Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucikku ty prstýnky jsou nádherný!!! ale jak to,že máš modrou krabičku a já zelenou???? to je snad první neshoda ;-) no toto :-D jsou moooc krásný!!!
Odpovědět
Ahoj holky!! Lucinko, krásnýýýýýýýýýýýý!!!!!!!! Ty prstýnky myslím x-) Jinak holky, já moc dobrej den nemám...vstávala jsem v pět, abych připravila jednohubky, kafe do termosky atd. pro ženský ze stavebního - přišly dneska na kolaudaci... a kolaudaci nám nedaly, takže mám vztek a příště pro ně ani nehnu prstem 8-( Si představte, že nám ji nedali proto, že nemáme kuchyň...přitom holky máme ledničku, rychlovarnou konvici, mikrovlnku, pizza pánev, ftiťák, toustovač, pekárnu na chleba...a žije se nám fakt dobře! Přece bez kuchyně se dá (rozhodně přes léto) celkem v pohodě žít... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - mam typ na Ospap.. je to kousek od Karlova namesti. A kde na Narodni jsi byla pro papir?? Ze bych tam kdyztak taky zasla. Eren - miminko? muzu se zeptat kolik ti je? (kdyztak do IP ;-) ) me prijdes strasne mlada na miminko.... to ja jeste tak dva roky budu cekat.... muj mlady skoro muz taky nikam nespecha... a taky se nejdriv potrebujeme zabydlet...... S botama to snad nejak dopadne.... uvidime, jestli se pristi tyden nekam dostaneme. Ale budeme muset x-)
Odpovědět
Profilova fotka
eren, díky ;-) holt pan Rýdl nechtěl, abysme to měli úplně stejný :-D kdbych tak věděla, kde ty prstýnky jsou.... :-( tak se jdu na ně hned kouknout :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to krásně užívej!!! já se tedy snažím taky,ale nějak mi to poslední dobou s těmi starostmi nejde...ale zatím se to dá zvládnout... tedy dneska mě to tu taaak nebaví... až spíše štve!!! sákriš... včera jsem taky běhala kolem svatby...byla jsem vybírat s "tchýní" oblečení na svatbu...je to pro mě tedy spíš druhá maminka....ale tak správně označeno ...tchýně nooo :-D ale zatím jsme neuspěli...nebude to jednoduché a to mě čeká ještě i nákup s mojí mamkou ...jejdaaa...
Odpovědět
taky mě zajímá, kolik je erence =-) Satyy, já taky ještě počkám...i když zatím to nějak nemám ujasněné všechno =-)
Odpovědět
erenko, mě to tady taky nebaví:-( jdu asi do města vybrat nějaký dáreček pro bratránka - teda vlastně jeho syna - předevčírem se jim narodil malej Tomášek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko - ;-( ]-( příště na ně fakt kašli na jedubaby :-p
Odpovědět
Profilova fotka
CHICHIII... zas tak mladá nejsem....podle fotek možná vypadám 26 ...není to tajné holky ... ;-) Já vím,možná se vám to zdá brzy na mimčo...ale mě ne...jsem s přítelem (tomu je 28) 7 let a oba dva to už chceme...ale právě kvůli potížím s bydlením,to stejně nebude hned...ale doufám,že do těch 30 to určitě stihneme!!! Lucí pošlu ti www stránky...te'd jsem to nějak zapomněla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeje, vy jste se tu rozjely, najednou nestiham cist..... Luci - taky jsem koukala na prstynky... jsou krasny.... ja ty nase nevidela asi tyden, budu je muset dneska zkontrolovat x-) Kat - to vam to nezkolaudovali jen kvuli te kuchyni... to je divny ne????
Odpovědět
erenko, mně bude teď v létě 25;-) A chtěla jsme mimčo počít v zimě...ale vzhledem k okolnostem (domeček, dovolená, povýšení v práci...) to vidím až na příští zimu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy - na národní směrem od tesca k václaváku, po levé straně T-mobile, vedle něj pasáž, tak v ní x-) ;-) já i Pavlínka jsme z toho obchodu nadšené x-) ;-) erenko, vidíš, mě ani "tchýně" necghtěla prozradit, ajk vypadá to, co si koupila :-p :-x prý černo bílé šaty ke kolenům... no to toho vím... :-p Jé, Kačenko, mimi!!!!!!!! :-D x-) :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
satyyy, je to fakt divný, ale opravdu jen kvůli kuchyni - prý máme v projektu plynovou přípojku na sporák, tak tam musí být sporák a k tomu papír od odborníka, že ho dobře namontoval :-.
Odpovědět
Profilova fotka
KAT to jsou dobrý mrchy tedy!!!! to je fakt divný...nám třebas nabízejí ke koupi domeček nový vše je hotovo kromě kuchyně a to je už po kolaudaci!!! ]-( tak držím palce,ať to příště už klapne!
