Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš vůbec zač!!! přeci :-) taaaak přeji příjemnou roznášku !!! A zítra třebas zase papaááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,teda vy toho popisete,to se fakt neda docitat-takze vas proste jen moc zdravim a hlasim,ze maslicky jsem vcera uspesne dosila-huraaaa, dneska jsem si vyzvedla ozamka-jsem nadsenaaaaa,ale u toho jsem prisla o auticko-nechce se mu jezdit,tkaze me museli odtahnout....takze jsem mrtva, utahana a moc se tesim do pelisku, maslicky na oznamka budu pridelavat zitra - snad!!! a uz je i rozdavat-se desne tesiiiiiiim no to je asi vse,musim jit,takze pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
DOBRÉ RÁNÍČKO!!!! u nás trošku pod mrakem,tak snad těch 31 stupňů dneska vyšplhá...jinak umrznu ;-) ahojky Pavly... to s tím autíkem mě moc mrzí! Ale supeer,že už máš taky téměř vše hotovo a vyřízeno :-D já jsem dneska ráno odeslala taky první oznámení do Německa, Irska a jedné kamarádce z Prahy 8-) ostatní je dostanou až osobně od 29.6. KOnečně pááááátek!!!! Dneska odjíždíme ke známým do Kralup ...už se moc těším...oni se berou 20.7. takže je jasné o čem se asi bude celý večer klábosit :-D o svatbě a asi i o domečku a hypotéce...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak uz jsem zase tady.... Vy jste tady toho zase napsaly, ze jsem to jen proletla..... U nas sviti slunicko a odpoledne bude asi poradny parak x-) My jdeme dneska koupit barvu na malovani a v sobotu budeme malovat.... tak snad nebude o vikendu takove vedro, aby jsme se u toho neuvarili :-| Pristi tyden budu cely tyden v Praze, nikam pracovne nemusim, tak snad konecne vyrazim do mesta a zase neco poridim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska to mam za 36 :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, taky Vás moc zdravím! U nás to vypadá taky na pořádný pařák :-) Dneska by mi mi měla přijít poštou objednaná knížka "Deník šílené nevěsty" tak se těšííím. Vy jste ji už některé četly, že? Doufám že splní moje očekávání, slyšela jsem na tu knížku samou chválu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Knizka je super... docela jsem se pobavila... i kdyz ty americani obcas resi jine problemy.... ale je to fakt super ;-)
Odpovědět
Přidávám se, knížka mě fakt super pobavila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) díky, že jste na mě včera mysleli ;-) na sluníčku jsem se pekla,ale v Praze po nákupech (nic ]-( ), kino, večeře, sešla jsem se s mamkou, pak Vráťovo babičkou.... uffffff jsem pak nemohla ani chodit.... hrůůůůůůůůůůůza... za chvíli odjíždíme na výlet, takže vás na rychlo zdravím, večer dočtu a napíšu.papa :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kam na vylet Luci?? se nekdo ma... ja budu trcet v praci... nemame klimosku :o(((( a potom pofrcim domu pripravit byt na zitrejsi malovani a tak... :o( Ja uz se chci vdavat! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky v práci Satyyy, nejsi sama :-) Sice taky odjíždím na víkend, ale z původního plánu sešlo, takže nějaký extra plány nemám. Akorát zítra musím s maminkou po nákupech - nemá stále šaty na svatbu! Jinak -na svatbu už se taky těším, včera večer jsme to před spaním s Miláčkem počítali a říkali jsme si, že se těšíme OBA! -Tak jsem ráda, že se Vám ta knížka líbila, těším se na ní. Na začátku července jedeme na dovču, tak se těším, aže si jí vezmu sebou a užiju si jí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás to sluníčko jen tak občas povyleze...bohužel....ale vedro začíná být slušné ... Přeji vám všem krásný víkend a v pondělí se budu těšit!!! ;-) Užijte si výlety a i malování ...zítra se má ochladit na 24 ;-) takže ideální pro vás ... :-D knížku jsem zatím nečetla bohužel..ale třebas někdy se ke mě dostane ;-) paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj :-D :-D :-D konečně jsem tu :-) a musím se pochlubit,že už mi došlo hodně věcí,tak už nejsem moc nervózní :-) přišli nám okvětní lístky,prstýnky,mám už punčošky a domluvený kytičky jak je chci ;-) jinak mi chybí pořád to prádýlko,šaty na převlečení,rozhalenka a odpadl fotograf,tak musím sehnat po neděli novýho,a dnes miláček domluvil dj,tak to je paráááááááááááda :-) už se to blíží :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) :-) :-) tak jsme včera jezdili po Kokořínsku, bylo tam moc krásně, ale přijela jsem úplně vyřízená a naštval mě mrazák, tak jsme ho ještě do večera odmrazlovala... jsem totálně večer odpadla. dnes odmrazuju ledničku a ten malý mrazáček, co je u ní... nechce se mi do toho a ještě musím umýt okna a do too se mi nechce už tuplem.... přišel mi ten vlizelín na židle na obřad, resp. ta fizelína nebo jak se to jmenuje a holky, na stůl bych vám to teda nedoporučila... ten vlizelín je fakt kvalitnější. ty mašle z toho udělám, na ty je to jedno, ale na stůl bych si to nedala... ale zas každý máme jiný vkus... a dám do laba fotky svho účesu, co jsme trénovala ;-) no