Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to your song z mouline rouge ;-) no tak když bys měla čas, tak jen písni jo? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo tak tu asi znám...písničky z mouline rouge měla moje kamáradka taky tehdy na svatbičce...je to moooc krásný! ;-) my ještě nevíme...
Odpovědět
Profilova fotka
musím letět...jedu pro manžílka a pak hurá domů...ven se psem a za kamarádkou na pokec...má chudák trápení s přítelem...no jů...nemá si vybírat amíka že ;-) zkusím juknout ještě večír a kdyžtak zítra paaaaaaaaa přeji krásný den :-D tady začíná bouřka!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
my už na ní trénovali :-D prý je teda těžká na počítání, tak mu říkám, a´t nepočítá, ať to tancuje citem. to se rozčiloval, že mám blbý řeči, že začátek se napočítává... nevím. i když jsem začínala tancovat, nepočítala jsem si to, ale prostě citem... sem se ho asi dotkla, že já si to počítat nemusím :-D :-p tak prý je to mou taneční minulostí... hm... haha :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mela i moje kamaradka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa eren, těším se zítra, jé holky, byste snad ani nevěřily, jak si to tu s vámi užívám :-D x-) tady se to taky nějak podezřele mračí....
Odpovědět
Profilova fotka
fakt??? no nám se to moc líbí. Máme rádi ten film a nedávno jsme si jen tak pouštěli ty písničky a já najednou To je ona!!!! :-D no a bylo vybráno :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je suepr.ze mate o starost min...je fakt pekna... ja se tu ted vztekam s tema maslickama,stale mi nejde delat je naprosto stejne....ach joooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já se chystám dobalit vínečka, ale až večer... jestli teda se neodrovnám vínečkem :-D až dneska budeme oslaovat, já včera hned po miláčkově vynikající večeři vytuhla :-D |-| holky, jak je možný, že když nesnáší vaření, vaří jednou za rok (fakt), umí lepší bramborovou kaši než já???? ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci,to nevim,ale je fakt,ze od te doby,co jsem poprve od milacka jedla krupicovou kasi,tak uz ji nedelam,je neskutecna-jak to delaji,asi jim je to jedno a pak to maji vzdy super :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nebo to budou tajnou příměsí lásky x-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda nevim!!! :-D luci,musim na chvili pryc,zatim pa ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nevadí, já taky musela pryč, učit... ještě teď mám jednu hoďku od šesti a pak musím vařit nějakou tu úúúžasnou véču na oslavu x-) ;-)
Odpovědět
Luci, závidím!!! Já s etaky těšila, jak budeme slavit a zatím jsme docela přešlí ze všeho :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D a mladé paní :-D jsem tu narychlo jen abych vás pozravila,mám teď pořád hodně práce a venku je tak pěkně,tak chodím chytat bronz s mamkou na zahrádku :-) jinak už mám konečně žluté ubrousky a samodržící punčošky :-) tak zas něco přibylo,tak se tu mějte fine,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky many :-) jé, punčochy, taky musím koupit... tak to bych mohla ve čtvrtek, pojedu do prahy... jé, mě to tak baví x-) x-) x-) Kačenko, taky budete oslavovat, neboj ;-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky holcinky.....mame OBLEK pro zenicha, nakonec jsme si nechali dovezt velikost jednoho pekneho z Prahy z Blazka a padl uplne super, takze jsme nevahali a koupili.A hned i bilou kosili a nejaky specialni ponozticky :-D :-D, zbyva jen kravatka Satyyy-k tem titulum, dlouho jsme nevedeli,spis jsme nechteli, kazdy radil neco jineho, ale nakonec jsme se pro ne rozhodli hlavne asi kvuli memu tatovi, je to slozite na vysvetleni...a kdyz je tam mame oba, tak to tak nebije do oci, mozna se to i hodi ke stylu toho oznamka, ale hlavni byl muj tatka, vis... :-. Jinak zitra mame kolacky a zaciname rozvazet....