Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY ...ta ženská tu snad bude do večera!!! každou chvíli se mi chodí na něco ptát...chudák šéf z toho se normálně kouří :-D už jen hodinku a utíkám na bus a hurá domů!! i když asi zmoknu vypadá to na bouřku teď už faaaakt taebo je aerobní cvičení s prvky z thajského boxu ... je to nevím teď přesně o kolik ...rychlejší tempo než klasický aerobik... díky tomu taky rychleji spaluješ kalorie,než když chodíš jen na aerobik...ale je to dost náročný a vypracuješ se prostě postupně...je dobré začínat asi jako všude na záčátečnících...než to si tělíčko a hlavně svaly zvyknou že... moje tělo na tohle cvičení reagovalo opravdu skvěle...mám ráda rychlý pohyb...skvěle formuje tělo ...takové ty štíhlé svaly nooo... a za půl roku házíš pánské kliky jako nic...pár kopů a chvatů si pamatuji ještě teĎ ...ale musela bych teď stejně začít od začátečníků...abych dohnala kondičku! jsou tam všelijaké chvaty rukama ...boxuješ jakoby ale rychle a i kopy z toho boxu...je to takový hodně rychlý..ale fakt když tě to neodradí,tak to časem zvládáš fakt v pohodě... a to se dá ještě tohle tempo hodit na ještě rychlejší ...ale už si nepamatuji,jak se tomu říkalo :-D a břicho máš zatažený vlastně celou dobu...no nevynecháš snad jediný sval se flákat ...ale asi to není pro každého ...to přiznávám 8-) jejda už je tu bouřka...
Odpovědět
Profilova fotka
tady taky zabouřilo, na třo minuty slejvák jak blázen a teď už zas sluníčko :-D erenko, tak to bych asi nemusela... já jsem spíš na ten aerobik :-D |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu asi zůstávám dneska až do 5 spíš ještě déle...strašně tu lilo a bouřilo a nestihla jsem vše dodělat...takže tu počkám na miláčka,až mě vyzvedne...chjooo :-| ale aspoň budu mít čas ještě být na netu ...
Odpovědět
Profilova fotka
teda erenko, tymáš ale výdrž...od rána do večera, tě platí zlatem ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pomalu by mohli :-D tak já tu jednou přesčas zůstat můžu,páč jinak chodím každý den o půl hoďky dřív domů víš 8-) a fakt se mi nechtělo do té bouřky...ale už je pryč...ale dokonce padaly i kroupy... akorát je to škoda,že se nedostanu už do města ...abych sehnala tu bílou mašli nooo...
Odpovědět
Profilova fotka
prolézám servry se spodním prádlem a hledám nějakou krásnou košilku... když už najdu, pod 1500,- není a to se mi zrovna nechce dát... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky ještě nic nemám Lucí...to je dost za košilu viď ...ale vůbec ti asi zatím neporadím...ještě jsem po košilkách nepátrala... a co zkusit třebas HM nebo takový nějaký obchůdek? tam mívají krásné a levné prádlo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to máš pravdu, já už jsem tak zmagořená netem, že nějak mi nenapadlo jít na prádlo do krámu :-D |-| tak tam kouknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kolikrát je to pohodlnější a příjemnější nakupovat jen přes net...některé prodavačky mě snadno odradí,abych k nim už příště nešla i kdyby měli vše za korunu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ti nevím...sice ta mašle je přesně to co sháním...ale přeci nebudu platit poštovné kvůli 10 korunám! to je směšný :-) zkusím tam najít ještě i něco jiného...přemýšlím,že auta budeme zdobit jen jednoduše mašli od kapoty k předním oknům ...takové to V ...ale jen obyčejnou bílou stuhou ...tu tam asi ale nemají na tom dilnaispirace...a ještě se mi líbí ty pidi košíčky pro holčičky ...ale ty jsou asi hooodně maličkaty co? když stojí tak málo!!! ???? to je nějaký super levný server w x-) auuu
Odpovědět
Profilova fotka
