Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JÉÉÉ PROVANCE tooo zní nádherně! takže máme aktivní dovolené Satyy? ;-) my byli v Tucepi a v Makarsky taky dvakrat na vylete pesky dokonce..bylo to kousicek :-D nooo a my v tom mega dusnu jeli 25 km na schuzku s kapelou!!! super vedro! ale pak jsme jeste jeli ke znamym na promitani fotek a videa z dovci...byli na jachte 10 dni Sardinie,Korsika, Italie...nooo bomba...ale ja bych se bala potapet...ale nadherne misto...jak nekde v karibiku!!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na chvili se loucim, padim na obed a na postu zaplatit slozenku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy - složenku neee ale tričko nebo kraťasy!!! ;-) JJ, Provance zní úžasně, jen ale na 4 kolech... :-D erenko, taky s ebojím potápění a Vráťa se chce na svatebce potápět... :-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak třebas budete jen nahoře se potápkovat...jen abys viděla tu nádheru Lucí ...oni se potápěli na širém moři třebas 30 m !!! to bych fakt nedala...ale třebas 2-5 m možná .. ;-) to byste museli mít asi nějaký kurz,aby vás pustili tak hodně...nebooj 8-) satyyy dobrou chuť a taky doporučuji zaplatit kra'tasy a ne složenky :-D jooo tak spinning je husteeej!!! jsem byla jen párkrát ...pak jsem kvůli tomu úrazu nemohla...ale bavilo mě to! Fakt makačka! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak spinning by byla asi moje smrt, já bych to neudejchala :-p erenko, já vím, že na větší hloubjky musíš mít kurz, ale já bych se bála i těch 5... :-( vůbec pro mě strčit hlavu pod vodu je něco šílenýho...
Odpovědět
Profilova fotka
spinning je super... jen ted mam v praci moc prace, tak nestiham chodit... no snad po prazdninach x-) K obedu jsem si koupila zeleninovy salat u cinanu... tak se ted zivim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chichii...Lucí ...tak ale aspoň na chvilku se snad se šrnochlem podíváš nee...co je tam dole za krásy ;-) a nebo půjde manža sám... a ty se budeš slunit ;-) já bych teď spinning taky neudejchala...páč se flákám a nic nedělám a nestíhám...ale je to super na zpevnění a rychlé hubnutí si myslím... na bříško....zadek a nohy že jo Satyy 8-) wailin ti taaaaak zavidím to balení na dovču!!! tak jsem právě měla u sebe tu ženskou z auditu..noo mazec se mnou mluvila i německa...mě normálně zkoušela!!! tssss no toto... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
eren - tak nemecky by si to na me mohl nekdo zkusit... bych na nej koukala jak vyvorana mys :-x spinning - na zpevneni urcite, hubnuti zalezi na tom jak kdo jede, zadek a nohy urcite, ale to bricho moc ne o(( ale me to bavi... a od te doby, co jsem instruktrorka, tak jeste vic ;-) Tak az si na podzim zaridim v Praze nejakou hodinu, tak byste mohly prijit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo to bychom mohli a pak nekam na zdravotni prednasku na drink ;-) to neni spatny napad satyy! Já jsem jeden čas uvažovala,že si udělám kurz na taebo...jsem ho dělala 3 roky 3krát týdně! jsem na něm byla závislá...ale pak jsem měla nějaké zdravotní problémy a musela toho nechat...a od té doby se neumím pořádně donutit cvičit ...mezitím ta zlomená ruka ... ale je fakt,že ten náš cvičitel byl prostě úžasný a uměl nás prostě vytrénovat na maximum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeje, taebo.. to mi moc nejde....zkusila jsem to asi dvakrat, ale jsem asi na to leva.... na me je to strasne rychly a jeste k tomu ruce s nohama dohromady..... hruza x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem po první hodině myslela,že to není vůbec pro mě...ale po pár lekcích mě to proště chytlo..čím víc jsem to zvládála,tím víc jsem na tom byla závislá normálně ;-) a postavička byla bez jediného špíčku!!! joo už se těším až bude po svatbě a starostech s bydlením a vrhnu se zase na cvičení!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to verim, ze sly speky dolu, kdyz je to takovy zahul :-N taky budu muset zacit neco delat..... jen nevim kdy x-) ted jsem si dala predsevzeti, ze ten mesic do svatby nebudu mlsat sladky, aby se do tech satu vesla... ke cviceni se v tom shonu nedokopu.... tak aspon tohle... jsem zvedava, jak dlouho to vydrzim... uz ted mam chut na zmrzlinu :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem tu zpět a mám dotaz - co je to taebo??? asi tuším, ale moc nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ja ti to vysvetlovat nebudu, to necham na Eren... me to prislo jako strasne slozity aerobik, kde se boxuje rukama a kope nohama... a ve strasne rychlem tempu.... ale zpevnis si tim cele telo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, teď jsem koukala na IP a i jsem si to myslela, když jsem to album viděla... jen jsem si říkala, že to nebudou stejné, jen v hodně podobném stylu... no a vidíš :-D JJ, svět je malý...
