Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jooo satyyy...už teď mě z toho bolí nohy ...ale snad nebude až takový pařák...aby vůbec někdo tančil...
Odpovědět
Profilova fotka
parak?? to nevim.... vcera rikali v radiu, ze ma byt hnusne az do pulky prazdnin ;-( tak snad to neni pravda a snad si to slunicko vymodlime x-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, já taky doufám, že s enebudou stydět... budou jim 4, ale každopádně jedné bude 11, tak to zachrání :-D ty mašle mám z dilnainspirace.cz, ale já je tam kupovala osobně... je to stuha z organzy, 10,-/m což je cena, za ktreou to v Praze neseženu ani zanic... satyyy, krásný naušničky :-) ;-) a už se těším na jmenovky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - dik... Jo, holky... co opalovani... uz mate barvicku? a co raminka do satu? a budete chodit do solarka?? ja porad nevim, jestli se mam smazit v solarku.... mam docela dost opalene ruce, ale to je asi vsechno....
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, já solárko rozhodně nee, nikdy jsem tam nebyla a ani kvůli svatbě tam nepůjdu... mě stačí vylézt na odpoledne na sluníčko a jsem opálená hned. Základ už mám a celkem si říkám, že do těch bílých šatů je to celkem už i akorát, abych nevypadala jak černoch :-D :-p :-N holky, 21. a 27. prostě bude naprosto krásně!!! Nebude 35, ale ani 20, bude akorát a bude svítit sluníčko!!!! Skoro dva roky se za to modlím... no... haha... modlit se neumím :-D ale prostě si to přeju, takže nám to vyjde!!!!! přidávám ještě fotečku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak jsem byla na zkoušce účesu a paráááááááááda :-D jsem nadšená :-D fotky nemám,chci každýho překvapit,ale fakt bomba,za 20 min jsem měla super účes,nic jsem neplatila :-) že až pak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky luci, jsme se dlouho neviděly :-( , měla jsem teď fofr v práci a ještě to krásné počasí :-) co nového?my si jdeme příští týden konečně pro prstýnky oznámko se nám pomalu tiskne, jinak nic nového, akorát zítra dělám přijímačky tak snad to dopadne dobře. Jak se máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak rada od paní holičky - když šaty oblékáte přes hlavu,tak aby jste si neponičily účes,tak si dát nějaký hedvábný šatek a zavázat jak to nosí babičky a obléct šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jedeme teď do Choravtska na 14 dní, pak bude svatba a stěhování a pak bychom chtěli jet (podle peněz) na konci léta, začátku podzimu do Egypta, tak snad se nám to podaří. Už se těším na moříčko, je mi jedno kde to bude, hlavně že tam bude slaná voda, sluníčko a Miláček! :-) Lucy, Žanetka bude u svojí náhradní paničky -mojí mamky. Ona si to tam užívá, spí s našima v posteli, je to jak vnouče :-) Ale bude se mi stýskat, hrozně hrozně hrozně!!! Mamka mi bude posílat SMS co moje holčička dělá (to musí, jinak bych nikam nejela).
Odpovědět
Profilova fotka
many - tak to gratuluju.... za 20minut??? tak to je super.... x-) Nejdulezitejsi je, ze jsi spokojena a ze se libilo, takhle by to melo byt se vsim. luci- ja taky do solarka asi nepujdu... ted jsem si koupila nejaky telovy mliko, tak slibuji to lehke letni opaleni... a docela to funguje... mazu se asi tri dny a zacinam se lehce obravovat.... takze to co opalene nebylo ted dohani ty opalene ruce..... ;-) ale taky nechci byt moc... jen abych nebyla bila a nebo nemela opalene ruce z tricka a dekolt nemela bily :-.
