Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to příjemn nákupy.... kdepak máme zase erenku??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já musela chvíli zas pracovat.... taky se mi mooooc líbí španělština ..já i tu zemi miluji!!! byla jsem tam už 3krát na dovče a klidně bych se tam hned odstěhovala ...ale s prací to tam není moc růžové nooo... to se máš Satyyy,že můžeš jít nakupovat...já teď nemůžu nic kromě věcí na svatbu...už mi z toho hrabe...ale samozřejmě nutné věci taky nakonec koupím...ale šetříme kde to jen jde... ;-) hooolky já asi pekelně zmoknu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, jak to??? Tady to na déšť nevypadá... došel vám mailík s dětičkama??? Jsem se nasmála... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jsem tu asi na pul hodiny,tak vas rychle zdravim prave jsem se dozvedela,ze asi budu taky zapijet svobodu-jsem v soku :-. luci-krasny kosicky!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Pavlínko!!! To je super!!! S kým a kde a kdy??? Díky ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - v Praze uz prsi.... ja jdu taky nakupovat jen drobnosti na svatbu... na nic jineho nejsou penize.... :o( Ahoj Pavly ..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé... tak to tu terasu vytírat teda nejdu... no to jsme zvědavá, jak budeme mít zítra :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY PAVLY!!!! ;-) viděli Lucííí jsou roztomiloučký ty dětičkové žeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych sla taky nakupovat,mam abstak po ikee! a chtela jsem si jit sednou jen s holkama,co jsou z naseho bydliste-asi jen 3,4...myslela jsem si,ze pro ostatni to bude narocne vubec jet jednou za mesic sem a zajistovat si hlidani a tak....a dneska se mi ozvala kamoska ze dvora kralove,ze s tim pocita a hlidani zajisteno.....a ostatni s tim taky nejak pocitaji-tak jsem v soku a zacinam to asi planovat-ja to vubec neresila :-.
Odpovědět
Profilova fotka
mi mamka dnes poslala skoro 30 podobných mailíku, tak to nej jsem si nemohla nechat pro sebe ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci-ja se taky pobavila
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínko, to je supeeer!!! A kdy to plánujete??? No vidíš, já bych taky měla začít... :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no prave ze uz 7.7.coz je 14 dni,jak mi ted s hruzou doslo!
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme Lucí za mailíky ...jsou supeeer Pavly tak to je skvělé....krásně to oslavíš se všema!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky loucim se, mejte se krasne a uzivejte vikend... budu tu zas v pondeli :o)
Odpovědět
Profilova fotka
wow, tak to je chvilka... no jo, ono to letí i nám... my to chystáme ńa 20. to bude už satyyy úplně vysmátá :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ja jsem enjak zaujata proti zapijeni,nejak mi to prijde jako nesmysl,takze ani nevim,jestli se tesit nebo ne...zaitm me spis potesil ten zajem a to,jake jsou to kamosky-clovek fakt nema kamarady podcenovat,co a jak jste na tom vy?taky neco poradate?? poradte
Odpovědět
Profilova fotka
pavlí, mě to taky přijde takový divný... kdyby bylo na mě, nic dělat nebudu, ale přece nebudu sedět doma, když můj chlap půjde no ne???! ]-( ;-) satyyy, páček ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky saty luci-leti to prave hodne!!!! jsem nejak dneska v soku a jak pises,ja to prave taky nejak neuznavam....takze sjem nic neplanovala a ted jsem poradne zaskocena :-| a kdy a kam pujdes ty? a co erenka???
Odpovědět
Profilova fotka
no my toho 20. ale nevím kam. nechám to na holkách a nechám s epřekvapit. taky ať něco jednouplánujou a chystají jiní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm,tak to ja mam zase smulu...je to na me....
Odpovědět
Profilova fotka
tak někam posedět na nějaký drink, pak vyrzit někam za tancem... a chlapama :-D :-x ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak plan mam stejny...jen se bojim,ze toho 7.7. bude vsude problem s mistem....ha ha :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jo... to mi nedošlo... tak to bys asi měla dopředu se po něčem poohlédnout...
Odpovědět
Profilova fotka
no prave jsem na to taky prisla,musim zacit nejlepe hned!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co jinak? Co podnikání, přípravy... jak to nakonec dopadlo - půjdeš sama k "oltáři"???
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem se obleknout,jdu na veceri s ucama :-| ,tesim se jen na 2,kvuli nim na chvili jdu..... jinak podnikani zatim ok,...pripravy-mam stale vesti pocit,ze toho mam udelaneho min,nez co jeste chci mit udelane-hruza!!!! no a k oltari jdu sama -o tom neni uz nekolik let pochyb.... :-D ikdyz v podstate si me prijde milacek vyzvednou-romantika az na strop!!! luci,priste snad pokecame vic,ja ted jedu...zatim pa a tesim se,moc mi ten pokec chybi..... ani vas nestiham docitat a vlastne nevim,co je noveho u vas :-S krome kosicku.... tak zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky ahojky pavly taky lítáš sem a tam co? čauko luci, nevím jeslti jsem ti to psala ale jak jsme si tady včera dopo psaly, že se k nám blíží bouřka ona přišla a než jsem stačila zareagovat vyhořel mi počítač, naštěstí to byla jen základní deska, ale tak jsem se ještě nikdy nelekla jinak je u nás dneska celkem fajn je pod mrakem
Odpovědět
Ahoj kočenky! Lucinko, děkuju za všechno! za nejúžasnější IP, co jsme kdy dostala... x-) a dneska za super mailíky (ani nevíš, jak jsi úžasně vystihla chvilku, kdy to nejvíc potřebuju), už se usmívám, díky:-) Asi nejvíc mě prostě dostaly ty kule u skota :-D :-D Pavly, kamarádka od Dvora Králové, jééé x-) A jdeš sama k oltáři? =-) No, mně přijde, že už to není úplně důležité na tom dni, holky, přeju vám, ať ty přípravy jsou krásné a máte na co vzpomínat:-) Já si to všechno strašně užila, sice trochu stresu, ale to k tomu patří!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D přeju pěkný víkend :-D my domlouváme zapíjení svobody už na příští pátek :-) protože můj nastávající hraje o víkendech po zábavách a do svatby už nebude mít volno a já to budu jak se znám zapíjet víckrát,já budu mít čas pořád :-D ale už se moc moc těším,půjdeme s holkama na diskotétku,já sice na diskotéky nerada,ale s holkama to zvládnu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?