Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem si holky vzpomněla ...že jsme ještě stále nezačali s přítelem dělat na DVD na projekci ...jelikož po obědě utečeme tak na hodinku na focení do parku ...tak jsme vymysleli,že během té doby pustíme na projekci takové vtipné DVD s našima fotkama a třebas i krátkými videi z našeho společného života... s nějakým doprovodným textíkem atak ;-) ale bohužel je na všechno tak málo času,že jsme ještě nezačali...tak snad v neděli nic nemáme ...ale jestli bude sluníčko,tak se mi nechce vůbec trávit den u PC ... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my, zatímco se budeme fotit, tak u recepce bude připravené občerstvení a bude tam naše svatební kniha, kam nám každý může něco napsat a budou tam naše fotky... tak snad se zabaví tím... budou drbat... snad jim to uteče... erenko, v jakém hotelu to vlastně máte??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám dokončené jmenovky (musela jsem ještě dodělat, změnili se nám trošku lidi...), zastříhané konečky vývazků, dodělaná ta vímečka... takže asi hurá na ty mašle x-)
Odpovědět
Profilova fotka
JÉÉ to se máš...už máš fakt skoro všechno hotovo a připraveno vi'd ...no my taky tak nějak s autama...ale moc se mi je zdobit nechce..páč to máme o 2 ulice pouhé! je to hotel-restaurant Classic Lány ..vedle je muzeum sportovních vozů taky ... tam taky hosté můžou na prohlídku,zatímco my budeme někde na focení..joo tu knihu chci taky! ale zatím jsem jí nikde jinde než na stránkách svatby.cz nesehnala ...a tam mají přímo lila!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě tak napadlo...vy už jste tedy jeden srázek měli..ale neplánujete po svatbách ještě jeden? že bychom pokecali a ukázali si fotky a tak ...? ;-) moc ráda bych vás poznala osobně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, moc zdravim... Tak ted jsem doslozili kosicky, jeste jsem nadepisovala nejake obalky na oznamka....kosicky jsou po celem byte, zatim na ne nemame prepravku nebo kosik, tak tady je peknej curbes Jeste musim nastrihat ubrousky
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, plánujem :-) ;-) a zatím tak, že bychom se sešli i na tokový mejdánek přes noc, třeba u nás doma ;-) s fotkama, dvd.... :-) ;-) já si koupila jen album na fotky, takové to na ty růžky a použila ho jako svatební knihu. jen je spíš růžová, protože tu už mám děsně dlouho a původně jsem chtěla mít takový zvláštně růžový růže....
Odpovědět
Profilova fotka
Eren, srazik by byl fajn :-D :-D Wailin-my budeme rozvazet kolacky s oznamkama, u kazde svatby, co jsem zazila to tak bylo, tak nevim :-. Jo a dodam fotecky tech jmenovek a komplet oznamek, ale dnes nevim, jak to vse stihnu, musim vyuzit toho, ze je skoromanza doma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Wailin - ty koláčky, někdo to dělá před, někdo to dává domů až ze svatby... jak kdo. Já to brala tak, že takhle si hezky pochutnají dopředu a pak na svatbě. Nevím, al emě by nelákalo to, co jsme jedla na svatbě, jíst druhý den doma... ale říkám, každý to má jinak, takže klídek ;-) Ahoj Marti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Erenko, ta lila stuha je super, je k tomu urcite lepsi a vlasy budou taky bezva, jak uz jsem psala, krasna neveste Jo a holky, pred chvili jsem dostala mail z jedne nemocnice, ze jsem zvana na vyberove rizeni, tak jsem stastna jak blecha, ale zaroven zacinam byt nerves...bojim, bojim, ale aspon nejaka sance na misto, uz to podle vsech zamitavych odpovedi vypadalo, ze budu zrejme doma 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí+Martí: tak to by bylo úúúúžový ten srázek! už se moooc těším!!! Taková dámská jízda poprvé jako paninky ;-) jupí! Já ti pošlu odkaz Lucíku na tu knihu, do které jsem se zamilovala ...jen se mi zdá drahá a nevím,zda by ještě došla ...možná si jí necháme koupit jako svatební dar - jedni naši kamarádi stále netuší co koupit a sami mají svatbu týden před námi....tak si dáme navzájem méně nákladné dárečky ... ;-) než je obvyklé ...