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, zdravím Vás po ránu. Tak jsem Vás dočetla, co je u které nového. Tak co Luci, jak dopadla slavnostní večeře? Já jsem taky včera vařila a normálně se musím pochválit. Koupila jsem si nějakou kuchařku -italská kuchyně a včera jsem dělala špagety s krabem a zeleninou, myslela jsem že se v tom Miláček rýpne a půjde si namazat chleba s paštikou a ono ne, to jídlo bylo vynikající a já jsem byla za šikulku. On moc není na experimentování, jak je tam moc zeleniny a málo masa (nebo žádný!) tak si jde k tomu ohřát párek nebo lansšmít (bléééé). Ale včera ne. Tak mi to udělalo radost. Pavlínko co mašličky? Už máš hotovo? Kolik budete mít lidí, máš toho hodně uvázat? :-) Martino to je skvělý s tím oblekem, my máme taky od Blažka z Prahy-Letňan. Víš on Miláček je hodně velký, rukávy a nohavice má věčně krátký, nikdy mu žádnej oblek nesedl bez úprav. A tady u Blažka na skladě neměli, ale objednali nám ho, za týden tam byl a sedl mu úplně bezvadně, za 10 minut jsme byli i s oblekem pryč. Paráda! A jak mu sluší! Už zítra rozvážíte koláčky? Já myslela že se to dává po hostině,ale Luci už je má taky rozvezené, tak nevím, abysme něco neprošvihli:-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko nevěsty!!! ;-) wailin: chvalím kuchařinku!!! :-D my budeme rozvážet koláčky s oznámením od 29.6. ...u nás se to tak dělá,že pár týdnů před svatbou se osobně zve a rozdávají se koláčky v košíčkách...my je máme tedy objednané z cukrárny - šikovnější je pečou doma ;-) marti: supeeer! gratuluji,že příteli oblek, takto perfektně sedl! Holt ten Blažek je prostě asi nejlepší....až jednou budeme shánět oblek,tak vím kam ;-) jo a s těmi tituly ...je to vaše věc a mě se zdá,že se to k vám prostě hodí a jste čerstvě dostudovaní mladí lidé ...tak proč ne...a kort když je to pro tvého tatínka důležíté ...máte to alespoň originální x-) luciku: tak to oslavička? povedla se? už si nevytuhla vyčerpáním? ;-) x-) pavly: tak co mašličky? už se podařilo? vás všechny obdivuji, které jste se do toho tak pustily,já jsem lenochod a totální levák na manuální práce...tak jsem to raději dopředu vzdala :-)
Odpovědět
čau holky, tak co nového, už jen 44 dní :-D Já jsem včera dostala kytičku heč! A jenom proto, že krámuju a bolí mě bříško. J8 mám tak úžasného ženicha.. :-) Zítra budu rozesílat oznamka, což je super, akorát musím zavolat babičce a oznámit jí, že už na hostinu není zvaná, to bude peklo... to jsou zase ty vztahy v rodině, já už toho mám plný zuby. Nic jsem nezapříčinila, ale všechno odsírám.. 8-( Erenko - děkuju moc za fotečky, budeš fakt jedinečná nevěsta, moc krásně sis vybrala a účes vypadá taky dobře! Já jdu na zkoušku přesně za týden, tak pak dám do albíčka taky fotečky. Jsem zvědavá, co z těch mých "pár chlupů" kadeřnice svede.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) oslavička byla fajn, dnes jsem si hned vyhlídla něco hezkého na sebe od miláčka za zkoušky... ( no za 5 jedniček a 1 dvojku si něco zasloužím nééé??? x-) ) a mám dobalená vínečka a začínám zastřihovat konečky vývazků a chystám se na mašle na zrcátka aut.... fotograf i kapela potvrdili termín, manažerka v hotelu potvrdila "předělání" zasedacího pořádku, bude o 2 lidi víc a prý se ještě vejdou.... supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :-) Marti - k obleku gratuluju, koukám, že to všechny známe - shánět prodloužené velikosti.... ]-( wailin, mě by teda italská kuchyně neprošla a už vůbec nee těstoviny a krab.... to by si šel vzít čokoládu s mlíkem.... to ej jediné, an co se zmůže. nebo ještě tak jogurt... erenko - co domeček??? Něco nového na obzoru???