Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu muset taky dodat nejaky fotecky... dneska snad koupime neco ve meste, jdeme pro boty, papir na oznameni a nejaky drobnosti, co me napadnou.... v patek jsem byla v Ikee a nic jsem neporidila :-( zklamalo me to
Odpovědět
Profilova fotka
satyy, ta kuchyň je perfektní ;-) mymáme obývák taky zelený a oranžovou sedačku x-) ;-) sice trošku jinou zelenou, takovou jakoby s ežlutou, trošku víc svítí než ta vaše no ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky.... taky se tesim na oranzove doplnky... uz mam takovou peknou vazicku :o))) Takovou zelenou, o ktere mluvis, zarivou, tu bych casem chtela do pokojicku, kde jednou bude miminko :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak ty mě by se líbily do žluta a oranžova, a pak podle holky nebo kluka volit barevné doplňky - pro kluka modrou - do žlutého pokoje, pro holčičku bílé a zelené do oranžového pokoje x-) to mám naplánovaný co??? :-D :-D :-N erenko - kdepak jsi??? Ty botíčky.... jééééééé :-) ;-) zvlášť to povídání na nich je super! :-) škoda, že to nebude vidět.... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ty maslicky na zidle jsou krasny...... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
viď :-) ;-) se těším, jak to buide vše pak vypadat... židle, červený koberec posypaný lístečky, svatební oblouk.... jéééééééééé :-) jsem celkem těžce nesla, že už to máme pod 40... jak to začíná na 3, je to už jen měsíc a mě úplně mrazí... x-) :-) ;-) pořád mi to přijde naprosto neskutečný.... =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no... ja to mam dneska za 32.... takze v patek to bude uz zacinat na 2.... poooooooomooooooooooooc :-x
Odpovědět
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaaa, tak to už budu na odvoz do blázince... si živě pamatuju, jak jsme to odpočítávaly Kačence... že už za měsíc, za tři týdny.... uf uf... já už mám nervy teď, co teprve pak??? :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nakonec přidala do alba i ten obal na čokoládly.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ani mi o tom nepovidej..... a ja jeste toho tolik nemam.... jeste ze mam toho zenicha... sice zatim bez bot, ale i to staci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, já se musím rozloučit... od soboty se přemlouvám k mytí oken a dnes už fakt musím... tak zatím papa, budu nakukovat ;-) jo zapomněla jsem vám napsat, proč jsem tu včera nebyla ;-) ráno jsme jela na nehtíky a pak za kamarádkou, co má roční holčičku (mojí drůžičku). Holky, takový krásný dítě jsem snad ještě neviděla... (mám jí v albu). Je fakt naprosto bezkonkurenční, úžasná... vozila jsem, chovala, krmila.... jééééééééééééé.... chci taky!!!! Ale Vráťa ne a ne se nechat ukecat... aspoń jeden z nás má rozum :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak az domyjes ta okna, tak se stav, dam ti klice od naseho bytu a tam muses pokracovat dal :o))))) Taky za chvili zmizim.... musim na obed.. zacinam mit hlad....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak obývák mám... ufuf... tady máme dvě velká okna a dveře na terasu... tak ještě pracovna, ložnice, kuchyň a koupelna :-( :-( myslíš, že po tom všem by se mi chtělo pokarčovat u vás??? :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek lucíku, je já bych taky potřebovala přemýt okna :-)) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, myslim, ze budes uz tak rozjeta, ze ti ani neprijde, ze bys myla dalsich cca 10oken navic :o))
Odpovědět
Profilova fotka
