii. Jeste teda musime do restaurace den pred svatbou, dovezt tam zasedaci poradek, kyticky do vazicek a upraveny vlizelin, no a potom uz dopolko v den D tam nekdo doveze dortiky a tu podelnou kytku....uz jsme taky nerves, jak blazen nooo...

Mam ted jeste v hlave tu praci, sice si muzu vybirat, ale z oboru, o ktere zase az tolik nestojim, moc moc moc bych chtela tu dermacku, ale ta prave bypada blbe, primar chce nekoho s praxi nebo uz atestaci emoticon emoticon ach jooo, tak moc si to preju, ze to proste nevyjde, uz z toho i blbe spim, porad se mi ty pohovory honi hlavou, hlavne se prekryvaji terminy, dokdy se mam definitivne vyjadrit k dane nabidce, takze je to vubec stresujici....

Jo a ta rekonstrukce koupelny ted na cervenec padla, takze nevim, nevim, jako to zvladneme v srpnu, tam se to totiz kryje s nasi svatebni cestou a nastupem do prace emoticon
2. črc 2007 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky,
tak sice jsem nebyla v praci,ale litam snad jeste vic emoticon !!! -ale uz kolem svatby emoticon
- od 10-do ted jsme litali sami a pak s babickama po obchodech-jsou spatne pohyblive a moc nemocne,takze to znamenalo je oblekat, pak ruzne prevazet a v obchodech mit prave vse vyhlidnute dopredu....no mazec!!!! ale je to za nami a snad budou spokojene.....(museli jsme vychazet z jejich predstav a tak.....)ale myslim,ze jim to slusi
- taky jsem zamluvila bowling na sobotu-zapijim svobodu-nejak si pripadam jako blbec,ze se to fakt tyka me a mam z toho nerva!!!!! emoticon emoticon emoticon
- zacinam byt paradne nervozni, jak psala luci,kazdym dnem se to priblizuje a me beha mraz po zadech....jsme tu jakoby nejaka pismenka a najednou mi asi fakt pomalu zacina dochazet,ze se to tyka me a ze je to tu sama nevesta a ze za par dni budeme vsechny v hlavni roli - a me je z toho spatne!!!!!!!
dneska v obchodech se ptali babicek na jakou ze jdou svatbu-vube mi neprislo,ze mluvi o meeeee, vubec mi nedochazelo,ze ja bych mela byt ta nejdulezitejsi,treba kdyz mamka rika,ze musi rozslapnout boty-ja klidne odpovim-ja taky-a pak mi cvaklo-ale ty jsi nevesta-ty bys nemela mit problem s puchyrema,vzdyt ty budes na nohach uz o 3 hodiny driv-myslim v botech atd.atd.no proste mam v hlavne zmatek,az se mi chce normalne stresem brecet a vyventilovat to-je to normalni-marti-asi potrebuju odbornou pomoc-jsem zmatenejsi,nez Goro tesne pred Tokiem emoticon

-marti snad ti ta prace vyjde a budes spokojena-verim,ze k dermacce se pripadne dostanes...mozna to chce jen cas....a nebo zjistis,ze ti neco jineho sedi vic (jako ja nevedela,ze se mi ta prace nakonec nejak zalibi....)
-luci,co s tou stredou taky zatim nevim!!!!!!! muzu prijet i v patek nebo ctvrtek.....a zatim nevim,kdy to zvladnu a chceme tam i do ikei-tak nevim emoticon co s tim.....
-erenka-s maminkama to asi mame v necem podobne.....a jinak muzu taky videt oznamko - prosim (pavly.pavly@centrum.cz)
2. črc 2007 v 18:35  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš