Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D satyyy - tak to je super,že jste pořídili a máte botičky pro ženicha :-D doufám,že tomu mojemu se ty boty roztahnout,jinak budeme taky muset do obchodu ]-( aby netrpěl ;-) dnes je tak krásně,bych tak lehla někde k vodě a chytala bronz :-) a musím do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY HOLKY :-) mooc se omlouvám,ale máme teď v práci šílený blázinec...zítra tu je opět audit...jako každý rok...takže makáme a šéfové prudí ze všech stran ach joooo....už se těším,až dám výpověĎ! :-S Jinak dneska jedeme na schůzku s kapelou do Rakovníka...a zítra do foto a video studia s našima fotečkama a domluvit detaily...jsme od nedělního večera každý večer doma u PC a vybíráme pár fotek z milionu ...šílený! stejně to asi do zítra nezvládneme všechno projít... A jinak se svatbou nic...kromě toho,že moje mamka mě už fakt začíná štvát...a opravdu s ní svatbu řešit nebudu... Satyy gratuluji k úspěšným nákupům ;-) Kat jsme na tom byly včera stejně..taky jsem sem radši ani nešla...dneska už je ta nálada lepší ...ale ne o moc... :-| Lucíku děkuji za pochvalu...joo botky jsou roztomiloučkatý a celkem i pohodlný :-) tak já jdu zas makat už mám po polední pauzičce a zase zkusím nakouknout! mějte se krásně a užívejte posledních svobodných dní chichiiii :-D už se to blíííížííííí!!!!! nechci vyvolávat paniku...ale na mě párkrát za den už skočí ...
Odpovědět
Profilova fotka
Joo vlastně jsem zapomněla...že v úterý jdu na zkoušku účesu...a na té první jsem nic neplatila...to bylo v ceně k barvě...tak vám pak písnu,kolik to tak bude stát...ale doufám,že moc ne... A objednala jsem se k pedikérce na francouzskou manikúru na úterý před svatbou ;-) a prý to lakování vydrží 2 měsíce!!! wauuu...tak to jsem zvědavá a chce za to jen 80,- Kč tak to je zatím asi nejlevnější položka na naší svatbu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak vás rychle zdravím, jedu na nákup, na sobotu máme pozvaný kamarády, tak musím nakoupit masíško a dobroty, děláme Mojito Grill Party x-) x-) x-) :-D :-) Kačenko, pročpak včera depka??? =-) :-. :-( máš napsat a já bych tě rozveselila ;-) a na mě nic nečekalo.... =-) :-. ;-( ;-)
Odpovědět
Lucinko, ahojky, bylo mi smutno:-( Ani nevim proc, takovej ten den, kdy to na tebe proste padne...kdyz me Paja nastve nebo se mi zkratka nechce byt zrovna s nim, tak nemam za kym jit, nemak s kym jit na kafco, vinko, no proste tak. Tak to na me vsechno nejak dopadlo, ten smutek =-) Dneska uz to je lepsi... Luci, to je divny, posilala jsem to nastejno...Tobe, Pavly, Satyyy - Pavly to prislo prvni, Satyy druhe a Tobe stale ne... to nechapu:-( poslano v tentyz okamzik...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.... Kat - tak prijed na vinko do Prahy ;-) Luci - muzeme taky v sobotu dorazit? Mojito ja rada x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, jj, přijeď za námi a my už tě přivedeme na jiné myšlenky :-) ;-) počkej a ty u vás nemáš kamarádky? to jsou všechny zdaleka??? satyyy - jasně, přijeďtě ;-) všichni jaou vítáni ;-) :-) já taky Mojito děsně rád.... x-) |-| x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, - kdybyste viděli dnes ráno mého miláčka... :-D konečně se mu podařilo sehnat na svatbu jeho vysněné autíčko - bavoráka pětkové řady. Sice ty penízky by se mohly utratit jinak, ale budiž no... ale kdybyste viděli, jak skákal, křičel, zpíval si, běhal po celém bytě :-D :-D :-D nakonec šikovně využil své energie a všude vyluxoval, ale když jsem ho viděla, musel ajsem se smát :-D :-D až mi bolelo břicho :-D takovou radost snad ani jako malej neměl ze splněnýho dárku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc zdravim, tak jsme vcera dorozdali oznamka a kolacky, jsem rada, ze to mame za sebou, bylo to narocny, hlavne v tom vedru v aute :-| dnes jsem koupila kravatu pro skoromanzu, vyfotim a dam do alba :-) :-) jak jinak je opet zelena....uz mi z te barvy zacina hrabat, nijak zvlast jsem ji sama nenosila, a ted jak jsem strelena, tak i v obchode s oblecenim koukam po zelenych vecech, doufam, ze to po svatbe prejde :-D :-D aby mi nezustala takova uchylka.......... :-D Jinak se nam zreme rysuje dj na svatbu, puvodne jsme ani nikoho nechteli, ze vystacime z vlastnich zdroju, ale mozna to dopadne, tak jsem zvedava Jo a zrejme i zmena kameramana, videli jsme video od znamych a bylo tak super, ze bych fakt moc chtela toho jejich videomana :-D tak mozna....
