Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-D děkuju :-D už se s váma loučím,jdu na odpolední,tak pa pa a mějte se tu fine ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, zdravím po víkendu! Ráno jsem se sem taky nemohla vůbec přihlásit, tak alespoň že už to teď funguje! Luci, vikendík nám nevyšel, něco do toho vlezlo, ale schovám to prádlo na jindy, třeba na dovču:-) Sice jsme nikam s Miláčkem nejeli, ale za to jsem byla s maminkou na nákupech a ona si koupila na naší svatbu krásné šatičky, moc jí slušej! Tak se těším! Docela se nám to krátí, že jo? Satyyy to má skoro za měsíc! :-)
Odpovědět
Many, tak to blahopřeju a přeju hlavně klídek, žádný stresy, příroda nechť se postará;-) Já plánuji taky za rok, zrovna o víkendu jsme si řekli s manžou, že asi za rok touhle dobou bychom mohli dát možnost přírodě a až to vyjde, tak to vyjde... Satyyy, tak jo, fotečku chci :-D Písnu mail;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jů... many ...máš pravdu...jsem to vzala nějak špatně ;-) 39 !!! chichiii milování se satyy určitě taky podařílo se skoromanžílkem 8-) :-D many já už prášky nepapkám od března...ale zatím si tak nějak dáváme pozor..ale od svatební noci tomu necháváme taky volný průběh...sice netušíme,jak to bude s bydlením...ale 27 se mi taktéž blíží ...tak držím palečky,ať se vám pak zadaří bez problémků :-) wailin ahojky!!! tak to je super,že už má mamča šatičky ! to ta moje stále ještě nemá ...ta to nechá určitě na poslední týden :-N konečně už ty hnusný mraky utíkají od nás pryč a začíná svítit krásně sluníčko! 8-)
Odpovědět
Tý jo, holky, vy tady budete za chvilku samé maminky =-) ;-) Lucinko, kdepak jsi? Zachraň naši bezdětnou partu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nebooj ono tak rychle nebude si myslím ;-) ale až bude...¨na to se už moooc těším Kat x-)
Odpovědět
Ahoj holky, teda co to tady čtu, kojenecké přípravy :-o :-D to je super, moc vám to všem přeju! My si zatím počkáme, jsme tady asi nejmladší skoromanžílci - je nám teprve 24v a proto se nás možná občas někdo ptá - ale copak copak, že by mimi? Je fakt, že z našich vrstevníků jsme jedni z prvních, ale někdo to prolomit musí, že jo!!! Tady už je taky sluníčko a dokonce se mi i spravila nálada, představte si, holky, já měla tak blbej sen - že se mi miláček zatoulal do bordýlku fuj fuj :-p ale hnedka ráno mě uklidnil, že by v životě nic takovýho neudělal, ale řeknu vám teda, sen byl fakt hnusnej ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, teda co to tady čtu, kojenecké přípravy :-o :-D to je super, moc vám to všem přeju! My si zatím počkáme, jsme tady asi nejmladší skoromanžílci - je nám teprve 24 a proto se nás možná občas někdo ptá - ale copak copak, že by mimi? Je fakt, že z našich vrstevníků jsme jedni z prvních, ale někdo to prolomit musí, že jo!!! Tady už je taky sluníčko a dokonce se mi i spravila nálada, představte si, holky, já měla tak blbej sen - že se mi miláček zatoulal do bordýlku fuj fuj :-p ale hnedka ráno mě uklidnil, že by v životě nic takovýho neudělal, ale řeknu vám teda, sen byl fakt hnusnej ]-(
Odpovědět
