Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holcinky!!Tak jsem se vratila ze super relaxacniho vikendu z Podebrad, fakt parada, opravdu vsem doporucuju, moc jsme si to tam uzila a nechapu jak, ale dokonce jsem na chvili zapomnela i na svatebni pripravy :-N tak se mi aspon tochu vycistil mozek :-D Jinak si jdu zitra vyzvednout ten muj posledni novy pas na "stare"prijmeni a taky zacnu pomalu resit obleceni na promoci :-) zatim si nevim moc rady, nevim, jake bude pocasi, bojim se, abych nebyla oblecena moc, abych se tam kvuli event.vedru neslozila na zem :-. a taky nevim, jestli se vic hodi nejake saty nebo kostymek.....pomooooc, prosim o radu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) tak hlásím, že včerejší mojito grill party neměla naprosto chybu, mojito bylo naprosto úúúúúúžasný :-D x-) ;-) měli jusem litr a půl rumíku a skoro to bylo málo :-N |-| ;-) Pavlínko, taky se moc moc těším, až tu na nás budeš mít chvilku... Kačenko, ty přece nemáš za co děkovat!!!!! Já dostala dáreček ;-) jen jsem se snažila za něj poděkovat tak, jak to cítím.... ;-) ;-) ;-) Rozlučku bych už taky měla začít plánovat... JJ... Marti, myslím, že bys měla vybrat to, v čem se cítíš lépe. Já osobně bych asi volila šaty - v kostýmkách chodím na zkoušky, takže šaty by v tomto případě byly pro mě slavnostnější... Kačenko, ty pozítří viď??? Jé, se máte..... ;-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, 33 dní.................... mě mrazí.................... :-. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... zdravim po vikendu :o) Byli jsme v Podebradech na koleckovych bruslich a potom v Praze v Zoo, videli jsme cerstve miminko od gorilky.... bylo krasny... skoro jako lidsky :o)))) Uz mam skoro hotove jmenovky, zitra snad dodam fotecku, jak se to povedlo x-) Jinak z patku na sobotu jsem mela desivy sen... zdalo se mi, ze uz mam saty na sobe a rikam zenichovi, ze uz musime jit, ze na nas vsichni cekaji, a on mi rekl, ze nikam nejde.... proste jsem ho premlouvala, aby sel a vzal si me za zenu a on rekl ze NE.... hruza. Jsem se vzbudila uplne spocena..... Milacek mi rano rikal, ze je to jen sen a ze takova blbost se nestane....
Odpovědět
Lucinko, ahojky, jojo, zítra beru kostýmek a jdu na to, docela se těším!! 8-)
Odpovědět
Lucinko, až budeš příště dělat grill párty s mochitem, přijdu taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeje holky, ja vam zavidim... ja mela taky kostymek (kratkou sukni a sako) a dneska docela lituju, ze jsem si nevzala ty saty..... ale je to jedno.... hlavne ze mam doma diplom, v cem mi ho dali neni az tak dulezite :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Satyyy, ja byla taky v tech Podebradech na koleckovych bruslich.... :-D :-D tak jsme se tam treba potkaly x-) ....joooo, je to jedno, v cem pujdu, asi v tech satech, ale to si musim teda nejake poridit,kostymek bych vzala z vlastnich zdroju:-)...se tesiiim :-D aspon mam duvod ke koupeni nejakych hadriku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Kačenko, tak jo, beru tě za slovo ;-) x-) Satyyy, já měla dnes děsivý sen - už byl obřad a ten oddávající byl úplně nemožnej... nevyměnili jsme si prstýnky, podepisovali jsme se úplně hned na začátku, tak jsme protestovala, že se přece ještě nemůžu podepsat novým příjmením, na novomanželské políbení by byl zapomněl, to jsem mu musel apřipomenout, pak řekl tak jen řekněte ano a navíc když jsem to měla říct já, najednou tam stál ten nejděsivější docent z naší fakulty a položil mi nějakou děsně záludnou otázku a že musím odpovědět správně, jinak že letím ze školy a já bych bývala měla říct ne, protože to byla ta správná odpověď, ale to jsem říct nechtěla, protože jsme si chtěla miláčka vzít..... no na palici fakt... říkám, že bez psychiatra se toho nedožiju :-D :-p dám vám do labíka šatky drůžiček, holky, ty budou k sežrání!!!!! x-) a už lepím obaly na čokošky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - to je mozny, ze jsme se potkali... ;-) Jezdi se tam skvele... budeme to muset nekdy doma zopakovat.... Luci - ty sny jsou fakt desivy... ja jsem z toho byla skoro cely den nastvana.... to nemuzeme prezit... jeste skoro mesic :o)) Sup sem s fotkama saticek... ja dodam fotky snad zitra.... kdyz nezapomenu :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jdu je stáhnout z foťáku, tak momentík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky lucíku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky mladá paní :-) tak povídej !!!!!!!!!!!!!!! A kdy budou fotky????? ;-) satyyy - už tam jsou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - krasny.. .holcickam to bude sluset .o))) jeje zelezka uz to ma za sebou :o) gratuluju.....
