Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda, ženský, kde jsteeeee???? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu.... pred chvili mi to nejak spadlo..... :o(( teeeeeda, to musi byt super fotky..... to bude zenich koukat :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
akorát si je zase prohlížím :-D holky, včera to byl mazec... jela jesm do Snu úplně ne stejnou dobu, jako pojdem a ve třočtvrtě na 12 jsem tam stála pod obloukem.... hustýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeda, takhle si to zkouset nanecisto..... to se nedela .o) ja jedu na vikend k nasim a bude valna hromada oheldne svatby.... co je jeste treba zaridit a tak... mamina se chce taky trochu zapojit, tak to musime vymyslet...... docela se na to tesim... budeme upravovat organzu na stul... je moc siroka, takze to musime strihnout a nejak vymyslet..... a porad nemam svicinky :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
tys je pořád nesehnala???? nikde nejsou??? A co nějaký net shop??? Taky neee??? teď koukám, že zas neumím psát.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
nesehnala, protoze jsem skoro nikde nebyla... budu to muset nechat na ten tyden po svatcich..... dneska, kdyz to vyjde, bych chtela jit zkusit saty... jestli je jeste zapnu...... co rikas na jmenovky, co jsem ti poslala... snad se budou libit.... chtela jsem, aby tem par hostum, co tam s nami budou, zbylo neco na pamatku..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo vidíš, ty jsem ti úplně zapomněla pochválit!!! Jsou super, fakt se mi moc líbí ;-) :-) myslím, že to budete mít fakt skvělý, jen pár nejbližších, žádný stresy co babičky a tak jako třeba Marťa... klídek pohodička... a jak vy vůbec plánujete večer??? Už jen vy dva??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
babicka??? ani se neptej.... nejdriv to vsechno brala uplne v pohode, ze nas chape a tak.... a minule jsme tam byli na veceri a ona mi to vsechno vycetla, ze jsem nevdecna vnucka, ze se o me deset let starala (bydlela jsem u ni, kdyz jsem chodila na stredni a na vysokou) a tak... takze jsem s brekem sla domu.... :-( a vecer... meli bychom u milackovych rodicu na zahrade grilovat..... dame si s rodicema takovou veceri a potom asi vyrazime se svedkama zaparit do mistnich podniku..... chtela bych ten den co nejvic travit s zenichem... vyhradila jsem si dobu mezi obedem a veceri... ze budeme jen spolu, pujdeme se projit a tak, mozna na zmrzlinu... samozrejme porad ve svatebnich satech :o)))) .... chci si to s milackem poradne uzit :o) tak snad to pocasi nezkazi....
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, tak to budete mít úplně super!!!!! Jé, to je krásný... mít svatbu jako vy, tak se budu opičit, to bude krásné odpoledně x-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to doufam, snad to pocasi nezkazi.... ted jsem volala do salonu, ze bych si prisla zkusit ty saty..... nemam chodit.... saty jsou pripravene pro nevestu, ktera je bude mit tento vikend.... :o((( potom bych je ale uz mela mit ja..... aspon neco... jen na tu posledni doladovaci zkousku si mam zavolat az po 7.7., budou tam mit pristi tyden kvuli tomu blaznivemu datu strasny fofr, tak abych si prisla, az bude klid....... uz se na ty saty tesim x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, další nevěsta??? :-( ]-( ty víš, kolik nevěst jich má ty šaty před tebou?????
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem udělala z 250 fotek výběr TOP 32 a nemůžu se na ně vynadívat :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, Luci, ty se mas...... ja se na sve fotky moc rada nekoukam... nejak se sama sobe nelibim..... doufam, ze jednou nejakou fotecku uvidim, jak ti to slusi :o) no, mela by ty moje saty mit uz jen jedna nevesta..... a potom uz bych je mela mit ja..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky jsem se sem taky konečně dostala§!! ;-) Satyyy...to je super plán na svatební den! to si fakt sebe navzájem užijete maximálně!!! a i ten den budete mít asi snad delší ...perfektní nápad! 8-) Lucíku ty fotky musí být bomba!!! chci je pak určitě vidět...třebas nám je ukážet při nějakém tom posvatebním srazíku ...nebo jsou výhradně určeny jen pro manžílka? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no však já jsem taky k sobě hooooooooooooooooodně kritická :-D ;-) až přijedete na posvatební mejdan, tak vám je ukážu ;-) já myslela jako kolik nevěst celkem... teď jedna, a před ní kolik??? To víš???