Odpovědět
Profilova fotka
many to je parádní!!! tak to je tvoje kadeřnice fakt šikulka!!! a ještě hodná,že platíš až potom viď ... já jdu v úterý ...tak snad alespoŇ na 80 % budu spokojená jaky ty ;-) satyyy...já solárko jen tak párkrát v zimě...páč to jsem vždycky taková v obličeji zelená...ale jinak jsem černoch ze sluníčka...mám trošku proužky od plavek na dekoltu...takže se musím snaži to nějak doopálit... ale záleží spíš na tobě,jak máš čas..jestli máš čas vyvalit se na slunce..tak super...ale pokud nestíháš...tak zajdi 3x do solárka a hotovo ;-) lucí díky za tip...to je fakt super cena..ale asi už to nestihnu objednat ta kamarádky svatba je 6.7. už!!! tak snad na Kladně nějaký obchod s mašlema bude...ale pochybuji! musí být prostě krásně holky!!! klidně chvílemi pod mrakem...to je super na fotky ...ale žádný déšť a zima...vždyť mají všichni nakoupený letní šatičky a tak... vůbec!!! a zmokli by mě koně :-D bude krásně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
many 20 minut??? To snad ani nejde??? !! :-N ;-) ale je super, že jsi spokojená. a ani nám neukážeš??? ;-) vlastně neukážeš, když nemáš fotky.... :-D 8-) majinko, ahojky :-) moc ráda tě tu vidím :-) mám se fajn, po zkouškách... co víc si přát... a co nového? Nevím, kdy jsme se viděly naposled, takže asi koukni do albíka a poznáš sama ;-) wailin, jé, 14 dní... závidím a přeji ti to ;-) budeš nám tu chybět :-( ;-( ;-) Mi povídej - naši taky musí volat nebo psát :-D ;-) satyyy a jaký sis koupila???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
satyy...tak to je super,takhle to budes mit hlavne nejzdravejsi opaleni!!!pry jsou skvele,ale zkusenosti osobni s nima nemam...ja bohuzel budu hodne opalena,pac mam proste predky z madarska a vylezu na slunicko a jsem behem 5 minut hneda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, oni to ale posílají rychle, zvlášť, když bys to paní ještě vysvětlila, jak to spěchá... třeba by to poslali PPLkem... erenko, předky mám samý čechy a jsem na tom jako ty :-D ale aspoň se nespálíme viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wailin tak to je skvělé! krásně si tu dovču užij!!! budete příjemně zrelaxovaní na svatbu! to závidím...my už se nemůžeme dočkat,až budeme mít po svatbě volno! ještě nevíme kam,taky podle penízků ...ale chceme určitě vypadnout ... já nejraději k moři...ale když nebude,nevadí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak toho máš nového celkem dost, já snad konečně taky něco příští týden přidám, mě čekají zítra přijimačky a pak si budu jen užívat a užívat 8-) 8-) u nás to začalo pšěkně bouřit, asi konečně příjde nějaký ten slejváček už byto potřebovalo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ted si nevzpomenu jak se to jmenuje... je to zluta lahvicka... x-) musela bych se doma kouknout.... Tak jsem zvedava, jak to bude pokracovat.... mozna to za chvili budu mazat jen obden, abych potom nebyla treba zluta a nebo flekata... uvidime jak to pujde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, ale tak mi napadá - poštovné k tomu... to už to můžeš koupit kdekoliv... mám někdy blbý nápady :-D 8-) wailin, nevím nevím, jestlis e ti neschovám do kufru :-D a kam do Chrovatska??? Na Makarskou riviéru??? Majinko, mám, konečně se můžu věnovat jen a jen svatbě x-) x-) x-) a co vy? Určo se těšíš na oznamka a prstýnky co? ;-) bys už pomalu mohla oznamka posílat x-) :-) ;-) bouřit??? tady začalo svítit sluníčko x-) já neci bouřku.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady je pod mrakem a bouřilo ráno ...no jestli to tu právě Lucí někde seženu..tu mašlu...snad jů jéé Makarská tam jsme byli před 3 roky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady taky vylezlo slunicko... rano spadly asi tri kapky a je zase po desti.... aspon pofukuje vetrik, takze neni takove dusno jako bylo vcera...... to jsem prijela domu uplne upecena
Odpovědět
Profilova fotka