tak už je kuchyň!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D ale vyhlašuju pauzu :-D :-p :-p :-p ahojky zelezko :-) :-) :-) tak jak pracují nervíky??? :-N =-) x-) já jsem hotová už i měsíc a kus předem :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo zapomněla jsem vám napsat, že už se mi zase začíná zdát o svatbě :-D resp. se mi zdálo, že jsme ještě nebyli svoji a já se naprosto automaticky podepsala novým příjmením :-D :-D :-D a měla jsme z toho ráno takovou úžasnou náladu... jen jsem pořád nevěděla z čeho - a pak jsem si vzpomněla na ten sen a bylo mi to jasný!!! :-D fakt to bylo moc hezký podepsat se přítelovo příjmením... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, koukám, že jsem chtěla napsat JEN kuchyň, vylezlo z toho JE a změnilo to celý význam věty :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me uz to v praci nebavi.... dneska mi to vubec nejde od ruky a vubec to neutika .o((
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jdi domů :-) dávám ti propustku ;-) jakožto blížící se nevěsta na to máš právo a šupky dupky na botky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm... tak to mi asi neprojde.... jednak proto, ze to tady porad jeste nikdo nevi..... a taky mam moc prace :o(( musim neco dodelat .... ale za hodku a pul to zabalim tak jako tak... a vyrazime na botky..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a už máš nějaké tipy kam??? Nebo půjdete obíhat jak já říkám "první kolo"? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nevim... videla bych to na Deichmana a Batu... proste vyrazime na Andela a na Vaclavak... tam musime neco sehnat.... zase ty boty nebudeme tolik resit, milacek je potom uz moc nevyuzije, maximalne nekam na ples.... tak snad sezeneme.... Bude to prvni kolo a zaroven posledni, ja uz je proste dneska koupim a bude!
Odpovědět
Profilova fotka
no myslím, že byste měli sehnat, černý jsou pořád a všude ;-) :-) celkem i te´d vídám světlé boty, hlavně, že když jsme je sháněli my, nikde nebyly ]-( ale tak to bývá...
Odpovědět
Profilova fotka
No, taky verim, ze je koupime. Potom musim sehnat papir na oznameni... a asi papir na jmenovky... ale u nich jeste nevim, jak budou vypadat .o(( ale vyrazim do toho obchodu na Narodni, tak urcite neco vyberu .o)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak na vás myslím, jak nakupujete :-) :-) ;-) zítra musíš napsat, jak vám to šlo ;-) satyyy a co vůbec net domů??? Chystáte? abys nám mohla písat i večer ;-) :-) na té Národce si určitě vyberete... a miláček je teda moc hodný, že tam jde s tebou... to já tohle oběhávala sama. ale ono to tak bylo lepší ;-) mohla jsme se zastavit na jak dlouho kde jsem chtěla, hezky v klídku a ne počřád jen poslouchat tak už si konečně vyber a jdeme ]-( :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... tak hlasim uspech. Mame boty... klasicke cerne... koupili jsme prvni, ktere jsme videli x-) Tak jsme poridili na te Narodce. Mame papiry na oznameni.... krasne bile... a taky ruzovy papir na jmenovky a k tomu tmave ruzovy rucni indicky papir.... tak jsem zvedava, co z toho vyrobim... uz mam urcitou predstavu, tak se budu muset na to brzo vrhnout :o) Jinak jsme nic jineho neporidili... to uz pujdu shanet sama, milackovi jsem slibila, ze uz ho do svatby do zadneho obchodu nebudu tahat :o))) Tak snad si pristi tyden zase najdu jedno odpoledne, kdy vyrazim na nakupy. Chtela jsem o vikendu, ale na vikend nam prijede milackuv kamarad s pritelkyni, tak nebude cas. Pritelkyni je teprve 19, tak jsem zvedava, jak si budeme rozumnet :-D
Odpovědět
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím z práce :-p Včera jsme měla depku, tak jsem sem ani nelezla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kat.... prisel ti mailik, v pondeli??? Jeste jednou dekuju za pondelni prekvapeni, co me cekalo doma ve schrance :o)))
Odpovědět
Satyyy, nemas vubec zac x-) Mailik prisel, jenze ja mam doma potiz s netem :-S chjo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?