NO né, já kouzelnice to poslala dvakrát.. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak nez vas doctu,tak se jen hlasim,chci se pochlubit,ze mam nove nehtiky,nemam je moc dlouhe,takze co se psani pise,to je v pohode,ostatni veci mi zatim nejdou-treba jsem bojovala se zipem, s rovnanim penez v penezence, nevim,jak se poradne podrbat a tak...ale mam je jen hodinu,takze snad to bude lepsi!! a jinak jsme o vikendu zacali rozdavat oznamka-zatim jen dobre ohlasy....a mamka ma napeceno na 11 druhu cukrovi a mezitim takove titernnosti,ze bych se radeji bacila....no je dobra... ted zvazujeme,jestli jet na Kabaty,tak uvidim,treba budu mit chvili cas a ozvu se a doctu vas....protoze do nehtiku jsem svuj zavazek temer splnila-mam co nejvic vyhruntovano,vcera jsem jeste zvladla i ta okna - komplet,takze mi nevyslo jen usit kosicky...tak az si poradne zvyknu na nehtiky.... jinak ted doresim praci a zacnu se vrhat na vyzdobu aut.... tak zatim pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavly a Lindičko! Pavly já jsem si včera svoje nehty ostříhala na doraz. Kvůli svatbě. Od 15 nosím svoje nehty dost dlouhé, mám hodně tvrdé a pevné, dělám s nimi vše a jen vyjímečně se mi zlomí. Všichni si myslí, že mám umělé, od těch 15 mám vždycky výrazný lak a dlouhé nehty. Tak si ani teď na svatbu umělé dávat nebudu, včera jsem je ostříhala a oni mi za tu dobu do svatby akorát dorostou na správnou délku. Takže do svatby budu mít zase svoje tradiční drápky:-) Já mám opačnej problém. Jsem zvyklá na dlouhé a s krátkýma nemůžu nic vzít, přijde mi že mám kratší prsty:-) Lindi, 24 nejsi tak moc mladá! Je to akorát, v poho. Někdo to má v hlavě srovnané a ví co chce - a hlavně s kým to chce - už ve 20 letech, někdo až ve 30 :-)) Já jsem ještě před 3 lety říkala - svatba-NIKDY! Dítě, až po 30 a chci být svobodná matka, aby dítě nevědělo kdo je jeho otec, že dítě bude jen moje. Že chlapa doma nesnesu a nepotřebuju! (Rozešla jsem se s přítelem po 5 lettém vztahu a stala se ze mě zarytá feministka). Jenže pak jsem potkala Miláčka a všechno je jinak:-) Na svatbu se těším, miminko chceme a nejradši bysme byli pořád spolu. A naši jsou rádi, protože si mysleli, že se se svým pohledem na svět nikdy nevdám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak jsme dnes objednali kytky-pro me, svedkyni, 2krat pro mamky, na prstynky, korsaz pro zenicha a na auto. Jeste objedname neco na vyzdobu svatebniho stolu, ale to v jinem kvetinarstvi a az pristi tyden, az si poradne vyzkousime dekoraci v te restauraci, jak to vse bude vypadat a jestli ty kytky budou jeste potreba...v patek mame schuzku, dnes jsme ji zrusili, protoze jsme jeste nemeli prave tu dekoraci, ale nakonec dobirka prisla a vypada to bezvadne ;-) :-) O vikendu jedu s mamkou do Podebrad na wellness vikend, tak uz se strasne tesim...po prijezdu se objednam na nehtiky, taky nechci moc dlouhy, hlavne i kvuli nasledne praci :-| Zitra nas ceka Praha... Proste krome tech kytek na stoly a nejake bizuterie pro me a kravaty pro zenicha mame asi vse!!! :-D :-D Jooo, jeste bych zapomnela, jeste musim koupit nejake to pradelko na svatebni noc ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky,tak ja tu vyjimecne jsem,je tu nekdo???? jsem o vikendu tak uklizela,ze jsem dneska mrtva a za chvili se odplazim spat, zitra jsem zase do 4 v praci.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,já jsem tu taky,ale trochu pozdě,nemůžu po odpolední usnout,jsem sama doma :-( miláček mi odjel do zítřka do Plzně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty a mladé paní :-D dnes nemám co dělat,tak než půjdu do práce,tak se budu flákat :-D možná půjdu nakoupit :-) jinak ve čtvrtek jdu na zkoušku účesu,kolik to tak stojí ta zkouška???? :-| Slyšela jsem,že se to taky platí,ale nemám ponětí kolik 300,- 400,- .... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Many.... zavidim zkousku ucesu. Ja jdu az 4.7. a mam jen jeden pokus... tak snad to vyjde. Taky nevim kolik se plati..... tak snad nam to nektera z holek rekne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj satyyy taky jdu jenom jednou :-) a mám strach jaký si vyberu účes,ale snad mi dobře poradí ;-) škoda,že se neumím učesat sama jako Lucka :-( ta to umí a pěkně :-) a největší strach mám z toho,aby ten účes pak držel celý den