Odpovědět
Profilova fotka
ty moje šaty zatím žádná nemá a mít už asi nebude...prý až po mě v srpnu je má zamluvené jedna nevěsta...jupíí..tak budu první...ale ono je to vlastně úplně jedno přeciš ;-) teď u mě byla kolegyňka,která má svatbu příští pátek a je celá smutná a vynervovaná...jaké vlastně bude počasí...že to měli mít celé venku a teď budou muset do hotelu a že se z toho picne ...a že hlavně nemůže z nervíků spát..sáákriš...doufám,že tohle nás nečeká :-|
Odpovědět
Lucinko, Hostinné je stejně daleko od Trutnova, Vrchlabí a Dvora Králové, je prostě přesně mezi nimi:-) Ale na mapu určitě koukni! Však já taky koukala, kde to všechny bydlíte (teda hlavně Pavly, Klášterec jsem netušila, kde je):-)
Odpovědět
Profilova fotka
pred ni vim jen o dvou v cervnu .... ale asi jich bylo vic... jsou to docela oblibene saty.... ale jeste minuly tyden vypadaly jako nove..... tak snad to jeste chvili vydrzi :o)) no, tak uz aby to byl posvatebni mejdan.... tesim se na fotecky.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky moooc těším na posvatební mejdánek!!!! :-D :-D Satyy šatičky budou určitě pořád jako nové ! To snad chvíli trvá než je nevěsty onosí neee? budeš v nich zářit,jako kdyby byly totálně nový! Kat: já to tam moc dobře neznám...jen vím,že jezdíme nějak přes Hradec a do Trutnova...ale HOstinné nevím kde je...ale přítel určitě ví...tak třebas přes vás jezdíme ;-) je to tam krásné! mooooc!
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, kouknu ;-) nemáte tam náhodou někde poblíž rozhlednu??? ;-) :-D erenko, rychle se asi neonosí, spíš jde o to, aby se na nich nedělalo moc úprav, jako že třeba založit a pak zas rozpárat nebo asi se na nich neopatrností někde neudělala dirka....
Odpovědět
Profilova fotka
tech uprav se taky trochu bojim... ale tyhle saty nejdou moc upravovat.... bud sedi a nebo ne.... tak doufam, ze na nich nebude nic videt...... A holky... hlavne zadny nervy!!!! To nejdulezitejsi, zenicha, uz kazda mame a vsechno ostatni neni az tak dulezite..... takze zadny stresy, musime byt usmevave nevesty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahaa Lucí ...tak to mě nenapadlo...že těma úpravama se to vlastně opotřebuje nejvíc...
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy já nervy mám... zkopíruju sem, co jsem psala Kátě do IP... holky, ty fotky jsou prostě skvělý.... x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to by bylo, aby nebyly skvely, kdyz jsi na nich ty :o)) Kdyz dneska nemuzu jit na ty saty, tak si asi pujdu koupit nejaky sminky... abych mohla o vikendu zkouset to svatebni liceni :o))
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt satyy...taky doufam,ze budu jen usmevava a ne vyjukana nevesta ;-) tak at vyberes spravne sminky a dari se ti liceni! Jsi asi tak stejna sikulka jako Lucík ...a umíte se krásně sami nalíčit a učesat...to vám závidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vlastně nevím, z čeho mám nervy - jestli z toho, aby se vše povedlo, z toho, že budu vdaná, z toho, že z nás už bude jakás takás rodina, z toho, co vlastně manželství je, z toho, že tak nějak už opravdu odejdu od rodičů.... mám děsně smíšený pocity, nevím, čeho se "bojím".... vlastně si i myslím, že není z čeho mít nervy... ale prostě je mám.... satyyy - ooooo se budu červenat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci mas pravdu.... taky na to myslim.... nejak si asi poradne neuvedomuju, co to jako je.... ale prezili to jine, zvladneme to i my .o))) Ja mam ted vetsi nervy v praci... nevim, jestli stihnu dodelat vcas zakazku, a jeste tady s vami klabosim.... x-)
Odpovědět
Lucinko, klid, fakt! Vyprdni se hlavně na to, aby byli spokojení babičky, tetičky, rodiče, já nevím kdo...prostě si to užiješ Ty s mnaželem, ostatní si mohoui trhnout :-x Pro mě nejhorší změna je asi to bydlení, nemyslím ani nydlení s manželem, ale bydlení v novém domě, kde nic není... A to se Tebe netýká, takže se nemáš čeho bát:-) Manželství je moc príma, manželskej sex je super, mít doma manžela je super, říkat můj manžel je super...;-) takže žádný nervy, svatební den bue báječnej a společnej celej následující život taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucíku...tak to já takové myšlenky ani moc nemám...spíš nervy z toho dne,jestli se vše povede a budou se lidi bavit...a momentálně je mám z koláčku ..jestli mi to vyjde ;-) ale jinak se cítím být vdaná už pár let...z té změny mezi námi nebo tak nějak vůbec nemám nervíky ...spíš se už děsně těším! :-D ale jako Saty mám víc stresu te'd v práci a hlavně s bydlením...takže ono je to jen taky občas...když zbyde čas,tak na mě hned skočí myšlenky se svatbou...ale jinak mám miliony jiných starostí kolem ...aach jooo
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Kat, jeste ze te mame.... hned se tesim vic ;-) akorat ja mam to bydleni, kde nic neni uz ted..... ale brzo se to zmeni.... v nedeli bude postel a v pondeli kuchyn :o))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?