a zítra jedeme na Moravu, otevírají tam prý rozhlednu :-D Deník nevěsty čtu, jsem na začátku, ale čekala jsem to lepší..... no uvidí´me, třeba se to ještě rozjede ;-) Wailin, jak pak, že nejste v hotýlku a ty nezkoušíš červené prádýlko?????????????? =-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Eren - tak jsem nakonec tu pisnicku sehnala, takze uz se mi ptat nemusis, ale diky moc Jinak jsou rozvezeny asi 3/4 oznamek a kolacku, jeste pokracujeme zitra a pak v utery jedeme s poslednimi do Prahy, pokoukame asi i po kravate. Uz se tesim, az to bude vse hotovy, v tom hroznym vedru byt porad v aute je sileny..... V pondeli nas zrejme ceka schuzka v restauraci ohledne dekorace a slozeni rautu+vyzkouseni audio a video techniky... Luci, tesim se na fotecky ucesu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... dneska to rano nejak nefungovalo, tak zdravi az ted.... jaky byl vikend? Luci - co otvirali za rozhlednu??? A jak se ti libilo na te mé? Je tam krasne, že?? ;-) Jo a já to mám dneska za 33 :-x Ve středu se přelomí poslední měsíc a já už to s nervama asi nevydržim x-)
Odpovědět
Holky, jojo, dneska to vůbec neběželo... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
AHOOOJ NEVĚSTY!!! jéjda se nám to blíží čím dál rychleji...začínám být fakt nějaká nervozní ..sákriš :-D Martí...tak to je super,že jsi písničku už sehnala...já jsem se ptala o víkendu jen mamky a ta jí bohužel nemá..ale prý zná a že je moc pěkná! ;-) Tak jsme o víkendu vymysleli se švagrovou ty naše jmenovky..budou to napečené perníčky od ní ve tvaru srdíčka a to položíme na nějaký tvrdý papír (čtvereček) a vložíme do celofánu a omotáme lila mašličkou a na mašličku přiděláme ještě z kartonu vizitku se jménem ...zatím jsme to nezačali tvořit..ale tento týden půjdu shánět celofán, kartony a lila stuhy ....a fixu asi ;-) tak držte palce,ať se nám to pak podaří...perníčky budou asi až za 14 dní... a v pátek snad půjdu na druhou zkoušku účesu...a domluvit kdy půjdu před svatbou na barvu...zdá se že už 14 dní před...mě ta barva stále drží a už to bude ve čtvrtek 14 dní ... O víkendu jsme nic na svatbu jinak nevyřídili...ani domeček nesehnali...ale za to jsme se v pátek skvěle pobavili u známých a v sobotu byli chvilku v pražské zoo...a to dokonce v zákulisí..sice jen u ptáčků ...ale supeeer! a pak rodinná oslavička a včera flákárna ... a co nového u vás? a jak jste si užívali víkendu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, my jsme o vikendu vymalovali, je to ted u nas moc krasny :-D Takze vikend byl pracovni. Na svatbu jsem skoro ani nepomyslela.... i kdyz jsem vlastne v nedeli delala seznam a poradi aut.... budeme tri auta a jedna motorka .o)) V patek jsem se stavila v Ikee, myslela jsem, ze tam koupim nejaky veci na vyzdobu stolu, ale nic se mi nelibilo :o(((( Ta budu muset jinam.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D mně to nešlo ani včera až před chvíli se to rozjelo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Many.... za par dni jedete na ten koncert, jestli si jeste dobre vzpominam.... Ozzy se blizi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo příští úterý :-) už se nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyy malovani se vam velice povedlo!!! chvaliiiim :-D many ..asi to měli přeplnění ...jooo a víš kolik dneska máme do svatby???? 40 !!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-D to je rychlost!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím,že 39 :-D ale to je fuk ;-) už se to krátí :-D paráda
Odpovědět
Profilova fotka
a ptala jsem se jedné nevěsty co měla fizelínu na svatební stole a říkala,že dobrý :-D nebyla ani poničená a schovala ji na cosi pro bráchu ;-) taky si myslím,že bude dobrá,mám krásně žlutou a na stole to bude zářit ;-) jako v létě
Odpovědět
holky, ted jsme cetla Erenky prispevek a jak specham, tak jsem cetla: satyy, milovani se vam velice povedlo!:-D Ale zarazilo me to, tak jsme to precetla znovu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Kat :-x Verim, ze i milovani se nam dari.... ale o to holkam nepisu x-) Kdyz mi das vedet tvou emailovou adresu, tak ti poslu fotecku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Samozrejme fotecku z malovani... ne z milovani x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ani jsem se vám nepochlubila,že jsem včera spolkla svojí poslední antikoncepční pilulku :-D nevím co to do toho mého nastávajícího mužíčka vlezlo,možná ho někdo praštil,nevím ;-) ale řekl,že už je mám přestat brát,ani jsem nechtěla,ale popřemýšlela jsem,že mi bude 27 a bůh ví,kdy do toho spadnu,tak je nejlepší čas přestat a když to řekl i on :-) jinak jsme měli v plánu vynechat až ve 30 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
many - gratuluju... ja to planuju az za rok... to mi bude taky 27. Tak ja budu prat, aby vam to vyslo, co nejdriv.... teda co nejdriv po svatbe.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?