Odpovědět
Profilova fotka
jéé Lucí já ci taky mojito!!!! milujiiii!!! :-D u nás v jednom bárku teď dělají novinku léta ...melounové mojito!!! tak se chystáme ho jít s kámoškou vyzkoušet ;-) ale asi klasické mi bude stejně vždycky chutnat nejlépe!!! A paráda,že si Vráťa sehnal bavoráčka!!! Umím si živě představit,jak vyváděl...když mají chlapy radost a kooort když se jedná o autíko že :-) Martí ...tak paráda,máš to za sebou viď ! nás to čeká až příští víkend...už jsem přemýšlela, z kterého konce to vezmeme...ale to asi nejde nijak naplánovat viď ...prostě kdo bude nejblíže tam začneme a někde prostě skončíme...už se na to "ne"těším... Katy to mě moc mrzí,že jsi takhle občas sama...to tam nejsou žádný ženský prostě kolem tebe jů? to je smutné...je to potřeba! Znám to..sice moje kamárádky bydlí kousek ...ale v jednu dobu jsem neměla k mání téměř žádnou ...a je to hodně důležité ..mít s kým vyrazit na pokec ...naši miláčkové jsou prostě naši miláčkové a kolikrát i nejlepší přítelíčkové...ale prostě člověk potřebuje vypadnout i jinam... TO já měla blbý den jen kvůli práci a starostem... many: taaak ať se botky řádně vytahují, ať nemá puchýře po protančeném dni 8-) jéé ty se máš,že stíháš chytat bronz...já tak leda o víkend...a to má být hnusně ... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zatím se mějte krásně ...a večer nebo zítra zas písnu! musím letět ...jedeme za tou kapelou x-) krásné parné odpoledne přeji
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak opet na moment zdravim,ze chvili jdeme zase rozdavat oznamka a tak, a docela jsem nervozni,pac jedeme na druhou strany a nejak ty vztahy tam nejsou nej nej,takze jsem rozmrzela... marti-s tou uchylkou je to u me stejne,do te doby jsem ji mela rada,ale to bylo tak vse-ted jsem na ni uplne uchylna,vse kupuju zelene a co je nejhorsi-desne se mi to libi!!!!!!!! stejne jako ty doufam,ze to po svatbe prejde,protoze uz pomalu planuju v zelene i detsky pokoj!!!!!! :-D a vzhledem k tomu,ze nechceme vedet dopredu pohlavi,je to mozna i vitezna- neutralni barva - ach jooo 8-( jinak se nestiham opalovat-take rozdpocitavam pomalu dny na solarko... a zacinam se davat do pripravy vyzdoby bytu,aut a obradu...snad fakt vse nakonec stihnu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Pavlínko, jsi tu ještě???? :-) mám košíčky pro drůžičky!!! A už jsem si je i nazdobila!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, tak se zítra těším na dojmy ;-) :-) Martí, mi povídej o úchylce na barvu... jí jak je někde fialová už bych kupovala :-D ať je to co je to x-) včera jsem kupovala zvon na odpad a měli ho i s fialovou rukojetí... už jsem ho měla v košíku, ale pak jsem ho vyměnila za zelený, protže jsem si říkala, že to už bych byla fakt jak magor :-N |-| košíčky taky vyfotím a hodím vám je k inspiraci ;-) a byla jsem dnes na balonkách... ale ten pán tam nebyl, tak mu musím zavolat, an kolik by to vyšlo... trošku se té částky bojím :-p :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda ženský, kde jsteeeeeeeeeeeee??? =-) snad jste nezůstaly pod peřinou když je tak ošklivo??? =-) :-N jsme už byly na druhé stránce... :-( ;-) dnes mě čeká úklid a mě se do toho táááááááááááááááááááák nechcééééééééééééééééééééé :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... tak ja to mam dneska presne za mesic..... ze mesic toto dobou budu asi sedet u kadernice, nebo mozna uz od ni budu odchazet a uz budu strasne nervozni..... :-x ale budu nevesta 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko! Lucíku ...to je náhoda...konečně jsme se tu taky sešly ;-) Já už makám od rána...máme tu audit...ajajaj Včera jsme v tom super pařáku dojeli na schůzku s kapelou a supeer! MOooc sympatický klučina ..nebo spíš už chlapík...všichni jsou vysokoškoláci a on už i tedy pracuje někde v pražské nemocnici jako záchranář prý...a se vším nám skvěle radil a říkal,že nic není problém atak... přijedou na svatbu kolem 15 hod a začnou si to stavět a kolem 16-17 začnou hrát...mám mu ještě poslat pro můj klid seznam co kdy kde a jak...ale že si to všechno v klidu budeme s nima domlouvat přímo na svatbě... a oni budou hrát i podle nálady lidí atak...no mají s tím zkušenosti ...tak jim věřím! Jsem moc ráda,že nám je bratranec dohodil a zamluvil! Myslím,že udělají fakt super atmosféru a i s penězi je férový ...tak už se těším až budeme juchat ;-) akorát ještě musíme vymyslet první písničku...nabízel nám od REM nějakou známou...že si jí lidi hodně dávají ... a oni jí mají v repertoáru..no ještě koukneme na net a vybereme něco z jejich seznamu písní :-) jinak dneska musíme zrušit schůzku s kameramanem a fotografkou...páč jsme nestihli připravit všechny fotky (do videa) a nestíháme dneska nic...