Odpovědět
holkýýý, já nás normálně nestíhám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se taky priznam... je mi 26 a mimi az tak za rok a pul nejdriv. Ale taky to chci do 30 stihnout. Pritelovi je 24, tak se taky moc do deti nezene, i kdyz je zboznuje a kdyz muze, tak si nejaky pujci..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyy, taky bych se šla kouknout - jen vědět, kam mi je schoval... ]-( :-( jsme s enějak rozjely =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: jé tak a't dobře vybereš dáreček!!! ale pro ty miminka se nakupuje faaaakt skvěle viď ;-) už jsem se lekla,že mi budete říkat,že jsem moc mladá na mimčo v 26 letech..ono je to asi u každého prostě jiné...já vysokou nedělala...jsem už 7 let v práci a dost mě tu nebaví a prostě jsme k tomu tak nějak oba dva dozráli ! Tak třeba brzy to miminko přijde i k vám... x-) je to krásné ale pracné ...ale nádherné prostě!!! Lucíku o jaké obchůdek jde? Jo moje tchýňka chtěla taky ale bíločerné...aby byli spíše bílé s černým...jí nesluší nic tmavého k obličeji...tak jsme scháněli a vybírali všelijaké šaty a komplety a fakt to jsou modely spíš na mojí babičku prostě!!!! pak jsme našli jedny nádherné...ale pro ní moc drahé...ale říkali jsme s přítelem,pokud nesežene nic hezčího-tak jí přispějeme...moc penízků nemá právě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady to jede... taky prestavam stihat.... Kat - nezbyde, nez si koupit sporak :o(( i kdyz ten se bude hodit ;-) :-D Ja radsi ani nepatram po tom, co bude mit tchyne na sobe, jeste bych byla nastvana zbytecne dopredu. Resim jen svoje rodice. Tatka bude mit ruzovou kosili a bilou kravat.... docela me prekvapil, ze neprotestoval proti ruzove.... a mamina si k tomu usije taky neco ruzoveho aby s nim ladila.... delaji mi radost :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - vim o jakem obchudku mluvis... maji tam ruzne vecicky... kupovala jsem tam barvicky na textil. Vůbec me nenepadlo tam zajit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
eren, myslíš jaký obchůdek???? no ty šaty sjou prý spíš taky bílo černé, tak jen doufám, že tam ta černá fakt je... no snad joooooooooo.... satyyy - mamka má růžový kostým a taťka růžovou košili :-D =-) :-N ještě tu kravatu musíme dokoupit....
Odpovědět
Profilova fotka
NESTIHAAAAAM!!! :-D :-D mají tu prostě blbý systém .... Satyyy: tak to u mě to možná dopadne s mimčem tak nějak stejně...ale fakt bych ráda do 30 ...to určitě!! ono se to nějak ale rychle blíží mám pocit... ;-) Jéé to budeš mít tedy krásně sladěné rodiče !!! Super...to já ani nevím jakou bude mít táta košili,určitě černý oblek ...moc často ho nevídám ...naši jsou rozvedení...takže to ani sladit nemůžu :-| ale je mi to vlastně i jedno v čem půjdou...žádné módní výstřelky se určitě neobjeví... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
LUCÍ ... ta adresa je snubniprsteny-lr.cz a naše prstýnky jsou model číslo 47
Odpovědět
Profilova fotka
no taťka si koupil na svatbu takový jakoby hnědý oblek, má proužek, ale není to úplně hnědá, spíš taková světlá, s příměsí béžové... blbě se to popisuje, kždopádně s tou růžovou je to super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, bila ma byt na svatbe jen nevesta... a ne tchyne! Ja taky to mimi porad odkladam... s tim, ze do triceti to stihnu... ale nejak se to blizi... a kdyz ted vidim, jake jsou s tim problemy, tak to abych uz zacala.... kamaradka si byla nedavno vybirat chlapa do spermobanky a minuly tyden ji oplodnili... a ted s manzelem cekaji, jak to dopadne..... A clovek by rekl, ze udelat si miminko je to nejjednodussi... a ono nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to bude taťka tedy štramááák ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eren - koukala jsem na ty prstynky.... jsou taky krasny.... jen jestli nejste s Lucikem nejak myslenkove propojeny.... ;-) stejna barva svatby, skoro stejne prstynky.... nemate i stejneho zenicha??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JOO..taky se toho Satyy bojím,že stále odkládám a odkládám a pak zjistiím,že to ani nejde...ale snad budeme mít štěstí a zadaří se hned! V dnešní době je to ale fakt zázrak! :-| moji známi vloni byli dvakrát na umělém oplodnění a nic...pak měli jít za půl roku a během té doby se jim to najednou podařilo přirozenou cestou :-D teď mají zdravou krásnou Terezku :-) no já byla na miminka úchalná už odmalička...jsem hlídala tak 10 dětí už od malička ...poslední jsou neteř a synovec od přítele...to jsou naše sluníčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, já vím, jaké máte :-) x-) taky jsem na ně koukala :-D :-D :-D satyyy, ona jí to babička (její máma) říkala, že nesmí být bílá, tak říkala, že to ne, že to ví, že jsou prostě bílo černé.... no tak uvidíme, vkus má dobrý... koupila mi pro drůžičky šatičky (teda koupila - koupila, ale my je zaplatíme ;-) ), tak jen doufám, že holkám budou. Prý jsou překrásné, tak se na ně moc těším. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No s tema detma to vubec neni jednoduchy... kamaradky manzel vůbec nema spermie, takze museli hledat jinde.... ale ten muj tvrdi, ze jich ma dost x-) je to brebta :-D Holky ja to mam dneska za 39.. je to divny, kdyz uz to zacina na trojku..... uz je to blizko..... za chvili to bude 30 a potom uz to utece jako voda.... a bude ze me nevesta x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?