Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš dobrý...se mnou bude přítel trpět do poslední minuty mojí nervozitu...ale tak nějak tuším...že v posledních chvílích bude nervózní spíš on ;-) joo u nás rozlučka bude...především kamarádi a kamarádky jí vyžadují :-) takže 14 dní před svatbou ten víkend 13. a 14.7. se budeme loučit se svobodou s našimi kámoši ...určitě alespoň jeden večer holky a kluci zvlášť a možný ten druhý den společné grilčo ;-) ještě taky podle financí...nějak nám dochází ... s holkama dáme start určitě někde na Kladně v bárku ..mojito či cuba libre a podobně... apak se uvidí ...buď zůstaneme v KL a pak vyrazíme na disko a nebo vyrazíme do Prahy...nechám tomu volný průběh... kamarádi si z nás stále dělají legraci,tedy spíš ze mě...že bude striptérka na pánské rozlučce,ale já doufám,že jen tak žvástají a nic nebude ;-) přítel říkal,že to ani právě nechce...tak snad nemají moc peněz a nebudou nějakou chtít platit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Erenko, bylo to fakt hustý! Lítalo to z kanalizace, ta tu průtrž deště nebrala. Takže si dovedeš představit, co z kanalizace lítalo. Byl to humač, fakt :-( Nechápu, ten barák je starej 10 let, vše je pratticky nové, trubky, atd.. a tohle! Měli jsme to všichni co bydlíme v přízemí. Hrůza. Já cimprdlína, která myje i nádobí v rukavicích, jsem to všechno vytírala ručně, na rukavie jsem úplně zapomněla v té spoušti jsem si na ně ani nevzpomněla. No naštěstí jsem očkovaná proti žloutence, ale byl to humáč:-) Já jsem holky kupodivu v klídku, svatba spí a řeším dovču, tak je dřív než svatba, takže nervozita prakticky žádná. Koupila jsem si plavky, přemýšlím kolikery si mám vzít šaty a boty, a svatba je pro mě "daleko". Takže je to decela dobré. Ale až se vrátíme, tak to na mě padne, to je jasný. A budu šílet! Luci, o kolik Vám odložili ty líbánky? Jeslti je to pár dní, tak bych to taky neřešila, nevzdala bych se toho dlouhého pobytu a letěla bych dýl. Ale naštve to, viď? Hlavně že Vám to nezrušili úplně!!
Odpovědět
Profilova fotka
měli jsme původně letět 24.10., takže to nijak dlouhá doba není... právě, taky to raději odložím, ale na toho 5., ne 12. :-D :-D :-D holky, mě pořád padá net... ten mobil poslední dobou nějak blbne... sám s evypíná, ale pořád ]-( ]-( ]-( asi mám jít na ten úklid... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pritel taky stripterku nechce a pujde asi jen s kamaradama do hospody... a ja pujdu v patek 13.7. s kamaradem nekam do baru... je to skoro jediny clovek ktery to vi, tak si to spolu uzijeme... chodime si sednout tak jednou za pul roku a je to vzdycky super... pritel z toho sice neni uplne odvazany, ale ja jsem hodna, takze se bat nemusi :o) ... vzdycky si skvele pokecame a zaparime :o) ... a jelikoz ten kamos nam sehnal toho chlapka, co pritelovi sestavil to super kolo, tak snad dostanu povoleni, ze muzu jit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ty snad porad uklizis.... to nesmis tak prehanet....
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, právě že neee, okna mám, záclony a závěsy taky, ale potřebuju umýt komplet koupelnu a kuchyň... jo vlastně včera jsem vyžehlila a utřela prach...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé a buchtu musím na zítra upéct....
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - teba bych chtela mit doma... ja tohle nejak nestiham.... ale ja nastesti jeste zaclony nemam :o)) ale okna by potrebovala umyt... koupelnu budu myt dneska... a milacek slibil, ze nez dorazim domu, tak bude vyluxovano :o))
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, myslím, že bys mě rychle měnila :-D :-D :-D však já jsme před tou šílenou souborkou řekla, že na úklid kašlu a že to udělám až po... no takže už po mám, takže musím... erenko, ty košíčky jsou fakt pidi, já je mám z nějakýho servru taky objednaný, jsem se pak divila, co mi to přišlo, protože jsme taky nějak na ty rozměry nekoukala... :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu zpátky,jj jedeme na 12 dní,akorát ty odlety máme všechny pozdě,ale to nevadí,my si to užijeme i tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a když odlítáte večer, tak ta noc v hotelu už se vám počítá??? no tak to až se vrátíš, budu to mít opravdu za pár... :-N no ostatně vám se to taky krátí... skoro za dva měsíce... to my měli nedávno dva měsíce... a vidíš, jak rychle to utíká...