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy to je skvělý!!!! páni jsem z toho úplně nervózní za tebe :-D už jen měsíc!!! 8-) lucí jdu kouknout k tobě do albíčka na ty košíčky!
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, od rána na to myslím asi i za tebe :-D no my už ani ne za týden za měsíc... neskutečný... prostě to nechápu... včera jsem se byla ptát na balonky a říkám paní to je až na červenec... no netvářila se, že by červenec byl nějak daleko... :-D :-p dřív všichni jo tak to jo, to je času... hmmmmmmmmm, slyšíte to ťukání??? Myslím, že už to máme za dveřma :-D :-D :-p :-N erenko - a jak se jmenují a kolik si za to vezmou jestlis e můžu zeptat?????
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ty kosicky se ti fakt povedly .o)) Ja ted doma pracuju na pytlickach s ryzi a taky na jmenovkach.... tak jsem zvedava, kdy to dodelam... o vikendu mame navstevu tak nevim... Taky pomalu tisknu oznameni.... tak snad do konce pristiho tydne to bude hotove.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, nejakou fotku jsem dodala do "meho" alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy - díky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holčiny, zdravím Vás po pár dnech. Já teď v práci vůbec nestíhám, protože tady budu už jenom 5 dní a jedeme s Miláčkem na dovču, tak to tady potřebuju všechno dohnat, ještě koupit pár věcí naq dovču, no tak teď je svatba tak nějak trochu stranou. Akorát jsem zjistila, že se k nám na obřad chystají kolegové z práce, moje spolužačky z gymplu a sousedky z baráku co bydlíme, takže mám obavy, že se do té obřadní síně na Jemništi ani nevlezeme :-) Jo, Luci, koukala jsem do albíka a košíčky jsou úžasný!! Kdybychom měli drůžičky, tak od Tebe beru inspiraci. Ale mít je nebudeme, já je nechtěla..... Jejda Satyyy, měsíc, ty bláho, 4 týdny, to je tady coby dup!!! Mám husí kůži. Holky a my to máme za 5 týdnů, to není možný! Je to jako včera, když jsme 6.10. 2006 seděli s Miláčkem na Jemništi a řešili datum obřadu:-)) Já tomu pořád nemůžu věřit, nějak mi to pořád nedochází..........
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem vám nestihla zkouknout ty albíčka...mě tady šéfík otravuje pořád s něčím... jééé blíží se to mooooc a moooc rychle!!! já asi rýži pytlíčkovat nebudu...asi jí jen strčím holkám do ruky ať si to pak mezi sebou lidi rozdělí do dlaní ... ;-) no ještě uvidím...nemám prostě na tyhle věci vůbec čas...ale to je jen detail že ta kapela se jmenuje Jan Fernet a spol ale s původní sestavou už nemá nic společného ...za původní chlapíky už jsou tam právě jen mladí lidé ...nejmladšímu je 24 a nejstaršímu 35 ;-) tady v okolí jsou prý hodně oblíbení... a chtějí tisíc na osobu a je jich 5 ... 4 chlapy a jedna holka ... a plus nápoják a malé občerstvení ...ale s tím si prý nemusíme dělat starosti ...kdyby se nám to nezdálo,že se na účtě budou taky podílet :-D což samozřejmě půjde na nás ta útrata...oni toho moc nevypijí ...prý fernet vůbec nikdo z nich nepije :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super cena, erenko. A do kolika vám budou hrát - to jste se nějak domlouvali??? Wailin, jé, ty se máš :-) ;-) a kampak a na jak dlouho letíte??? A co Žanetka??? :-( satyyy, písni mi IP, kam jsi to dala ;-) mám asi sklerózu..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chci taky na dovolenou.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky wailin....tak přejeme krásnou dovolenou a kam to bude??? jela bych hned... :-D zatím je to domluvelo Lucí do půlnoci ...a pak se uvidí podle nálady lidí ... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my máme tak ytak, do půlnoci. a pak že odjedou a nastoupí kamarák s notebookem a zásobou hudby na rok :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda holky, vy budete mit ale poradny mejdan :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
to my přineseme i svoje cd a pak to holt někdo budou pouštět na věži... tu mají v hotelu ..takže o hudbu myslím na našich svatbách nouze nebude viď ;-) ty košíčky jsou Lucíku naprosto úžasný!!! kde jsi pořídila prosím tě ty mašle...potřebuji sehnat podobnou na svatební knihu pro kamarádku ...a zatím netuším,kde to sehnat... já pořád nevím,jestli mám shánět družičkám košíček...jedna je děsně stydlivá a druhá mrňavá...ale asi nejlepší družička bude malý synovec od přítele...který se na tu svatbu už děsně těší a pořád semi ptá,jestli mi může nést závoj a nebo vlečku ;-) takže ten by měl zvládnout i košíčky asi 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?