luci tady je tma jak v pytli ale jen bouří a ještě+ neprší a počkej jojo tak už i prší chjo, ale my měli tady pěkně včera tak jsem se zase krásně opálila a vyblbla se synovcem u nás v bazénku, tak dneska aspoň můžu relaxovat, když mám doma zase spustu práce jo teším se až konečně rozešleme oznámka a budeme tvořit rozpočet ikdyž ta částka, tu radši nechci vědět ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mi povídejte, já včera byla na tom nákupu a vrátila jsem se mrtvá... :-S :-p my byli v Podgoře a v Makarský na výletě ;-) ale už je to celkem dávno... před 5 lety.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem jeste v Chorvatsku nebyla :o((( a asi jen tak nepojedu... letos nas cekaji Jeseniky na kole :o))) a pristi rok planujeme Provance a azurove pobrezi na kole, tak jsem zvedava, jak to dopadne... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem si umývala vlasy a řikala,že je to dobře,aby to neelktrizovalo,takže jenom česala a bylo to,taky jsem hleděla,pěkný drdol do vrchu,fakt bomba,žádný natáčení nic,ale ten drdol super :-D jsem moc moc spokojená
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já myslím, že jsme tady snědý všechny (kromě Pavlínky blondýnky) -teda alespoň podle fotek. A tak myslím, že všechny snědý typy a opalujou bezproblémově a hned! Já budu bohužel jak černoška až se vrátím z dovči, je to padarox, vždycky se snažím, aby mi opálení co nejdély vydrželo, ale letos budu doufat, že mi to za těch 14 dní po dovče do svatby sleze. Ona budoucí švagrová když se vdávala, tak byla taky jak černoška, měla bílý šaty a žlutou kytku a říkala, že fotograf jí řekl, že se stračně špatně fotí, žádný kontrast. Tak budu doufat, že to vyjde nějak dobře. Luci já Ti nekecám, ale fakt nevím kam přesně jedeme. Na Makarský jsme byli vloni, tak letos asi ne. Já se starám o nákupy, jídlo, drogerie, oblečení, krémy, osušky, no prostě vše a Miláček se stará o autíčko a o pobyt. Ale budoucí švagříčci jsou teď v Chorvatsku, tak snad nám tam nějaký krásný apartmánek někde zamluví. Ale v které časti jsou -to nevím, odjeli teprve včera, ještě nepsali kam dorazili :-) Luci - do kufru? :-)) Mám jednu podmínku -vejdeš se tam i se Žanetkou! A když se smrsknete, můžeme tam přibalit i Jenninku a Jessinku :-) Many, účes za 20 minut? Paráda! Asi máš vlásky, které dobře drží a dobře se tvarují, že? Luci, kolik Tobě zabral ten účes co sis česala? Opravdu se Ti moc povedl, viděla jsem ho v albíku.
Odpovědět
Profilova fotka
jáse chystám do chorvatska první týden v červenci, sice budu mít na starosti dvě berušky ale už se moc těším, jedeme na istrii
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja bych se taky mozna opalila, ale kdyby bylo kdy... takhle se opaluju jen podle obleceni.... a to neni to prave.... tak se aspon snazim nosit tricko se zavazovanim za krk, abych to mela stejne opalene do satu... ale mam takove tricko jen jedno... takze to taky nejde porad :-(
Odpovědět
Profilova fotka
wailin - jo,jo,zesvětluju si vlasy a paní holička říkala,že tím jsou ty vlasy dobře tvárný,jak ten vlas dá,tak drží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, máš můj obdiv, já tak akorát sednout do auta, ale kolo, s tím si netykám... :-p :-D wailin, jestli máš velký kufr, myslím, že nebude problém ;-) :-) Akorát dělám holčičkám album ;-) holky, ale jinak jsme normální :-D :-D :-D ;-) satyyy-tak hurá n nákupy, máš dobrou záminku :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zaminka by sice byla, ale prachy nejsou... znas to... takze tricko nebude... potrebuju kratasy... ty si snad prosadim... jen jeste sehnat ty prave... kolo je super... jelikoz skoro rok jezdim jako instruktorka spinningu, tak me kolo docela bavi..... i kdyz to ted par mesicu flakam, ale tesim se, ze zase budeme jezdit. Milacek ma nove kolo, tak konecne budeme vyrazet spolu......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?