Odpovědět
Profilova fotka
jo ta noc se počítá,protože tam budeme někde v jednu hodinu ráno a tu noc na hotelu ještě strávíme,stejně tomu spánku moc nedáme,budu plni dojmu a natěšení na moře,že spánek bude vedlejší,já i Martin jsme zvyklý z nočních,tak si jednu dáme v Bulharsku :-) No je to vážně za chvilku,když si představím,že za nějaké dva měsíce budu vdaná paní tak mě běhá mráz po zádech,Luci nevím jak to bude s PC v době tvé svatby,protože hodně zlobí,teď jsme byli 14 dní bez netu,ale chci abys věděla,že budu na tebe hrozně moc myslet a celý den budu v myšlenách s tebou ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jooo LUcík je pečlivka ...super hospodyňka viiiiď ;-) když to chytne mě...ta uklizecí,tak vezmu vše od shora až dolů..ale teď když nemáme své hnízdečko...tak nechávám vše na mamině...já to prostě nestihnu,tak to udělá sama ...no co mám s ní dělat... satyyy..tak to je super rozlučka ;-) s kámošem! já bych nejradši společnou ...prostě párty ...ale kamarádi i když jsou mezi sebou taky spárovaný,tak říkají ne..lepší dámská a pánská jízda..asi si nás chtěji naposledy užít odděleně či co ;-) a myslí si,že po svatbě už s nima nikam zvlášť nepůjdeme...nebo nevím :-D wailin: tak to máš štěstí,že jsi očkovaná!!!!! to je hnus ...neumím si to představit! holky šéfové mě teď dostali..věnovali nám hafo eur na svatební cestu prý :-) jsem fakt překvapená,jsem nečekala,že mi vůbec něco dají ... tak paráda! moooc nám to pomůže! :-D ještě doběhnout v pondělí taky udělat ty nové pasy...jsme to stále neudělali! proč nepracují na takových úřadech v noci...to by bylo lepší
Odpovědět
Profilova fotka
maruško, nevadí, já vím, že na mě myslíš - to ta naše telepatie ;-) :-) Mám tě moc ráda, víš to? Víš, viď? ;-) erenko, takovou uklízecí mám taky :-D ;-) jen dnes jsem se k ní musela dokopat...
Odpovědět
Profilova fotka
Eren - tak to je super... mas hodny sefiky.... u nas ve firme se pry dava poukazka do Ikey na 2000,- tak jsem zvedava, jestli je to pravda..... nam se tu urcite hodi... aspon si neco poridime :o))
Odpovědět
Profilova fotka
jj telepatie se už párkrát osvědčila,taky tě mám moc ráda a jsem hrozně ráda,že jsme se tu potkaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo udělali mi fakt radost! poukázky do Ikey jsou taky supeeer! je to fakt dobrý svatební dar takové poukazky do různých obchodů viď ...jsem slyšela,že i do Marcs and Spencer je dávají ... ;-) dneska ochutnám svatební koláčky od kolegy a kolegyně ...se berou 6.7. a dneska rozváží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeeeeeda, letos je to fakt sama svatba... u nas to mel kolega 21.4. (jako Katwind) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenko a kam se chystáte na svatebku????