Odpovědět
Profilova fotka
no však se na ně těším, ty košíčky k tomu.... jééééé x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík nevěsty!!! přeji krásný začátek týdne... a drkotám zuby nervozitou...už jen 32 dní ;-) Lucíku ty šatičky na družičky jsou naprosto úchvatný!!! Prostě k sežrání !!! a super mašličky na autíka... u nás to zatím vypadá tak,že se auta fakt zdobit nebudou a že se u nás na baráku sejdou jen nejbližší příbuzní a zbytek přijde rovnou na obřad...máma je ze všeho na nervy a vymlouvá nám to...už jí mám fakt plný zuby... A sehnala jsem v pátek super bílou průsvitnou mašli na svatební album pro kamarádku ...jupí! Ráno mi zkazila náladu paní z cukrárny ...chtěla jsem narychlo ještě doobjednat koláčky a že si část vyzvedeme ráno a zbytek odpoledne a vůbec se jí to nelíbilo a byla na mě dost hnusná ...ale nedala jsem se a vše jí opakovala stále dokola...až to nakonec vzala na vědomí a splní moje zákaznické přání! no jo...mají toho holt hodně... Martí...to jsi se teeeedy měla!!! takže zrelaxovaná až do svatby říkáš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky erenko :-) tak se většina lidí sejde až na obřadu, nic si z toho nedělej ;-) ať nemáš vrásky ;-) :-) taky někdy nechápu tu neochotu protdávajících... vždyť to, co řekne zákazník, by pro ně mělo být svatý :-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no jen tak ve zkratce svatba byla úžasná, všechno klaplo, tak jak mělo, nebyl to žádný stres, prostě klídek pohoda, pěkné počasí i když asi 15 min po obřadu pěkně sprchlo, ale to bylo štěstí :-D fotečky jsou nějaké v albu zbytek časem dodám, mám jich strašně moc nestíhám vybírat a to ještě nemáme profi fotky
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak to jdu hned kouknout x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ZELEZKO gratuluji!!! a preji krasne manzelstvi a kupu deticek!!!! :-D Luci...fakt me ta cukrarka dostala... a to si hraje na profika ...tsss :-| no nic...kdybych s ni jednala osobne,tak se takhle urcite nechova...ale ze je to po telefonu,tak to zkousela no... Jo snazim se nedelat si z niceho starosti...ale mamina me uz vazne zacina tocit...ona se nam sice do niceho neplete...ale na druhou stranu jeji nervozitou a nechuti do nasi velke svatby ...i vlastne plete! ]-( uz aby tu byl ten svatebni den a pak huraaaa na svatebni cestu ode vsech!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenka, díky moc, jinak k té nervozitě mě před svatbou taky znervozňovaly obě maminky, je potřeba opravdu pevné nervy,ale nakonec to dopadlo všechno OK. Za trošku těch nervů to opravdu stojí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas zdravim, my to mame za 12! Moc se tesim.Mejte se.Hanicka
Odpovědět
Profilova fotka
zelezko děkuji za podporu! Jsi faaakt šťastlivec,že už máš všechny tyhle nevíky za sebou...krásně si to užívej! x-) hanicko pááání tak to už je fakt za pár! už máš vše vyřízené a připravené a jen se tak v klídku těšíš jů? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ne tak docela, jeste nejake detaily, ale vezmeme se i bez nich! Nic neni dokonale, hlavne se se milujeme. Musim zpet do prace.papa
Odpovědět
Profilova fotka
Haničko, ahojky :-) :-) :-) tys sem ale zas jen nakoukla vi´d??? :-( moc moc na tebe myslím a 7. budu myslet pořád!!! Doufám, že se tu ještě ukážeš ;-) Zelezko, máte moc moc krásné fotky :-) ;-) moc ti to slušelo ;-) tak si hezky užívejte manželství a ať s emáet pořád tolik rádi ;-)
Odpovědět
Hanicko, uzij si to na maximum, na nikoho nehled!! x-) Budu na Tebe myslet!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Kačenko x-) Holky, jdu dolepit ty čokoládky, ale budu nakukovat... satyyy dej mi nějaký tip, kde se v praze vyfotit aby to bylo hezké místo??? Plánuju pteřín, karlův most, jednu takovou fontánu... ale víc nějak nevím... a potřebuju to v centru... - anděl, václavák, národní třída a tak... je to na ty fotky pro miláčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucíku ...a co ten Vyšehrad? ....tam je taky moooc krásných míst si myslím ... ;-) zelezko opravdu krásné fotky ...jste moooc krásný pár a děsně vám to slušelo ...a to štěstí,co z těch fotek vyzařuje ...no nádhera!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - jaky fotky pro milacka??? ja asi o nicem nevim... a krasnych mist v Praze je strasne moc.... zkus nejake zahrady na Hrade.... Petrin je taky hezky, tam je ta ruzova zahrada a potom takova ta pod hvezdarnou... takova mala zastrcena... mohlo by to tam vsechno kvest.... a souhasim s Eren, ze na Vysehrade je taky krasne... i s vyhledama
Odpovědět
Profilova fotka
a jak je to daleko na vyšehrad??? satyyy - já myslela, že jsme ti to posílala - bude mě fotit svědkyně a miláček to dostane jako první dárek od manželky, možná to bude jako kalendář, uvidím... a ve středu jedeme fotit tady za říéčany někam do polí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?