tak papapa Lucíku ...zítra se zas ukážu! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, tady byla bouřka a já neměla signál :-( JJ, některý prodavačky jsou fakt děsný ]-( hlavně enmám ráda ty, který po tobě furt koukaj co vezmeš do ruky... v těch krámech, kde je málo lidí.. tam už ani nechodím, protože z toho by mi trefilo ]-( taky budeme mít do V a ty mašle na zrcátkách, ale tyhle stuhy tam nemají... já mám odtamtud ještě vlizelín a kamínky-kytičky na stůl, a ty fialové kytičky. mají tam spoustu krásných věcí.... nevím, o jakých košíčkách mluvíš, ale ty, co mám já, jsou z Bauhausu a jeden stál 55,-, - abys měla srovnání. a posílajín to opravdu rychle, paní je moc milá a příjemná. třeba jí i zavolej, jestli tu stuhu mají na krámě, a jak by dlouho trvalo poslaní a třeba by to poslala i PPLkem... tak papa zítra, ale jen na skok, musím uklízet, když jsem to neudělala dnes - v sobotu máme to grilččo totiž... a zítra ečer jdem na muzikál a véču, takže tolik času nebudu mít :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky... tak jsem si vcera koupila aspon ty kratasy .o)) Sice jsme kvuli memu nakupu zmokli, ale to nevadi, hlavne, ze mam co na sebe :o)) Jo a dneska to mam za 29 .... je to uz s dvojkou na zacatku.... pomooooooooooooooooooc :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj :-D Satyyyy bozinku to je tedy rychlost!!! ty kratasy za to zmoknuti jiste staly ;-) jsem za tebe normalne nervozni ajajaj :-) Luciku...tak prijemne uklizeni...dneska ti to pujde skvele...uz neni dusno a vedro vid 8-) ale obcas na nas jukni! Diky za tip...dneska se konecne dostanu do mesta,tak budu smejdit po maslich ;-) my budeme mit jen obycejne stuhy na ty auta...zadna parada to asi nebude...ale tak aby se nereklo...pritel proste autika zdobit chce,tak at je zdobi ;-) Vcera jsme byli u svagrove a jeji maly synacek uz ma usity oblek x-) vypada v nem uuuzasne!!! Skoda,ze jsem nemela s sebou fotak! Pritele maminka je sikovna svadlena a usila mu kalhoty s vestickou a kosili a motylka!!! Normalne ona usila i tu kosili!!! vypada jak koupena kazdy detail...to je neuveritelny ;-) ty deticky budou desne sladky coooo na nasich svatbach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) pro Lucikka : Včera jsem musela odejít,jen jsem tu nakoukla tak to byla taková rychlovka,letíme 27.6 ve středu ve 20:40. Vím,bude to kdy tobě svatba bude klepat přesně za měsíc ;-) Začínám mít cestovní horečku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Eren - ten tvuj synovecek musi byt asi kouzelny.... kamaradka mela taky malyho synovce na svatbe a moc mu to sluselo.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak včera to bylo super :-) hned po přestávce na odpolední v 18.30 začala pořádná buřina a nešla elektrika,zapla se až po 21.00 takže jsme šli domů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
many - tak to se mate.... skoda, ze me se to nestalo... a dneska nam to asi nehrozi :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík many ...to se tedy máš ;-) u nás i kdyby nešla elektřina,tak domů nejdeme... už jsem to párkrát zažila ... :-( dneska je fakt svěží vzdoušek co :-) večer jdeme s bratrancem a jeho přitelkyní (je těhulka) na trenažér goltu ;-) přítel dostal od táty nové hole ...tak jdou kluci trénovat...my ženy budeme asi spíš jen probírat svatbu a miminka :-D satyyy jooo malý Jeníček je fakt roztomiloučkatý! už mu bude 5 ale rozum má fakt tak na 10 ;-) je děsně inteligentní a takový citlivý...to jeho mladší sestřička je zas takový ďáblík ...té jsou 2 roky ...vlastní synovce a neteře zatím nemám (ale už dlouho je beru za vlastní že x-) ) ...bráchovi je teprv 21 a na ženění a plození dětí to zaítm nevypadá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee... memu brachovi je 22 a taky to s tim zenenim nevypada... on porad jeste nenasel tu pravou :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, všechny vás zdravím, než se vrhnu na ten úklid :-p erenko, JJ, ty dětičky jsou úžasný... se těším, dnes mi tchýně přiveze šatičky pro drůžičky, snad jim budou... to teprve budou k sežrání :-D :-D :-D many, tak to byla super směna že? ;-) takových více!!!!! :-) ;-) Maruško, ahojky :-) jsi tu ještě??? Tak to na tebe budu moc moc myslet, krááásně si to tam užijte a až se vrátíš, musíš mi napsat dojmy ;-) a až se vrátíš, budu na tom jako satyyy a bude mi to začínat na 2.... uááááááááááááááááááááááá se asi zblázním... mi mrazí už teď, co teprve pak???? :-N vlastně až se vrátíš, už budu pomalu u konce s 2 viď? Vy letíte na jak dlouho??? 