Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, Kačenko, to je super!!!! Jak se máš??? Dobře, viď? Četla jsem, že po kontrole.... se máš.... |-| satyyy, četla, ale nestíhám, ... v úterý se na to všechno vrhnu, všem vám odpovím, napíšu,dám do alba naše prstýnky... ale te´d se musím jít učit... :-( jeje, 30, to už mi bude asi hrabat :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se Luci pilne uc, at to vsechno umis, udelas a muzes se potom v klidu venovat jen svatbe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, dnes je nějakej divnej den či co... mě to do tý hlavy neleze a chce se mi spát |-|
Odpovědět
Profilova fotka
čauko luci tak jak si na tom?ještě po tom nemáš? :-( já jsem na služební cestě v plzni tak jsem tu dlouho nebyla, dneska jen nakukuji ;-)
Odpovědět
Lucinko, se Ti nedivím, já teď byla ve městě a tfuj, tam je hnusně vedro:-( Radši budu sedět v kanclu, tady je líp... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kat a jak se má vdaná paní? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, ahojky, mám to v pondělí....
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem z balkonu pryč,dnes to pere jako ďas :-D Luci taky jsme se otom včera bavili v posteli,jak to rychle letí,že už jen 50 dní a kolik toho ještě máme udělat,no příští týden budu mít ranní tak půjdeme koupit rozhalenku a mrknu po spodním prádle a po punčoškách :-) jinak jsem se dívala na ty tvoje jmenovky a jsou fakt pěkný,jsi šikovná,já bych nato neměla nervy,nebo spíš by se mi nechtělo ;-) jinak holky - zítra už je konečně pátek,tak to musíme ještě vydržet ;-)
Odpovědět
Maji, ahojky, mám se moc dobře, jen už teď mám po všem (svatba, státnice, kontrola v práci) a teď se budu asi nudit :-D Dneska jsem si koupila knížku od Krause a přemlouvám manžu, aby nám udělal nějaké posezení venku...já bych tak chtěla bazén :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, bazén přece k domečku patří =-) ;-) ;-) ;-) ;-) many, mě to děsně bavilo :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jde vidět Luci,jsou krásný :-) mě by možná bavilo prvních pár,pak už bych to chtěla mít rychle hotový a to už by nebylo dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
many, díky ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak kdepak máme dnes erenku a wailin??? =-) ;-)
Odpovědět
AHoj holčiny, jak se dneska máme, ááá koukám, že máme dneska kulatiny :-D supééér!!! Já mám dneska trochu vítr, večer jdu na přítelovu firemní párty, chtějí mě poznat šéfové...tak nevím jestli ze sebe mám udělat sexy kočku nebo ležérní elegánku nebo obojí nebo co??? Sakra... tyhle ofigo akce moc nemusím.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Lin - to nemas jednoduchy... ale jestli se tu objevi Lucikk, tak ti urcite poradi, ona taky na takove akce chodi :o))
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy - jak to víš??? =-) :-D ;-) lindi, myslím, že hodně záleží na tom, v jaké sféře se tvůj přítel pohybuje... můj ve finanční, takže sázím na eleganci a když si to druh "večírku" dovolí, tak trošku i nějaký ten sexy prvek... ;-) x-) ono mít kostýmek se zajímavým výstřihem... nebo rafinovaně střihlou sukni... :-D :-D :-) no a hlavně doplňky ;-) :-) :-) tak hezký večer, se máš, já ho budutrávit u učení... přišla jsem na novou formu - dělám si výpisky svých poznámek :-D vypisuju si to nej, aby mi to nakoplo a nějak abych si ucelila co kam patří... ke každýmu předmětu mi to vyjde tak na 1-2 stránky, takže super pro rychlé opáčko... no ale proč to sem vám píšu... :-N 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - abychom si pripomneli casy, kdy jsme se taky ucily :o)) Na jednu stranu jsem uz rada, ze je to za mnou, i kdyz ve skole bylo krasne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo? tak tam pojď místo mě. já klidně budu za tebe pracovat. za výsledek neručím teda ale.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja zase nerucim za vysledek v te tve skole..... ja jsem spis pres matematiku 8-) A co tu vlastne delas?? Nemela by ses ucit???
Odpovědět
Profilova fotka
Co vubec rikas na moje nausnice, libi???
Odpovědět
Holky, tak já mám jasno, aspoň teď, chci pracovat! Mám pocit nezávislosti, užitečnosti...snad jen ty prázdniny chybí, ale to se přežije ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, ja si taky v praci pripadam spokojenejsi.... i kdyz nekdy jsou to taky nervy x-) Pomalu se s vami rozloucim. Za chvili jdu k babicce na veceri, zitra nebudu v praci (tedy ani na netu), jdu darovat krev a potom jdeme milackovi koupit kolo... a na vikend jedeme k mym rodicum. Vymyslim ty jmenovky a zkusime s mamou upect zkusebni kolacky ;-) Budu tu zas v pondeli, tak si uzijte krasny slunecny vikend 8-)
Odpovědět
Lucikk - je to zahradní párty, catering, živá hudba.. myslíš, že když si vezmu slušné džíny, černý top s decentním a zároveň trochu sexy výstřihem, lodičky, že je to v poho? V kostýmku bych se tam asi uvařila a hlavně si myslím, že tam budou spíš oblečení sportovně.. Jinak přeju, aby Ti to do hlavinky lezlo co nejrychleji - co vlastně studuješ?
Odpovědět
Satyyy, nechceš mi taky koupit kolo? Taky bych potřebovala...a taky jsem miláček :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat.... milacek si to kolo zaplati sam... ja ho jen sehnala... tak jestli to s tebou udelame taky tak, tak jsem pro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí - atk místo dveří kolo :-D ;-) no já sem vždy jen najuknu pro odreagování se ;-) :-) Lindi, myslím, že jo, a třeba ještě pro ochlazení sáčko do ruky a je to ;-) :-) jen bacha na podpatky když je to zahradní párty x-) Lindo, studuju na UK speciální pedagogiku... :-p já chci taky pryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyč ze školy ;-( ;-( ale s diplomem :-D :-p
Odpovědět
Lucikk - no jo vidiš, tam někde ještě hodim držku :-D :-D :-D Tak to moc držím palce, abys to zvládla. Teď všichni co jsou na VŠ sílí, já vás tak lituju a jsem ohromně ráda, že se mě to netýká.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bych tak byla... ;-) ;-)
Odpovědět
Tak já pádim na cvíčo a pak na tu párty. Děkuju Luci za rady, snad to bude okay. Tak pa a ať Ti z toho nehrabe.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, jsem tu jen na skok,dneska vubec nestiham... wailin-za jak dlouho ti prisla ta bizuterie z miadesign?myslis, ze do 3tydnu bych to mohla mit doma? mam 27.cervna zkousku ucesu a rada bych si tu celenku vzala s sebou...diky pacek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?