Odpovědět
Profilova fotka
maruško - x-) x-) x-) holky, tak mám upečíno, pro miláčka uvařenou polívčičku k obídku a jdu na to vytírání... chjooo .... se tu zatím mějte, zas nakouknu ;-) já ci taky eura!!! :-D :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - v Dominikansky republice se plati eurama??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ci taky do dominikansky republiky :-D :-D :-D my ještě nevíme...podle penízků,který nám dá rodinka ...z nečeho se bude i doplácet hostina a zbytek bude na dovču... rádi bychom řecké ostrovy ...ale jinak je to jedno..možná pojedeme jen autíkem někam na Slovensko či Maďarsko do lázní...ale myslím,že nějaký last minute to snad bude jistit ;-) naplánováno nemáme nic...páč zatím nejsou prašule nooo jo letos se bere snad každý kdo může ;-) a kdo nemůže,tak se aspoň zasnubuje...naši kamarádi nám oznámili,že se v neděli zasnoubili v Dublinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, to je pekne... to u nas to uz zacalo, kamaradka se vdavala 26.5., tri kamaradi to maji 7.7., dalsi to ma jako my.... a nakonec pritelova sestrenice 27.7. .... proste hukot....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fakt husty Satyyy ;-) u nas kamos ted v sobotu 23.6. ... kolegove 6.7. ...kamaradi 20.7. a pak byvaly sousede taky kamosi tyden po nas ... 3.8. :-D ten rok je asi nejaky magicky... ale je mozny ,ze pristi rok 2008 bude kolem srpna taky magicno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je mozny, ze je takhle magicky kazdy rok... jen jsme se ted dostali do veku, kdy se kolem nas vsichni berou..... i kdyz 7 v datumu je proste hezka, ne?? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem tady zae na skok. Erenko, tak Ti gratuluju k penízkům a přeju Ti je, hezky si je užijte! Měla jsi strach, že Vám na svatební cestu nestačejí penízky, tak Ti šéfové udělali radost, viď? To je super! Jen hezky leťte do Řecka. -Já jsem tam byla jednou, konkrétně na Korfu a tam tak výborně vaří, že jsem se spravila o 5 kg za 14 dní! V životě jsem se tak necpala jako tam! Přeju Ti to, hezky si to užijte! Luci, to Vám tu dovču zase o tolik neposunuli, pořád je to lepší než aby Vám to usekli dřív :-( Taková poukázka do Ikey by se nám hodila taky. Až si převezmene v srpnu ten prázdnej byt, každej kousek nábytku by byl dobrej... :-) Já jsem dostala od kolegů dřez od Frankeho a baterii se sprchou do kuchyňský linky. Hrozně jsem si to přála, rohovej dřez, měla jsem ho vybranej a s tou baterií stál desítku, tak jsem furt nevěděla jestli jo, nebo ne a nakonec jsem ho dostala od kolegů ke svatbě - prej nebudou vymýšlet kraviny a dají mi praktickou věc. Tak jsem byla šťastná! Musím jim před svatbou přinést hodně cukrovíčka a chlebíčků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TÉÉÉDY Wailin tak to tě mají kolegové taky hodně rádi ;-) tak to budeš mít nádhernou kuchyň jůůů! asi joooo... SEDMIČKA nosí každému štěstí... a i ten náš věk je prostě takový vdávací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wailin - taky jsem chtela rohovy drez... ale nemam na tu spravnou kuchyn..... tak jsem to musela zvladnout bez toho.... ale moc se mi rohove drezy libi... jinak mam taky drez a baterii od Franke ;-) eren - to je dobre, ze jsme se narodili tak dobre, ze mame vdavaci vek zrovna letos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, kuchyň budu mít nádhernou, to je můj sen už minimálně 5 let, mám už i zaplacenou zálohu. Bude přesně podle mých představ!! Ale-kuchyň nádherná, dokonalá se všema vychytávkama, ale spát, budeme na zemi, protože nám nezbyde na ložnici :-)) No nejdřív pořídíme matrace a budeme spát na nich za zemi a časem snad pořídíme i postele a skříně:-) Ale hlavně že bude kuchyň -to jsem si prosadila :-)) No jsem cvok, já vím. Jo, sedmička je magická. Jakej je Váš věk vdávací? Holky neříkejte mi, že se vdáváte 27.7.2007 a je Vám 27 let? -To bych Vám fakt snad i záviděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Džezy Franke jsou prej nejlepší :-)) To mi řekli v kuchyňském centru i kolegové v práci (syn jednoho toto prodává). Satyyy rohový jsou krásný, ale zase není takovej výběr jako v těch klasických. No ono to je finále stejně jedno - stát budeme u nádobí stejně my, tak je jedno jeslti v rohu, nebo někde kousek dál :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?