Odpovědět
Profilova fotka
no to je, strasne maly.... ale slusi ji... a vypadaji jako nove... tak doufam, ze to jeste mesice vydrzi :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky jen v rychlosti, já se picnu tady je to hektické, děs. Eren, nemáme sice audit, ale připadá mi, že jsem tu zkoušená taky -na inteligenci a to je pro mě horší, než všechno okolo. Marně předstírám... :-)) Satyyy na spiningu jsem párkrát byla, je to super, ale teď nějak není čas. Ale kdybych se měla přiklonit k dvěma nebo čtyřem kolám, tak jednoznačně čtyři a auto. Jsem lenoch, stydím se! Je, Luci, Žanet už má jedno album plné a teď plníme druhé. Já se s tím radši moc nechlubím, akorát doma, to jsme praštěný všicni stejně, ale venku se radši nechlubím, aby mě třeba nechtěli zavřít do blázince:-) No tak kdyby mě tam náhodou zavřeli, tak doufám, že nás dají spolu na pokoj (nebo spíš na celu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky jen v rychlosti, já se picnu tady je to hektické, děs. Eren, nemáme sice audit, ale připadá mi, že jsem tu zkoušená taky -na inteligenci a to je pro mě horší, než všechno okolo. Marně předstírám... :-)) Satyyy na spiningu jsem párkrát byla, je to super, ale teď nějak není čas. Ale kdybych se měla přiklonit k dvěma nebo čtyřem kolám, tak jednoznačně čtyři a auto. Jsem lenoch, stydím se! Je, Luci, Žanet už má jedno album plné a teď plníme druhé. Já se s tím radši moc nechlubím, akorát doma, to jsme praštěný všicni stejně, ale venku se radši nechlubím, aby mě třeba nechtěli zavřít do blázince:-) No tak kdyby mě tam náhodou zavřeli, tak doufám, že nás dají spolu na pokoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je, kouzelnice to vykouzlila dvakrát. Omlouvám se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, mě by asi museli i spoutat, já dnes začala 4. album... :-D :-N mám takové to s těma lepíécíma foliema, aso po 20 stranách... a nějak za ty tři roky... navíc rok máme dvě... plus naši a švagrová... prostě se to plní :-D
Odpovědět
ježiš, teď jsme vás jen letmo proběhla a bvy tady snad hubnete!:-) Tady s eto šíří jak mor;-) Spinning mě baví, ale nesmím přestat chodit, pak už s emi zase nechce... Taebo je fajn, ale hodně náročný... Fitbox - to je teď můj favorit, ale je to dřina jako prase:-) takže v tom vedru nechodím... No a to nelepší nakonec - mám chronická zánět ramene (říkal MUDr.) a musím chodit na magnety či co. Takže já musím pouze jíst zdravěji, pokud chci hubnout:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kčenko, my jen teorii, teda aspoň já jen teorii :-D jsem líná... děsně líná... :-S ]-( jakpak se dnes máš??? já bych měla jít uklízet, ale mě se tááááááááááááááák nechcééééééééééééééééé |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jé, koukám, že píšu jak blb... myslela jsem že rok máme dvě holčičky a naši a švagrová další, dohromady, dvě... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky... me uz to zase v praci nebavi... vubec nevim, jak tu ten mesic jeste vydrzim, nez budu mit tech 14 dni dovolenou.... a dneska mi psal svedek, ze jeste nema koupeny podvazek, co jsem mu nakazala, aby mi koupil :o((
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, když ty takovou věc taky svěříš chlapovi... 8-( =-) ;-) já zas nevím, co dělatdoma... potřebuju uklidit, to s emi nechce a nějak nemám do čeho píchnout...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty,pouze nakukuji a nedalo mi to,abych nepozdravila ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, budeš mi věřit, když ti napíšu, že jsme včera si říkala, že ti pošlu IP??? :-) ;-) Jak se máš??? Co nového??? Už balíš kufry? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci vždyť to říkám,že telepatie funguje,právě,že kufry balím,zařizuji a dokupuji,do toho práce,pomalu ani nevím kde mi hlava stojí,nejhorší je,že teď už taky nemám čas,musím letět,jedeme do Těšína něco vyřídit,tak jsem ráda,že jsem tě tu aspoň zastihla aneboj,nezapomněla jsem na vás ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím,loučím se papa :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
kdy letíte??? Krásně si to užij, já balení na dovču přímo miluju :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?