Odpovědět
Profilova fotka
No, ja v ucesu taky porad nemam jasno a verim, ze mi poradi kadernice... jen se bojim, aby to nebyla takova ta, co rekne, tak co si prejete... to prece musite vedet sama, co chcete mit na hlave...... ja totiz nevim nic..... :-( Dneska jdeme koupit milackovi boty..... a budu chodit po meste do te doby, nez je sezenu. Nevim, jestli bych ho na nakupy vytahla jeste nekdy jindy :-x
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať je koupíte :-) ten můj má jedny,jsou mu ale jsou úzké,tak je zkoušíme natahovákama roztahnout a jestli to nepůjde,tak budeme taky muset kupovat :-| já v neděli pojedu konečně kupovat prádlo ať to mám z krku,furt to protahuju. Jinak s tím účesem - to mám taky strach,že se zeptá a já nani budu čučet jak vyoraná myš :-) ale ona má mít zkušenosti a sama by měla poradit ;-) doufám
Odpovědět
Profilova fotka
no,já se zatím loučím,jdu se nasnídat už mi kručí v břiše a pak skočím do města nakoupit a pak se tady ještě ukážu,tak zatím pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo pradlo... tak to taky jeste nemam.... potrebuju jen kalhotky... podprsenka se mi do satu uz nevejde... a porad resim, jestli puncochy ano nebo ne...... Milackovi jsem ale rekla, ze si zadne sexy kalhotky kupovat nebudu a vezmu si sve oblibene tmave modre se Snoopym :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak vás dočítám a jdu postupně odpovídat ;-) Satyyy - ta "tvoje" rozhledna - to okolí je tam moc krásné ;-) ale jinak mě se nejvíc líbí kamenné rozhledny... ;-) ále máš můj obdiv, já na žádnou nevylezu, bojím se výšek, natož v šatech a podpadkách :-D :-D :-p ernko - já jsem objednaná na melír týden pžed svatbou ;-) tak že bychom i v tomto se neshodly :-N :-) ;-) many - jé miminko x-) x-) x-) tak to je super!!! Normálně závidím.... |-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci... kde jsi vcera byla?? Uz jsme se o tebe baly :o))) A ktera ta rozhledna se otevirala????
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, jedna se otevírala v sobotu a druhá v neděli, obě blízko Lanškrouna, ale na jména se mi neptej :-D :-p ale jestli tě to fakt zajímá, zjistím, není problém ;-) jdu dočítat dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nezjistuj... u Lanskrouna stejne zadnou neznam..... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
a tak jsem vás dočetla, jdu poupravit fotky toho účesu konečně a dám je do toho laba, tak momentík ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci... cekam na fotecky a tesim se :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mě to celý spadlo ]-( a leze mi net nějak pomalu... tak to tam dávám po fotce... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsem videla fotecky... jsi sikula... vubec nechapu, jak se clovek muze dokazat takhle ucesat...... ja to chci taky umeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttt :-S
Odpovědět
Profilova fotka
stačí chtít ;-) :-) až na to, že se na těch fotkách tvářím jak debil... doufám, že na svatebních mi nebude tolik svítit sluníčko do očí :-( ještě přidávám fotky mašliček ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?