12 dní, že? ježiš, to bude šílený.... no a co teprve satyyy, ta už to fakt bude mít za pár.... :-N :-N :-N holky, jsestli já to přežiju bez psychiatra tak to pak řádně oslavím :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, přeju krásné ráno! Včera byla u nás potopa! Při té bouři se nám kanalizací - záchodem, umyvadlem a dřezem v kuchyni vyplavil byt! Normálně to stříkalo ven z wc a umyvadla, úplné gejzíry, hrůza! Taky jsme měli vytopené sklepy, bylo tam půl metru vody, takže jsem měla o zábavu postaráno. Uklízela jsem to do večera. Chtěla jsem žehlit, mám tam 3 pračky prádla nevyžehlené, ale to už jsem nezvládla, byal jsem vyřízená. Miláček dneska neměl čistý vyžehlený tričko na sebe do práce:-( To jsem ostuda:-) Satyyy, tak to je super že máš kraťásky. Nějaká radost musí být, ne? Já vím, před tou svatbou je vydání až hrůza, člověk si musí všechno rozmyslet než si něco koupí, ale nemůžeme to přehánět, ne? Už to ví Vašeokolí, že bude svatba, když už to máš za 29? :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Vi to ten kdo to ma vedet.... rodice a svedci... pribuzni veci, ze se neco chysta, ale ze tam nepujdou.... od zenicha kamaradi vi, ze se neco chysta, ale nevi nic... a ode mne kamaradi nevi nic... az na dva lidi..... v praci to chci rict az po tech svatcich v cervenci..... ale uz mi dela problem o tom nemluvit, tak se musim porad hlidat...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - urcite to zvladneme bez psychiatra..... jen aby to doma s nama vydrzeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, ahojky, téééda, to sis musela užít... :-S nám včera zase přišel mail od cestovky, se kterou jedeme na svatební cestu, že ten zpáteční let se ruší a že buď nám dají slevu a budeme tam o dvě noci míň (nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) nebo že si máme vybrat jiný termín. takže zatím předběžně to vypadá, že poletíme až 5.11. sice dýl, ale 21 nocí se nevzdám ani za nic!!!! to je můj sen, takže raději pojedu dýl.... satyyy, no právě, aby si mě pak ještě vůbec chtěl vzít... =-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj wailin a lucíku :-) wailin to je šílený!!! co se to u vás dělo? :-. To jsme měli fakt takovou potopu jooo? Božínku...tak to mě moc mrzí,snad už takový přívaly nebudou...to jsem ještě nezažila a ani bych nechtěla...fakt nechápu :-| satyy..to jsi fakt dobrá,že to stále tajíš! fandím ti!!! ;-) Lucí...já už taky občas pomýšlím nad psychologem :-D dneska to na mě zrovna nějak padlo...ta nervozita...a to je vždycky ,když nemám co na práci....tak přemýšlím nad svatbou a běhá mi mráz po zádech ;-) jeeeeeeeee to je fakt za chvílu už
Odpovědět
Profilova fotka
no jak už to můžem počítat ne na měsíce, ale na týdny... jako že 4,3,.... uááááááááááááááuáááááááááááááuáááááááááááááá :-D :-D a pak 4 dny, 3 dny.... ježiš to bude maso :-N =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucíku to je pech...tak si to holt odložte ...i když mě připadají dvě noci v pohodě..kdyby to bylo o týden...ale tak když je možnost a chcete určitě 21 ...tak jeďte až v listopadu viď 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nastesti budu posledni tyden pred svatbou sama doma... milacek jede o tyden driv domu... ma holt vic dovolene..... takze ty nejvetsi nervy na nej nebudu prenaset.... stejne budu behat po kadernicich, kosmetickach, manikerkach... a jeste budu balit veci a tak..... takze snad to zvladneme... jen nevim, jestli nebudu tak nervozni, ze mu budu kazdou minutu volat... ale to by mi asi nepomohlo, protoze on kdyz je doma, tak telefon u sebe skoro nenosi...... a jak se cely tyden neuvidime, tak se aspon na sebe budeme strasne tesit :o))))) Jo holky... jak planujete rozlucku se svobodou?? Bude??
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, no právě, můj sen je 21 nocí... to mi teď právě miláček volal, že kdybychom letěli až 12., tak je to ještě levnější, ale to jsme mu řekla, že ne, že tak dlouho čekat už nevydržím :-D satyyy, bych to sama nevydržela, tě obdivuju :-) ;-) satyyy, bude, bohužel asi i stím, že ač miláček striptérku nechce, netouží po tom, tak kamarádům ale neřekne, že jí nemaj objednat.... takže asi bude.... je to normální srab ]-( ale tohle téma už tu jednou bylo....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?