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Erenko a Lindičko! Eren, myslím, že se zbytečně podceňuješ, jmenovky bys taky zvládla i mašličky a vše ostatní, akorát kde vzít na to ten čas, viď? Já už jsem ty mašle taky koupila. Jak pro svatebčany, tak na auta. Nejde o to vyrobit to, alr nestíhám časově. Je Lindi, tak to s Tebou soucíctím, bolest břicha, ajaj! Já jsem myslela že umřu asi před 14 dny, byl to extrém. No ale alespoň máš hodného skoromanžílka :-) Já jsem měla včera taky radost, byli jsme s Miláčkem na nákupu a koupila jsem si úžasný krajkový červený prádýlko! :-)) Dneska toho mám v práci hafo, takže tady s Vámi dnes moc nebudu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, taky Tě zdravím!! No čokoládu s mlékem Miláček ne, ale paštiky, párky, salámy a tak, když se potřebuje dorazit:-) Samý takový fujky! -Chlap no, maso to je jeho :-( Ale měla jsi vidět, jak to jídlo včera do něj padalo! Krab se povedl. Ale já vždycky něco udělám jednou a jídlo je super a pak to chci za čas udělat znovu a už se mi to tak nepovede :-( Tak jsem zvědavá na tuhle specialitku! A co sis hezkého vybrala na sebe? Já mám od včera nové prádýlko, jedeme s Miláčkem na víkend, budeme bydlet na nějakém zámečku, takový předsvatební líbánky, tak si ho hned sebou vezmu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lindo :-) Wailin, pokukuju po bílém tričku za krk a k tomu sukýnku - lila :-D jsem úplně zmagořená z tý svatby :-D :-D :-p ale možná ještě počkám, zítra jedu do Prahy, tak že třeba prolezu krámy tam... ale ta lila sukýnka.... aaaaaaaaaaaaach.... :-) ona je teda jen taková bavlněná, celkem obyč, asi bych jí nosila u moře, ale budu tam 3 týdny, tak co bych si nekoupila dražší plážovou sukýnku ne??? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, kup si jí, hlavně to pak bude vypadat super na fotkách z dovči!!! A nemusíš jí nosit jen u moře, když je ve městě v létě vedro, tak proč si jí nevzít. Hele Luci, Ty jsi "zmagořená" z tý svatby jak já. Já jsem na sebe včera narvala červenou podrpdu a už jsem jí nechtěla sundat. Cvok, fakt. Já jak vidím něco červenýho poslední dobou, tak mi hrabe. Cpala jsem včera do uší červený naušnice, bižu a Miláček si klepal na čelo, že se mi zase osypou uši, ať neblázním. Tak jsem si alespoň rvala na hlavu červenou čelenku,... No naštěstí mám červený jen to prádlo ze včerejšího nákupu :-))
Odpovědět
Profilova fotka
wailin :-D :-D :-D já pořád dnes koukám, kolik je hodin jako že sde tu flákám a snad že bych se měla učit :-D :-D :-p to je hrozný jak ten stres pořád ještě ve mě je....
Odpovědět
Profilova fotka
wailin ti něco pošlu na mail... ;-) čoko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucí ta čokoška je naprosto dokonalá!!!Faaakt romantika a vtip v jednom balení ;-) :-D supeer!!! Holký já mám taky nějak pomatený mozek!!! jsem zvědavá jak dlouho po svatbě budu ještě koukat po lila a bílých věcech...u nás hrabe ale už i miláčkovi :-) potřebuji sehnat ještě nějaké pohodlnější botky a i na normální nošení vlastně...prostě žabky bílé a klidně na pidi podpatku...jsem v zimě jedny takové musela při úklidu už vyhodit...jsem je tahala 2 roky a byli naprosto bezkonkurenční! elegantní a přitom pohodlné! Jééé wailin ty se máš!!! tak na zámeček jooo 8-) páni! tak si to krásně užij hlavně jůůů!!! to je parádní! my už se doma třeseme hlavně na tu dovolenou taky!!! na svatbu taktéž...ale před svatbou máme vlastně už od středy volno...takže paráda...už si ten odpočinek zasloužíme! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak je mi ouvej... vypadá to, že budeme mít kolonu o 17,18 autech určitě... kdo ví, jestli ne 20... kam to v ulici naskládáme a jak pak přejedme????????? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?