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak jak si uzivas volnicka a uzivas priprav svatbicky? Vcera mi moje babicka rikala, ze maji byt ty prelomone tydny cervenec-srpen hrozna vedra, az ke 40st, tak jsem na to zvedava, protoze to se asi uvarime, ale lepsi, nez kdyby prselo, v obradni sini je klimatizace a v tom baru taky, takze krome foceni venku by to melo byt ok. Jo a holky, 1.srpna vyrazime na svatebni cestu do Parize, na tyden, budeme mit hotel v centru a nebude to organizovany pres cestovku, tak si budeme moci delat, co nas napadne, ale bojim se toho, abych to tam jen s tou mapkou zvladli, musime si to poradne nastudovatt :-D :-D hlavne cestu z letiste do hotelu toho prvniho vecer, abychom vubec meli kde spat :-D po tomto vyletu asi jeste v srpnu pojedeme nekam na relaxdovcu, myslim, ze to bude treba :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucinko-a s tema autama ti nezavidim, my jich mame "jen" 10 a taky to resime, kam s nima, blazinec
Odpovědět
Profilova fotka
tak mašle na 10 aut hotový, ještě musím koupit stuhy, měl ajsem jich málo... Marti, užívám užívám a je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :-D x-) ;-) teda, jestli fakt bude ke 40... to bude hustý.... venku pod obloukem.... ale jak píšeš, vše lepší než déšť.... jé, Paříž, tak to bude super... já toužím jet do Londýna a ž se mi splní tohle, budu toužit po Praříži :-D eren- myslela jsem si, že myslíš tuhle... je fakt krásná, ale i drahá na to, kolik má listů... resp. na tu její velikost...
Odpovědět
Profilova fotka
martí děkuji x-) a přeji hodně štěstí na výběrovém řízení!!! Určitě to klapne!!! držím palce hooolky tak to se upaříme!!! jéé to mi poteče make-up až do výstřihu chjoo...ale lepší než zima a déšť ...tak uvidíme...třebas to bude tak nějak akorát přesně podle našich představ - budeme doufat 8-) :-x Lucí ty jsi fakt šikulík! kdybys měla už po svatbě,tak bych od tebe snad všechny ty úžasný serepetičky odkoupila...ale myslím,že jsou k nezaplacení ... :-D joo je drahá...kouknu dneska v obchodech,zda je nemají ... jééé já ani nevím,jestli je v hotelu klimatizace ...ale asi jooo...tedy doufám... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky gratuluju :-) ale já myslela, že chceš nastoupit až v září... to by šlo???
Odpovědět
Profilova fotka
to jooo..ještě si užij poslední prázdniny!!!! vám to závidím tedy!!! no toto ... 8-) dneska po práci vyrazíme s miláčkem na Zličín koupit známým svatební dar...digitální osobní váhu ;-) a ještě si potřebuji koupit nové sluneční brýle...jsem dostala od zlatíčka nové v březnu Relaxy dost drahé a mrchy se mi před týdnem totálně rozpadli...nevím,jestli to mám zkusit reklamovat...měla jsem je v kabelce...takže je možný,že to byla i moje chyba nooo...nic to nevydrží!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, snad by to slo domluvit nastup od zari, ani to snad jinak nepujde, kdyz uz je v srpnu ta Pariz a pak mozna i neco dalsiho, jakmile bych se dostala do parac.paocesu, tak uz se nikam nepodivame, mozna az pristi leto...tak bych chtela az to zari, ale myslim, ze pokud by me chteli, tak budou tlacit aspon na srpen :-( je to detske oddeleni, radsi bych tu korektivni dermacku, ale asi si fakt nemuzu vybirat, no.....treba jeste nejaka nabidka prijde, ale pochybuju... Eren-my taky kupovali digit.vahu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jí dostanem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, těch aut bude asi fakt 20... rozhodně pod 18 se nedostanem... a na ráno mi to vychází že přijede 60 lidí.... kam je dáme??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
TAK TO JE MAZEEEC...Lucí k nám taky přijede cca. 70 lidí ...máme sice dům a zahradu u mamky ...ale nevím nevím...hlavně nevím,kam uklidíme našeho mazlíka :-D Jééé Martí ta Paříž to je romantika! taky mě to láká...v Londýně jsem před pár lety byla...tehdy tam kamarádka dělala au-pair po střední,tak mě pozvala na dovču!!! supeeer jsme si to užily.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my tak ymáme barák a zahradu... ale 60 je přeci jen 60... ale asi to tak chodívá že??? přece se nesejdem až tam...
Odpovědět
Ahojte buduce nevesticky... :-) terminy svadieb mate take ako ja mam termin porodu.. :-D 27.7.2007 tak vam drzim vsetkym palce, aby vam to vyslo..aj pocasie, aj vsetko tak ako ma byt..papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jezisi, tak to budete mit blazinec!!! Ja se budu chystat u nas v byte, bude tady se mnou asi jen mamka a svedkyne. A asi dorazi i fotograf a kameraman. Brachu a tatu zaukoluju kolem dortu... Jinak mi vsichni ostatni z me strany prijedou vicemene na cas odjezdu, nejak pred 12.h, jen se dole na parkovisti ozdobi 2 zbyla auta, z me strany pojede 5auticek. Zenich se bude chystat u sebe doma, vitat tam ev.sve pribuzenstvo, zdovit sva auta a pak pro me dojedou k nam,je to kousicek, on si prijde pro me nahoru s kytickou +dame kytky maminkam a pojedeme na radnici, celkem 36lidi vcetne fotogr.a kameramana, takze na rozdil od vas teda koukam pohodicka :-) :-) 8-)my nemame baracek, takze to asi ani jinak nejde, vsichni by se do zadneho bytu nevesli :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alli66- tak je to krasa, hlavne aby to tobe(vam obema)vyslo!!!!!!drzime pesticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alli jééé tak přeji hooodně moc štěstíčka,ať jde všechno při porodu hladce...a ať se má u vás miminko celý život sladce!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasné...když máte domeček a zahradu...tak se tam ty lidi musí vejít!!! ;-) my pozveme nejbližší příbuzné tak 2 hoďky před obřadem a ostatní tak hoďku před...a půl před obřadem už bychom měli být na cestě kočárem na obřad...mamka se těch lidí taky děsí...ale ono se to nějak vejde ;-) joo Martí ty budeš mít pohodičku :-D a my asi blázinec...ale my nevěsty vlastně ne...my do toho blázince vstoupíme až před obřadem...jinak od rána budeme schované v pokojíčku a připravovat se žeee x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ali - mooooooooooooooooooooc štěstíčka :-) ;-) erenko, když já bych nejradší byla v centru dění... jsem děsná koordinátorka, takže budu na nervy, že neuvidím (nezkontroluju) :-D :-p zdobení aut, jestli jsou hosti spokojeni... a tak prostě... nejradši bych abych to ráno byla hned hotová a jak se začnou sjíždět lidi být u toho a vše mít v merku :-D :-D :-D prostě pod kontrolou nooooooooooooo :-D 8-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dala do albicka ty oznamka a jmenovky myslim,ze ja budu vyblaznena i tak, aby proste vse klaplo, tolik casu venujeme pripravam, tak doufam , ze na nic duleziteho nezapomeneme a vse bude ok, dnes se mi dokonce o svatbe zdalo :-D :-D ale vse bylo bezva, tak to byl prijemny sen
Odpovědět
Profilova fotka
tak to můžeš klidně taky neee??? já myslím,že v dnešní době se na nějaká zažitá pravidla moc nehraje...udělej si vše prostě podle svého - a't máš klid v dušičce! jedna známá se vdává už 6.7. a ještě o svátek na první narozky jejich miminka ...a ti to mají taky v hotelu ...a všichny hosty přivítají osobně až tam...prostě žádné vyzvedávání nevěsty a občerstvení u nich doma a tak ( a to mají velikánský dům i zahradu) prostě přivítají s budoucím hosty ...dají jim rovněž myrtičky a šampáňo na přivítanou a pak se teprve půjdou převléknout do svatební a přijdou na obřad... ;-) taky to jde...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?